Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
23. črc 2009

Markét, myslíš, že jí můžu zkusit, jo? 😕

pismenko
23. črc 2009

No jasně že můžeš

pismenko
23. črc 2009

my jí máme preventivně doma a píšou, že na začátek dvě lžičky, takže když dáš jednu, tak se nic nestane.vždyť malá už není úplný novorozenec, prcek taky ne, myslím, že si to tělíčko poradí 😉

christla
23. črc 2009

Řekla jsem manželovi, at mi jí koupí, tak to zkusím. Se bojím to takhle na ní zkoušet, ale nic jiného mi nezbyde. 😒

tevina
23. črc 2009

Ahoj holky

Zajdi držím palečky,třeba se malá už přetočila,přála bych ti to 😉

tevina
23. črc 2009

holky to je celkem dobrá cena,ne?
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

jitousek
23. črc 2009

dobré ráno,
tevi to je za hubičku ta kolíbka 😉

tohle by některou z Vás mohlo zajímat zatím jen v některých regionech no ale dobrý 😎

http://www.rodinnepasy.cz/

tevina
23. črc 2009

scháním cestovní postýlku,spíš starší na chatu,ale ceny kolem 800 a vejš 😒 Tak do 700 i s poštovným by se mi líbilo 😅

tevina
23. črc 2009

Že jo ,že je levná,kdybych čekala mimi tak jdu do ní.

Rodiný pas nemáme.

jitousek
23. črc 2009

však kukni tevi od kud pa jsi ? 😵 Třebas si ho můžete pořídit a budete mít jako rodinka slevy 😎

jitousek
23. črc 2009

já tak bych šla do ní 😅 ale teď už by jí Mišulka polámal 😀 se svejma 8 kylčama 😵

jitousek
23. črc 2009

ježíši kilča nebo kylča obojí vypadá šíleně 😎 jsem nějaká rozespalá ještě 😵

jitousek
23. črc 2009

Chris děti snesou všechno náš Míša polknul ve čtyřech a půl měsících Gravimilk a taky přežil 😵 😵 😵
Děti jsou nerozbitný a omyvatelný 😀

tevina
23. črc 2009

Jitu asi měkký i ne? 😀
Jdu kouknout ještě na ty pasy.

tevina
23. črc 2009

a měkký nebo měký 😀

tevina
23. črc 2009

Jitu já se v tom nějak nevyznám,jsem z pelhřimova okres vysočina,ale nevím jak zjistit jestli máme nárok na nějaký slevy 😕

zajdla
23. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno. 😝 ☹

tevina
23. črc 2009

kraj vysočina tam má být 😀

tevina
23. črc 2009

Zajdi kdy jdeš na kontrolu?

tevina
23. črc 2009

Nebo už jsi byla podle toho výrazu ☹

zajdla
23. črc 2009

Já jsem se opět nevyspala.Malá usnula po 10 o půl 11 se komplet celá zablila.I s postelou.Ale klidně si spala dál.Tak jsem ji musela přesléct,postel taky.Celou noc byla neklidná.POřád se vrtěla.Já se ani nedivím.Pařák jak prase i v noci .Jo a spadlo tak 5 možná 6 kapek.Ve 4 ráno se Lucinka vzbudila a měla žízeň a chtěla kakao.Napít teda dostala,kakao se zamítla.Tak pak ještě usnula a spala do 8.Ale já jsem opět jak kdyby mě přejel parní válec. ☹

zajdla
23. črc 2009

Na kontrolu jdu až na 1 hodinu,což je super,vzhledem k počasí,když hlásí 36°C.

tevina
23. črc 2009

jo zajdi to je tim verdrem,jeste dneska a pak snad bude zas na chvilku líp

tevina
23. črc 2009

jdeme nakoupit,taky se mi tam teda moc nechce,ale doma už máme 27 takže moc rozdím už to neni 😖

zajdla
23. črc 2009

My máme doma 24 a venku už je 33. ☹ ☹

rintintyna
23. črc 2009

Chris, čau, nevím, co poradit s tím kakáním, zkus mrknout, zda je tady o tom nějaká diskuze, nebo zavolat pediatričce, je možné, že jak jsou ty vedra, tak má stoličku hustší a špatně se posunuje, ale to je jen laický názor. Jinak fakt nevím, Kámošky říkali, že jim stačí, když dají miminku jakoby půlky od sebe, ale to už jsi určo zkoušela. Nebo bych jí zkusila ponořit do kyblíku s vodou, bo ten tlak vody by to mohl pomoct uvolnit.

jitousek
23. črc 2009

mě to přišlo mailem od kamaráda 😎
hele mám tam i víc info o slevách jestli chceš pošlu ti to když mě napíšeš do ip adresu 😵

jitousek
23. črc 2009

ju ju kýbl s vodou taky zabírá .. 😵

i když v podstatě na to tady koukám a to co mě přišlo v Pdf podobě je i na těch stránkách tak že nic navíc 😎

jitousek
23. črc 2009

zajdlo už to máš za pár co ??? 😵 😵 😵 😵
už máš zbaleno 😝 😀 😎

jitousek
23. črc 2009

http://www.rodina.cz/rubrika/vetry

pro chris tady si přečti různá trápení a úskalí dobré diskuze na různá témata bolení bříška ale ne jenom to 😵