S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

som zabudla,že idú Zúfalky 😝 😝
takže Edie to má za sebou 😅 😒

frisbee
autor
4. únor 2010

ja som zabudla,že idú,kde sa dívaš?na prime vidím edie na hompačke

bambi09
4. únor 2010

julka,vidíš-som vedela,že som zabudla na niečo reagovať,s tým scennerom to aj dobre dopadlo,nie??nech si to dajú opraviť "doma" 😅 😅 a ten nárazník ☹ ☹ ☹ a čo mu to dať ako darček k výročiu?? 😅 😅 ale nie,to bol len čierny humor 😝 😝 ty predsa za počasie nemôžeš,nárazník je to najmenšie,čo sa mohlo stať,je to len plast,neboj,držíme ti palce-alebo počkaj,kým prídu domov a po ťuťu-muťu to na neho vybaľ 😅 😅
nahoď nevinný výraz a spusť 😀 😀 mrzí ma to,ale to sa opraví,neboj 🙂 😉

bambi09
4. únor 2010

no,na Prime-to je retrospektíva-Gabi spomína ☹ ☹

jalao
4. únor 2010

ja som telku vypla, chcem ísť do vane. Fris, už je vypatý, isto kdesi sedia v báááre 😎 , alebo mastia karty...

bambi09
4. únor 2010

už sedia v aute a Edie majú v urne 😅 😅

bambi09
4. únor 2010

tento stolík sme kúpili mladému:
http://www.moebelix.sk/sortiment/c/product/p-sa...

emjee
4. únor 2010

sorac, ze vam sem leziem, ale zaujima ma ten klub trpaslikov, co spomenula bambi v inej teme - mam 156 cm 😀

bambi09
4. únor 2010

emjee-jéééé,ja mám 150,fris a dari po 158 a zvyšok je asi "normálny" 😀 😀 😀

jalao
4. únor 2010

jéééj, ozaj pekný, a aj tie dalšie aké pekné....mladý bude rád... 🙂
problém skener, to je blbé, lebo môj dánsky šéf je na mna cezeň napojený permanentne, tak som mu chudákovi dnes oznámila, že spojenie medzi ním a mnou je dočasne fuč. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Snád to čo najskôr opravia, moja vina to isto nie je, ved takéto veci sa skrátka čas od času kazia...Hlavne dúfam, že to tam bez ujmy dorazí, lebo som sa dívala na stránke HP a tato hračka stála okolo 50 litrov... 😝 😝 Balila som to skoro hodinu, kým som si nebola istá, že je to poriadne naládované v ober krabici... 😀 😀 😀
Spojler nech si dá zletovať MM, alebo čo....auto nemám na parádu, ale na používanie... 😖 😖
Fris, čo je to hompačka? 😝

frisbee
autor
4. únor 2010

emjee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a čo si sa neprihlásila do klubu už dávno???? 😀 😀 😀 😀 Keď kukáš z oka do oka s dogou,si naša 😀 😀 😀 😀

emjee
4. únor 2010

som cakala nieco nizsie 😀 v mojom okoli je strasne vela zien takejto "vysky" (do 160)

frisbee
autor
4. únor 2010

hompačka hovorilo moje decko,oli 😀 😀 😀 😀

teodorka
4. únor 2010

ha aspon vyskou som normalna 😀

jalao
4. únor 2010

Emje, tak bacha, ja musím krotiť tieto trpajzlice, dali mi ich na národnom výbore na starosť, lebo ja som zase kategoria žirafka...Poznáme ťa z iných tém, ale tu si absolutne vítaná... 😉 😉 😉 😉
Dievčatá nepochybne súhlasia...

bambi09
4. únor 2010

tú hompačku som si až teraz všimla 😀 😀 😀 furt lepšie,ako hinčalka-hynčalka??neviem,aké i-y 😅 😅 to hovoria v Cíferi 😀 😀 😀
emjee,nebuď fajnová,máme ešte jedno kritérium na prijatie-zmysel pre humor 😀 😀 😀 a teda neviem,je tu z nás niekto ešte krpec??ja teda vediem 😅 😅
fris,že s dogou-fuj 😀 😀 😀
julka,tak to je teda drahá hračka 😕 😕 môj chlap posielal do opravy Sony Vaio od Najvyššieho vo firme a normálne pre to prišiel kuriér 😅 😅 😅 táto hračka tiež stála cca 60 litrov 🤐 🤐 🤐

bambi09
4. únor 2010

teodorka,nepovyšuj sa,hééééj?? 😀 😀 😀 dobrého veľa nebýva-che 😅 😅 😅 😝

frisbee
autor
4. únor 2010

teoška,čo nespíš,krasavico a neprovokuj,čiara 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

julka,súhlas,emjee už neadminuje-je vítaná 😀 😀 😀 zo srcaaaaa 😀 😀

jalao
4. únor 2010

Hlavne ma trápi, aby tu jedného pekného rána nenastala anarchia a trpajzličky si nespravili svoju tému, lebo tým pádom tu moja funkcia skončila... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ A budem musiet diskutovať o nadmernej vlhkosti, prípadne o háčkovaných dečkách... 🙄
Teo, ahoj, aj ty si výška? či teda nížka? 😉

frisbee
autor
4. únor 2010

bambuľa,mladá si vymyslela československé slová,napríklad vankouš,brúk,kúr /dym-kouř/ 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žiadna anarchia nebude,keď už sme spolu vydržali skoro 12.000 príspevkov,tak to už nejako spolu vydržíme aj ďalej,nie?? 😀 😀 😀
nové členky sú vítané,ak chcú,dostanú aj trpaslícku legitimáciu-vyrobíme 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. únor 2010

doktore,nic neplať v mém kšeftě 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
4. únor 2010

jalao ja som taky zlaty stred 😀 165 🙂 a ked sa vystriem tak aj 168 😀

teodorka
4. únor 2010

fris nespim mala som tu kamosku tak som sa jej venovala skoro 4 hodky ale uz odisla a asi pojdem aj ja do hajan

frisbee
autor
4. únor 2010

no ale ty nemáš mäsko,teoška,tak vyzeráš dlhá 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. únor 2010

no ja už tiež držím jedno oko,ale na prime začína dobrý film,a keď si ľahnem,tak zaspím koniec ako vždy 😀

jalao
4. únor 2010

No tak počkaj, preukážky tu podpisuje Vanja, ty môžeš v zastúpení... 😀 😀
A hračku pošlem s tovarom v kamione, lebo kurier by na 1300 km stál kapku víc 😝 😝 . To by malo prísť v bezpečí...dúúúúúfam. Už som takto veci do DK posielala viackrát.
No ale Emje, čo sme ťa odplašili???? ☹ Som nevedela, že si bola admin? A prečo už nie si? joj, som zve-da-vá. 😎

teodorka
4. únor 2010

fris ale mam masko len troska menej 😒 ...mozem ja zato? 😕
no ja drzim obidve oci ledva a este ked si predstavim o 6.30 budicek 😝

frisbee
autor
4. únor 2010

jalao...nečteš,nevíš 😀