S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

simi 😀 😀 😀
máš pravdu,ale musia sa starať dvaja,nie len jeden, vtedy to funguje 🙂 😉
nech vám to vydrží ešte aspoň 100 rokov,keď je dnes taká pliaga s rozvodmi,mladí sa berú a za chvíľu rozvádzajú 😒 😒 😒 a deti trpia 😖 😖
ale čo fris písala,tak vtedy je to oslobodenie,s tou kamoškou z Bereme se 😉 a načo sa týrať,keď nemusíš,že?? 😉
ak chlap stojí za to,tak treba bojovať,ale ak nie,nech ide do prdele... 😠 😠

frisbee
autor
5. srp 2009

no simonka,mne normálne slzy vypadli,pretože máš tak perfektný vzťah k životu......niekto sa to nenaučí,alebo to neprežije ani za 20 životov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .dobrú chuť prajem 🙂

bambi...ja som z nej úplne hotová...má v tom jasno a nezdržuje sa blbinami,život je krátky 🙂 🙂 🙂

no a helisek je šťastná,že to má za sebou...ona píše aj v tom svojom profile,že tam boli náznaky a varovania už pred svadbou,že si to uvedomila,až bolo neskoro...takže teraz jej držať palce,aby stretla niekoho úžasného a na celý život. 😉 .je mladá,má to všetko ešte pred sebou.

bambi 😀 😀 😀 ,aké ty máš výrazy...a že po kom je to dieťatko 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

simonka 😀 😀 😀 dobrá uhorka??to by mali predpisovať na depku,len je problém,že keď máš "návštevu",tak sa nemá užívať 😀 😀 😀
fris,tak tak,nerieši blbiny,ale žije,učme sa od nej 🙂 🙂 😉
a mne syn vždy nadáva,keď poviem škaredé slovo,ešte nie je skazený,chodí na cirkevnú školu a nemenila by som,aj keď spolužiaci niektorí sú iná káva 😖
keď mi vyletí,tak on tak prísne:Mama!!! 😀 😀 😀 ešte,že ho mám 😀 😅
ale ja som už taká,snažím sa,ale keď som vytočená,zabúdam,že som žena 😅 😕 😅 hanbííím 😔
a čo sa malej týka,chcem ju inak,ako Paťa viesť,on bol taký jemný,citlivý,dobrosrdečný,vždy sa podelil,požičal hračky...a v škôlke dostal prvý deň príučku,škrabanec cez celú tvár 😠 😠 😠 tak som ho začala učiť,nech sa bráni,keď mu ubližujú,ale on,jemný Ráčik,no,mali sme s tým problémy...chodil do školy pre nadané deti,na odporúčanie psychologičky,v "normálnej" sa nudil 😅 ale kvôli šikane sme ho museli odtiaľ zobrať,tiky mu bohužiaľ zostali,aj po návštevách PPP ☹ ☹ ☹ asi skúsime homeopatku...až na cirkevnej sa zaradil a fakt mu to prospelo...niektoré deti vedia byť fakt hnusné a zlé,odkiaľ to asi majú??? 😖

vladkaz1
5. srp 2009

baby prepacte ze nepisem je mi zas zle .. neviem ci som neni tehu neviem alebo viroza nejaka ..alebo co..neskor napisem mota sa mi hlava

frisbee
autor
5. srp 2009

no ja by som tým rodičom dala do držky,bohužiaľ je to tak,že keď sa na ich dieťa sťažuješ,sú ublížení...ja som našu mladú vychovala tak,že sa nesmie nad nikým vyvyšovať,smiať sa niekomu alebo ubližovať,ja by som ju roztrhla 😠 😠 😠
Chudák Paťko,to prežíva ako rak dvakrát tak citlivo ☹ ,ten mm si to pamätá dodnes,čo mu kto urobil 😠

frisbee
autor
5. srp 2009

vladka moja...bola si u doktora?????

bambi09
5. srp 2009

fris,veď to,už som sa poučila,že v dnešnom svete treba deti tak zdravo drzo vychovávať,nie,aby ubližovali a posmievali sa a povyšovali,na to som alergická a keď Paťo z tej školy začal,že vieš,my nadpriemerne nadané deti,skoro som mu vylepila 😀 😀 😀
ale malú vediem k slušnosti,ale nie aby bola nejaká utiahnutá puťka v kúte...na také si každý trúfne 😖
a vladka,žeby???urob si test 😅 😅 😅 júúúúj,nové bábo v téme by bolo super 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
5. srp 2009

no len aby to nebl úpal alebo chrípka 😠 😠 😠

baby,skoro som sa pocikala...idem žehliť,mm kosil spodok záhrady,pozriem sa na dvor,on tam behá nahatý s uterákom...máme vonku sprchu zna hadicu.Hneď som si ho vyfotila mobilom 😀 😀 😀 😀 myslím,že tú špiónku pri plote vyvrátilo 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 tak hup naňho 😀 😀 😀 asi Ti chcel niečo naznačiť... 😅 😅 😅
a tá suseda,ja si ju predstavujem a smejem sa,ako vyvaľuje oči,ako Cecilka na splave s tými uhorkáčmi 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

😀 😀 😀 😀 to je ono 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

tak som sa pridala chechotom vo veďľajšej téme,videla som to hneď,ako sa to tam objavilo,smiala som sa tu ako blázon...akurát mi vŕta v hlave,či to autorka myslela vážne 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

no,asi hej,ale skôr to bude tá 16-ka,aj ja sa tam rehlííím 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
5. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀

darina60
5. srp 2009

fris aká vedlašia téma, asi si stojím na kábli 🙂 Vladi tak to by bolo fajn druhé bábo, či ešte si nechcela, daj vedieť, ja som asi pred pol rokom tiež plašila že som v tom , muž musel íst trikrát do lekárne kúpiť test, každý iný, lebo som im neverila. Ja som sa to hambila ísť kúpiť, on bez problémov. Teraz mám jeden v šufli, ale asi mi je naprd, uhorkáč sa ma asi bojí 😉 Ja ked som bola s malým tehu, išla som do chladničky, že dojem tresku po mužovi a hodila som namiesto toho dačo na zem. Mne bolo zle celých 17 týždnov . Ja som to pri druhom hned vedela, ty vladi máš dáke príznaky, mešká ti to alebo prečo si myslíš. CHod radšej po test lebo ak je to dačo iné, treba z tým dačo robiť 😉 Vraví staršia a skúsenejšia 😉

bambi09
5. srp 2009

dari,mne bolo zle s malou až do pôrodu,som sa tešila,ako malá,že sa po pôrode najem 😀 😀 😀 po cisárovi môžeš prvé dni len kaše,ako mi chutili,bože,ja som žrala,ako divá,preto som tak pribrala,pre mňa to bol zázrak,že jem a nie je mi zle 😅 😅 😅

bambi09
5. srp 2009

a dari,téma Sex pred 50-tskov 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

50=siatkov,pardón 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

to je o mne 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

fris,nevšimla som si,žeby si s tým mala problém 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

veď nemám,ja to nerobím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicolkarin
5. srp 2009

to je asi o vsetkych, ved kto tu ma teraz po 50tke? 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

fris,tak to Ti tak žeriem 😀 😀 😀
ja som už asi 50-ty krát pozbierala hračky,aby sa tu dalo chodiť a malá ich zas vyťahuje 😝 😝 😝
a ignoruje spanie,dnes dlho ťahala... 😅 😝
a vanja nás zas zanedbáva ☹ 😕

frisbee
autor
5. srp 2009

nicolkarin,ja za chvíľku 😀 😀 😀 😀

vanja príde v noci 🙂 🙂 🙂 🙂 .aspoň oko by so mohla vyfotiť,nech máme kam kukať 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

no,mohla,aspoň kúsok nohy... 😀 😀 😀

nicolkarin
5. srp 2009

frisbee, zato mas zdraveho ducha a chut k humoru, tak to ako keby si mala pred 30tkou.

frisbee
autor
5. srp 2009

ďakujem,no ja neviem,či to nie je nejaká psychická zaostalosť 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

tak,beztrestne sa zasmiať môžeme už len tu u nás ☹
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
"tam" nám o zatrhli 😝 😝

frisbee
autor
5. srp 2009

kamila nevymazali,keď bol v téme o odovzdávaní kojeného dieťata 😉

bambi09
5. srp 2009

presne,až neskôr som pochopila,čo si včera o ňom písala 😀 😀 😀