Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
13. srp 2009

jitu, od Sunarky takový růžový obal stojí to kolem 30,- a je jich tam docela dost.

Dorynku banán vůbec nestaví,ale Filípka joo.

zkus ty švestyk,ty budou lepší a nebl mrkvovou štávu??

valentynka
13. srp 2009

no já mám v 11 spicha s holkama tady z koníka, jedem na obídek a děti si budou hrát venku, sluníčko už taky vykukuje,tka snad to vydrží.

filda si dal říct a usnul 🙂
jdu vyluxnout zatím pa

endlessblue
13. srp 2009

Taky jdu makat.. zatím pápáááá... venku je hnusně 😖

pismenko
13. srp 2009

Doru nestaví nic 😀 😀 😀 to je fakt popelnice 😀 😀

Ty sušenky jsou od Sunarky, dělají se dva druhy..obyčejné a pak nějáké s medem a čím si.my máme ty obyč a jsou mňamózní 😝

helicek
13. srp 2009

Ahoj holky, teda já jsem nějaká nešikovná, včera jsem myla s Péťou fasádu, kterou nám posrali slimáci a drbla jsem se vší silou do kloubu na levé ruce, no už to nebolí, ale dnes jsem se rozhodla, že zpracuji trochu zelí a nakrouhám ho, abych ho mohla svařit a zamrazit, zima se blíží a pak jak když najdeš. Tak krouhám a Péťa mi říká: hlavně se nekrouhni..... já na to: nebooooooooooooj a drb ho za pár minut, ale tak blbě, že mi kus palce (teda polštářku) zůstalo úplně na kousíčku plandat, tak jsem to rychle připlácla a šup do koupelny, no krve jak z vola, Péťa byl skvělej, okamžitě vytáhl tlakový obvaz a zafačoval mi to, no fakt raději už nic nedělám, cuká mi tam v té ruce, jak blázen. Ach jo, pro dobrotu na žebrotu.

zajdla
13. srp 2009

Ahojky.Tak jsme s Lindou samotinké.Mamča vzala Lucku do Hodonína.Jeli koupit osušku do školky.

Já dala Lindě včera flašu a málem jsem ji utopila.Nemohla se chudinka nadechnout.Raději budu dál krmit stříkačkou. už i kvůli tomu kojení.Teď jsem jí odstříkala mlíčko,tak další krmení bude mít bez příkrmu.

zirafik
13. srp 2009

Hoja ženy 😕 ,

Heli, ty už nic nedělej!! Už ses tolikrát krouhla... hele zbyly ti vůbec nějaký prsty vcelku 😀 😀

Zajdi, tak snad se to brzy zlepší musí to být na palici 😒

Jitu, bundička pěkná 😵

zirafik
13. srp 2009

jinak u nás naštěstí noc ok 😵 22-5,30-9,30 😵

zajdla
13. srp 2009

Heli,tak už odpočívej.I když já taky ještě týden před porodem zavařovala broskve. 😉 😀

zajdla
13. srp 2009

U nás kojo ve 22,1,5, a v 8,30.Takže v poho.

Zítra jdeme se převážit a odpoledne půjdem všichni na procházku.Bože já se tak těším. 😀 😵 😵 😵 😵

Zítra dopoledne babička hlídá a valím vyřídit tu mateřskou. 😠

zirafik
13. srp 2009

Zajdi, tak nějakou fotečku z prvního kočárkování 😵 😵

Holky, ty příběhy s těma nedonošenečkama mně tak rozpoloží... to si pak člověk váží toho co má. Doufám, že tento příběh bude se šťastným koncem....

zajdla
13. srp 2009

Jasné,zítra hodíme foto celá rodinka.Doufám,že bude hezky.

helicek
13. srp 2009

jo, prsty mám všechny, jen pár prstům něco málo chybí 😀

helicek
13. srp 2009

zajdli, co jdeš vyřizovat? Mateřskou?

helicek
13. srp 2009

Jitu, já toho svýho už 14 dní přemlouvám k tomu, aby mi stáhl níž digestoř a aby zajel koupit novou vaničku do sprcháče, páč tamta levná mrcha praskla.
Vždycky tak ohrne nos, ale za chvilku prohlásí, že nemá co dělat a že se nudí, no to bys ho praštila, tak znova mu řkenu, aby mi stáhl tu digestoř............a furt nic, asi si vemu vrtačku a udělám to sama, jsem zvědavá, co se mi u toho zase stane, páč je to v kuchyni a je nějak prokletá 😀

helicek
13. srp 2009

Markét, sice se k tomu Tvému problému vyjadřuji až dnes, ale jak píše Val, ať tom pořádá o snížení výživného, ale moc si to nemalujte, soud opravdu přihlíží k samoživitelkám jinak, než k úplným rodinám a ona, když sehraje divadlo, tak prostě soud nebude zajímat, že Ty jsi na mateřské a máte mimčo a že splácíte, to nikoho nezajímá, to je čistě problém těch dvou, ale problém, že matka pláče, že její dcera nemá dost vysoké výživné a že jí nemůže dobře zaopatřit, bohužel v tomhle jsou soudy na straně matky samoživitelky.
Samozřejmě že soudy přihížejí i k výši příjmů matky samoživitelky, leda, že by se vám podařilo prokázat, že žijí ve společné domácnosti s tím jejím přítelem, sehnat svědky, navrhnout svědka i toho přítele bejvalky, no nevim, tohle je těžká situace.

pismenko
13. srp 2009

holky, ale ona jako podnikatelka(stříhá na živnost), tak nemůže sfalšovat jako příjmy ne? To by se asi bralo podle daňového přiznání??

kremrolka01
13. srp 2009

tak my jsme zpět z prochajdy, trochu jsme zmokli, ale jinak dobrý
bohužel posledních 100 metrů byl řev řvoucí, takže než bych stihla uvařit tak dostal prso a teď spí
tak oběd bude mít k svačině, dneska jdu dělat taky cuketu s bramborem
holky tu cuketu loupete nebo i se šlupkou?
dopoledne jsem mu uvařila jabko a pomixovala s banánem a celkem mu to šmakovalo, bylo to dost sladký 🙂
zajdi to ti Lindička pěkně spinká, tak aspoň že se vyspíte 🙂 na váhu jsem zvědavá, ale myslím, že ti bude přibývat hezky jestli papá ty 60 😉
heli to jsi šikulka 😖 áááá úplně si toživě představím, radši hezky nohy nahoru a odpočívej, za chvíli budeš mít doma kolotoč 😀

pismenko
13. srp 2009

Já hrozně koketuju s tím, že jí napíšu smsku, ale nevím, jestli bych jí tím ještě nepopíchla 😝

kremrolka01
13. srp 2009

no Markét já bych moc do vosího hnízda nepíchala 😅 , třeba to jen zkoušela a k soudu nepůjde
příjmy snad nezfalšuje, jedině že by falšovala celý daňový přiznání 😀 ale nevím ty alimenty s tím zkušenosti nemám, jestli se tam dokazují i výdaje, tak se s tím asi manipulovat dá 😒

zajdla
13. srp 2009

JJ Heli jdu teprve vyřizovat mateřkosu.Protože jsem musela čekat na srpen,5 .července jsem nastupovala na mateřskou a prý m to můžou vypsat až v srpnu.Tak mi to přišlo,když jsem byla v porodnici.Pak tam budu muset jet ještě jednou vyřídit porodné až přijde rodný list. ☹ 😠

zajdla
13. srp 2009

Marky já bych jí raději taky nic nepsala.Jestli je to taková fůrie. 😠

helicek
13. srp 2009

Markét, nepiš ji, ale prober to s Tomem, váš společný postup, jasně, sfalšovat daňové přiznání nemůže, ale kdo ví, no ale zase můžete argumentovat těma kozama třeba, že když má na takové výdaje, pak nepotřebuje zvyšovat výživné a ve značkovém taky chodit nemusí.
U nás je to jinak, manžel se s bejvalou dohodl na výživném a mají to formou dohody, i když podle mě jí platí až moc, 4 tisíce, mě to přijde přehnané, ale taky jsem mu řekla, že jakmile spadneme na rodičovskou, tak rozhodně já nebudu hledat brigádu, když on nechce snížit výživné, ať s tím vůbec nepočítá, že bych kvůli tomu, že budeme mít míň peněz někam chodila dělat povečerech. Byl trošku zaraženej, ale řekla jsem mu, že když on není ochoten ustoupit z téhle debilní dohody s bejvalou, tak já se nebudu někde honit od Honzíka, jen abych domů přinesla pár kaček k rodičáku. Čuměl jak puk, ale nic mu nezbude jiného.
Bejvalá má peněz dost, má přítele, se kterým žije ve společné domácnosti, tak proč bych já měla chodit někam dřít a ona si užívala čtyři litry na výživném, nasrat

helicek
13. srp 2009

Zajdli, no to je úředničina teda, to Ti nezávidím. Já si zřídila datovou schránku, tak doufám, že i tohle bude možné vyřizovat přes datové schránky a na úřady nepůjdu, maximálně jim vynadat 😀

endlessblue
13. srp 2009

HOlky, chci svařit té naší bublině meruňky se švestkama a namíchat jí to večer do nesladké kaše. Mám to ovoce i loupat???? Já už fakt nevím, jak jí to trávení urychlit ☹

pismenko
13. srp 2009

Jasně že oloupat, tys švetsky stačí fakt jenom malou chvilku a o ony se sloupnou jakoby samy a jenom to pomajdáš vydličkou.meruňky nevím, ale určitě půjdou sloupnout taky, až projdou varem 🙂

kremrolka01
13. srp 2009

endy určitě oloupat, já teda ty meruňky oloupala za syrova a dala povařit
a co jí z toho udělat jenom ovocné pyré, ta kaše jí může stavět
a klidně bych jí to malilinko přisladila, po cukru prý můžou mít kojenci průjem 😅
no a pak samozřejmě hodně tekutin, ale ty kojíš ještě hodně ne?
Kuba je po obědě, no dnes jsme měli úspěch 🙂 nechal jen pár lžiček
http://www.maminkam.cz/recepty-pro-deti/a1-bram...
s tím MM to byla fakt lahoda a šmakovalo mu to 🙂

lucianas
autor
13. srp 2009

Ahoj,

Tevi, tak Adajar si pamatuji taky z jednoho tématu, kam chodívám i teď ještě. Věděla jsem, že nějaké problémy tam jsou. Ale že už je malý na světě, to jsem nevěděla. Relativně byli daleko, a malý už má docela slušnou váhu, tak snad to zvládnou. Moc na ně myslím a držím jim palečky!!!!

Jinak, co tady nového? Tři dny jsem teď nebyla u pc, a dočítat se mi moc nechce. 😝 Jsem hrozná, že?

rintintyna
13. srp 2009

Já jsem Ti to Luci nechtěla o Jarušce psát, aby Tě to nerozrušilo, ale jsou to velcí bojovníci a já věřím, že vše dobře dopadne. Jen doplním, že to první těhu nedopadlo, bo Aduš potratila následkem odběru plodové vody, myslím teda aspoň, stejně jako Laduš, proto jsem rozhodnuta nikdy tyto odběry nepodstoupit 🙄

lucianas
autor
13. srp 2009

Týnko, tak to doufám, že nebudeš ani muset tyto odběry podstupovat. I když já si říkala, že kdyby mě to čekalo, tak bych na to asi šla. ... to je v pohodě, že jsi mě to nechtěla psát. Já s ní byla přes IP v kontaktu, tak jsem věděla, že se to může stát. Tak jsem věřila, že to zvládnou co nejdéle. A myslím, že to i tak dotáhli daleko. Myslím, že malý bojovníček to zvládne. Přeci jen byla už za tím osudným 24tt týdnem, kdy se říká, že je to přelomové období. Věřím, že to zvládnou a držíme palečky!!!