S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
22. led 2010

mam v sebe 3 ti chlieb hrozne 😠 😀

frisbee
autor
22. led 2010

ja som mala v Rakúsku kávičku s čokoládovou tortou...oni to majú tak dobré..potom som hodinu plávala ako divá,aby som to spálila 😀 😀 😀

vladkaz1
22. led 2010

jaaaj zavidim ti ,hned by som isla s vami 😎

frisbee
autor
22. led 2010

no keď som liezla do toho vonkajšieho tak sa všetci ľudia z teplého bazénu na mňa dívali s hrozou v očiach 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
22. led 2010

😀 a preco? ved bol vyhrievany nie?mohlo sa dobre dychat ...
schvalite mi dalsi chleba ,alebo mam ist radsej spat? 😀 bude mi zle to viem iste

vladkaz1
22. led 2010

Fris to je jedno ci tenky alebo hruby, ale ten kopec pomazanky na nom .. nedam si asi lebo to skonci zle ,aj ked mi oci zeru 😀

frisbee
autor
22. led 2010

no to hej,tam bola hmla ako na mori,nič som nevidela 😀 ,ale tam sú tri vonkajšie bazény,do dvoch sa normálne podláve zvnútra,ale do toho mojeho ideš vonkom,musíš vliezť do vody a potom vyliezť na mráz a utekať do tepla.

http://www.lasty.cz/image.php?idx=568285

vladkaz1
22. led 2010

fris nadhera 😵 😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
22. led 2010

no a to je zúžená fotka,on je veľký a oválny a bola som tam sama...kopala nožičkami 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
22. led 2010

jaj no bolo ti sveta zit nie???
Uplne super, tak toto ja teda mozem 😉 tisko zavidim ,ale v dobrom ,dnes sa inak kocky na nas vysrali co?

vladkaz1
22. led 2010

Fris no parada ved tam sa citis jak kralovna nie?
To ty nechces aby som ja zaspala?nadherne naozaj 😉

langkofel
22. led 2010

uz som tu bola som na cz 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladi uz nejec, lebo aj ja zacnem

vladkaz1
22. led 2010

Jaaan langoska jak si to mam odpustit este mam to pre sebou a dycham a dycham ci mam ci nemam .. 😀

langkofel
22. led 2010

fris kde to je to therme v tom rakusku?

frisbee
autor
22. led 2010

to je pri českých hraniciach,hneď za Hevlínom...asi 30 km od Znojma

frisbee
autor
22. led 2010

vladi...no to nechcem,aby si nespala 😀 😀 😀 ,iba ma to dnes tak potešilo..a tuším mám zmrznutú hůavu vzadu 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. led 2010

hlavu 😀 😀 😀

vladkaz1
22. led 2010

Frisula ale nemas ,peknu mas makovicku ,ale fakt akoze onemela som nevedela som o tom ,ako s ato tam no 😀 ceny mi povedz

vladkaz1
22. led 2010

Vies hned ma chute prejdu ak zbadam tie ceny a napustim si vrelu vanu ,rychlo otvorim okno nehc s aotuzim a rychlo na spat do vane 😀 😀 😀 😀 ze ako nahrada 😝 😀 😀
Robim si zo seba prdel ,mimochodom ten chleba som zjedla sa mi ziadalo 😅

frisbee
autor
22. led 2010

no vstupné je myslím 11 euro na tri hodiny,v lete je to lacnejšie a tam je toho strašne moc,masáže,sauny atď.niečo sa platí,niečo nie,super vybavenie,sprchy...no pre nás je to dosť,keď tam má ísť celá rodina,pre Rakúšanov je to za pusu.

vladkaz1
22. led 2010

no to vobec nieje moc 😕 , cumim .... teda za tie sluzby

frisbee
autor
22. led 2010

tam je všetko,bazény pre malé detičky,divoká voda,tryskové masáže v bazénoch,bazén s morskou vodou,ostatné sú s termálnou,tobogan,každú hodinu cvičenie v bazéne s inštruktorkou,reštaurácia..no úplne super 🙂

vladkaz1
22. led 2010

no to sa mi paci veru
U nas by si si za tie prachy ani neprdla ved vstup do galandie je kolko?

frisbee
autor
22. led 2010

ja som práve nikde na Slovensku nebola,vidím to vždy v telke,keď ukazujú zábery so živej panorámy..pekné...no ale hovorím,netuším,aké sú ceny na Slovensku.

frisbee
autor
22. led 2010

zo

vladkaz1
22. led 2010

tak v telke zivu panoramu milujem hlavne ta muzika v tom ... ukludnuje ma to velmi

langkofel
22. led 2010

Tak my sme boli najesen tu od nas to je na 2,5 hodiny tiez v rakusku v takom therme a sme platili na osobu 38 e ale to len ja a priatel, mame som kupila len do bazenov, no nespominam si kolko ona sa mi mari daco 25e vstupne na cely den.
Ale my sme mali v cene aj sauny, bolo tam strasne vela, aj fitness bolo to velmi pekne ale dost sa aj mne zdalo penazi.