Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
23. črc 2009

já mám pocit že malá se Ti nemůže vykadíkovat jelikoš baští UM no co jiného zbejvá mámě než dávat Um když není mlíko ale jestli by to nechtělo pořešit spíše značku stravy a třeba i zařadit do jídelníčku trochu nějakého čajíku 😵 se mě to kecá já vím 😔 ale člověk se snaží trošku poradit no tak že tak 😉

zajdla
23. črc 2009

JJ sbaleno už je všechno.Nachystáno taky.Už se jen čeká. 😉 Ale v těchto pařákách bych ani nechtěla rodit.Počák si,až se trošku ochladí.

Chris a co zkusit vyměnit druhou značku jak píše Jitu.Známá nemohla malé dávat Sunar,protože se po něm nevykadila.Tak dává nutrilon.Tak zkus třeba bebu nebo ten sunárek nebo se poptej v lékárně.

zajdla
23. črc 2009

Chcis možná by to chtělo víc čajíku,přidat.Ono je horko,tak možná,že se moc zahušťuje malá.

zajdla
23. črc 2009

Jestli nechce čajík,tak zkus vodu nebo nějaké ty granulované nápoje.Ale zase nevím od kdy jsou.I když jsou slazené,tak to nevadí.Hlvně aby měla víc tekutin. 😉

jitousek
23. črc 2009

no my jsme měli například od Hippu čaj od prvního týdne tak že se dělaj čajíky pro malinkatý dětičky nejni problém .......já si to myslím taky že potřebuje k Um ještě čaj nebo nějako jinou tekutinu jelikoš je teplo a děti maj žízeň samo sebou snědí i to mlíko no ale chtělo by to doladit něčím jiným tekutým například my jsme koncem třetího měsíce začali dávat taky čaj a jak chutnal 😵 ......jsou různé teorie a spekulace v podstatě podle mě nikdo sám pořádně neví nejlepší je se řídit svým vlastním instinktem ten v 95% podle mého neselže 😉
je přirozené jíst a k tomu pít ........mlíko nejni na žízeň ale na hlad 😎

valentynka
23. črc 2009

ahoj holky,
jojo, dělají se čajíky už od prvního týdne miminka

zajdla
23. črc 2009

Tevi já mám nejlepší zkušenost s těma skládacíma postýlkama od chicco.Měli jsme od cam a nešla rozdělat.Vždycky jsem se s tím mordovala,tak jsem ji šla vrátit a koupili od chicca.A ta je super.Kamoška prodávala skládací postýlku,tak se poptám,jestli ji ještě má.

tevina
23. črc 2009

holky dík,líbí se mi ta první co dala odkaz Val,tak jí ukážu tomášovi a třeba objednáme.Kdyžtak se mi zajdi poptej,jo? 😉

christla
23. črc 2009

Holky, děkuju za rady, já bych se na to už fakt vys*ala. Je mi do breku, když vidím, jak je dneska malá chudák celá nervní a kroutí se.

christla
23. črc 2009

Tak jsem volala naší doktorce a vylíčila jí naše útrpy. No nic nového mi neřekla. V úterý jdeme do poradny, tak uvidíme. Prý to je normální, když je na Nutrilonu. No ptala jsem se na tu švestkovou šťávu, tak to říkala, že asi radši nedávat. Změna mléka..... Když se tohle děje po Nutrilonu Comfort, na jiném to bude v bledě modrém.... Holky, já už nemůžu, já už nevím, jak jí pomoct! ☹

tevina
23. črc 2009

hoky tak jsem napsala kamarádce,jestli neprodává postýlku a ted mi volala,že mi jí nechá za 500,- takže super,jsem ráda.Je i s matrací a má takový to zavěsný patro pro miminka 🙂

zirafik
23. črc 2009

😵 ahoja holky,

Chris, na koupáku jsme byli až od 17,30 do 19, takže už nebylo takový vedro 😉 a byli jsme ve stínu, s manžou jsme se vystřídali a oba si zaplavčili 😵 , já tam i nenápadně 😅 nakojila 🙂

To kakání mně mrzí ☹ , já v porodce šťourala teploměrem a pomohlo to, teď občas rourkuju a to je supr na prdíky. Jinak už od 5.dne dávám sabík, na začátku 5 kapek, teď 8... 2-3x denně. Holky, myslíte že neva že to dávám tak dlouho??? Aby si na to nezvykla 🙄

valentynka
23. črc 2009

já čekám až se Filípek probudí a pojedem k té kožní.

manža před hodinkou odjel do práce, k obídku jsme měli merunkový knedlíky od mamči, včera je dělala, jsou výborný.

a taky dnes přišla ohrádka pro Filípka, je skvělá ,večer hdoím fotky 🙂

zirafik
23. črc 2009

Chris ☹ , než jí nechat takto trápit to bych tu švestkovou šťávu zkusila (dr. řekne asi ne??? 😕 )... a určo změnit UM, jak říkají holky, každé mimi reaguje jinak, tak by se po jiné mohla lépe vykadit...

tevina
23. črc 2009
valentynka
23. črc 2009

Tevi, tak vidíš, nakonec prodává kamarádka 🙂 a super cena 🙂

Chris, noo já myslím,že je to jedno jeslti to je nutrilon comfort, protože každé dítě na to mléko reaguje jinak.
Sice může být super ,ale malá ho třeba může špatně trávit a třeba jí bude lepší po jiném mlíčku, hodně si chválej tu bebu co jsme tak narazila na diskuse.

Pavlí, tak to uber a dávej třeba jen k večeru nebo na noc ty kapičky, třeba to bude stejné.

já je dávala na začátku filípkovi taky,ale stejnak se trošku kroutil, pak jsem je dávala jen před spaním a v noci při koju

zirafik
23. črc 2009

Tevi, hrůůůůůůůůůza 😢 😢

To tady kousek od nás mají rodinné stavebniny a tam táta přejel při couváni zdvdihovým vozíkem svou dceru(2), nepřežila to 😔 .. je to asi 3 roky ... ale vina je i na matce, že jí nehlídala a že jí utekla do areálu 😔 ... no a její ségra má holčičku (1rok) a ta je postižená 😔 ...

zirafik
23. črc 2009

jj Val, ta Beba je ok, kámoška jí taky dává 😉 .. Nutrilon jí kluk blindil 😒

tevina
23. črc 2009

tak to je taky hrozný 😢

Val jo jsem ráda,že jsem jí tak sehnala 🙂

valentynka
23. črc 2009

Tevi, to je strašné ☹ ☹ ☹ ☹
to snad není ani možný, chudinka maličkej. 😔 😔
to musela být pro něj šílená bolest
snad mu nějak tu ruku a aspon jednu nohu zachrání

tevina
23. črc 2009

taky jsem přemýšlela jestli mu můžou ty nohy ještě zachránit,třeba jo 😔

valentynka
23. črc 2009

já bych tu švestku taky dala,Karolínka není žádný drobínek, takže by si s tou jednou lžičkou švestky určo poradila.

ale Musíš to udělat Chris samozřejmě podle sebe, jak to cítíš .
není to lehké, já se tím taky trápila.
ale některé děti nekakají i déle, myslím, že dorča nekakala i týden, ale ta je kojená plně no

valentynka
23. črc 2009

tevi, mohli by zachránit právě tu ruku a jednu nohu,když nebyly úplně amputovaný.
ale tu co uplně useklnul,tak tu už asi nezachrání, ale kéžby i to se podařilo !!!

valentynka
23. črc 2009

holky to je jako naschvál,když máme někam jet, tak filípek spinká.
spinká už 2 hodiny, jindy se probudí po 1,5 hodině

to ho ještě musím nakrmit a na kožním jsou do 2

ááááá už ho slyším 😀 😀

tevina
23. črc 2009

val o kom se mluvívá.... 😵

adámek mi spí taky od půl 11 🙂

tevina
23. črc 2009

á už ho asi taky slyším

valentynka
23. črc 2009

noo, o kom se mluvívá... 😀 😀 😀

jdem baštit, ted hačá v nové ohrádce a líbí se mu tam 🙂

tevina
23. črc 2009

jo tak jí pak vyfot,já na ně taky koukala,jsou o dost levnější než cestovní postýlky a prý se v to dá taky spinkat