S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
30. črc 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀
také hriešne myšlienky tak skoro 😀 😀 😀 😅
dari,tak to fakt bude z tej tresky 😝 😝

darina60
30. črc 2009

Fris, a že by to nebolo zlé 😉 Muž preč od zajtra a záhradník na priatelskej výpomoci 😀

bambi09
30. črc 2009

dari,my sme Ťa ale skazili... 😕 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. črc 2009

a som nasraná,kúpila som si aj také letné pyžamko,tielko na ramienka a gaťky,veľkosť L,vrch super a spodok veľkýýýý 😕 😕 😕 😠 žeby som zas pribrala?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. črc 2009

ja si myslím,že to v nej už bolo,ale o tom nevedela 😀 😀 😀 😀 .my sme tomu iba napomohli 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. črc 2009

do spodku dorastieš 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no,včera chlapi trúsili reči,syn že ešte brata chce a muž že tretie,haha,som sa robila,že nepočujem 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. črc 2009

ty hned myslíš na tamto 😀 ,ja som myslela riťku 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. črc 2009

😀 😀 😀 😀 prepáč,ale riť mám ešte stále veľkú 😀 😀 😀 cici aj rici 😀 😀 😀 ale o rok nebudeeee 😠
porazím ju 😀 😀 😀
a baby,vyžeňte ma,ja zas nič neurobííím,pomóóóc 😝 😝 😅

frisbee
autor
30. črc 2009

bambi...bež už do tej fontány 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. črc 2009

bežííííím,k vysávaču 😀 😀 😀

darina60
30. črc 2009

Nie ste vy trápne, jedna ráno upratuje, umýva podlahy, druhá zas uteká k vysávaču 😀 😀 Len ja musím pracovať duševne 😀 😀

frisbee
autor
30. črc 2009

no ja si idem namaľovať ksicht na tvár,mladá asi príde s nejakou kamarátkou,tak nech sa ma nepoľakajú 😀 😀 😀

bambi09
30. črc 2009

darinka,no vidíš,takými prízemnými vecami sa zaoberáme 😀 😀 😀
ja som ho už pichla do zástrčky, ale kedy začnem vysávať??? 😕 😕
vy mi nedáte 😀 😀 😀 ale musím,o 17-tej prídu z realitky,tak nech tu nemám chlievik 😅 😅 malá statočne trúsi 😝 😝 fris,tak pekne sa namaľuj,ja už som sa naučila za 5 minút všetko 😀 😀 😀

simona55
30. črc 2009

ahoj moje kamky. ako sa mi mááááááte. 😀 😀 daríííííííí super ze mas dobru naladu, dnes ma strasne boli hlavaale len na pravej strane nad okom fu chcela som si dat kupel ,ale ako som sa vyzliekala ,tak som zbadalaze ako si mam zfarbene budogi 😀 😀 😝 no a bola iba sprcha. no aby ste ma nepochopili tak ze som ich mala pokakanéééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 daríííííííííííííííííííííííííí budem kmotrou, primes ma?

vladkaz1
30. črc 2009

baby sme doma bolo super len sme unaveny zo slnka 🙂

simona55
30. črc 2009

cawko. vladííí 😀 sup do sprchy ,potom kafko,a nohy hore ,a odych 😀 😀 😀 no ale nohy som myslela na stol hore. 😀 😀 😀

bambi09
30. črc 2009

vladka,tak super a popíš ,čo a ako a kde Ťa uvidíme 🙂 😉

vladkaz1
30. črc 2009

jaj tak baby budeme v sept. Rebecce alebo ako sa to pise v casopise ohladom , ci sa nas nejako dotkla finaccna kriza teda respekt. financie ako mlade rodina zije kto drzi kasu a tak ... mame peknu skusenost len aby to aj tak super napisali ale verim ze ano ... bola som nadsena mali sice s nami co robit koly malej to fotenie lebo bola zla uplakana ale dalo sa .. 😀 😀 lenze cestovali sme vlakom .. nespala bolo to na obed tak sa ani necudujem

vladkaz1
30. črc 2009

jaj a Simi nemozem vylozit nohy idem do sprchy teraz papkame ledvaj fucime vsetci to slnko nas teda cesta zmohla musim ist mame a prisiel mi novy serbel pre malu tak na postu vybrat 🙂 nic sa mi nechceeeee

simona55
30. črc 2009

ja ti verim .aj ja som z mojho maleho cela vycerpana. 🙂 celu noc nespi iba ci ci a ci ci 😀 a cez den to iste je taky nesvoj stale place ☹ a len u mna chce byt.ked si idem zdriemnut snimtak natedy on vstane 😀 😀 lebo spinka iba minutky.tak ja vravim ze su to zubky na vyne lebo horne mu idu jeden je vonku a druhy je normalne zeravo cerveny. 🙂

bambi09
30. črc 2009

simonka,to budú fakt asi zúbky,našej stále lezú tie očáky,Booože,jaká tá je občas "zlá" ☹ ☹ ☹
my sme boli vonku,skoro som zhebla,je tam dusno,no hnusne,nevládala som kočík do kopca tlačiť a ešte sme urobili dole v Karlovke ťažký nákup v Bille a vliekli sme tašku do kopca,jak blbci,pritom na také nákupy chodíme autom,no skrátka šiši 😝 😝 😝 baby,ja nevládzem,to teplo ma zabije 😝 😝 😝
a vladka,tak to si ju kúpim,už síce nekupujem,ale túto si kúpim 😀 😉
a ja sa pochválim,teraz budem taká primitívka 😀 😀 😀 náš mladý bol 3x v reklame a raz v Orange kalendári mal 3 fotky 😅 😅 😅

bambi09
30. črc 2009

a kde je kto??? 😕 😕 😕 čo spíte či onéééé??? 😀 😕

bambi09
30. črc 2009

Bože,tu je ostrý štrajk a bojkot,idem teda aj ja pá ☹ ☹ ☹

simona55
30. črc 2009

bambíííííííííííííííííííííííííííííí vraáááááááááááááát sa tu som , 😀 😀 teraz som uspala maleho ale normalne sa bojim z noci. ☹ vladi aj ja si kupim , ten casopis 😉 ale radsej mam novy cas pre zeny a to druhe nie viem uz ako sa vola .aha rytms. 😅

vanja
30. črc 2009

no čaute aj ja som tu, konečne som dožehlila 😒

simona55
30. črc 2009

caw vani .zehlenie nenavidim 😝 😝 😠 😀 zehlit musim manzel si natom potrpi. 😀 😀 sralo 😀 ozaj vani uz ti mala cupita? moj odide sam uz asi tak dobry meter a potom bum 😀 😀 ale prave som vravela mm, ze darmo ho nutim chodit ked on sam sa nevie zo zeme postavit ,pri spadnuti.nie?

vanja
30. črc 2009

simi moja malá začala chodiť sama na 11 mesiacov, teraz ju neviem zastaviť 😀 😀 😀
zase staršia začala chodiť až na 14 mesiacov 🙂

bambi09
30. črc 2009

simonka,nechaj to na malého,on vie,kedy je správny čas,naša začala,keď mala 13 mesiacov a tiež som už čakala,kedy konečne 🙂 😉 syn začal chodiť ako 10-mesačný,takže fakt je to indi-vindi 😉
a kde je frisbee?? 😕 😕 😕

vanja
30. črc 2009

fris asi seká 😀 😀 😀
trávu mám na mysli 😀 😀