S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
2. zář 2009

budem musieť dostávať nejaké nočné príplatky, lebo tu v noci ťahám iba ja, za vás všetkých. Fris má dnes výnimku. 😀

bambi09
2. zář 2009

šéfuľa,tu som,len malá vyspávala,teraz ju muž kúpe a kedy pôjde spať na noc neviem 😅 😅 spala od 17-tej do 20:30 😝 😝 😝 ale je nedospatá,lebo u babky ju budil kohút na dvore 😀 😀 😀
som Ťa z tej diaľky nepoznala,že si to Ty,nabudúce dáme odbočku na kávu 😀 😀 😉
dúfam,že fris je ok a auto šlape,ako má,obdivujem ju,že si trúfa toľko odšoférovať 🙂 😉

vanja
2. zář 2009

no konečne, vitaj bambi
jakási svieža, vidno že ti ten východniarsky vzduch prospel 🙂
moja zaspala o 20-tej, lebo nabiehame konenčne na školský režim. Staršia ide vtedy spať, tak musí aj mladá. Lebo ráno potom vstáva s nami, keď ju chystám do školy a manžela do práce.
Došli ste v poriadku?
a nabudúce si dám dole kuklu z hlavu, aby si hneď vedela, že som to ja 😀 😀 😀

vanja
2. zář 2009

no ja šoférujem, aj zajtra idem s autom do košíc, ale na fris nemám.

bambi09
2. zář 2009

vanja,ja som neverila,že tak dlho bude spať,len som pozerala,či dýcha 😅 😅 takže teraz je vyspatáááá,aj ja som si pri nej zdriemla,lebo sa nejako menil tlak a bola som jak omámená 😝 😝 😝
a tú kuklu si si fakt mohla odpustiť 😀 😀 😀 veď si kočka 🙂 😉
a máš pravdu,zmena vzduchu nám prospela,človek je taký pozitívne nabitý z pozitívnych ľudí,nevidíme sa často,ale keď už,tak to stojí za to 🙂
ja čakám na kamošku z dovolenky a ideme dúfam na ten vodičák,ak si to nerozmyslí,ale keby aj,tak ja idem aj sama,už som odhodlaná 😅

vanja
2. zář 2009

no ja som si vodičák robila na 30-tku, bola som tam najstaršia, ale testy som napísala najlepšie. A začiatky boli ťažké. Potom som šoférovala, keď som chodila do roboty, ale už som vyše 2 rokov doma a idem autom tak maximálne 2-3 krát mesačne. Takže asi sa dostávam zase na začiatok. 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. zář 2009

tak ja si to dám skoro na 40-ku 😀 😀 😀 ale tak jazdíš aspoň občas a máš prax,neboj sa,pôjdeš do práce a znova sa zabehneš,iné by bolo,keby si mala vodičák a vôbec nejazdila 🙂 😉

vanja
2. zář 2009

bambi idem k malej, lebo sa vkuse budí. Tak sa maj, dobrú nôcku, a zajtra som tu opäť. Teda a śi až večer. čauko 😎

bambi09
2. zář 2009

tak nech to nejako prežijete,ďalšiu ťažkú noc,naša bola včera taká unavená z cesty,že spala v noci ako zarezaná 😅
už nech tie potvorské zuby vylezú a my máme trochu kľudu aj pre seba 😉
dobrú noc moja,aj všetky štrajkujúce trpaslice,idem mrk na mapy,kde tá naša šéftrpaslica asi môže byť 😀 😉
ahojte zajtra 🙂

bambi09
2. zář 2009

a vladka,aj vám pokojnú noc,v rámci možností,nech malá lepšie spinká a nebolia ju ušká 😔

jalao
3. zář 2009

Prajem dobre ranko druzstvo!! 🙂 🙂

jalao
3. zář 2009

Bambi, Vanja, vam pridelujem fakt nocne priplatky, zaslite mi obratom vase cisla uctov... 😀 😀 😀
Moj ozajstny sef odbehol, tak trochen popisem. Vcera som bola, ako si pisala Bambi, naozaj za stihacku 😀 😀 , jedina, kto to neuznal bola mala Tana, ktora prisla po prvom dni zo skolky hrozne uplakana, co zvycajne nebyva...Asi bola aj unavena, aj sa moc dobre nenapapala, tak ked sa potom ukludnila, vzala ju druha dcerka na chvilu von (hralli s chalanmi futbal za domom... 😅 ), ja som rychlo este hnusne okno umyla a potom chystala vsetkym veceru, lebo MM bol otrocit na stavbe, tak prisiel zmordovany. No a ako bonus som si konecne dopriala US open cely vecer, milujem to pozerat a kedze mam svalovicu po tej maxiture z utorka, lezala som na gauci, popijala kyselku a pozerala do noci len tenis...aaaaaaach 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
3. zář 2009

jalo tak si mala perny den a odpocinkovy vecer 😀 , neboj mala sa do toho dostane a bude lepsie samozrejme ..
bambi dakujem za pekne prianie na noc 😵
My sme uz lepsie ,mam pocit ze malej doslova zabrali antibiotika a dnes jej netecu ani sople samozrejme ze este kasle ale celkoo sa mi zda zdravsia 🙂 , co je super po jednom dni..
MM je natom tak tiez lepie vecer dosiel hladny jak vlk ,tak uz som vedela ze je lepsie lo 2 dni pomali nic nejedlo rozky z mliekom co vam poviem ze ma na to chut ..
Ja pohoda vcera som prestahovala celu detsku izbu sama vecer som lahla jak kabela 😅 to som si zas zmyslela ale chcelo by to novy nabytok ved sa dockam raz 🙂
Bola som s kamosku s ta mi predala plny mech veci znackovych novych a nosenych po dcerke uplne ako nove za 33E tak som sa potesila asi 30 veci na zimu a buduci rok nemusim nic kupovat take zakladne ako bundu a kabat tam bol nadherny ruzovucky ked budem mat cas odim vam foto do albumu 😀 ak vas to teda zaujima s coho mam radost ..
A pozrite sa do pasu co mi tam pribudlo aka veta 😀 no dnes ranko uz aj sme isli na to s uhorkacom 😀 😅
Prajem vam pekny den

jalao
3. zář 2009

No ahoj, Vladi, tak super, ze je Lucke uz lepsie, uz sa to zacne hadam len a len zlepsovat. A preco si stahovala detsku izbu? Menite miestnosti?
Nove veci takto su super, ja sem-tam tiez na Tanu dostanem, alebo odkupim od jednej slecny, co to vozi z Nemecka, tak Tana chodi potom jak modelka, hoci ja si na to nepotrpim. Ale nemusim sa po obchodoch vlacit a zhanat...A co ti do pasu pribudlo? to som nejak nepochopila... AHAAAAAA, myslis ten profil! 😀 😀 😀 😀 Tak, OK, lepsie vesela, ako vystresovana 🙂 🙂 🙂 (ako niekedy som ja...)

vladkaz1
3. zář 2009

jalo nie profil ..ale snazime sa otehotniet 😎 😀 , vcera po debate s MM sme hupsli na plno 😀 do teraz som nebola pripravena ani neviem ci som ale sme po dlhej debate zvazili ze ideme na to 😀
Nemenila som miestnosti , len ma slahla sajba do halvy ze chcem zmenu 😀 ale sak ajstak to neni dobre lebo sme spali v obyvacke na sedacke sme si roztahovali len ta koza je strasne studena aj ked das plachtu na to tak sme si teraz spokili v Luckinej izbe 2 valendy ma manzelsku ved je este malicka nepotrebuje tak samostatnu izbu ..a mame u nej len postel .. ale zaberie to vela miesta a pride mi to take nepekne .. 😝

jalao
3. zář 2009

jeeej, ano, to tam mas nove, gratulujem ku tomuto zatial rozhodnutiu! 🙂 🙂 🙂
Ja mam ohladom tohoto relativne stastie, vzdy som otehotnela jak ceresnicka, no a teraz, ked uz rozhodne nic take nechcem, mam stale nervy, ze aby sa nic nestalo...Aj som sledovala tu temu o teliesku, ale akosi ma to nevie oslovit a tabletky sa mi uz sprotivili, tak stale rozmyslam, co s tym... 😒 😒 😒
Vy ste v najlepsich rokoch, tak tresky-plesky a bude to, neboj! 😀 😀 😀 Vekovy rozdiel medzi Luckou a Olinkou bude ucebnicovy!! 😀 😀

vladkaz1
3. zář 2009

Dakujem, nechcem to zarieknut s onkologie som mala na stastie dobre vysledky tak sa mozeme snazit 😀 , som prekvapena ze MM chce viecej nez ja ale ja k tomu dospejem skor mam taky vnutorny strach ,.. co bude a tak ..
No len aby nebol Oliverko 😀 ,moj strasne chce syna 😀 uvidime .. ved ked bude dievcatko budem rada ja ponosime veci po Lucinke 😀

jalao
3. zář 2009

joj, nevedela som o tvojich onk. problemoch, tak super, ze uz je to vyliecene, tam nemas na co, moja , cakat, pokial viem, tehotnost je v takychto pripadoch aj odporucana, no a ked vravis, ze aj M sa tesi, co si viacej mozes zelat? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 A Oliverko je tiez paradne meno, ved ono sa to SAMO rozhodne.. 😉 😉 My sme synatora odpratali do deckej sameho spinkat, ked som bola tehotna, mal necele 3 rocky vtedy, postielku sme mali vzdy v spalni pri nas, z praktickych dovodov..

vladkaz1
3. zář 2009

ved aj ja tak planujem a po 2 hej materskej by sme chceli kupit dom uvidime ako ale teraz je to nerealne ved mame pekny byt ..
Ano mam problem s krckom maternice

vladkaz1
3. zář 2009

jalo a chce ti tak maly spat ? nechodil za vami?

jalao
3. zář 2009

Ten maly ma uz dnes 171 cm 😀 😀
A nechodil, bral to tak, ze toto je moja izbicka a spinkam tu so svojimi hrackami 🙂 🙂 . Ale niekedy nadranom docupital, to je jasne, aj sme to mali radi 🙂 🙂 Potom prisiel s tym, ze Tatinko, zohrej mi kakavko 😝 . Pil do troch rokov kakavko z flasky... 🙂

bambi09
3. zář 2009

ahojte žienky moje usilovnéééé 🙂
vladkaaaa,supeeer,keď sa podarí,budem gratulovať 😉 takže máte dni a noci naplnené príjemnou a plodnou činnosťou 🙂 😉 nech sa darííííí a aj Samuel je pekné meno,my sme teraz navštevovali samé bábenká-chlapcov,jeden Šimonko,ten býva až pri Litoměřiciach,moja naj kamoška z detstva a suseda o dva domy sa tam vydala a teraz sme sa videli po asi 12-tich rokoch a ona má prvého syna ako 38-ročná rodila-nedarilo sa,tak je šťastná,prešťastná a máme pozvanie na návštevu,keď budeme v Prahe 😅 😅 a druhý je Sebastiánko,to je zas syn mužovho naj kamoša z KE,už majú 7-ročnú Sarah,tak pekný párik majú 🙂 🙂
a som rada,že Lucke je už lepšie,aj mužovi,keď už mu chutí jesť aj iné veci 😉 tak je dobre 😀 😀
jalao,tak Tánička bola smutná za prázdninami??ach jaj,snáď si do konca týždňa zvykne a už nebude smutná 🙂
a Teba tak tenis berie??? 😅 😅 my máme skoro stále Jim-Jam 😀 😀 😀 😝 čo je pre vydatú ženu a maminu troch detí príjemnejšie,ako sa natiahnuť v kľude na gauči,však?? 🙂 😉
náš mladý včera len tak cvične v škole,ale dnes už dovlečie knihy,zoznam zošitov aj rozvrh,tak zajtra ich už trochu postrašia učením a potom už naplno od pondelka 😅
tak školákom veľa zdaru,škôlkárom málo slzičiek a bude zas dobre,zvykneme si,že nám leto a prázdniny skončili ☹ ☹ ☹
a fris zatiaľ nič,dúfam,že je ok 😕

vladkaz1
3. zář 2009

myslim ze Fris by sa ozvala keby bolo zle 😉 , no aspon dufam ze dorazili oki...
bambi dakujeme ,no uvidime co sa bude diat a ci sa zadari .. som zvedava o Lucku sme sa snazili Rok 😖 ale nakoniec sa podarilo 😵
jaj k tym skolkarom skolakom neviem co napisat lebo skusenost este nemam .. ale urcite to musi byt vycerpavajuce tei prve dni aj pre nich aj pre vas, drzkam palceky
jalo tak tenis? tak to by si si rozumela s mojim Ocom aj on nonstop na to cumakuje 😀 apon podavas? ze by si vyhrala po pripade 😀 a synator je teda riadny chlop 😉 😀 to ma tak ako ja 😅
bambi vy musite byt uplne skvela rodinka ked vas vsetci maju radi a pozyvaju vas kade tade 😉 , snad raz ked budes mat cestu do TT sa stretneme na kavicke 🙂 aj ostatne samozrejme

bambi09
3. zář 2009

vladka,vďaka,ale sme celkom obyčajní 😀 😀 😀 aby si nebola sklamaná 😀 😀 máme dosť známych a kamošov a radi sa navštevujeme,len zas nie často 😀 😀 😀 😝 to ide do peňazí 😀 😀 😀 ale nie,keď sa dá,tak sa vidíme 😉
a verím,že my všetky odtiaľ sa raz aj naživo stretneme a bude sranda 🙂 😉
a vladka,Ty si ako ja,tiež stále presúvam nábytok 😀 😀 len v dvojizbáku sa to veľmi neoplatí 😀 😀 😝

vladkaz1
3. zář 2009

no aj my mame 2I. 😀 ale troska vasci tusim 64 M2.. ale ja by som hned menila cely nabytok keby bolo za co 😀

jalao
3. zář 2009

baby, ja tenis hram jak paraolympionik, ale o to radsej ho pozeram!! 😀 😀 😀 No a sledovanie Grand Slamov, to je pre mna lahodka, ine viac nepotrebujem...neviem, asi som bola v minulom zivote Venus Wiliams!! Neporusila som nahodou jazykovy zakon?? 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. zář 2009

jalao 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
3. zář 2009

bambi, ten moj drobcek ide prave robit testy na jazycku, nahnala som ho, pisala som o tom vcera, tak mam tremu aj za neho... ☹ pred chvilou som mu volala, ze ci je vsetko OK a ci si este to a to zopakoval...tak uplne znudene mi vravi, ze heej (viem si to predstavit), a pytam sa, pero si si vzal? Pero? Pero nie...Vravim - Ved rano ti to tatino pripominal, nezabudni si pero!! Hm...ja som nic take nepocul.. No drat to a drat, nic ine!! 🙄 🙄 🙄 🙄
Minule mu navrhujem,ze sak dohodni sa este s nejakym kamosom na tu nemcinu, spolu vam to pojde lepsie...On na to - Naco by som nahovaral kamaratov na nieco zle??? 😠 😠

bambi09
3. zář 2009

jalao 😀 😀 😀 "drobčekovi" držíme palce 🙂 🙂 😉 chápem Tvoju trému
náš má našťastie na jazyk mozog,aj na učenie,nemáme s ním zatiaľ problém,vysvedčenia zatiaľ samé 1,tak dúfam,že sa nepokazí,ale on má len angličtinu,neviem,ako mu pôjde nemčina 😝 😝 😝 mne teda išla mizerne 😅
ale som rada,že mladí sa už dohovoria,nie ako my 😝 😝
a čo tam po pere,také nepodstatné detaily riešiš 😀 😀 😀 to u nás už tiež poznám 😝 😝 😝 jedným uchom vpustí,druhým vypustí a občas sa tam aj niečo zachytí 😀 😀 😀
a simonka je kde???háááá???a darinka??? 😕 😕 😕

bambi09
3. zář 2009

vladka,tak ste lepší,my máme nejakých 55m2 aj s chodbou 😝 😝 😝 ja by som už ten domček brala,keď som videla,ako si kamoši v KE prerobili starší domček,síce veľký,ale ty brďo,nádhera 😵 aj ja už chcem miešať maltu na svojom 😀 😀 😀