Sedačka na každodenní spaní

nikaak
4. dub 2018

Dobře odpoledne maminky,
Tak to vypadá, že budeme muset uvolnit ložnici na další pokojicek, takže se přesuneme do obýváku. Chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenost s nějakou sedačkou na každodenní spaní? Měla by být do,, L,, aby byla větší a v sobě nejlépe mít matrací. Na nějaké jsem se dívala zato. Jen na internetu ale budu raději za doporučení 🙂 dekuki

stuplakova
4. dub 2018

@nikaak Osobní zkušenosti nemám, ale někde jsem narazila na debatu, kde toto řešili. Taková sedačka na každodenní spaní prý vyjde na šílené peníze, už si přesně nepamatuji, ale kolem 80 tisíc to myslím bylo. Možná bych to vyřešila jinak. Na netu jsem viděla fotku, kde to měli vyřešené podiem v obýváku na kterém měli sedačku a stolek a pod ním byly schované postele, které se pak jen vysunuli, kdybych to musela řešit, tak bych to udělala raději takto. Myslím že žádná sedačka se posteli nevyrovná.

konidana
5. dub 2018

Rozkladaci sedacka idealni na kazdodenni spaní neexistuje.

nikaak
autor
5. dub 2018

Ano, to je mi jasné že postel je postel... Jen tady pódium udělat nejde. Je to klasický panelák. Co jsme se zatím dívali tak byli kolem 50tisic,to je i strop, víc se mě do ní dávat nechce. :/

mamitom
5. dub 2018

No nevím jestli tím pomůžu, ale my jsme to jednu dobu s tehdy ještě ne manželem řešili, kupovali jsme rozkládací sedačku z IKEA a spali jsme na ní asi 5 let. Každý den se skládala a rozkládala a měli jsme na ní tvrdší matrace a pořád je super. Není teda do L, ale dá se to dořešit třeba dalším křeslem. Dodnes je v pokoji pro hosty a manžel na ní chodí spát, když se syn hodně budí. Vespod jsme dokupovali i úložný prostor pro peřiny. Jinak nevím, v jakém bytě (jak řešeném) bydlíte, ale mí rodiče měli v obýváku vytvořený takový stupínek na japonský způsob, kde byl obrovský ukládací prostor, postele dělal otec sklápěcí ke stěně, zakryté to bylo závěsem (nebo jak to nazvat) a pohovka byla ještě vedle toho stupínku. Žili jsme takto v 2+1 50m2 byt se vším všudy 20 let (naši a my dvě se ségrou) a v pohodě. Bylo to ale dělané na míru a do 50tis. byste se určo vlezli. Kdybyste chtěla zkusím pohledat fotku...

odula
5. dub 2018

@mamitom zdar. sklapeci stena a stupinek jsou skvely, ale stalo to 50 tis. tenkrat. dneska stoji pade jenom seriove vyrabena vyklopna postel. taky jsme o tom uvazovali, ale je to proste hrozne drahy. spis to budem resit tou nejakou dobrou pohovkou a dobrou matraci jak vy. 🙂
@nikaak hele koukni na tohle: https://www.kasvo.cz/vs-2054p-postel-vyklopna-180/ nevim ani rozmer ale zkus se porozhlidnout po googlu.

mamitom
5. dub 2018

50 tis. dnes svépomocí (jako tehdy otec), od řemeslníka určitě dráž 😓 to je pravda, tehdy to ale tolik určitě nevyšlo... No byl to nápad 😀

nikaak
autor
5. dub 2018

Holky, děkuji 🙂 mě právě napadlo nějakou sedačku, plus k ji popřípadne dokoupit nějakou matrací. Ale kam potom s uschováním. No, to bude ještě veselé
😂

marketa11112
5. dub 2018

Ahoj, odkud jsi? Znam prodejce z mostu, ma nekolik sedacek na tevale spani a to uz kolem 20000. Na internetu jako nabytek jezek. Delala jsem tam dlouho..a vim o mnoha sedackach, ktere vydrzely roky..

marketa11112
5. dub 2018

Jinak samozrejme ideal je mit postel, matracku zvlast, a treba jen maly gauc na sezeni ..ale ne vsude to jde usporadat..v praci jsem to resila denne....

odula
5. dub 2018

@mamitom me se to desne libi jako napad právě. ale strašně by mě zajímalo kolik by to stalo dnes

mamitom
5. dub 2018

@odula asi to radši nechci vědět 😢 vzhledem k tomu že už pátým rokem rekonstruujeme barák kde od začátku i bydlíme a vím kolik co stálo, tak je lepší někdy nevědět😀

tulikiss
5. dub 2018

rok jsme spaly na sedacce na trvale spani a je to des. urcite si nekupujte ten druh jak se matrace jakoby lame dovnitr, v tom ohybu se to silene znici a je to pak krivy a na zada je to silenej des.

pafca4
5. dub 2018

a co taková ta postel u stropu a pod tím sedačka? nebo výklopná postel ze skříně a dokonce jsem viděla i "stahovací" postel od stropu

eshly28
5. dub 2018

Doporucuji sedacku z resa.cz. je to ceska firma a pouzivaji normalni zdravotni matrace. Mame doma uz min sest let a porad se na ni spi perfektne, je lehka na skladani. Maji kombinace, kde mas jak postel, tak ulozny prostor. Cena podle materialu kolem 45tis.

dc2015
5. dub 2018

Mně připadá zajímavé tohle. Uvažovali jsme o něčem podobném v bytě, ale nakonec jsme se dřív přestěhovali.

http://www.mkares.cz/sklopna-postel-se-sedackou...