= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
7. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 22tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 21tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO, 29/7 3D UZ

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, moc moc držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
7. črc 2009

Ahoj sluníčka, moc jste toho teda za víkend nenakecaly... 😒 Jak jste se všechny měly? My jsme byli u babičky a dědy v Třinci, bylo to tam fajn, ale už mi zvonilo v uších z toho, ať jsu na sebe opatrná, a že musím jíst za dva.. vím, že to myslí dobře, hlavně teda babička mi to říkala, ale člověka to hrozně unaví a otráví, když to slyší furt dokola... takže jsem přijela opět přežraná a o kilo těžší, celkový váhový přírůstek už 8 kg... 😠 ☹ Jsu zvědavá, kam to bude pokračovat dál... 😝 ☹
Jiti, testíky vypadají krásně, jen tak dál!!!! Zítra bys šla do Ferťasu na tu krev a kontrolu? A nechceš je vyfotit všechny nad sebou, jak psala Verča? Je to pak líp přehledný a viditelný, jak čárka sílí...
Dneska jdu na velký UZ, tak se těším a jsu zvědavá, copak se mi v bříšku skrývá... 🙂 Tipuju kluka, ale uvidíme. A snad bude vše v pořádku. Pak jedeme s manželem do velké prodejny s kočárky a s dětskými věcmi, chci to pořádně projít, tak jsu zvědavá, jakej se nám bude líbit.
A jak se máte vy kočky? Snad jste si víkend užily... 🙂
Evi, jak to vidíš v ten čtvrtek, klapne to? 😉
Veru, to je fajn, že jste byli na hříbkách, tady taky rostou, my jsme teda nebyli, ale můj taťka s přítelkyní jo a našli jich hafo.. já bych šla taky, ale děsně se bojím klíšťáků... jedno mi stačilo, a asi nebude poslední, a to jsem ani nebyla v lese... 😒
Jo holky, od dědečka jsem dostala tabletky magnezia, jsou to tabletky ve skleničce, že je on má od obvoďáka a předepisuje mu jich vždycky hodně těch skleniček, tak má do zásoby. Tak si ty tabletky beru preventivně, bo mě zase v noci a k ránu začaly křeče v lýtkách, ale nevím kolik toho brát? Dvě denně stačí? K dr. jdu až příští týden, tak se jí zeptám.
Mějte krásný den, všechny zdravím, a opatrujte se!
Eli, zítra na cukrovku držím palce!!!

lenajsek
autor
7. črc 2009

A Jiti, Tobě samozřejmě taky, na krev a kontrolu, jestli půjdeš!!! 😉

evik80
7. črc 2009

Ahojte sluníčka, všem posílám srdečný pozdrav.
Leni, klapne to. Zítra ještě upřesním v kolik asi hodin, ale vidím to tak mezi 10-11 hod. Ještě mi napiš do mailu adresu, Ozák si to zadá do navigace a vyhodí mě u Tebe. Moc Ti držím palečky na dnešní UTZ, ať je vše v pořádku a pěkně si to užijte. Ještě jsem chtěla poděkovat za ty obchody. Nakoupili jsme v tom obchoděě kočárky Balli, fakt super obchod. V tom BabyStar neměli vůbec nic.
Jituš, palečky držím pořád. Zítra jdu naposledy do práce.
Hezký den všem.
E.

eliis
7. črc 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím po prodlouženém víkendu. Jak jste si ho užily? Já moc né. Manža nakonec v sobotu musel zůstat v práci, tak se vrátil až o půl deváte večer. V neděli jsme vyklidili kuchyň a chodbu, manža oškrábal strop v kuchyni, v pondělí byl v práci a teď ten strop nahazuje a večer se bude malovat. Už aby to bylo za náma... JInak včera jak jsem vezla manželovi oběd, tak mi dal od jednoho kolegy plnou tašku hřibu, tak jsem byla šťastná jak malé děcko. Já bych chtěla jít taky na houby, ale manža moc nechce - prý se nebudu pořád zohýbat 😖 . Takže mám smůlu.
Leni, tak na dnešek budu držet pěstí. Určitě bude vše v pořádku a konečně se snad dozvíš, co v bříšku ukrýváš. Taky tipuji kluka 😉 . Užijte si to pak s manželem v obchůdku. Já bych do takových obchodů mohla chodit pořád a hlavně bych furt něco nakupovala. S tím magnézkem nic nezkazíš a snad ti uleví od těch křečí. S dávkováním neporádím, snad Beri bude vědět. Jinak s tím cukrem jsi myslela asi někoho jiného, já ho mám v pořádku 😀 . Jo a z té váhy si nic nedělej - vždyť jsi hubeňour. Já se naštěstí teď držím a stále mám nahoře těch 7 kg. Doufám, že se mi to podaří a za celé těhu přiberu max. 12 kg.
Jiti, no testíky vypadají krásně. Myslím si, že už jsi jasná TĚHULE!!! Zítra jdeš na KO? V postupce jsem to nenašla, tak pokud ano, držím pěstí.
Evi, vůbec tu váhu neřeš. Někdo moc nepřibere. Kéž by to byl můj případ 😝 . Uvidíš, že je mimčo v pořádku a prosperuje.
Dneska jsem byla nakoupit nějaké pleny. Byly u nás celkem za dobrou cenu, tak jsem si koupila hned dva balíky - Pampers sleep and play mini 3-6kg (70ks) za 199 a Pampers sleep and play midi 4-9kg (58ks) taky za 199, k tomu ještě vlhčené ubrousky Pampers clean and play za 49 Kč. Taky mi v pátek přišly objednané oblečky pro malého, tak je nafotím a hodím do alba.
A kde se toulají ostatní sluníčka? Všechny zdravím. Blíží se doba oběda, tak vám přeji dobrou chuť.

eliis
7. črc 2009

Ahoj Evi,
užij si to zítra naposledy v práci. Snad ti to rychle uteče. Co jste hezkého nakoupili?

lenajsek
autor
7. črc 2009

Evi fajn, ale klidně si můžem dát sraz na náměstí, abyste nemuseli bloudit k nám domů... ne, že bych Tě nechtěla pozvat k nám domů, ale kdo tady nebyl, hůř se to hledá... ale jasně, že adresu písnu. 😉 Už se těším. Jíš buchty? 😉
A to je super, že jdeš zítra naposledy do práce, konečně si odpočineš. 😉
Nemáš s obchůdkama zač, dneska do toho Balli jedeme, po tom velkým UZ, tak se těším. Kdo tam byl, tak byl spokojenej, že tam toho fakt mají hodně. Chci se tam mrknout už i na matrace, přebalovací podložky, monitory a pod...
Eli, tak to jsem si s tou cukrovkou fakt spletla, omlouvám se... 🙂 😉 To mě mrzí, že měl manžel víkend pracovní, ještě pak doma práce, tak teď kočko odpočívej.. to věřím, že už bys chtěla, aby to bylo hotový... A s těma houbama věřím, že jsi byla š'tastná. 😉 Já bych se klidně zohýbala, ani MM nemá nic proti, ale bojím se těch klíšťat...
A díky za povzbuzení ohledně váhy... no, už si jako hubeňour nepřipadám... 😉
A s těma plínkama je to fajn. Taky už bych měla pomalu nějaký nakupovat... když uvidím nějaký v akci. A obečky určitě nafoť, budou super. 😉 Kde jsi objednávala?
Evi, myslím že Jitka tady minulý týden psala, že na krev se dostane nejdřív ve středu, a to ve Fertimedu, tak jsem si myslela, jestli tam náhodou zítra fakt nejde...

lenajsek
autor
7. črc 2009

Evi, písla jsem Ti tady do Interní pošty. Tak se pak mrkni, je tam ta naše adresa. 😉

eliis
7. črc 2009

Tak už jsem vše nafotila - byla to ale fuška 😀. Nejčastěji nakupuji na www.sambaby.com nebo na www.rajmiminek.cz
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

beras
7. črc 2009

Ahojky sluníčka 😀 ,to jsem ráda,že jste toho moc nenapsaly apon nemusím moc dočítat. 😅 Měla jsem odpojenej net kvůli tomu malování v pokojíčku.Takže ve čtvrtek berunka odjela a v pátek odpol se manžel do toho dal.Vymaloval strop a v sobotu se jela už barvička.Je krásná zelená 😀 a přestavěli jsme celej pokojík 😝 .Takže doufám,že se to bude beruně líbit.Já jsem malovala spodky a okolo futer a rohy a manžel jel válečkem. 😀 Hotovo i s nastěhováním to bylo v sobotu.V neděli jsme uklidila zbytek ,protože to bylo tady jako u prasátek a včera jsme jeli do Olomouce a pak jsme rožnili pstruhy na roštu.Už předem hlásím,že od pátku týden nebudu na netu.Jedeme do Čech.Leni to magnézko já beru 8 tablet denně klidně můžeš ale jako prevence stačejí 3-4 .Já jsem zjistila,že asi po něm jsem tak nebězpečně čilá . 😀 Dneska jsem pro změnu přesázela všechny kvitka co mám doma.Zítra už to tak žhavé nebude ,protože mám konečně počítač 😀 😀 😀 😀 😀 .Dnes mi dorazila ta rychlozavinka.Je fakt v perfektním stavu a skoro vůbec nepoužívaná 😅 .Švagrová mi dovezla ten komlítek jak jsem psala,že ho mají v tom Tchibu.Je to bombardácky.To bude mimoušek fešák 😀 .Jiti tak jsem zvědavá jak se hcg zvedá.Eli koukám,že u vás se taky maká.Já mám elán ještě na obývák ale musím manžela nechat trochu schládnout.Když jsem to tady dneska slyšela jak zuřil než natáhal ty kábly a než vyvrtal díru 😀 tak jsem dělala ,že nic neslyším a šla ven .Lenajsku tak budu čekat co nám oznámíš,že nosíš v bříšku ale už by to chtělo opravdu změnu.Už máme ve Valmezu kočárek ale ještě ho tam necháme tak do konce srpna.Pak si uděláme výlet a sjedem i do Rožnova 😀

jitulik24
7. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak zítra v 10:15 mám být ve Fertimedu. Snad bude vše v pořádku a já dostanu k narozeninám ten nejkrásnější dárek. Už začínám docela plašit. Pořád mě pobolívá v podbřišku a pořád lítám na malou. Děkuji všem, co mi drží palce a myslí na mě, moc si toho vážím. 🙂

lenajsek
autor
7. črc 2009

Holkýýý, tak to bude klučina... 🙂 🙂 Takže v Reprofitu ty holčičky fakt moc neumí... 🙂
Zítra písnu víc, Beri, určitě to bude krásný ten pokojíček a díky za radu ohledně hořčíku!
Eli, krásný věcičky, a díky za info o obchůdcích...
Jiti, držím palce!!! Taky mě bříško pobolívalo, na WC jsem moc nelítala, ale někdo lítá. 🙂 Máš zítra narozeniny? 😉
Jinak je vše v naprostém pořádku, dr. vtipkoval, že hledal nějakou chybičku, ale žádná není... mimčo je naprosto zdravý a jediný, co po mě dr. chce, je v pořádku donosit a porodit... 🙂
Jsu hrozně šťastná a manžel taky... je to fakt zázrak. 🙂
A kočárek máme už asi vybranej, ten Firkon Verano. Začátkem září ho půjdem objednat.
Krásný večer všem!

lenajsek
autor
7. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 22tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka 🙂 , 21tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, moc moc držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

beras
7. črc 2009

Lenajsku supééér ,že je miminko v pořádku. 😅 Já se picnu další chlapák. 😀 To už doma nemůžu říct nebo jsem fakt jasná a vše by bylo prozrazeno.Už jsem zatajila eliss,evika a ted ještě tebe. 😀 Včera jsem koupila v Globusu tričko s dl. rukávem a manžel řekl. Jo to vem to bude Tomáškovi slušet. 😲 Pak mě jako po tajmu sledoval a myslel si,že je nenápadnej tak jsem zabrousila na růžovou a udělala mu v tom trochu guláš. 😀

beras
7. črc 2009

Ještě podotýkám,že to tričko je neutrální 😀

jitulik24
8. črc 2009

Ahoj Leni,
manžel chce pořád chlapečka, tak to abychom navštívili Reprofit a ne Fertimed 😀 Obrovská gratulace, jen tak dál.
Narozeniny mám zítra 😉
Už jsem pěkně nervozní, doufám že mě to brzy přejde, nebo to se mnou sekne 😵 Pak vám dám holky vědět.

eliis
8. črc 2009

Ahoj holky,
přeji vám hezké ráno. Teda nevím, jak je u vás, ale u nás je opravdu škaredě. V noci kolem 1 hodiny ráno přišla pěkná bouřka, tak jsem nemohla spát. Pořád jsem nad něčím přemýšlela. Asi jsem byla i nervózní, protože mě ráno čekal zubař (a to je jediný doktor, kterého z duše nenávidím) a dnes se ještě k tomu jedeme s manželem podívat na jedno autíčko. Zubař naštěstí dopadl dobře a já i manžel máme vše OK. Takže další návštěva mě čeká až v lednu.
Leni, tak gratuluji k chlapečkovi. Teda já nechápu, jak to v tom reprofitu dělají. Při dalším pokusu jim budu muset říct, že chci holku, tak ať vyberou ty pomalejší spermie 😀 . Jsem ráda, že je malý "Lukášek" v pořádku a dr. žádný problém nenašel. TAkže už máte vybraný kočárek? A jaká barva to tedy bude, když už víte, že čekáte chlapečka?
Beri, teda u vás bylo taky veselo. Pokojíček vypadá určitě moc pěkně a Berunce se bude líbit. S tím manželem jsi mě pobavila. Když takhle zuří ten můj, tak se taky radši někde vypařím a snažím se být potichu. Většinou ho to za chvilku přejde. A s tím oblečením jsi to udělala dobře, aspoň si nemůžou být ničim jistí.
JIti, na dnešek držím pěstí. Ani nevíš, jak by jsem ti takový dáreček k narozeninám přála. Určitě to dopadne dobře.
Jdu se na chvilku natáhnout k TV. V noci jsem toho moc nepospala a ráno jsem po 6 vstávala, tak jsem nějak mimo. Zdravím všechny sluníčka.

lenajsek
autor
8. črc 2009

Ahoj kočky, pěkné ránko přeji... dneska jsem taky moc nemohla usnout, šla jsem spát o půl jedné, ale pak jsem se pořád v noci převalovala, ráno jsem vstávala před osmou sama od sebe, což se mi teda málokdy stane. Asi je to tím že celou noc pršelo a měli jsme otevřený okno, tak to bylo hodně slyšet, manžel se taky furt převaloval, a nějak se mi v hlavě honily myšlenky...

Beri, jedete na týden do Čech, jo? Tak si dovču pořádně užijte, kam přesně jedete? Hlavně, ať vám vyjde počásko! Tak to se neuvidíme 14 dní, bo my jedeme na týden na chalupu od 18/7, tak se tady potkáme až koncem července. 😉 Jéé, pstruzi, my jsme měli pstruhy u příbuzných o víkendu, mají malej rybník a tam jsou kapři i pstruzi, tak to bylo přímo z jejich zdrojů a byli vynikající. 🙂
S tím manžílkem to je sranda, ale jseš dobrá, že jsi pořád nic neprozradila... 🙂 Ale asi to tuší, že? 🙂

Jiti, no jak vidíš v postupce, jestli chcete chlapečka, hurá do Reprofitu... 😀 Tak držím na dnešek moc palce a hlavně ať i nadále je vše v pořádku... to by byl opravdu krásný dárek k narozeninám... já letos taky dostala ten nejkrásnější dárek, den před narozkama jsem viděla srdíčko... 🙂

Eli, máme vybranej kočárek, ten co mám v albíčku, ten Firkon Verano. Modrý nechci, hrozně se mi líbí ten červenej, co jsme už viděli v tom Vyškově, tak koupíme ten. Bude červenej kočárek a modrá deka do kočárku... modrý kočárky se mi prostě nelíbí, ani nějaký béžový... a jestli ostatní budou mít námitky, celkem je mi to fuk, manžel není proti červenýmu, takže pohoda. 🙂
Tak to kamarádka odhadla dobře, když mi dala hlavně modrý oblečky po jejím klučinovi, takže můžeme vesele pokračovat. 😀
A příště fakt jedině asi říct, aby vybrali ty pomalejší a míň bojovný spermie... 😀 Už mě i napadlo, že kdo ví, jestli to druhý embryjko nebylo holčičí, ale to se už člověk nedozví. A kdo ví, co se nám u nich mrazí... 🙂 Ale je to vážně fuk, já jsu hrozně šťastná, že mimčo prospívá a roste jak má, že je vše v pořádku a že se cítím fajn... teď aby to ještě dobře dopadlo a mimčo se v pořádku narodilo a bude to paráda. 🙂

Beri, jestli budeš mít čásek, nechceš trošku fotnout pokojíček Berunky, jak jste ho tak hezky zvelebili?
Eli, a nechceš Ty fotnout vaše dílko? 😉

Evi, jestli nakoukneš, chci se zeptat, v kolik cca to zítra vidíš? Stihnu buchtu upéct ráno, nebo ji mám radši udělat ještě dneska večer? 🙂 A co piješ? 😉

Krásný den kočky, mějte se fajn a opatrujte se, já kolem jedenácté vyrážím do Vyškova na srazík maminek, tak se pokochám dítkama, mrknu do nějakých obchůdků, něco žabuldovi koupím, možná i sobě, zajdu do DMka... snad nebude lít, ale jsu ráda, že je trošku chladněji, líp se dýchá.

beras
8. črc 2009

Ahojky sluníčka. 😀 Tak koukám ,že noc byla všude stejná. 😝 Tady byla bouřka včera po poledni alilo jako blázen.Další bouřka byla kolem deváté večer a vydrželo pršet až do rána.Já jsem od dvou hodin nespala a ted jsem jak praštěná. 🙄 Už to fakt s tím počasím není normální.Jiti na dnešní kontrolu moc moc štěstíčka a at se ukáže krásný flíček. 😀 Lenajksu manžel si byl jistej asi do té doby než jsem se ve dvou obchodech začala přehrabovat v růžovejch věcech. 😀 Zítra si srazík s Evičkou užij.Jedeme do Jablonce.Moje teta si jí tam odvezla už ve čtvrtek.Chce jít zase do Babylonu ale nebudeme se koupat.Půjdeme do toho centra co je u toho.Je tam bludiště a různy hlavolamy atd.Leni užij si dnešek snad už pršet nebude.Tady už svítí sluníčko.Eli zubař je taky moje noční můra. 😝 No tak to budeš muset udělat příště u štěpána objednávku na holčičí embryjka,protže fakt tam je to asi linka na kluky 😀 Zdravím ostatní sluníčka a taky maminky Ivetku a Sárinku.Až se doma trochu víc zaběhnou tak za náma určitě nakouknou.Jinak jim oboum budu v pátek mávat až pojedeme přes jejich města. 😀

eliis
8. črc 2009

Leni, užij si dnešní srazík a nákupy. U nás už svítí sluníčko, tak snad už pršet nebude. Aspoň přes den by nemuselo. Já jsem taky původně měla vybraný červený kočár a neřešila jsem, zda to bude kluk či holka. V dnešní době se nad něčím takovým lidé nepozastavuji. Švagrová a kamarádka mají taky červený kočár a mají kluky. Já jsem se nakonec rozhodla pro ten černý. Možná bych i nějakou barvičku vybrala, ale problém je v tom, že ten náš kočár jsem našla zatím jen v 1 obchodě a tudíž nemám šanci si ho v jiných barvách prohlédnout. Na prodejně ho mají v béžové a tak si s manželem říkáme, že černou nic pokazit nemůžeme. A mimo jiné je to má oblíbená barva 🙂 . Co se týče toho nafocení, tak asi nemám co fotit. Malovali jsme jen bílou a to z hygienických důvodů kvůli psa. Do barev půjedme až za 2 roky, kdy budeme dělat pokojíček pro malého. Ale Beri by se pochlubit mohla... 😀 .
Beri, užijte si dovču. Snad vám počasí vyjde. S tou objednávkou je to dobrý nápad, ale nejsem si jistá, zda by mi tu holku Štěpán zaručil 😝 . Ale za pokus to stojí!

jitulik24
8. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak podle pana doktora vše nasvědčuje tomu že jsem těhotná. Miminko zatím nebylo vidět, ale sliznice je krásně narostlá. Zítra si budu volat na výsledky krve, tak doufám, že hodnota se od minula pěkně zvedne. Na další kontrolu jedu 17.7 na 13:00, tak že by jsme dostali s manželem předčasný dárek k našim 7 letům manželství 😉

ivet69
8. črc 2009

Ahojte děvčatka, asi už ani nenám sílu vás dočíst. Jak se vám všem vede? Já prostě na net nemám čas, potřebuju ještě odpovědět na tolik mailů, ale nestíhám. Buď jsme venku nebo kojím nebo taky musím nějaké ty domácí práce a večer doháním žehlení.
Jinak se máme dobře. Včera jsme byli u doktorky na kontrolní vážení a už má Danča 3,5 kg.
Děvčata, jestli si myslíte, že ty pidi oblečky velikosti 50 nebudete vůbec potřebovat, tak se pletete. Museli jsme rychle něco dokoupit, protože dvoje dupačky bylo opravdu málo a do ostatních zapadl jako vojáci do krytu🙂
Jinak se náš den i noc točí opravdu hlavně kolem toho kojení, zabírá to opravdu hodně času.
Ještě se ozvu, synátor se hlásí.

evik80
8. črc 2009

Ahojte sluníčka, chtěla jsem Vás dnes pozdravit, ale vůbec nebyl čas. Byla jsem poslední den v práci a tak jsem chtěla dodělat všechny resty a nechat po sobě čistý stůl. Povedlo se.

Elis, ty ses mě včera ptala, co jsme koupili. Tak jsme koupili dřevěnou postýlku i cestovní postýlku a jedno bodyčko. Pořád špekuluju nad těmi velikostmi, říkala jsem si, že ta 56 je strašně malá a že nakoupím 58 a když tak to bude trochu větší. Ale teď když jsem si přečetla vzkaz od Ivetky, tak si nechám poradit. A to měl Danielek přes 3 kg.

Jituš, gratuluju k narozeninám a moc Ti přeju 17.7. vidět bublinku. To bude ten nejkrásnější dáreček. Držela jsem všechno co jsem měla.

Beru, pěkně si užijte pobyt v Čechách. My odjíždíme na týden do Čech v sobotu. Jedeme do Prahy a pak do Západních Čech. Jen tak ťap ťap, žádná honička.

Leni, my jsme spolu mluvily. Taže zítra po té 11 hod dorazím. Ohlásím se Ti ještě z cesty.
Elis, máš nakoupené moc pěkné oblečky, moc se mi líbí.

Zdravím všechny ostatní sluníčka.
E.

evik80
8. črc 2009

Ivetko, také jsem Tě chtěla moc pozdravit a jsem moc ráda, že ses nám ozvala. Až budeš mít chviličku, tak nám pošli pár detailních fotek Danečka. Jsem na něj hrozně zvědavá.
Chtěla jsem se tě zeptat. Byla jsi spokojená ve Šternberku? Já jsem byla rozhodnutá rodit ve Št. protože s FN Ol. nemám dobré zkušenosti. Ale jak jsem byla v tu sobutu s tím pícháním v břiše ve FN Ol. tak tam byl tak skvělý doktor (přímo primář), že jsem začala přemýšlet, jestli to s nimi přece je nezkusím. Št. měl dost dlouhou dobu velmi pozitivní reakce, ale ty teď nějak ustaly, tak nevím.
Měj se moc hezky a užívej mateřství plnými doušky.
E.

wikky
8. črc 2009

Ahojky sluníčka,konečně jsem vás našla 😉
Mám chvilenku čas,než se Tádula vzbudí,jsme v pohodě,dnes jsme byli v poradně,už máme 3080g a 48,5cm.Neměla jsem ještě čas vás dočíst,jen tak letecky,Jituš,moc gratuluji k // testíku,teď už to určitě klapne a bude vše v pořádku!Leni,z tebe mám radost a gratuluji k chlapečkovi,to je fakt legrace,hold ty klučičí spermie jsou fakt rychlejší 🙂 Až se potkáme s kočárkama,přiberu fotbalový míč a bude turnaj...
Jinak holky opravdu odpočívejte a šetřete se,můžu vám upřímně říct,že když jsem viděla,kolik miminek se rodí předčasně,ležela bych sned celé těhu bez hnutí!!!
Beru,ty teda pěkně mlžíš,snad bude tvé překvápko dokonalé.Přeji pěknou dovču.
Eliss,okoukla jsem ti fotečky a už se teda pěkně kulatíš,no však to taky letí a za chvíli je malý na světě.
Evičko,udělala jsi dobře,že už budeš doma,všechno si v klídku nachystáš,žádná práce za to nestojí.
Ivetko,plně tě chápu,u nás je to podobné,navíc jsou tady na prázdninách kluci od segry,tak je doma veselo,ještě že je Tadeášek tak hodný...Co Monča,dala si nějakou přihlášku na VŠ?
Tak se s vámi loučím a pokusím se co nejdříve zase nakouknout,mějte se fajne,kočky,pa.

beras
9. črc 2009

Ahojky sluníčka.Lenajsku a Evi dnešek si užijte a proberte vše důležité 😀 .Koukám,že i maminky nakoukly.To je dobře,že děti krásně rostou a o opravdu se jim nedivím,že nemají čas nakouknout.Když si vzpomenu na sebe tak prvních 14 dní jsem byla totálně mimo. 😝 Ted věřím,že už to bude jiny a už budu vědět co a jak. 😅 Jiti tak at ti dnes řeknou krásny čísilko hcg a ty se můžeš opět začít radovat. 😀 Jinak s tím oblečením.Velikost 50 kupovat určitě nebudu.Měla jsem na berunu pár dupaček půjčenejch tédle velikosti a ty oblíkla snad tři týdny a šly zpátky ke kámošce.Takže mám 56 ,58.Zrovna včera jak to tady Ivetka psala tak jsem šla kouknout na to co mám od švagrové .Koukla jsem i na ty dupky v kterejch její malá jela z porodky a ty jsou dokonce 58 😲 Ono to je sice větší ale stejně mimčo má na nožičkách ponožky a pěkně to drží.Když kouknete k někomu do alba tak ty mimča v tom plavou ale za chvilku je to naknap. 😝

lenajsek
autor
9. črc 2009

Ahojky sluníčka! Jéé, maminky se nám ozvaly, tak vítejte, a ještě jednou veliká GRATULACE!!! 😉 😵
Já tady lítám, aby se Evča nezděsila, jak sem přijde... 🙂
Tak vás v rychlosti přečtu a jdu pokračovat, budu tady až večer.
Beri, užijte si dovolenou, ať máte pěkný počásko, šťastnou cestu a opatruj se!!!! 😉
Jiti, tak to vypadá super!!!! Mám tě posunout mezi těhulky, nebo chceš být zatím tam, kde jseš? 😉 Držím palce na výsledky krve, ale myslím že jseš jasná!!! 😉
Na KO jdeš ve stejný den jako já, určitě to bude vše v pořádku, moc držím palce!!!
Krásný den sluníčka, opatrujte se, všechny moc zdravím!

lenajsek
autor
9. črc 2009

Evi, to je super, že jsi po sobě nechala čistý stůl a vše jsi dodělala, jseš šikulka. Moc se na Tebe těším. 😉
Ivetko a Šári, kluci vám pěkně přibírají, to je super... jen tak dál!!! 😉
To věřím, že jste v jednom kole, to já nebudu vědět, kde mi hlava stojí, jak si vše zorganizovat.. ale snad to nějak půjde. Hlavně se toho nesmím bát dopředu.
A těším se na další fotečky. 🙂
Šári, fotbalovej balón s sebou určitě, bude to fakt super turnaj. 😀
Holky, tak mě napadlo, kdybyste měly někdy trošku času a cítily byste se, mohly byste se taky stavit k nám do Slavkova, nebo že bysme možná stihly ještě nějakej srazík v Olmiku i s prckama, než my ostatní porodíme... moc ráda bych ty vaše mrňousky viděla! 😉
A zajímalo by mě, co Bohunka...
Jiti, vše NEJ k narozeninám, omlouvám se, že jsem nenapsala včera... ať se vše vydaří!!! 😉
Evi, Ty mi pak řekneš, kde jsi nakupovala, ju? 😉 Však to proberem...
Ivetko, díky za info o vel. 50, uvidím, jestli ještě něco pořídím. Musím v tom udělat pořádek, ať vím, jaký velikosti a kolik toho vůbec mám a co dokoupit.
Pomalu se začnu dívat po zimních oblečcích, i tu zavinovačku chci koupit a tak...
Kočky, loučím se, večer písnu. Páááá!

jitulik24
9. črc 2009

Holky děkuji mnohokrát. Jsem totálně zoufalá, už volám do Fertimedu dvacetkrát a nikdo mi to tam nebere. Dnes jsem si udělala plastový test GS a čárečka je nádherná 😉 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

jitulik24
9. črc 2009

Už jsem se dovolala mám 138 Hcg, jupíííí!!!!!