S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
26. led 2010

vladka ono to naozaj nejde naraz teda ak nepatríte k milionárom alebo aspoň stotisicioánarom aj u nás sa pomaly ide ale snáď ešte niečo poriešime.
vladka a čo Oliverko kopká futbalista malý??? a ako zvládaš tehu a domácnosť dobre??

jalao
26. led 2010

ahojte, som tu akasi zahrabana, ale nie v snehu.. 🙂 VEron, u vas v BA snezi?? dokelu, poslite aj nam par vlociek, tu je len ficak zlatovately vsade, chcelo by to trosku snehovej nadielky 😅
Bambi, ano, ja som zimny semester ukoncila, vcera som sla spat vramci spankoveho deficitu uz o desiatej spolu s detmi, konecne aj na riekanky z citanky doslo s Tanickou 🙂 , trenujeme aj vyslovnost, lebo stale nevie R a uz sme aj tdpaslik aj tdnava dokola trenovali, ale R nie a nie naskocit 😒 . Moji starsi vedeli perfektne rozpravat od troch rokov a tato mala kecalka, usta sa jej nezavru cely den, ale toto jej skratka nejde.
Vladka, postel pekna, aj my preferujeme drevenny styl na nabytku, kovove sa nam nepaci 😉
Fris, vy tam budete v snehovych zakopoch asi do maja tipujem 😀
Od Veronky som ja uz fotku pytala, aspon do profilu nejaku nahod, vsetky sme sa uz videli na fotkach, len teba veru nie...bud si celebrita, alebo neexistujes.. 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
26. led 2010

Veri tak pravda ako pises plne suhlasim ,neda sa to vsetko aj keby som chcela ,no mohla by som kupit lacnejsi kocik ,ale na tom si chcem dat zalezat iba sportak bude stat 480Eur a chcem aby mi vydrzal ten kocik nieco .
A to by som sa zmestila aj stanik kupit ale radsej si kupim poriadny kocika na stanik si pockam 2 mesiace nic sa nedeje ,uz ma ta mania mat hned to co chcem prechadza
🙂
jalo vy nemate sneh?
Inak mas pravdu aj ja drevo ,ale aj ked je pravda ze umelecky kov je nadherny v niektorych pripadoch ,len pri malych detoch je to chladne riesit tak byt ,musel by byt do takeho odevu hodeny cely byt ...alebo aspon izba
Inak ja som celkom aj kombi drevo plast tie moderne veci 🙂 ,len bubaky chybaju 😀
Mam nove vlasky sa vam pochvalim, trosicka dnes inak hnijem,Veronkaj zvladam musim ,ale niekedy sa mi nic nechce
😀

veronkaj
26. led 2010

jalao existujem len to nemám ako dať, nemám hat vybavenie na to ale buď kludná o nič neprichádzaš

inak nám sa podarilo naučiť R keď som dcére hovorila povedz že si krásna princezná a potom to už išlo až tak že potom už aj hranolky boli hranorky a tak

vladkaz tak mne sa tiež občas nič nechce a to ani tehu nie som (škoda), a moja krpato-veľká keď prídem domov, prezlečiem sa a idem variť a tak ona že to musíš každý deň, ty si hrozná mami, to musíš každý deň niečo robiť, a to preto lebo aj jej sa hneď ujde niečo urobiť a nielen sedieť pred tv alebo pc tak z prílišnej dobroty aby som nerobila nevarila a tým by ani ona nemusela ale občas musí ale inak v pohode zvládam, len o dva týždne to bude zas iná sranda, keď budem chodiť večer.

inak aj ja som sa včera dala podstrihnúť a dcéra že no to si radše nemala robiť, a vravím ďakujem za kompliment, tak dodala ale máš to dobré a polovička že či som mala okno na aute dolu ked som vyfúkaná .

no super

vladkaz1
26. led 2010

Veronkaj a posles mi tu fotku na mail som an teba zvedava

frisbee
autor
26. led 2010

aj ja chcem,aj ja chcem 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
26. led 2010

nechce poslat asi 😀

veronkaj
26. led 2010

kočky niečo som vám poslala emailom

darina60
26. led 2010

Pre fris správy z domova, a možno aj ostatné: práce veľa, ale ešte týžden a bude fajn. Ináč som dnes v práci, zajtra doma s malým, vo štvrtok zostáva muž a v piatok babka, lebo berie ešte antibiotiká. Včera som si trošku spravila deň pre seba, manikura, a potom sme boli sa s dcérou prihlásiť v knižnici, ja v dospeláckej a ona patrí do detskej. A sme si vybrali knižky, tak aspon budem cez víkend si čítať 🙂
Vladi, postel super, aj moje deti majú na ten štýl postele, vlastne celé izby.
Fris, ten sneh u Vás to je sila, toľko som ešte ani nevidela, pre mna rozprávka pre vás robota. Oko malo čo robiť, a Teba z neho ešte vidieť 😉 😉
Veri, díky aj za ostatné, hned sa mi lepšie bude písať, ked mám predstavu 😉 😉 , idem ti napísať IP, lebo o tretej padám
Bambi, nestíham, potrebujem klud ale určite napíšem, dúfam, že ste už ako tak zdraví.
Juli, šikulka, gratulujem 😉 😉

vladkaz1
26. led 2010

veronkaj mne teda nic neprislo,mama mail len od Frisule tusim az 2 🙂
Dari drzte sa no mate toho dost a ja sa len stazujem 😝

frisbee
autor
26. led 2010

baby.poslala som vám fotky zo záhrady,mám snehu až po kolená,to,čo vidíte ako bielu plochu s halúzkami je skalka,asi to tento rok kríky neprežijú... 😒

veri,dík,ste zlaté dievčatá 🙂 🙂 🙂

dari,tebe by u nás trčala zo snehu akurát čapica 😀

bambi09
26. led 2010

ahojte 🙂
tak hlásim,že malá je už oveľa lepšie,už len trošku soplíky zostali,ale už minimálne,len dnes v noci zas mala čosi,že ju bolí nožička,tak 2x revala ako tur-neviem,čo to malo byť 😕 😕 😕 už aj predtým to bolo,tak neviem,či povedať MUDr.,alebo sú to rastové bolesti?? ☹ 😕 😕
fris,vy tam máte fakt sibírsku zimu,aj tu je kosa,ale nesneží,tak nám nezapadni 😀 😀 havovia majú zjavne radosť a tá metla na fotke je super 😀 😀 😀 u nás mrzne a slnko svieti 😕 😕 neviem,kde je ten sneh,čo hlásili 😕
veronkaaaaa,aj ja scem fotkuuuuuu,aspoň jednuuuuuuuuuuu 😅 😅 😅 pjosííím 😀 😀
julka,tak super,že si už môžeš vydýchnuť 😉 aj rozprávky čítať a z toho R si nič nerob,kým bude školáčka-naučí sa Tánička,neboj 🙂 😉
Vladenka,my sme mladému kúpili podobnú posteľ,len ešte dole má druhú vysúvaciu 🙂 a kovový nábytok sa mne páči,máme posteľ 😀 😀 a obrázky,čo mi fris poslala,čo má doma sú nááádhera,ale chápem,že sa to nemusí páčiť každému 😉
ja mať priestor a prachy,tak mám inak zariadený byt 😅 😅 ale čo,máme to tu útulné a to je hlavné-cítiť sa doma dobre-nie?? 🙂 🙂 😉
a ešte Vladi k tým guliam-nevadí,že to dlhšie trvalo-niektoré mladé baby nevedia variť vôbec 🙂 😉 😉 aj tak si šukuľka 😀 😀 ja varím už 16 rokov sama,tak už mi idú aj buchty a také veci šup-šup,ale keď som začínala,niektoré jedlá som nevedela vôbec a niektoré boli nekonečný príbeh 😀 😀 😅 takže kľud 😉
ja som v sobotu robila žemľovku,v nedeľu šúľance a mäskovú náplň do placiek,včera tie placky plnené-mňáááám,to je vám dobrotka 😅 😅 a dnes neviem,čo vymyslieť na večeru 😒 polievka u nás musí byť kvôli malej každý deň,len mi dochádza fantázia 😝 😝 a to rizoto by som si dala frisuľa-tvoj nevie,čo je dobré 😀 😀 😀
a ako si to vlastne robila??ingrediencie??lebo keď som videla Džejmáka robiť rizoto,to bolo fakt iné,ako to,čo robím ja-také krémové,také som ešte nerobila,ale dala by som si-ja slintám pri obrazovke,keď pozerám Nigelu alebo Džejmáka,alebo TV Paprika 😀 😀 😀

bambi09
26. led 2010

ozaj,fris,včerajší mail ti došiel?? 😕 😕
mne ten tibetský test došiel až 3X ďakujem,ďakujem 😀 😀 😀 a teda som kukala jak puk,že 99% vecí tam fakt sedelo,len mi chýbalo ešte jedno zviera-hyena 😀 😀 😀 😉

veronkaj
26. led 2010

vladkaz skúsim ti to poslať ešte raz, ostatným došiel

bambi09
26. led 2010

veronkaaaa,aj mneeee,aspoň takú maličkúúúúú 😅 😅 😅 😉

vladkaz1
26. led 2010

Bambi pekene si to veru zhrnula 🙂
A co ten rast ? to ju nemoze boliet s toho neblazni ,ved to by mala potom nieco so slachami tak to byva ... nestras prosimta ..
Ja rada pozeram toho taliana na CT volaco ... jej take rizoto vam robil nasemu sa nevyrovna kocky a na vine a mnam ,moj to nelubi ale on nelubi vela veci co lubim ja tusim spravim si a placky plnene by som si dala aj ja mnaaam take cipos jak sa hovori so syrom .. hmmm slintam 😅

bambi09
26. led 2010

Vladi,no neviem,z čoho ju môžu nožičky bolieť 😕 😕 😕 ale jej stačí,že ju tlačí pančuška alebo ponožka a už hovorí au,au 😒 😒 😒 cez deň sa na nič nesťažuje a v noci reve 😒 😒
a urob si tie placky-odporúčam,ja som dala morčacie mäsko a nám aj lečo-deti by mi s lečom nezjedli 😝 😝 a teda väčšie placky na palacinkovej panvici som upiekla,dala náplň,navrch tatarku-no oblizovali sme sa 😅 😅
moji chlapi jediné čo nezjedia,čo ja ľúbim je paradajková polievka 😀 😀 mladý teda občas krúti nosom,ale po odpovedi-nechceš,daj si chleba s maslom zje 😀 😀 😀 nebudem ho rozmaznávať a variť na dva krát,nie?? 😅 😅

vladkaz1
26. led 2010

Vies co to sa da spravit s hocijakym masom aj s mletym to zjem este ,alebo s kuracim mozes tam dat co kolvek ladnicka da ,ja robim na cibulke s cesnakom leco ale rozmixujem a davam velke uvarene fazule s konzervy ,mnaaam mozem teda a uz dost o jedle lebo umrem tu 😀

frisbee
autor
26. led 2010

no vladenka,to som vám písala v pondelok,presne to risoto som uvarila podľa toho Taliana a mm robil ksichty 😀 😀 😀 😀 😀

bambuľááááááááááá...mail som dostala,neboj,odpoviem 🙂 no tú metlu som odfotila schválne,aby ste mali predstavu,koĺko toho snehu je 😀 😀 😀

vladkaz1
26. led 2010

no fris a co sa mu nelubilo ,ved to vonalo cez telku az k nam mnaaaam sikovny je ten talian a dobre rady ma ako rychlo varit

frisbee
autor
26. led 2010

vladi a na nete sú všetky tie recepty..hoď do googlu S Italem v kuchyni....a tam je aj video k tomu.

No vieš,čo mu vadilo,že tam nemá uhorku a naplieskaný kečup 😀 😀 😀 😀 ,magor.

Mňam,to bolo tak dobré,ale ja so, si pre tú ryžu a parmezán musela až do Brna.

vladkaz1
26. led 2010

😀 😀 😀 😀 Fris jak moj ten uhorku neeee ale kecup vsade a korenene
musim ist off pa zatim vecer 🙂

bambi09
26. led 2010

fris,typický Čech-ten tvoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
26. led 2010

no teraz si ho urazila,Moraváka 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
26. led 2010

jééééjda,prepáč,tak typický Moraváááák 😀 😀 😀 😀 😀 hlboké ospravedlnenie s predklonom 😅 😅

frisbee
autor
26. led 2010

no veď preto...haha,a pretože žijeme v Strednej Európe,sme tu mixnutí všetkým,tak on je polovičný Nemec,ale tvrdí,že Moravák 😀 😀 😀 😀

simona55
26. led 2010

ahojte vladi to co som ti pisala ,ze dlho si robila gulky to iba podpich, 😀 hlavne ze chutili 😉 fris dakujem za maili, no nezavidim vam ten sneh 😉 😉 😉 😉 ale mas pekne prostredie aj tak. 😉 a ten recept na to kura,ja to robim takto, pol kg kyslej kapusty, cele kura asi take 1,40 podla toho aka velka je rodina 😀 1,a pol zemiaky, ja ich davam surove, mamina ich vari a tak naklada. vvegeta sol cier,korenie podla chuti.a 3smotani alebo besamel ja dava obidve.a nakladam zemiak na dol ,sol ,vegeta korenie kura rozsekam, ddam na zemiak potom kapustu a potom besamel a a potom smotanu, to to opakujem kym je plech plny a potom navrch necham este kapustu ktoru dobre oblejem besamelom. zakrijem alobalom a pecem na 180az 190stupni asi 30,40minut. a uz len papame.mi to lubime setci 😉

vladkaz1
26. led 2010

jaj baby co porabate ,ja som vypratala stary botnik vysmerila som ho a vypratala skrinu vsetko moje veci z detskej som narvala do postele boze tam je bordelu az az a cakam kym sa uraci mojemu tu prazdnu skrinu dat na chodbu zatial a komodu novu na chodbe som premiestnila inde zas ..
No ,ked mi to moj ulozi tu skrinu na chodbu ,tak tam chcem poukladat vsetky malej veci mam to zatial posmierane na postielke ide ma porazit ,nechce sa mu to dnes preniest ,ale to este nevie ze ja som vybavila suseda aby mu s tym momohol vecer a ja budem mat robotu a mozem ukaladat 😀 😀
Potom ked kupim ten satnik do chodby tak pojde ta skrina vysmarit 😀 sibe mi dobre 😝 😔

simona55
26. led 2010

no vladi ty uz otocis svoj bytik hore nohami, 🙂 a diki nasla som to,pekne to je rozpisane, ja som mala4porodi ale vobec sa na nic nepametam 🙂

frisbee
autor
26. led 2010

vladi...tiež voláme na všetko susedov...tých dobrých myslím 😀 😀 😀 ..bez nich by sme tu nemohli existovať a oni bez nás 😉

simi,ja iba jeden,a au 😀 😀 😀 😀

baby,furt sneží 😝