S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. zář 2009

tu som,moje...vedúca,nepracuj toľko,začneš sa scvrkávať,a jalao ti uchmatne vedúce postavenie 😀
simonka...no nenechaj sa vyhodiť,však ťa všetky furt čakáme 🙂

vanja
28. zář 2009

fris, aspoň budem bližšie k vám trpaslíčkam 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. zář 2009

no furt budeme mať zalomené krky 😀 😀 😀 .vonku hraje kapela,a ja sedím doma a žehlím...hm,juch juch

vanja
28. zář 2009

nemáš sísť s kým trsať?
ja by soim hneď išla 😀 😀

frisbee
autor
28. zář 2009

nevieš drndavú polku...miestna špecialita 😀

vanja
28. zář 2009

naučím keď priučíš. 😀

nikinka008
28. zář 2009

bambio9.....nove mame ze mala ma konecne rodny list 😎 😀 tak uz mozme ist domov ju konecne ukazat 😢 😅 ...teraz je uz iba otazka peniazkov kedy sa dostaneme domov 😖 takto este asi potrva 🙄 ..dnes som nemala cas ale slubujem zajtra vam nahodim tu foto 😉

nikinka008
28. zář 2009

vanja...juuuuj tesiiim sa ze vam chutilo 😀 😉a neni zac 😎 ...potom daj vediet ze ako to chutilo stou kukuricou a hubami 😉 moj manzel si to tiez nevie vynachvalit 😀

nikinka008
28. zář 2009

idem spaaat 😔 ,,,,dala som si sprchu a manzel ze on ide spat 😔 ...tak potesiiiii 😠 ..no nic..mozno ze sa este preberie 😀 😀 😀 ...dobru nocku 🙂

bambi09
28. zář 2009

nikinka,tak supeeer,že už máte RL 🙂 🙂 🙂
a mužíčka pekne preber,čo má čo spať 😀 😀 😀 ja ešte len idem do vane,boli sme s trpaslicami v trojke 😀 😀 😀
super bolo,sme sa "vykecali" 😀 😀 😀
darinočka,kľud,dobre bude 🙂 😉 nemaj boja,mailík ráno,dnes som nestihla,muž vyvenčil deti,ja som vysávala odušu,prehodila nábytok v chodbe,utrela prach v knižnici,nielen vanjuša je šikovnica 😀 😀 😀 ale na ňu nemám 😅
a vanji,veď tie tehly nevyhodíte,na garáž to úplne stačí,ujo murár nech nefrfle a maká 🙄 🙄 😀
a toľké peniaze za odpad,Bože môj,to kde žijeme??? 😠 😠 😠
fris,drndavú polku nás naučíš na krstinách u Vladky 😀 😀 😀 platí??? 😀 😀
simonka,čože,čo???zas vyvádzajú mládežníci??dostanú na holou!! 😠 😠
Julka,dobré ráno,aj Drainka,idem do tej sprchy 😅 😅 😅

jalao
29. zář 2009

ahojte, dobre ranko vsetkym. 🙂 🙂

darina60
29. zář 2009

Dobré ráno, zas si ma predbehla 😀 😀 Bambi díky za mailík, odpisujem práve. Vanja ip.

jalao
29. zář 2009

Dari, ved dnes som ti aj nechavala nadskok, ale si zaspala na starte 😀 😀 😀
Vanja, dakujem za mailiky, vy ste ale cestovatelia!! nam sa nechce do Bojnic, ze je to daleko a vy sa tam z takej dialky dovalite, ale stalo to za to, ze? 😉 😉 My sme tam boli uz, ale Tana to este nevidela. Takze to mame v plane...ale planov je tolko, ze este asi 2 roky to nedobehneme.. 😝 😝

vladkaz1
29. zář 2009

ahojte vsetkym prajem nadherny den vidim ze tu dobra nalada graduje sa teskam .. mne neni moc dobre tak dnes bude na vas len nakukat 🙂

darina60
29. zář 2009

Vladi, poznám. Mne pri malom bolo a to ta nechcem strašiť zle do 17 týždňa. Vracala som hocikedy, ráno aj v noci. Do práce som išla systémom-prišlo mi v aute zle zastavila pri strome, vystúpila, dala to zo seba von a pokračovala ďalej do práce. A nakoniec som skončila na infúzkach. Tak si dávaj na seba pozor a uvidíš prejde to.

vladkaz1
29. zář 2009

Darinka tak to si nemala bohvie co chuda moje ale fungovat sa musi ze? ja som jak lemra 😔

jalao
29. zář 2009

vladi, mne byvalo pri tretom tehotenstve najhorsie zo vsetkych, 3-4 mesiace som jedla len deci polievky a polystyrenovy chlebik...az v 2. polovici sa to ako-tak upravilo... 😠 Potvora ta Tatiana!!! 😀

vladkaz1
29. zář 2009

jalo 😀 😀 si chutna potvorka Tatiana 😀 , no mne neni moc zle ale som taka divna toci sa mi hlava a tak som jak nemohuca do vsetkeho sa nutim a len nadavam doma 😅

simona55
29. zář 2009

vladi to , vies ktora zena zacina byt tehula zvikne ma t ,take to ze nervozita, nespavost nechutenstvo,to po 3mesiacoch prejde kym sa to stvorenie dobre nezahniezdy ,zvikne bytz take to. chvala bohu ja som z davidkom vobec necitila ze som tehu, to az 8,az 9 mesiac mi dal zabrat 🙂 ale oplatilo sa, mam doma maly , velky poklad,aj certa,dnes mi stiahol na chodbe krasni kvet, cely sa rozbil, ale chvala bohu ze sa malemu nic nestalo, 🙂 ale potom ten kvet som strasne lutovala bol uz skoro 1m vy. bol to krasny fikus.

bambi09
29. zář 2009

ahojteeeeeee 🙂
dari,nemáš za čo 😉 čo sľúbim,splním,aj keď s meškaním 😝 😝 😀
Vladi,nič si z toho nerob,ja nie som tehu a som ako prejdená parným valcom,neviem,čím to je,ale ráno sa neviem rozbehnúť,nakopnúť...ale keď už začnem makať,neviem sa zastaviť 😀 😀 😀 a mne teda bolo zle s malou fakt celé tehu+pálenie žáhy+nespavosť asi 2 mesiace pred pôrodom,tak som si to fakt "užila" a to som makala až do normálnej materskej,som sa prekonávala 😝 😝 pri mladom to nebolo až tak dramatické,ale to bude tým vekom 🙄 🙄 🙄 asi...no,prežila som to,na infúzkach som vďakabohu nebola,ako darinka,tak nakoniec dobre,že aspoň tak
Ty sa nám drž,oddychuj a že nadávaš-to sú hormóny,pekne to mužovi vysvetli,že za to nemôžeš,veď to sú obrovské zmeny v tele ženy,tak čo sa diviť,však??toto Ti teda nezávidím,ja som rána trávila nad WC misou,bléééééééééééé 😀 😀 😀 a keby len rána,ale Ty to zvládneš,my ´Ta podržíme,len napíš,keď Ti bude na houby 😅 😅
vanja,aj ja scem cestovateľské fotky 😅 😅 simonka,de si zas??
fris,s Tebou je čo??si tu vôôôbec nebola,ta to čo to?? 😕 😕
Julka,dík za mailíka,máš pravdu,len to vyzerá na foto tak hrozivo,tá doprava u vás je na kolaps 🙄 🙄

darina60
29. zář 2009

bambi poslala som ti to cez ip, lebo už druhý krát som ti napísala maila a nezobralo mi to a ani neuložilo 😠 😠 Ja za chvílu končím,takže sa pomaly lúčim. ALe kde jedny končia druhý začínajú, takže ulievačky nástuppppppppp 😀

jalao
29. zář 2009

baby, ja tu tiez koncim, letim do skolky a na zahradu. Ahojte a piiiiste! 😎 😎 😎

frisbee
autor
29. zář 2009

tu som,bola som sa zaučovať 😝

darina60
29. zář 2009

Fris, v čom už teba zaúčať??? 😀 Však Ty všetko vieš 😀 😀 😀 Ale evidovala som Tvoju absenciu 😀 😀 Dúfam, že máš pripravené ospravedlnenie 😀

bambi09
29. zář 2009

dari,IP mám,odpoviem,ako budem môcť 🙂 😉
bacha,fris nám bude závisláčiť aj v robote,budem s ňou ťahať nočné 😀 😀 😀
simonka,Tvoj príspevok mi nabehol až po mojom 😕 tak chválabohu,že sa malému nič nestalo,joj a IP od Teba nemám,včera si písala?? 😕 😕 už si dúfam kľudnejšia 🙂 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
29. zář 2009

IP,dari 😀 ...ja sa hlboko ospravedlńujem,napíšem si mluvenku 😀

darina60
29. zář 2009

O tu zaznela čeština-mluvenka 😀
Bambi jasné, počkám si rada 🙂
Muž išiel s dcérou na tréning a mám pocit, že si išiel pozrieť nejaké zariadenia na cvičenie, žeby si doma spravil posilovňu 😀 😀 Malý pozerá Pinochia ale musím ho vyhnať aspon na chvílu von, hoci tu je počasie nič moc.
A Vladka, dúfam že už ti je lepšie a nemáš behačky na WC. Dobre sa napapaj. Simi fakt šťastie že malý je o.k. A fris tiež ma napadlo, že to budu nočné, aspon mi pracujúce budeme mať ráno čo čítať.

frisbee
autor
29. zář 2009

to mala byť omluvenka 😀 😀 😀 😀
idem so psami von,budem tu večer,tak píšte píšte,nech neupadáme do zabudnutia 😉 😉 😉

nikinka008
29. zář 2009

bambi09...neboooooj vcera som ho prebrala 😀 😀 doma je,tak nech sa neflaka 😀 😠 ....cely den maboli hlava 🙄 vecer som si dala trosku vinka,a odvtedy nie a nie prestat,,,asi bolo prilis silne 😝 ...ach jaj....musim ist zehlit 😖 zajtra sa chystame na vyletik ideme po manzelovho bratranca lebo je v anglicku 😀 a riesim dilemu co uvarit 😔

frisbee
autor
29. zář 2009

jé,niki,dívam sa na tvoje fotky,aké má tá tvoja malá nožičky,by som to mačkala,mäsíčko,také malé dieťatko som už dávno nemuchlala 🙂 🙂 🙂 🙂