S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
15. led 2010

dobre ranko,vy klebetnice 😀 😀 😀 😀 vy rapotacky do rana klebetite, 😀 😀 😀 tak no dobre trosku vam zavidim 😉 aj ja by som tu svami bola,ale mm nevie sam zaspat,mi sme ako siamske dvojicky vzdy obkruteni okolo seba 😀 😀 😀 😀 skoro som stavala,idem do mesta,k tej gynde.potom dam vedet ako som dopadla. ozaj baby moj maly uz skoro dobral PENBENE,A STOPTUSIN sirup a tááááák kasle este stale,co mam robit,? dajte radu uznechcem viac atb.ved od vianoc ma atb.ja a ma aj mukoplant sirup,ale zatial nechcem miesat.

veronkaj
15. led 2010

dobré ráno babulky

no to ste sa teda rozpísali na jednej strane chválim na druhej mi povedzte kedy to mám poriadne prečítať, vždy vás ráno len tak preletím
a :
- vladkaz tak to mi je jasné ale na tému výchova a od tial po tial sme sa už s MP bavili x krát a jednoducho on si stojí za svojim, že nemôžem vychovávať mladého, tak ho vychovala mama a ked chcel MP do toho niečo aj tak si urobila po svojom a tak je výsledok aký je a to že k nám chodia využívať postel nuž s tým nič nemzmeníme pretože má 20 a v podstate keby spolu bývali tak to tiež k tomu patrí a proste teraz je to tak , mladý teraz zase často chodí na noc aj k nim. Proste to musíme brať ako fakt len je to nepríjemné stáva sa iba občas že ich je počuť. ale čo už, a nech robím čo robím, tak postoj otca k nemu nezmením pretože ten je rád že má aspoň syna, ked už došiel o rodinu ktorú mal a rozviedol sa a tak v podstate našťastie s ním nejaké vážnejšie problémy nemá, veľa našich známych má problémy s deťmi že drogujú a robia dlžoby a pod .

moja dcéra je úplne iná ale to preto že som ju viedla pevne od malička lebo som boal na ňu sama tak si nemohla dovoliť hocičo. ale neboj vladenka aj fris ked bude treba poviem si svoje.

fris a ozaj prečo by sme si nemohli dať raz niekde víkendový zraz to by bolo rehotu 😀

vanja no čo to ty riešiš ???ty ked prídeš hneď prehodíš tému

a inak tie detičky nás občas tak kopnú mám to aj ja v pamäti ale čo už a fakt sú rafinované jak cukor
ja sa teraz tak smejem kolko krát z nášho kuťa, dovolila som mu spať hore pri spálni na chodbe v košíku čo má, a nie v garáži kde spával doteraz tam ked sa vytooto tak sa to ľahko dá do poriadku,
cez deň sa mu už doma nič nestáva pýta sa von alebo ide do garáže ked nikto ho neviíd.
a on potvorka nie aby spal začne v noci kňučať a potom ho MP dá do garáže a tam spí až do rána, ved ked cche nech tam ide aj sám nie on bude knučať , ja na jeho mieste by soom spala ani nemukla ,
včera som ho mala na chvílu na rukách a MP že čo ho nosím jak malé a ja na to povedal si že to mám namiesto mimina tak si to užívam ani nemukol.dokonca sa včera oholil sám od seba

dnes idem zistiť ako sa dá tá postel dopraviť domov tak tam musím zavolať

babulky dnes makám ale mrknem

bambi09
15. led 2010

ahojte 🙂
tak moje dieťa si nadspalo za dva dni a už pol hodinu straší 🙄 🙄 🙄 som totál nevyspatá,ale mám toho na dnes dosť na pláne,tak nevadí,dospím zajtra alebo poobede s potvorkou 😅 😅
simonka,dobre vybavte a neviem,či si to ešte prečítaš,ale skúste malému na kašeľ kúpiť ten Stodal sirup a Mucoplant skorocelový od Dr.Theiss je tiež dobrý-ha,už zas rady rozdávam 🤐 🤐 😀 musím sa krotiť 😀 😀 😀
ale ma hnevá,že už tak dlho vám malý chorľavie,tak vyskúšajte 🙂 😉
veronka,však my vieme,že keď treba,dupneš si 🙂 😉 a máš pravdu-mladý je už dospelý,tak už veľa nenavychovávate ☹ ☹ hlavne,aby nepadol do iných-horších problémov-každý máme niečo a nie je to tvoj syn,takže v pohode-tým nechcem povedať,že je to nejaký hrozný človek,ale tak je taký,akú výchovu dostal hlavne od mamy 😒 hlavné je,že tvoja dcéra vie,ako sa má chovať-je to tvoja dobrá vizitka 😉 a teda s Kuťom tak,hej?? 😀 😀 😀 😀 vybitý je,jak poistková skriňa 😀 😀
frisuľa,šak by si skúsila sa uraziť 😀 😀 😀 tááák by som sa urazila,že by som sa už neodrazila 😀 😀 😀
darinka,ukáž sa častejšie,chýbaš nám tu 🙂 😉
a teda veronka,nech sa vydarí ten odvoz postele,budete si spať,ako v bavlnke 🙂 🙂 😉
pozerám Teleráno a robia mi chúťky na kávu,tak si idem zapnúť stroj a naraňajkovať sa 😝 😝
píšte,rekord máme za sebou,ale ďalšie výzvy pred nami 😀 😀 😀

jalao
15. led 2010

dobre ranko particka! Veronka, precitala som cely tvoj prispevok, ale najviac ma zabavila tvoja veta, ze sa TP sam od seba oholil.. 😀 😀 😀 U nas mavame ohladom toho casto nezhody, lebo mne sa paci, ked je oholeny, a on mi povie s tym svojim strniskom, ze sak naco? ved uz je piatok, napr. 😀 😀
Lango, to ja som sa pytala na tie kostymy, lebo som z toho trosku zmatena...tak nam potom povies, ze kedy UZ, hej? 😉 😉

bambi09
15. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 tak s tým holením sú tuším všetci rovnakí-najčastejšia odpoveď je u nás tiež:načo???? 🙄 😀
ženy,mrk aj sem 😅 😅 😅
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jalao
15. led 2010

bambi, tu temu si mala nechat vo volnych temach...ci to sa nemoze? Takto sa naskacem... 😀 A pred Fris ta uchranime, neboj! 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

julka,stretko musí byť v Stretkách 😅 😅 😅 aj tak by nám to mrskli tam,tak som adminom ušetrila prácu 😀 😀 😀
a teda dočkaj,čo fris na to 😕 😅 😅

jalao
15. led 2010

ved doobre, doobre 😉 😉 vy ste tu zbehnutejsie... Dnes mam sialeny den...dufam, ze vsetko prezijem. Robota, skuska, ples...adrenalinova trojkombinacia!! 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

julka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 držíme všetkých 20!!!! 🙂 😉

frisbee
autor
15. led 2010

dobré ránko..fíha,vy ste tu boli celú noc???? 😀 😀 😀 😀
veri,mám nápad,začnite revať pri sexe aj vy 😀 😀 😀 😀 😀
juli,alles gute 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
simi,ahoj,moja 🙂 🙂 🙂 🙂
vedúca,tak dala si mu natruc,alebo nedala??? 😀 😀 😀 😀

P.S.a prečo sa sem nemožem dostať keď scem????? 😎

jalao
15. led 2010

dakujem, dakujem, potrebujem!!! 😢

bambi09
15. led 2010

fris,jako že nemóóžeš,ked si tu??? 😀 😀 😀 😀
akurát dávajú na ČT Lasicu-Satinského-reprízy-budenbrúk,budebrúk,budúbrúci 😀 😀 😀 Budenbrookovci 😅

frisbee
autor
15. led 2010

bambuľa....napíšem príspevok a nyšt,prepašovať ho to témy je nadľudský výkon,už som sa bola vyvenčiť aj vo vedľajšej téme 😠 .
jé budem brúk som prepásla 😕 😕 😕

bambi09
15. led 2010

fris a to už ako??? 😕 😕 😕 😕 😕 nemáš problema s netom??? 😕 😕 😕 a mrk vyššie na link,vyňadri sa 😀 😀 😀 a v akej téme??? 😕 😕 😕

jalao
15. led 2010

Dankeschon! 😉

bambi09
15. led 2010

juli,nemáš za čo,neboj,urobíš,zatančíš,spláchneš starosti 🙂 😉
zahoď starosti,zahoď svoje starosti,zahoď starosti,pozri aký je krásny deň 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. led 2010

no ja neviem,či je to preto,že sme zapojení dvaja na to wifi a ono je unavené,ale včera som proste nemohla,mlátila som prstíko do debila,a miesto šípky sa ta krútilo koliesko a nyšt 😝

už so prispela,babmucha 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

no,opička si už stihla zatancovať,teraz "varí" a ráno aj chlapov vyprevadila a vypusinkovala 😀 😀 😀 dopila som kafé,idem odzdobiť stromček 😅 😅 a pôjdem s malou von,polievku mám šošovicovú,ešte sú tam na obed buchty a na večeru urobím rýchle tofu,zajtra pirohy,už som dááávno nerobila 🙂

frisbee
autor
15. led 2010

a nepíše mi m,kua

bambi09
15. led 2010

fris,skús reštart nb 😉 ja mám problém,keď mám otvorených naraz milión okien a to ešte v dvoch-troch prehliadačoch 😀 😀 😀 muž len zalamuje rukami 😀 😀 😀 ale vo wifine by nemal byť problém,mne robí problém len tlačiť fotky cez wifi na tlačke v detskej,tak to dávam na USB a tlačím z toho,ale muž mi chce dať normál kábel aj na nb,tak uvidím 😝

frisbee
autor
15. led 2010

veď som včera reštartovala a prd,velebnosti...no a ja netlačím,ia ráno na záchodíku,tak neviem,prečo to blbne 😀 😀 😀 a káblik dobrý,taký hnedý 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no,veď aj včera si padla večer do záchodíka 😀 😀 😀 z toho tlačenia 😀 😀 😀
m vynechaj,my si domyslíme 😀 😀 😀 a vanjuša nehlási,či bolo,či nebolo... 😀 😀

bambi09
15. led 2010

bylo-nebylo,tá rozprávka v maili je super,aj ten dnešný veronkin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 táááák som sa schuti zasmiala 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

no,idem na ten stromček 😝 😝 😝

bambi09
15. led 2010

baby,ma neserte 😀 😀 😀 tak sa mi nechce,ale keď tu nikto,idem teda 😝 😝 😝

jalao
15. led 2010

bambi ja tu kukam, ale nemozem ta drzovat od planovanej prace!! 😀 my stromcek stale mame a je mi aj luto odzdobit... ☹

frisbee
autor
15. led 2010

že neserte...ty povieš,že ideš na stromček a potom sa divíš,že tu nik nie je 😀 😀 😀 😀 ja varím...také preložené mäsové závitky s ryžou a ešte vyprážam dva rezne,nech ám pokoj...vyzerá to,že poobede povezieme sopla do Brna 😀

jalao
15. led 2010

babmi a ozaj, aj nas uz mrmle ako medved... 😀 😀 😀 Tomu preskakovaniu sa akosi vyhol...rovno zacal mrmlat 😉 😉 Fris...mnaam. Ja som na dietke...ryza, psen. klicky a podobne sable. 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. led 2010

ha...dávaj bacha,aby si nám z uška nevyklíčila 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. led 2010

ahojte postel kupena ,pride nam za 2 tyznde taks a tesim stala 43 spolu postel rost ,madrac musim kupit osve ale dobra cena myslim nie?
Pecem kura,idem este ryzu spravit upratane mam od ranka ,tak nemam co robit som bola ranko aktivna Vanji nabudim ta 🙂 😉 aj vchod som umyla pred dverami 😝
bambi mas naozaj velmi velmi pekne vlasky 😉 😵