Samotesty covid. Kde kupujete?

janinaklinku
10. bře 2021

Holky prosim, poraďte mi kde kupujete testy na covid na testování doma. Přítel je OSVČ a prý i oni už se musí testovat. Tak si je chce koupit domů, ale nevím které. Kupovali jste už některá?

haskre
10. bře 2021

@janinaklinku oSVČ se musí testovat pokud vykonávají práci ve firmě která má tuto povinnost a to by Ho měli testovat přímo ta firma....

janinaklinku
autor
10. bře 2021

@haskre On dělá v lese, kde je celé dny prakticky sám, takže se testovat nemusí?

haskre
10. bře 2021

@janinaklinku ne nemusí...

elencze
10. bře 2021

@janinaklinku nemusí, musel by mít další zaměstnance nebo spolupracovat s firmou, která to vyžaduje. Sem OSVČ a netestuju se.

zrzeckas
10. bře 2021

Koupila jsem v lekarne, na netu lekaren a nebo maji v Rossmannu

j.a.n.i
10. bře 2021

@haskre Jen doplnim, ze ta firma ho otestovat muze, ale nemusi. Muze pozadovat, aby si test zajistil sam.

mamikry
10. bře 2021

@janinaklinku Kupovali jsme na nanospace.cz

jitka_cv
10. bře 2021

Teď má i Kaufland

janinaklinku
autor
10. bře 2021

Děkuju, já mu to řeknu a uvidíme co vymyslí

barborka09
10. bře 2021

Holky, měla bych k této problematice taky jeden dotaz. Kolega je OSVČ a navštěvuje firmy, kde je povinnost testování. Takže byl dnes na antigenním testu a má potvrzení, že je negativní. Napadlo nás, že by jsme nakoupili ty samotesty a dělal by si to sám. A teď má otázka - jak pak té firmě dokáže že je negativní?

j.a.n.i
10. bře 2021

@barborka09 JO, to taky nevím, i když třeba vím, že naše firma akceptuje čestné prohlášení, že byl otestován v ten datum s negativním výsledkem, takže u nás by to prošlo.

betelgeuzz
10. bře 2021

@barborka09 v naší firmě se testovat nemusí, ale jezdíme občas po zákaznících, tak máme testy na firmě a vytištěné čestné prohlášení, že jsme negativní a to bychom brali k zákazníkovi.

justslava
Odpověď byla odstraněná
Zobraz