S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
31. črc 2009

tak sme doma 😝 😝 😝 ja že nebudem stíhať čítať a tu tak chudobno popísané 😕 😕 😕
my sme ostrihaní,4ks za 25 jurov 🙂 🙂 😉 Tesco na Zlatých sme obehli,tričko mám polepené lízatkom a opatlané pečivom,mala som Katarínu v nosiči,tak som si to odniesla,jačala,tak som jej zalepila pusu lízatkom,aj keď sa u nej sladkostiam snažím zatiaľ vyhýbať a kupujeme jej len v bio-obchodíku chrumky a také" zdravé" blbinky,nie sladkosti,ale tak raz za čas,čert to ber 😀 😀 😀
inak mi malá zaspala už cestou v buse z DD a spala až do kaderníctva a teraz nám zaspala v aute,ale dúfam,že sa ešte zobudí,lebo je celá upatlaná a aj plienku treba ešte vymeniť na noc,tak hádam vstane 😕 😕 😕
idem mrkať Angeliku,keď tu nikto nie je 😒
a fris,dcére šťastný let 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
31. črc 2009

bambi,dušička,my máme doma dobré lepiace a izolačné pásky...keby si chcela požičať 🙂 🙂 🙂 🙂 ,drží to jak sviňa a tlmí zvuk 😀 😀 😀 .
Mladá kamsi zmizla s partiou,ráno ju veziem preč,no skoro sme sa nevideli ☹

bambi09
31. črc 2009

frisbee,jej,to by sa mi občas zišlo,nevieš si predstaviť,aké decibely dokáže vyprodukovať také malé stvorenie 😀 😀 😀 a ostatné z partie sú kde???háááá???už zas sexujú???hmmmmm 😀 😀 😀 😝
no a vidíš,nabudúce mladú priviaž k stolu a nepusť nikam 😀 😀 😀 ach,máme to my maminy občas ťažké 🙂 😉

frisbee
autor
31. črc 2009

uáááááááááááááááááááááááááááááá...a neplač,angelika dopadne dobre,aj keď kniha je drsná a historicky pravdivá 🙂 🙂 🙂

bambi09
31. črc 2009

veď ja viem,videla som ju už asi 20x 😀 😀 😀 aj čítala všetky diely knihy 😝 😝 😝
len nechápem,že tu okrem nás nikto nie je 😕 😕 😕
a Ty neplač,že mladá odchádza,veď zas príde 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
31. črc 2009

však hej,asi za tri týždne,ale pojde niekam učiť,tak snáď sa aspoň spolu dostaneme niekam na dovolenku.Napadla ma jedna vec,našla som po celej Európe kamenné farmy a zámky..Šanielsko,Francúzsko,Taliansko...pri mori,bazén,kone..za pár šupov,čo keby sme si niekedy my od darinky urobili relaxačný týždeň 🙂 🙂 🙂

simona55
31. črc 2009

dobru noc . baby prepacte, ale som vas len docitala , a uz idem hajat. 🙂 🙂 asi zajtra pridem . 😀

vanja
31. črc 2009

čaute už som aj ja tu, partia odišla o 9-tej domov, tak som rýchlo poupratovala ,riad umyla, malú uložila. Bolo super, už so msa tak dávno nenarehotala, bolo nás tu dohromady 16 aj s deťmi. Deti jak vliezli do bazéna, tak bolo ťažko ich večer pri odchode dostať von. A my sme trocha popili, pogrilovali a dohodli sa že o dva týždne ideme na 3 dni na chatu na Detvu. Tam má chatu jedna kočka, takže už sa tešíme. 😀 😀 😀 😀 😀
bambi dnes neviem či bude sex, manžel vypil tak mi hovorí či ideme sexovať, alebo si má pozrieť porono a ja mu na to že ja idem na koníka ale k PC 😀 😀 😀 😀

vanja
31. črc 2009

simi čo sa stalo, že si taká unavená? 🙂

bambi09
31. črc 2009

frisbee,tak to by bolo síce super fajn,len ja nemôžem od malej zatiaľ odísť,lebo kojím a tuším aj vanja a bez nej som nebola ešte nikdy nikde,čo sa narodila,takže v budúcnosti rada,len musí malá podrásť 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
31. črc 2009

simonka..čo je,moja???? ☹
vanja..práve varím,ráno idem preč,tak aby mal chlap čo papať,budem sa stavovať ešte na výstave psov aj s mladou,než ju odovzdám 😀 ,koník je najlepší 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. črc 2009

baby,s deťmi a so psami 😀 😀 😀

vanja
31. črc 2009

no aj ja ešte kojím a zatiaľ noc bez malej nepripadá do úvahy
fris o pol 11 varíš?

bambi09
31. črc 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 jój,tak vám bude na chate krááásne,super 🙂 😉 a vy máte normálny veľký bazén na dvore??ty brďo,to by som brala,aj plávať by som sa naučila 😀 😀 😀 😝
a mužovi také dovolíš pozerať?? 😕 😕 😀 no,my sme na koníkovi furt,čo?? 😀 😀 😀

vanja
31. črc 2009

fris, tak to radšej počkám kým dokojím, manžel ostane s deťmi a ja idem sama. 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. črc 2009

vanja...je tu ticho a kľud,akurát moj so psami chrápu 😀 😀 😀

bambi09
31. črc 2009

vanja,tak-tak,ale berieme fris za slovo,také ja môžem,hrady,zámky atď.,aj do Versailless by som sa chcela mrknúť,takže dočkaj fris,kým aj nám deti odrastú a potom hor sa do sveta 😅 😅

vanja
31. črc 2009

bambi nemáme veľký bazén v zemi, máme intex čo sa dvíha keď vodu doň napúšťaš, má priemer 4,5 m, deti sa tam vybláznia celé leto, a večer sa aj my s manželom tam pľasneme 😀 😀 😀
kúpili sme taký na skúšku, či sa nám oplatí robiť veľký bazén do zeme. A zistili sme žte nie. Bavilo nás to zo začiatku, a teraz len sem tam. Takže toto nám úplne a hlavne deťom stačí.

bambi09
31. črc 2009

fris a kto viac???muž či psy??? 😀 😀 😀 😕

vanja
31. črc 2009

bambo a nech pozerá, veď možno dajaké nové praktiky pochytí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
31. črc 2009

a už má prepnutú telku na nejaký dokument. dokumenty to je jeho živel.

bambi09
31. črc 2009

vanji,joj,tak aj mne by to stačilo 😀 😀 😀 mne stačí aj našej malej,keď si tam nohy namočím 😀 😀 😀 a to má priemer asi 60cm 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
31. črc 2009

ten úplne najmenší pes chrápe najviac 😀 😀 😀
baby,hodím vám foto..boli by sme samy a je to supéééééééééér

vanja
31. črc 2009

aj moja malá má taký, akurát na sedenie, tam aj sa hrá aj obeduje 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. črc 2009

vanji,tak v dokumente určite 😀 😀 😀 ja neviem,čo robiť,malá spí,jak zarezaná,skúsim ju prebaliť a žinkou aspoň umyť papuľku a ruky a asi bude ťahať až do rána,potom ju hneď okúpem,Bože 😕 😕 😕

vanja
31. črc 2009

fris no tak daj 🙂

vanja
31. črc 2009

bambi neboj nič sa jej nestane, ani moju som nestihla dneska okúpať, lebo už bola nervózna, že mamka, papi cem mlecko

vanja
31. črc 2009

tak som ju nakojila a zaspla.

vanja
31. črc 2009

darinka a ty spíš, veď si mala mať s nami nočnú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. črc 2009

no,vidíte,na darinku som skoro zabudla,že tu mala byť a ništ 😕 😕 😕
no,veď keď sa trošku začne vrtieť,šupnem jej čistú plienku,utriem papuľku a nech spí ďalej,ráno skoro vstala,potom pospala v nosiči v buse a v električke a asi jej bolo málo,lebo v aute hneď zalomila 😝 😝 😝