= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
9. črc 2009

Jiti tak moc amoc gratuluji 😀 příště už bude krásny miminko na obrazovce. 😀 Jinak dala jsem si tady do vyhledávače vel .50 je tady hodně diskuzí na toto téma.Takže některy holky nakoupily 50 a mimčo to mělo dvakrát na sobě a některým byla 56 akorát.Prostě záleží na tom jak velky se mimi narodí.Většinou teda holky kupují tu 56-62 ale ta už se mi zdá na tak malinky velká.

jitulik24
9. črc 2009

Ahoj beras, moc děkuji 😉 To už bych měla být 5+5tt, tak snad na obrazovce nějaký flíček bude 😵 .

lenajsek
autor
9. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 22tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka , 21tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
9. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak Evík odpoledne odjela, bylo to moc fajn setkání, díky Evi ještě jednou, moc ráda jsem Tě viděla. 😉 Moc Ti to sluší, bříško máš pěkný, máš ho prostě jiný než já, ale je vidět, že jseš těhulka. 😉 Však teď budeš jíst domácí stravu a víc odpočívat, tak to se pak projeví i na bříšku... 😉

Jiti!!!! No paráda, to je krásná zpráva!!! Jen tak dál, aby hCG krásně rostlo a pak bylo vidět srdíčko!!! To jdeš v ten pátek na KO, jo? Už by tam měl být váček, nebo možná i to srdíčko... držím palce, máš fakt kočko štěstí, tak ať se Tě tentokrát drží až do konce!!!

Já jedu zítra dopoledne s kamoškou do Ikei a asi projdem i Tesco v Shopping parku v Brně, těším se, už vím, že je vše OK a že to bude klučina, tak už vím co můžu nakupovat. 🙂 Manžel se jen chytá za hlavu... 😀
A pak odpoledne jedem k tchánům na zahradu, kde bude manžel slavit narozky, přijede i moje ségra s přítelem, bude tam i švára, můj taťka s přítelkyní, takže to bude taková fajn oslava. Aspoň doufám, snad vyjde počásko. Rozhodně si beru dlouhý kalhoty a svetr, a deštník, bez toho ani rana.

Beri, vám přeji šťastnou cestu na dovolenou, užijte si ji, ať vám taky vyjde počásko...

Ohledně těch oblečků, dneska jsem to s Evikem vytahovala a fakt některý číslování taky nechápu, některá 56 vypadá jak kdyby to měla být 50, to je fakt pokaždé jiný... takže asi budu mít taky tu 56, a kdyby jo bylo potřeba, internet nebo nějakej obchůdek to prostě jistí. 🙂

Krásnej pohodovej večer všem, maminky, těšíme se na fotečky drobečků! 😉
Páá kočky!

beras
9. črc 2009

Tak ještě nakukuju.Leni to jedobře,že jste si to s Evičkou užily. 😅 Zítra budeš courat po obchodech tak snad něco nakoupíš a manžela netrefí šlak 😀 Oni ti chlapi jsou v tomhle asi stejní. 😝 Počasí na sobotu aneděli nic moc ale pak už má být pěkně teploučko a snad už nebude hrčet neb mě klepne pepka. 😀 Už se strašně těším až tu svoji prdelku zítra uvidím a asi jí láskou rozmačkám. 😀 Dneska je to týden a já jsem jak bez duše.No ony k tomu i ty těhu hormonky dělají svoje. 😀 Tak se tady mějte pěkně berunky a příští týden asi v sobotu nakouknu a mějte se famfárově. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenajsek
autor
9. črc 2009

Hani tak páá, malou neumačkej, užijte si to a těším se zase na písanou, my teda po těch 14ti dnech... 😉
páááá!!!!

eliis
9. črc 2009

Ahoj holky,
Jiti, mooooooc gratuluji ke krásnému HCG a taky tě vítám mezi těhulkama. Mám obrovskou radost 🙂 !!! Krásnější dáreček k narozeninám sis nemohla dát.
Leni, jak vidím, tak jste si to s Evičkou užily a pořádně vše probraly. Co se týče těch velikostí, tak já nakupuji jen 56 a 62. Ta padesátka mi připadá zbytečná a jak píšeš - když bude třeba, tak máme net nebo se zajede nakoupit do obchodu. Užij si zítřejší nákupy a oslavu!
Beri, věřím že se na malou už těšíš, tak si to zítřejší shledání užij a jak píše Lenča - neumačkej ji!!! 😀 Taky vám přeji hezké počasí a šťastnou cestu.
Šári, Ivetko chápu, že nemáte čas dočítat. Jsem ráda, že jste se taky ukázaly . Bůh ví, jak to potom budu stíhat já.
Holky, ani nevíte jak jsem ráda, že už je po tom malování. Včera jsme s manželem makali až do 22:30, ale máme všechno uklizené a na svém místě. Musím ale uznat, že mě to pěkně zmohlo. Nohy mě bolely až u samé pr.... ☹ . Jinak dnešek byl v poklidu. Dopoledne jsem jela se ségrou na zahradu a odpoledne ke kamarádce. Zítra ráno vyrážíme ke známému na chatu, tak jsem ještě teď nabalila věci. No nic, jdu se natáhnout k TV. Zdravím všechny sluníčka. Mějte se a dobrou noc.

ivet69
10. črc 2009

Ahojte děvčata, tak se přidávám ke gratulacím Jitušce.
Evi, do Šternberka jezdí rodit hodně Olomoučaček. Je to vyhlášená porodnice, s dobrými službami, krásnými porodními boky (kde jsi celý porod), kapacita primář.
Ale já mám bohužel jiné zkušenosti. Běžně je tam 3 porody denně a když jsem přijela já, bylo jich 13, 6 císařů a z toho 16 dětí. Brali už jen těhotné otevřené na 5 cm, ostatní posílali do Ol.
Nebyly ani lůžka a některé maminky poslali po 3 dnech domů. Takže všede byl takový frmol, že jsem extra péči nezažila, ale to je pochopitelné.
Asi to způsobila bouřka, která byla tu noc.
Ještě k té velikosti 50. Dáňa ji má pořád, máme 15 dní a v po vážil 3,5 kg.
Jesli ale budete někdo chtít ušetřit, tak kupte starší, po jednom dítěti to není zničené. My máme skoro vše z HM a jesli budete mít někdo zájem, tak to nachotím a pošlu vám to do mailu a můžem se domluvit na ceně. Věci jsou nezničené a myslím si, že ještě tak týden max. dva a budu první věci prodávat.

tape
10. črc 2009

Ahoj holky,
zas vás po delší době zdravím. Jsem u sestry v Praze, dětí tu máme požehnaně (celkem 4 klučíky), takže je tu pořád hodně veselo, ale je to fajn vybočení z toho našeho stereotypu, i když už se na druhé straně těším na ten náš klídeček. Hodně jste toho napsaly, na dočítání bohužel nemám čas, buď okupují PC děti n. malý vyžaduje pozornost - prostě pořád něco.
Jinak vidím tu debatu k velikostem. Já ani 50 neměla a to byl malý maličky se svými 49cm a 3kg. Jeli jsme až od 56 a byla nám akorát, ale ono je to s těmi velikostmi fakt složité, každý obleček je jiný. V každém případě, to nejmenší, co jsme měli nám vydrželo ani né 3 týdny a to jen díky tomu, že malý nepřibýval. Za to teď to dohnal 😀 Protože nám teď stávkuje s jídlem, musíme ve ST po 14 dnech na převážení, i když je ho kus chlapa.

Leni, moc gratuluji ke chlapečkovi, oni fakt v tom Reprofitu ty holčičky neumí 😀

Beri, ty si krásně užij dovču.

Jiti, to je úžasné, že ta IUI vyšla, moc gratuluju a držím palce na UTZ!

Tak se mějte krásně a papa

evik80
10. črc 2009

Ahoj sluníčka, ještě Vás chci před odjezdem do Čech pozdravit. Ivetko moc děkuji za zkušenost. To byla smůla, že bylo tolik porodů. Ale to se prostě může stát, tak jak píšeš. Ivetko a Šárko tak si to krásně užívejte s těmi Vašemi andílky a těším se na další příspěvky, jestli děti dovolí.

Leni, užijte si dnes oslavu, doufám, že máte počasí. V Ol. se dnes přehnaly 2 bouřky.

Tape, Vás zdravím se Šimonkem do Prahy, zítra budeme Prahou projíždět, tak budeme mávat.

Elis, pěkně si užijte pobyt na chatě. Beru, Ty si užij dovču a setkání po týdnu s Berunkou.

Jak se vrátím, tak se těším až všechno dočtu, tak pište jak se máte. Příští týden má být pěkně.

Za týden na shledanou.

E.

wikky
11. črc 2009

Ahojky sluníčka,
malý je venku na procházce v kočárku,tak jsem konečně dala dohromady nějaké fotky a dodala je na koníka,toť inspirace pro maminky čekatelky...
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Hezký zbytek víkendu všem :o)

moncato
12. črc 2009

čauec děvčátka.... 🙂

Jiti moc, moc velká gratulace....holka drž se, teď to bude určitě probíhat bez problému...moc ti to přeju...za tu bolest co sis vytrpěla 🙂

Leňajsku ...děkuji za fotky Tadeáška a Danečka....jsou úplně parádní 🙂

Moc Vás zdravím.......jinak u mě nic nového vše při starém....... už je mi teda po psychické stránceo moc líp...pořád to tam je..jako , že se mi zdá o pozitivních těhotenských testech a atak , ale je mi už fakt lépe tak se držte všichni...hlavně vy těhulky...zdravím taky Eliss a novou maminku Ivetku......mějte se fajn..zase písnu 🙂

eliis
12. črc 2009

Ahoj holky,
Mončo, jsem ráda, že jsi se ukázala. Je dobře, že je ti už lépe. Jaké máš vůbec plány do budoucna?
TApe zdravím tě. Snad středeční kontrola dopadne dobře a malý si to s tím stávkováním rozmyslí.
Evi, Beri doufám, že si pořádně užíváte dovčku a počasí vám přeje.
Leni, jak bylo na oslavě? Snad sis jí užila a pořádně se nacpala 😀 .
Šári, Tadeášek je úžasný. Opravdu se vám povedl!!!
Jinak na chatě bylo fajn. Nakonec jsme tam ani nespali a večer jeli domů. Byla jsem za to ráda. Museli by jsme spát ještě s jednou rodinou v pokoji a já přece jen chodím tak 4x za noc na WC. Jo doma je doma. Samozřejmě jsem se totálně přecpala a ráno jsem málem na váze omdlela. Zase další kilo na víc 😝 . Manža se už tomu jen směje... Zdravím ostatní sluníčka.

lenajsek
autor
13. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 23tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka , 22tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!, KO 17/7

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
13. črc 2009

Ahoj sluníčka, krásný pondělí a celý týden přeji! 😉
Zdravím vás všechny, jak se daří? 😉
Evík a Beri už jsou na dovolené, a já se těším na sobotu, jak taky vyrazíme... 🙂
Eli, to je fajn, že už máte po malování, to muselo být fakt náročný... ale už je to za váma! 😉 A fajn, že jste se měli na chatě dobře... 😉 S tím přežíráním mi ani nemluv, já se přežrala na té páteční oslavě manželových narozek a pak mě bylo blbě, křeče v břiše, čekala jsem kdy to půjde horem ven, ale nic... 😒 tak jsem ležela jak lazar, hrůza, políval mě studenej pot... v sobotu pak dietka, večer jsme teda byli s manželem na večeři, já si dala jen kuřecí masíčko a šťouchaný brambory, tak to bylo v pohodě, a včera už mi bylo celkem dobře, byli jsme u mé máti, tam teda taky oběd a nějaký sladký, ale už byl žaludek OK. V ten pátek mě už od rána nebylo nějak dobře, pak jsem v Tescu málem nedoběhla na WC, a pak ještě, že jsem měla černý uhlí s sebou.. .fuj. 😝 😖 😀
Prostě nesmím sníst vše co je na stole, nejsu popelnica. 😠 A mám teď zase další kilo navíc, v pátek jdu na kontrolu, už teď se bojím, jak se sestra bude tvářit, když jí řeknu, kolik vážím a kolik jsem za ty tři týdny od poslední kontroly přibrala... 😒

Peti ahojky, téda, tam máte tolik dětiček, jo? A jak dlouho v Praze budete? Čtu, že malej nechce nějak jíst, tak ať se to brzo zlepší! A moc vás zdravím! 😉 Snad malý přibírá a na KO to bude v pořádku...

Šári, díky moc za fotečky, malej je kouzelnej... 🙂 Taky vás moc zdravím!
Ivetko, vás taky, a taky díky za fotečky... 😉
Jak to zvládáte maminky, co rodinka, pomáhají vám? Snad se vám daří dobře... 😉

Moni ahojky, to jsu ráda, že je Ti po psychické stránce líp, snad to bude jen a jen lepší. Za chvilku Ti začne ta VŠ... a uvidíš, co bude dál. 😉

Jinak jsem v pátek koupila v Tescu moc pěkenej bledě modrej svetýrek a k tomu fleesovou čepičku s rukavičkama, taky bledě modrý a v Ikei osušku s kapuckou a tři plínky s obrázkama.
A u máti jsem si včera vzala pár oblečků po nás, ale nevím, jestli je využiju, jsou hodně takový starý, ne špinavý, ale je vidět, že jsou dost používaný, tak třeba na doma párkrát, ale pak to asi poletí do kontejneru.
Vzala jsem si ale fusak s beránkem vevnitř, bude krásně teplej a taky bílý plínky, tak ty kupovat nemusím, jen dokoupím pár těch s obrázkama.
A začnem pomalu kupovat v akcích ty papírový plínky...

Kočky, mějte se krásně, všechny moc zdravím a opatrujte se!!! 😉

lenajsek
autor
13. črc 2009

Sluníčka, kdepak jste? 😕 ☹

eliis
14. črc 2009

Ahoj holky,
teda tady je fakt mrtvo. Jde vidět, že se dovolenkuje. My už letos nikam nejedeme (Egypt v lednu stačil).
Leni, dívala jsem se do tvého alba a nové věcičky jsou moc pěkné. Já jsem taky v sobotu něco nakoupila, tak se když tak můžeš mrknout. Teda ty jsi to s tím jídle asi fakt přehnala, když ti bylo tak blbě. To bych asi taky potřebovala - aspoň bych si dala příště víc pozor a neťapala páte před deváte. Ale hlavně že se ti brzy ulevilo a mohla si jít s manželem na večeři. S tou váhou je to hrozné. Nějak rychle to teď leze nahoru. KOlik už jsi celkově přibrala? Já 8 a začínám mít pocit, že mé předsevzetí, že chci přibrat jen 12 kg, nevyjde 😖 . Jo a z doktorky si nic nedělej. Ta moje mi ještě k váze nic neřekla, tak je to asi v pohodě.
Jinak včera bylo u nás krásně, tak jsme toho hned využili a opět grilovali. Dnes pojedeme po oběde asi ke tchánovcům na zahrádku a večer možná někde na zahrádku na jedno pivečko. Tak se tady mějte.

jitulik24
14. črc 2009

Ahoj holky, jak se vám daří?
Mě docela dobře, občas zabolí v podbřišku, trochu bolí prsa, ale jinak nic, tak snad nám mimísek roste jak má. Ještě jsem hodně unavená, dnes jsem si musela po obědě lehnout a spala jsem dvě hodiny.
Doufám, že se mi v pátek podaří přemluvit doktora, aby mi dal neschopenku. V těchto vedrech mám v práci ještě víc horko než je venku a to není nic příjemného. Navíc mám problémy s tlakem, od potratu ho mám vysoký, prý je to psychického rázu. Trochu jsem přecenila svůj psychický stav a tak to dopadlo, kdybych si řekla o prášky na uklidnění, tak to mohlo být v pohodě. Začala jsem tedy brala léky na ten tlak a teď mi dali nové, pro těhotné a po těch mi tedy bylo ze začátku špatně, motala se mi hlava, tep nízký, no hrůza. Naštěstí už si tělo zvyklo a je to v pohodě. Tím se chtěla napsat, že mi to vedro, na ten můj tlak nedělá ale vůbec dobře, takže pokud je to jen možné, tak se zdržuji doma v chládku.
Už mě také postihla mánie dívání se po miminkovských věcičkách. Ségra dokonce neodolala a koupila mi k narozeninám botasky Puma pro miminko. No měla jsem z toho smíšené pocity, ale schovala jsem je a snad je miminko příští rok bude nosit 😉.
Už i kočár máme vybraný, vždycky se mi líbila Cam cortina, ale teď na plné čáře vede Jané slalom pro. Kamarádka má teď miminko a ten kočár Jané je úžasně lehký, dobře se s nim manipuluje. Tak na něj začínám šetřit, přece jen 20000Kč, je docela hodně. Tak tady je vidět, že už opravdu začínám zase bláznit 😀 😵 . Když ono je tak hezké si něco plánovat a nemyslet na to, že by to třeba nemuselo vyjít 😉 .

lenajsek
autor
14. črc 2009

Ahoj sluníčka, taky je asi u vás takový vedro, co...

Mně od včerejška trápí průjem, teda jako na WC nesedím furt, ale kdybych v sobě neměla živočišný uhlí, tak nevím nevím... dneska jsem najela na dietku rohlíky, piškoty, neperlivý minerálky, odpoledne v restauraci s kamarádama jsem si dala suchou rýži, tak snad to bude OK a přejde to. Kdyby ne, zítra volám obvoďačce i gyndr. a asi k obvoďačce bych zašla na stěry a možná odběr, uvidím, co mi řekne. Snad to ale nic nebude, snad je to jen dietní chyba a nebude to žádná choroba...

Eli, máš fakt moc pěkný věcičky a vůbec pěkný albíčko, Tadeášek bude švihák. 😉 Díky za odkazy na ty eshopy, já jsem se ještě dívala na ebutik.cz a mujeobchod.cz, a z toho druhýho asi objednám povlečení a pár dalších věciček. Třeba povlečení ale budu kupovat asi u nás na náměstí, froté, a zeptám se ve zdravotnických potřebách, kolik stojí třeba pod to prostěradlo na matraci nějaká podložka proti pročůrání. To se mi zdá levnější než to kupovat na netu. Ale zase jak kde, že...
Ohledně kil, celkově jsem přibrala 8kg... ☹ Zatím to vychází co 3-4 týdny 2 kg, vyloženě výkyvy tam nějak nejsou, uvidíme, jak to půjde dál. Myslím, že já budu ta vyšší hranice, víc jak 12kg to bude určitě, tipuju spíš kolem těch 18... ☹ Ale co nadělám. Zdá se mi, že to mám vše v bříšku a v prsou, trošku stehna, ale nijak drasticky... nevím, no. Teď se budu snažit se fakt víc hlídat v tom jídle, prostě nejsu typ těhulky, co sní vše na co si vzpomene... nedá se nic dělat. Hlavně aby mi nebylo blbě a mimčo bylo OK.
Dejte si dobrý pivečko a užívejte si krásnýho letního dne... 😉 My se jdem s manžílkem asi posadit na balkón.

Jiti ahojky, zrovna jsem si dneska říkala že se Tě zeptám, jak se daří.. pátek se už blíží a moc držím palce, aby bylo vše v pořádku!!! Určitě bude! S tím tlakem je to blbý, já spíš mívala vždycky spíš nízkej tlak, tak na ten vysokej nevím, co zabírá. Snad ty léky budou OK a psychika taky... a s těma věcičkama bych začala teda hooodně pomalinku... ale je to na každým. 😉 A jestli Tě pobolívá podbřišek a prsa, nešpiníš, tak by to snad mělo být vše OK. Držím moc palce!

Kočky, všechny zdravím, mějte se krásně a zítra zase nakouknu, jak se vám daří... páá sluníčka!

eliis
16. črc 2009

Ahoj holky,
kdepak se všechny touláte? Nejspíš si užíváte krásné, slunečné počasí někde u vody. Já jsem také neustále v pohybu. Včera jsem byla od rána u kamarádky, odpoledne jsem byla u kadeřníka na melír, dnes jsme byli s manželem na nákupy v OV, pak na zahradě a kolem sedmé jedeme na schůzi ohledně blížící se akce, kterou pořádáme každý rok v létě (jestli chcete tak se mrkněte na www. jzm.cz). Nevím jak vás, ale mě už to slunce a hlavně to dusno ubíjí. Před sluncem se dá schovat, ale před tím dusnem bohužel neutečeme. Ještě že na zítra hlásí ochlazení, tak se vyjímečně těším.
Jiti, na zítra ti držím pěstí. Určitě bude vše v pořádku. Doufám, že hned zítra podáš hlášení. S tím tlakem ti bohužel neporadím. Já jsem ho měla spíš vyšší, ale co jsem těhotná, tak se to srovnalo.
Leni, díky za pochvalu oblečků. To víš, že chci, aby byl Tadeášek fešák 😉 . Jinak já jsem i povlečení (flanel) objednala přes net a ta podložka proti pročůrání stála 25 Kč. Samozřejmě bych jí neobjednávala zvlášť, ale snažím se vždy udělat větší objednávku, tak aby se to vyplatilo. Všimla jsem si, že máš zítra kontrolu, tak držím pěstí, aby bylo vše Ok.
Jinak jsem dnes dostala od babičky nové věcičky pro malého, tak je hodím do alba a můžete se mrknout. Zdravím všechny sluníčka.

lenajsek
autor
16. črc 2009

Ahojky sluníčka, tak jsu dneska zpátky z Brna, měla jsem toho hodně, ale udělala jsem radost sobě i mimískovi, výsledek v albíčku. 😀
Byla jsem u obvoďačky na stěru, bo mě ty průjmy trvaly pondělí i úterý, pak už to byla jen voda, včera a dneska je to už zdá se OK, tak klepu... ale radši ať ty výsledky mám, ať jsu klidná. Možná si pak jak se vrátíme z chalupy nechám odebrat ještě krev na listeriózu, pro jistotu, je to potvora a člověk nikdy neví, kde co sní... ale zdá se, že to byla jen nějaká střevní viróza, nebo mi nesedla kombinace toho jídla všeho, těžko říct. Snad už to fakt bude dobrý.
Mimčo kope jak o život, včera jsem pozorovala bříško jak jsem ležela, už je to i vidět, jak se hýbe... 😀 je to sranda.

Evi, Ty jsi mi dneska psala SMSku, odpovím, jak ses měla na dovči? A jak si vůbec užíváš volna? Doufám, že Tě z práce moc neotravují... 😉

Eli ahojky, bylo mi blbý psát si sama se sebou, tak jsem nic moc nepsala, ale snad už nás tady bude víc. Teda, já asi dneska naposledy, zítra jdu ráno na gyndu na kontrolu, pak valím do Brna na KO na endokrinologii, pak si chci pořídit ještě nějaký tříčtvrťáky nebo pokud možno kraťasy na gumu, abych měla co na sebe i v tomhle pařáku a pak mě manžel vyzvedne a pojedem do Slavkova ještě do zahradnictví nakoupit rostlinky na chalupu, pak se budem balit a v sobotu ráno vyrážíme na týden na dovču.
Pak tady budu až ten další týden, pokud bude hezky, vrátili bysme se až příští neděli.
Tak doufám že až přijedu, budu mít co číst... 😉

Jiti, Ty máš zítra kontrolu, moc moc držím palečky, aby mimču krásně bilo srdíčko a byla jsi oficiálně těhulka!!!!! Tfuj tfuj tfuj!!! Jak přijdeš z kontroly, prosím písni, ještě si to asi večer přečtu, než odjedu. 😉 Budu na Tebe myslet.

Jak se máte vy ostatní? Eli, Ty máš melírek, to je fajn. 😉 Dusno mě taky ubíjí, ale co člověk nadělá.. je léto. Nejhůř to asi snášejí miminka a těhulky, co mají před porodem nějak těsně... často myslím na Bohunku, jestli náhodou už nerodí... zkusím jí zase napsat SMSku, ale nevím, jak to bude s odpovědí... 😒 ☹

Sluníčka, všechny moc moc zdravím, mějte se krásně i přes ty vedra a pak šílený bouřky, a opatrujte se a hodně pijte! 😉

lenajsek
autor
16. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 27tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 23tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 22tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!, KO 17/7

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
16. črc 2009

Evi a Eli, ještě písněte prosím, kdy máte další kontroly, děkuji, přidám do postupky. 😉

eliis
16. črc 2009

Ahoj Leni,
ještě jsem nestihla ani nafotit nové věcičky a ty už jsi tady. Chápu, že si nic nepsala. Ty stěry určitě dopadnou dobře, ale jistota je jistota. Zítra toho máš jak vidím celkem dost, tak ať všude dobře pochodíš. S tím bříškem je to sranda, taky ho ráda pozoruji. Jen mám v poslední době pocit, že je malý hodně nízko. Neustále cítím pohyby téměř až u ochlupení. Dle posledního UZ tam měl hlavu a ruce. Tak snad se čípek drží a nezkracuje se. Na Bohunku taky myslím. Snad je vše v pořádku a ještě nerodí. Jinak kontrolu mám 30.7. Jdu nafotit nové věcičky a mrknu se, co jsi dnes pořídila.

eliis
16. črc 2009

Leni, nakoupila jsi moc pěkné věcičky a to tričko je super. Určitě ti bude slušet. Jinak nevím, kde máš těch 8 kg????? Moc ti to s tím chlapečkem sluší.

lenajsek
autor
16. črc 2009

Eli, téda, babička má dobrej vkus, moc pěkný... 😉 To jsou věci asi od Tvé mamky, že? Nebo od tchýně? 😉
Taky mám pocit, že je mimčo hodně dole, vidíš, zrovna si píšu otázky na dr, co se jí zítra zeptám, tak se zeptám, jestli je to v pořádku. Ale asi jo, si myslím.. až budou větší, tak budou víc nahoře...
Jinak děkuju za pochvalu oblečků i fotečky, no váha nelže... 😝 😖 😀
Je to chlapeček Alex od Leníka, chodila na neplodnost, ale dlouho tam pak nebyla, některé kočky si ji možná pamatují. Byla snad 7x na IVF, na nativech, snažili se s manželem asi 10let, nakonec otěhotněla po nativu jen s Clostilbegytem, v Podolí v Praze, kdy jí odsáli jedno jediný vajíčko, to se oplodnilo, embryjko se udrželo a teď je tomu skoro rok a jmenuje se Alex a já ho držím na té fotce v náručí... 🙂
Tak ještě písnu tu Tvou KO do postupky.

lenajsek
autor
16. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 27tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 30/7 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 23tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 22tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!, KO 17/7

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

jitulik24
17. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak už mi pomalinku začínají pracovat nervy, asi do 13 hod. nevydržím 😠 . Nevím jestli miminku bude bít srdíčko, protože minule jsem byla 6+2tt a ještě nebilo a v 7+2tt už krásně blikalo. Dnes jsem asi 5+5tt, tak uvidíme. Hlavně ať je na svém místě a roste jak má.
Včera jsme dali s manželem miminku pracovní přezdívku, Čenda 😀 .
Pokusím se vám napsat co nejdřív, ale nevím jak to stihnu, protože mi opožděně přijde popřát tchyně s tchánem a já musím nachystat pohoštění 😉 .
Leni, ať ti dnešní KO dopadne co nejlépe 😉

wikky
17. črc 2009

Ahoj pusenky,
zdravíme vás s Tadeáškem,máme se dobře,už vážíme skoro 3300g,malý je moc hodný,vesele kočárkujeme,je to fajn 🙂 🙂 🙂 Rodinka mi odjela do kina na Harryho Pottera,tak mám volno u PC,jinak je to fakt boj se k němu dostat...Jsem ráda,že tady dočítám samé dobré zprávy,jen tak dál.
Lenčo,ať ti dopadne kontrola na jedničku a chlapeček roste,je mi líto,že jsi měla takové trable s průjmem,hlavně,že už je to dobré.Užij si dovču na chaloupce a opatruj se,má se trochu ochladit,tak to bude fajne.Máš nakoupené moc hezké oblečky,jinak co se týče té velikosti,nám je i některá 56 mooc velká,ale oblečky z Tesca označené 0-0 jsou super akorát 😉
Jitulko,hned jak to půjde,nakouknu,jak jsi dopadla u dr.,věřím,že to bude na dobré cestě a pokud ještě nebude srdíčko,bo je to dost brzy,bude určitě příště a bude z tebe oficiální těhulka!
Eliss,doufám,že u vás nebyla žádná velká voda,ale manžel měl určitě spoustu práce,viď?Pěkně se kulatíš a nejen ty,i Leňula,sluší vám to,holky,moc vám to přeju,je to fakt super,máte se na co těšit 🙂
Taky by mě zajímalo,jak je na tom Bohunka,když budete vědět něco nového,sem s tím 😉
Jdu si dát obídek,trochu opožděný,ale Tádulka má přednost,před chvílí dopapal,tak spokojeně hajinká v postýlce a sleduje hračky,je to prostě andílek.
Opatrujte se,sluníčka a já se zase ozvu,pa pa a hezký víkend 😵

jitulik24
17. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem zklamaná ☹ . Náš Čenda se stále schovává. Doktor říkal, že ještě nemusí být vidět 😔 . Opět mi vzali krev, výsledky budou až v pondělí, do té doby se asi zblázním. Na kontrolu jdu za týden a taky mám neschopenku.