Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

tess82
4. srp 2017

@veronika_86 ahoj, tak to máš stejně termín jako já 🙂 a odkud z Ostravy jsi? Já Slezská / centrum.

tess82
4. srp 2017

🙂 Holky a chodite někam v Ostravě na cvičení nebo plavání?

veronika_86
4. srp 2017

@tess82 jj, termín máme podobný 🙂 jinak jsem z Mariánek a někdy snad v listopadu se budeme stěhovat do Michálkovic. Na cvičení ani plavání nechodím, ale dneska jsem si koupila plavky a asi zůstanou v šuplíku 😀

monib66
4. srp 2017

Holky, je tu nějaká maminka či těhulka, snažilka z okolí Kroměříže? Nikoho tu v okolí neznám, mám 3 měsíčního chlapečka. Je mi 24 let.

petastastna
4. srp 2017

@monib66 ahoj 🙂 ja sem od Kojetina, ale teprve tehotna 🙂 termin zacatkem rijna...taky tu nikoho neznam a kamaradka na pokec by se hodila 🙂

tess82
6. srp 2017

@veronika_86 Verun, a nechceš chodit plavat? Nenašla jsem nic moc co se týká plavání pro těhotné, ale tak dá se chodit i normálně do bazénu, ne? Jen se mi nechce chodit samotné, pže na mě všichni čučí, jak kdyby v životě neviděli těhotnou 🙂)) a začala jsem chodit do Pilates pro těhotné, ale zatím jsem byla jen na úvodní hodině. A nebo aspoň někam na procházku? Miluju hory, tak nějaká lehká trasa? Třeba? Když se někdo další přidá, bylo by super.😀😀

veronika_86
7. srp 2017

@tess82 to plavání nevím, nejvíce mě odrazují ty přeplněné bazény a koupaliště, kde je problém najít místo na deku (nebo jen ručník) a udělat tempo ve vodě je téměř nadlidský úkon 😀
Proti procházce vůbec nic nemám, taky mám ráda hory, jen si nejsem jistá, co zvládnu, ale lehká trasa by byla fajn 🙂 a pokud by se přidalo více lidí, tak by to bylo super, i když tomu moc nevěřím, protože co se domlouvá hromadně většinou moc nevyjde... Asi tak dva roky zpátky jsme se v Ostravské skupině domlouvaly na procházce v Komenského sadech a nakonec z asi patnácti jsme přišly jen dvě 😀

monib66
8. srp 2017

@petastastna super, můžem někdy vyrazit na procházku 😉

petastastna
8. srp 2017

@monib66 urcite, budu moc rada, ted se teda musim setrit kvuli tvrdnuti briska, ale jak to bude dobre, rada nekam vyrazim 🙂

tess82
9. srp 2017

@veronika_86 Spíš jsem myslela normálně na bazén, ne na venkovní koupaliště... Nebo tuším že v úterky dopoledne je plavání pro těhotné v hotelu Imperial ve slané vodě, ale musela bych to ověřit.
Nebo můžeme dát zatím někde sraz a udělat menší procházku, třeba tady u nás, jestli se budete stěhovat do Michálkovic, tak to je kousek třeba na Haldu Emu, takový lehký výšlapek, před těhotenstvím jsem tam chodila běhat.
Taky jsem si zjišťovala informace ohledně předporodních kurzů, chystáš se někam?

ruzickapetra
15. zář 2017

Ahoj mamky! Jsme z Brno_ Žebětín, je tu někdo s mimcem, z okolí? Ja mam 7 měsíční holčičku.

zuzka1223
23. zář 2017

Ahoj maminky, hledám spřízněnou duši na Praze 4. Nyní čekám miminko, termín mám v lednu. Doma mám 12-ti letého kluka. Je mi 35 a ráda bych našla kamarádku, těhotnou nebo s miminkem na pokec, čajík a pak i na procházky s malým. 😉

25eliska25
25. zář 2017

@iw101
Ahoj taky hledám maminku z Plzně.

25eliska25
25. zář 2017

@25eliska Najde se nějaká maminka z Plzně, na procházky s kočárkem...

maruska2510
2. říj 2017

Ahoj,
hledám kamarádku na procházky s kočárkem nejlépe Praha 6 a okolí. Mám 8 měsíčního synka a přítel je od rána do večera v práci. S malým si ještě moc nepokecám. 🙂

markycmelda
26. říj 2017

Ahoj maminky,hledám spřízněnou duši z Liberce. Čekám miminko,kamarádky pracovně vytížený. Je mi 34

iw101
26. říj 2017

@25eliska25 ahoj.. odkud z Plzně jste a jak staré máte miminko?

25eliska25
26. říj 2017

@iw101 ahoj,jsem z Bor a mam holcicku 2.A ty?

kovalcice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenbo
26. říj 2017

@zuzka1223 ahoj, ja čekám miminko v prosinci a bydlím na Hájích, ráda se někdy potkám.

zuzka1223
26. říj 2017

@lenbo ahoj, tak to bych byla ráda. Klidně se muzeme domluvit. Když budeš chtít, tak mi napis na email zatím 😉 zuzka.milo@atlas.cz zatím ahoj

marcelka311
27. říj 2017

Ahoj 🙂 Mám holčičku (4 a 1/2 měsíce), jsme z Liberce. Manžel dojíždí každý den za prací do Prahy, vrací se až mezi 17-18 hodinou večer. Bydlíme v jednom domě s jeho rodiči, což mi už často leze na nervy 🙂, nemám bohužel žádnou kamarádku s malým prckem. Není tady nějaká? Nevadila by mi ani maminka v očekávání 🙂

ucukusi
27. říj 2017

Ahoj,sem z Ceske Trebove a v prosinci cekame prvni mimi,chlapecka. Pritel je casto v praci a ja tu bydlim teprve kratce,nikoho tu neznam,byla bych rada za maminku s podobnym terminem,nebo kliddne uz s ditkem na prochazku a obcasne popovidani😉

yelowangel
27. říj 2017

ahoj přestěhovali jsme se k Vyškovu a nikoho tu neznáme. Mám dvouleťáka s podezřením na autismus, ale k dětem je hodný, nikdy nikoho nebil a se setřenkama si rozumí. Byla by tady maminka co by se sem tam s námi chtěla sejít a popovídat si nejenom o dětech?

jandacb
2. lis 2017

@pavlanaty Ahoj hledas jeste nejakou kamaradku? Sice nejsem z CB, ale zase takovou dalku to nemám. Mam holcicku rok a pul. Budi rada za odpoved Janca

pavlanaty
6. lis 2017

@jandacb Ahoj,urcite. Male je ted aktualne 14 mesicu.

moncici89
6. lis 2017

Ahojte holky, to je prima nápad 🙂 A je tady hodně příspěvků 🙂 (Mi se to teda nechce úplně všechno procházet). A tak mě napadá - nechcete založit skupinu na toto téme? 🙂
Jinak já jsem teď těhulka🤰 ze Zlína/Kroměříže 🙂

hudeckova384
6. lis 2017

Ahojky najde se tu nějaká maminka z Tábora na procházky s kočárkem a zároveň kamarádka která si ráda zajde sednout třeba na vínko, aby jsme se ž toho jako maminy nezblaznili 😂 mám 13měsíčního syna

moncici89
6. lis 2017

@zvonenkaverus Ahoj, tady se hlás Zlíííííín 🙂

petastastna
7. lis 2017

@moncici89 ja jsem od Kojetína, mohli bychom spolu někdy na procházku 🙂