= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
17. črc 2009

Jinak minule jsem měla sliznici 13mm a dnes 16mm, tak snad tam ten náš Čenda je.

lenajsek
autor
17. črc 2009

Ahoj sluníčka moje, tak se hlásím, že mimčo je v pořádku, čípek dle pohmatu v pohodě, sice mi ho neměřila, ale snad to bude dobrý, když tvrdí. Budu brát to magnézko 3x denně, donesla jsem tam přesně to, co mi dědeček dal. Jinak mi sestra měřila pánev, tak rozměry v pohodě, tak snad mimi taky v pohodě vyleze. Teď jdu balit, zítra ráno vyrážíme a vracíme se až příští neděli, tak tady celej týden nebudu, tak se kočky opatrujte!
Dneska jsem psala Bohunce, prý na Koníka nakukovala, ale nepřispívala, tak snad nám i ona něco písne. Je 34tt, v pořádku a mrzí ji, že nám přidělává takové starosti.. tak Bohunko, starosti nám přiděláváš tím, že o sobě nedáváš vědět, ale jsme rády, že jseš v pořádku, Ty i miminka, držte se co to jde, teď to musí být už děsný v těch vedrech, ale moc na vás myslíme! A občas písni, jak bude čas, díky... 😉

Jiti, asi je ještě fakt moc brzo na váček i na srdíčko, držím palce, aby bylo vše v pořádku! To je dobře, že Ti vzali krev, sliznice je krásná, tak snad to bude OK. Hodně štěstí!!

Šárinko ahoojky! Moc Tě s Tadeáškem zdravím, to je dobře, že se máte fajn, že malý tak hezky přibírá... 😉 Těším se na nějaké nové fotečky. 😉 Díky za pochvalu oblečků. 🙂 A na chalupě si to určitě užijeme, v těch vedrech je tam líp jak v paneláku, sednu si pod ořech, nohy do dětského bazénku nebo vlítnu pod sprchu zahradní, co jsme minulý týden koupili a bude to super. 🙂 Pojedeme i do ZOO v Lešné, tak tam se taky moc těším, vezmu si nové tričko... 😀
A díky za pochvalu našich bříšek... 😉

Všechny kočky moc zdravím, jdu balit, ještě nakouknu jak to budu mít hotový a popřeju vám pěknej týden...

lenajsek
autor
17. črc 2009

Tak, zabaleno, a teď budu odpočívat a zítra v osm vyrážíme. Mějte se sluníčka krásně, já se ozvu jak dojedu, opatrujte sebe, mimísky v bříšku a v postýlkách, a krásný celý týden!!!
Kdo máte kontroly, tak držím palečky, ať vše dobře dopadne a Jiti, Tobě obzvlášť!!!
Taky budu pořád myslet na Bohunku a její dvojčátka...
Krásný léto, sluníčka!!! 😵 😵 😵 😵

beras
19. črc 2009

Ahojky sluníčka 😀 .Tak jsem nejdřív poctivě dočetla než se dostanu k psaní.Dojeli jsme včera odpol. ale musela jsem krmit pračku,protože to byl děs.Dnes jsme jeli ke tchýni na oběd a je tam švagrová s malou tak beruna odmítla jet domů,že dojede až zítra odpol. 😕 Měli jsme se dobře a já jsem víc sedřená jak kdybych makala . 😀 Manžel si letos udělal náramnej plán.Takže nejdřív zřícenina Trosky v Českém ráji.Tam nám pršelo ale prostě se tam lezlo.Já mám děsnou fobii z víšek.Takže velkou věž jsem nedala ale na malou jsem se po kemenejch schodech dostala kam jsem měla.Pak jsme jeli do muzea hraček a medvídků.Paní tam měla miminka co si lidi nechávají v zahraničí dělat podle fotek svejch dětí na památku.Jsou fakt ve skutečné velikosti a nádhernejch miminkovskejch oblečkách. 😅 Bylo tam i mimi narozeny ve 28 tt takže jsem mrkla jak asi to naše ted vypadá.Chrousteček malej 😀 Další parádní výlet byl na hrad Bezděz.Ptám se je to daleko .Prej nééé od parkoviště půl km. 😎 Na parkovišti slečna co nám prodávala parkovačku s úsměvem na rtech říká od parkoviště 2 km. 😀 Tak si říkám nejsi měkouš to dáš. 😀 Holky to byl děs 😀 😀 😝 To byl kopec jako prase .Ze začátku se to nezdálo to bylo v pohodě ale pak už to byla katastrofa.Po kamenech a ještě místama úzká cesta a já a moje fobie. 😀 Takže manžel mě držel za ruku a jak nedržel tak jsem nešla ,protože jsem měla pocit,že mě to k té strži táhne.Spocená jsem byla z vedra a ještě ze strachu. 😀 Beruna se mohla umlátit smíchem co má za maminku poseroutku. 😀 Dolezu navrch žíznivá a s čůráním a ještě zjistím,že je to zřícenina. 😲 No to už jsem chtěla vraždit.Prej kdyby mi to řekli tak tam nepolezu s nima. 😠 Takže parádni zážitky.

beras
19. črc 2009

Pak se beruna vykoupala nedobrovolně v potoce když šla venčit tetě psa. 😀 Pořád chtěla jít hrozně sama je to kousínek za barákem a ona se jí ta potvora vysoukala z obojku a vtáhla jí do vody. 😅 Totálně zráchanou s odřenou nohou a ještě bez boty.Uplavala neznámo kam. 😀 Takže druhej den jsem lítala po městě a scháněla u tamanů crocsky at má v čem lítat po venku.Takže nakonec jsem strašně ráda,že už jsme doma a já si můžu odpočinout 😀 Někdo si odpočine na dovolené a já asi doma.Ono těch výletů za poznáním bylo víc ale tyhle se mi vrejou nejvíc do paměti. 😀 Koukala jsem ,že je vše se všema v pořádku a Jiti doufám,že se příště Čenda už ukáže. 😅

daisy14
19. črc 2009

Ahojte sluníčka!
Tak jsem se pročetla až do konce, uff 😀 a teď píšu. Už jsem zpátky z dovolené a zítra bohužel zase do práce ☹ asi víte, jak se mi chce. Dovolená byla moc fajn, užili jsme si Alpy ve Slovinsku - turistika, focení - je to tam nádherné!

Beras - koukám jak Tě prohání po výletech, jsi teda dobrá, že ses nechala takhle vytáhnout na pochody 😉 s tou zříceninou jsi mě pobavila, já bych taky vraždila a to nejsem s takovým bříškem jako Ty. No hlavně že máte plno zážitků 🙂

Jituš, gratuluji k těhulkovství, máš teda fakt štěstí, že hned dalšíIUI takhle vyšlo, to je až neuvěřitelné. Jo to se mi nemůže stát. Hlavně se opatruj a příště určitě bude Čenda vidět 😉

Šárko, Tadeášek je moc hezoučký a spokojený! A máš krásný kočárek, tuhle barvu jsem ještě nikdy na kočárku neviděla. Tak se opatrujte.

U mě zatím žádné novinky, až se rozhodnu definitivně co a jak a hlavně kdy a kde 😉 tak se ozvu.

Mějte se všechny krásně a hezké léto!

jitulik24
20. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak hCG stoupá pomalu, začínám se smiřovat s tím, že to nedopadne 😢 😢 😢 Pokud dr v pátek nenajde miminko, tak to bude asi mimoděložní. Minule jsem měla 138hCG a za 8 dní 676 hCG, takže se zvedá ne za 2-3 dny dvojnásobek, ale 4 dny dvojnásobek. Tak si říkám, že by bylo lepší, aby se to nepodařilo než mimoděložní nebo potrat 😢 😢 😢 . Nemám sílu na další zklamání 😢 😢 😢 😢 😢

beras
20. črc 2009

Jiti bobku myslím na tebe 😔 .Snad ten osud nebude k tobě tak krutej a nepřipraví další zklamání. ☹ Uvidíš ,že se Čenda objeví v celé parádě. 😀 Já mám dneska taky náladu jak na houpačce.Prostě těhu hormony se mnou mávají dnes fest 😀

eliis
20. črc 2009

Ahoj holky,
Jiti, ani nevím, co na to říct. Snad to nebude tak zlé. Moc na tebe myslím a na pátek budu držet pěstí. Drž se!!!
Beri ahoj, vítám tě z dovolené. Teda, jak vidím, tak sis moc neodpočinula. S tou zříceninou jsi mě taky pobavila. Já moc takové výšlapy nemusím, takže tě chápu. A co bříško, už ti asi pěkně povyrostlo,co? Nějaká fotečka by se hodila.
Daisy, tak jaký býl návrat do práce? Já se taky vždycky netěšila. Snad vše proběhlo v pohodě.
U mě zatím nic nového není. Manžel je opět od soboty pracovně mimo. V Ostravě je světová hasičská soutěž tak musí makat. Nejvíc mě na tom štve, že je ode mě cca 20 km a nemůže přijet domů. Makají totiž denně od 6:00 do 24:00. Jo dělat pro stát není vždy sranda. Nejhorší na tom je, že mu proplatí jen 8 hodin za každý den. No někdy mě to prostě vytáčí..... 😠 Takže jsou opět sama, a tak se snažím vyplnit volný čas. Jen večer mi je smutno. JJ, ty hormony dělají své.
Zdravím všechny sluníčka.

ivet69
20. črc 2009

Ahojte děvčata, tak jsem napsala dlouhou zprávu a pak se mi sekl počítat. Hrůza.
Tak jen krátce, Daneček už má 4,25 kg. Berny taky jsi mě pobavila, ale já lítala po horách ještě v 9. měsíci.
Šary, Beruš pozvání stále platí.
Už tu komunikace trochu vázne, teď co už není neplodnost.

jitulik24
21. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak jsem si dnes skočila na krev a už je to definitivní. hCG roste čím dál pomaleji. Obrečela jsem to pěkně. V pátek bude pěkně smutný den. Pořád nemůžu pochopit, proč zrovna já, co jsem komu udělala. Já děti zbožňuji a dala bych za ně vše na světě. Hold mám takový blbý osud. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

beras
21. črc 2009

Ahojky sluníčka 😀 Tak jsem se konečně sem dohrabala 😝 Byla jsem ve městě a ještě vařila a ted si užívám kávičku 😀 Dnes se mi v Tescu podařil dobrej kup.Mají ve výprodeji bodýčka po dvou .Normální cena byla 60 a slevněno a přepsáno na 30.Tak jsem jeden balíček vzala a u pokladny při placení se ptám jestli jsou za těch 30.Slečna kukla a říká né za 18,- 😲 Supér tak jsem se za pokladnou otočila a šla ještě pro jedny 😀 Ještě jsem vzala balík plínek a byla spokojená.Dáši super,že se dovolená povedla a na podzim hurá do dalšího pokusu.Ivetko teda malej snad z tebe táhá smetanu,že tak krásně nabírá 😀 Doufám,že se nám ta návštěva ještě podaří.Jiti to je v pr... 😖 Já mám taky děti strašně ráda a nemohla jsem se smířit s tím,že budu mít jenom jedno. 😔 Pět let jsem tvrdě bojovala ,spousta nervů a slziček z každyho nepodařenýho IVF a za další taky spousta peněz . 😝 A vybojovala jsem to co jsem chtěla 😅 A ty budeš bojovat dál hned další měsíc a bude další inseminace která už se podaří do konce. 😀 Nemáš tělo nadopovany hormonama jako při IVF a já jsem vždycky strašně záviděla někomu komu se podařila inseminace a nemusel podstupovat píchání injekcí a velkejch dávek hormonů 😀 Jsi holka šikovná a zvládneš to 😀 😀 😀 😀 Eli to ti věřím ,že ti je večer smtno ale jak bude bobek tak ti to vynahradí i za tatínka.A já jsem včera snědla něco a nevím co a teda bolí mě bříííško jako dábel 😀 Doufám ,že nedopadnu jako lenajsek s uhlím. 😀

evik80
21. črc 2009

Ahoj sluníčka, konečně se tady taky někdo vysktl 🙂 Jituš, souhlasím s Beras. Jen ten kdo bojuje dál, vybojuje to co si tolik přeje. Hlavu vzhůru, seš mladá, příště to určitě dopadne. Vím, že to je to poslední co chceš nyní slyšet, ale jinak Tě na dálku podpořit neumím. Jedině kdybys někdy chtěla přijet do Olomouce, ráda tě uvidím a můžeme skočit na zmrzku. Drž se. Jsme všichni s Tebou.
Beru, já jsem koukala po bodyčkách v Tescu v sobotu a měli tam jenom růžový, takže jsem nic nekoupila. Jsem ráda, že ses vrátila z dovolené ok a se spoustou zážitků. Ne Bezdězu jsem byla, takže vím o čem mluvíš. Drahoušek tě teda zrovna nešetřil.
Eli, já si vůbec neumím představit, že bych měla být v noci sama doma. Jsem zvyklá, že je se mnou Ozák doma každou noc. Vzhledem ke změnám v práci, bude víc cestovat po Čechách a to bude obnášet, že bude 2 nebo 3 dny na služebce. Budu si na to muset zvyknout. Vůbec si neumím představit, že s tím drobkem budu sama.Všechny jsme ale holky šikovný, tak nám nic jiného nezbývá.

beras
21. črc 2009

Evi ahojky. 😀 Já mám ty bodyčka bílou barvičku se zvířátkama. 😀 Evi neboj zvládneš to jen se do toho dostat. 😝 Manžel při beruně dělal i noční a ráno spal.Takže to bylo na palici taky.V noci sama a přes den ještě udržet uřvany dítě v klidu at se vyspí aspon on 😝

evik80
21. črc 2009

Beru, to víš, že to budu muset zvládnout. Nic jiného mi nezbyde. Bude to pro mě úplně nová situace.

fish
21. črc 2009

Ahoj holky,tak jsem vás našla.Psala mi Sara,že diskuzi na Neplodnosti zrušili a že si píšete tady na MK.Vidím,že lenajsek je v očekávání,to je paráda. 🙂 🙂 Moc gratuluju.
já mám te´d málo času,Anička začala v dubnu chodit 😅 tak je to docela makačka přes den.Všude a na všechno leze a vyleze,takže za ní běhám a dávám pozor.Ale nestěžuju si,je to pusinka.Však kdo mně ještě pamatujete....přidala jsem aktuální fotky do alba. 😉
mějte se všechny krásně a užívejte léto. 😵 😵

fish
21. črc 2009

☹ ☹ jituško,teď jsem to dočetla...je mi to moc líto...vím jaké je zklamání a taky to,že člověk přestává věřit,že se to někdy podaří.Ale podaří-neboj.Taky jsem nevěřila,že u nás doma ještě někdy bude vrnět miminko...Hlavu vzhůru,i když te´d to moc nejde,co?Držím palce a věřím,že zanedlouho budeš plnit svoje album fotečkama z UZ. 🙂 🙂 🙂 🙂 Drž se. 😉 😉

beras
22. črc 2009

Ahojky fish to víš,že si tě pamatujeme.Teda já určitě.Vždyt je to tak nedávno co jsi se strachovala nad málo pozitivním testíkem a Anička už chodí. 😀 Jo,jo to ti věřím s tím hlídáním já jsem si v tu dobu začátku chození přála at mám oči i na zádech. 😀

fish
22. črc 2009

Ahoj beras,ty oči na zádech by se hodily.teď už Anička aspoň pevně stojí na nožkách,ale jak začala chodit a pořád padala,to bylo něco.Mám o ni hrozný strach...no jo...to jsou ty starší matky. 😝 😝

fish
22. črc 2009

🙂 🙂 Jééé,ty jsi taky těhu,to je paráda,gratuluju!!!!Kdy máš termín,jestli to není tajné??? 🙂

beras
22. črc 2009

Evi jo,jo jsem taky konečně těhulka. 😀 Ve Fertasu se tři pokusy nedařily a teprve až reprofit mě udělal štastnou. 😀 Termín mám podle ultr. 9 .10 a čekáme chlapečka. 😀 Teda holky venku je na padnoutí ale berunka se chce koupat tak jdeme na to. 😝

fish
22. črc 2009

Taky jsem byla s dětma na koupáku,ale hic je teda neskutečný a zítra to má být ještě horší,tak uvidíme.Td už je Andulka okoupaná,napapaná,maminka si koupí vínko nebo pivínko a jdeme koukat po celodení "fušce" na film.Už se těším. 😉

jitulik24
23. črc 2009

Ahoj holky, tak se mi ten zítřek blíží ☹ . Celou noc jsem nespala, mám průjem, no hrůza 😖 . Ach jo, připadám si jako kdybych šla zítra na popravu a ne do CARu 😢 😢 😢 . Zítra vám dám vědět jak jsem dopadla, tedy jestli mě hned nepoženou do nemocnice.
Včera jsme se s manželem rozhodli, že si koupíme kolečkové brusle a alespoň si pročistíme hlavu. Tak jsem zvědavá, jestli se nezabijeme. Manžel už na nich jezdí a celkem mu to jde a já začnu až budu mít po tom. Jelikož jsem na nich nikdy nestála, tak to bude stát za to.

daisy14
23. črc 2009

Jituš, je to pro tebe velké zklamání, ale nevěš hlavu, bude líp. Určitě se brzy dočkáš, tak jako holky v postupce 🙂 Taky si zoufaly a vidíš, jak se rozjely 🙂 Však je brzy budem obě následovat, uvidíš.
S těmi kolečkovými bruslemi je to dobrý nápad, mohu to jen doporučit. Přesně tohle jsme udělali před rokem, začli jezdit a hrozně nás to baví, teda mě ještě víc než přítele. Vždycky si super vyčistím hlavu od všech myšlenek. Takže rozhodně doporučuju, odreagujete se, i když začátky bývají velmi veselé 😀 hlavně pro začátečníky 😉
Tak se zítra drž!

bohunkaa
24. črc 2009

Ahoj děvčátka, všechny vás zdravím!!Omlouvám se, že jsem se neozvala, ale to jsem celá já 😔
Ještě jsem 3 v 1, ale už bych i celkem brala, aby už mimča chtěla ven-ještě mám tak týden práce, ale pak už by to šlo. Chodím už do rizikové poradny do Zlína, kde bych chtěla rodit, sice se mi tam leccos nelíbí, ale už to nechám tak. Našli mi vyšší krevní tlak, beru jednou denně Dopegyt, mám stráááášně oteklé nohy a taky trochu bílkovinu v moči, takže mě hlídají. Dále mi zjistili u jednoho mimča víc plodové vody, to se prý taky musí hlídat. A do třetice je holčička v příčce, takže vaginální porod je ohrožen. No co se dá dělat. Chtěla jsem aspoň, aby byl manžel u císaře, ale ve Zlíně to nejde. Od pondělka 27.7. mě chcou hospitalizovat, budu už 36 tt, že se to u dvojčat tak dělá, zrovna na takový opravdu velice konkrétní důvod jsem alergická, tak jsem se s Dr. skoro pohádala, že podepíšu revers, neopomněla mi to napsat do průkazky. Nedalo se s ní normálně mluvit. Chci jí navrhnout, že klidně budu každý den nebo obden dojíždět na ozvy a měření tlaku, ale v nemocnici bych na porod čekala opravdu nerada. Tak v po napíěu, jak jsme se s Dr. domluvily. Prostě chci, aby porod došel spontánně a když tam budu na ráně, mám obavu, aby mi ho nevyvolávali. Mějte se moc hezky, všem držím pěsti, Jiti, mrzí mě, že IUI nevyšla, ale jednou to vyjde, všechny jsme si tím prošly a podívej, rodí se mimčo za mimčem!!Beri, miluju takové dovolené, co jste prožili Vy, před měsícem jsme byli na Housce a Kokoříně i u Máchova jezera, bylo supr, i když s tím břichem už to taky bylo skoro o život 🙂 . Tak se mějte se v po se ozvu Bohunka

beras
24. črc 2009

Ahojky sluníčka. 😀 Tak koukám,že krásny počasí neláká zapínat net tak jako mě.Ale u nás je to ted i kvůli beruně,protože jakmile bych ho zapla tak bude knourat,že chce jít taky a to teda nééé 😀 jen at si pěkně užívá vody a sluníčka.Bouhunko tak 36 tt to už máš při dvojkách nárok na porod tak snad tě už děti dlouho nebudou trápit. 😅 Na Mácháči jsme taky byli jak jsme jeli z toho Bezdězu a já klidně lezení po zříceninách oželím. 😝 Jiti mylsím na tebe jak jsi dnes dopadla a moc držím palečky aby jsi dopadla jen dobře 😵 Dneska ráno mě chytla do lítka křeč ,že jsem se probudila a v první moment nevěděla co s tím mám dělat 😝 Ještě ted to bolí 😀 Jiti ještě k těm bruslím.Určitě začni jezdit ,protože to je opravdu dobrej relax.Ted teda jezdí jen manžel s berunou a já relaxuju na lavečkách.Tak musím rychle vypínat mládě se šine domů. 😀 To jsem ale hnusná matka 😎 Tak se berunky mějte hezky.

jitulik24
24. črc 2009

Ahoj holky, tak je to přesně tak jak jsem si myslela 😢 😢 😢 . Doktor mi udělal ultrazvuk a kde nic tu nic 😢 . Jsou dvě možnosti(což jsem věděla ještě než mi to řekl). Buď se jedná o mimoděložní těhotenství, zatím tomu podle ultrazvuku nic nenasvědčuje, ale vyloučit ho nemůže a nebo se jedná o neprosperující těhotenství. Opět mi byla odebrána krev na hCG a v pondělí mám přijít a rozhodne se co dál. Pokud bych měla bolesti, tak okamžitě do nemocnice. Nakonec jsem se přemohla a v ordinaci se nerozbrečela, ale cestou domů jsem 😢 😢 😢 . No to vlastně dělám do teď. Manžel je z toho už taky pěkně smutný ☹ 😢 . Tak si říkám jestli by nebylo lepší si nějaké miminko adoptovat.

beras
24. črc 2009

Jiti to je mi moc líto 😔 a snad to bude ta lepší varianta ,že je to neprosperující těhu a zůstane ti vejcovod a můžete se snažit dál .Vůbec nepřemýšlej nad adopcí.Vždyt otěhotnět můžeš a povíst se to už musí až do konce. ☹ Určitě máš v manželovi velikou oporu a zvládnete to spolu překonat a jít dál. 😅

jitulik24
25. črc 2009

Tak jsme jeli do nemocnice protože jsem začala špinit. Sestřička si mě pamatovala z ledna, kdy jsem přišla o miminko ve 21tt. Zrovna tři maminky šli z porodního oddělení domů se svými miminky a mě bylo opravdu do breku. Nakonec mě vyšetřoval lékař, co byl u toho mého porodu- potratu. Čekala jsem vše jen ne něco pozitivního a on mi ukázal gestační váček 5tt 🙂 , zatím bez miminka. Předepsal mi Ascorutin a klid na lůžku. Taky mi vzali krev na hcg a za hodinu si mám zavolat na výsledek, tak snad i ten bude příznivý. Manžel byl evidentně rád, ale také jsem ho varovala, že ještě nemáme vyhráno ☹

jitulik24
25. črc 2009

Tak jsem si volala na výsledek z dnešního odběru a je 1450 hcg, prý pan doktor říkal, že je to v normě oproti úterku kdy jsem měla 890 hcg, tak mi to zdělila sestřička 🙂 . To mě potěšilo 🙂 . Snad se nám tedy Čenda vzpamatoval a hcg začne růst jak má . Jdu zase ležet, musela jsem vám to napsat, protože z toho mám radost 🙂