Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
3. říj 2009

pláštěnku na kočár ?,

já ji ani nevyužila , byla k tomu kočáru,ale kočár je z takové látky,že ta voda po ní sklouzne dolů,takže kočár není mokrý

lucianas
autor
3. říj 2009

Ahoj, tak se hlásím, že jsme od včerejšího dne doma. A jsem moc ráda. Ten týden byl opravdu dlouhý.Jak se trošku zaklimatizuju, tak napíšu více. 😉
Díky všem za gratulace, zpětně jsem to prolítla. Jste hodné.

zirafik
3. říj 2009

jéééééééé ahojky 😵 😵 😵 , vítejte doma 😵... týjovka Danielek už má týden 😕
Luci, moc se těším se na popis porodu a fotečky 😵

zirafik
3. říj 2009

Luci, mě to tvý těhulkování tak uteklo 😕 . že pořád nějak nechápu, že už máš doma mimi 😵

rintintyna
3. říj 2009

zas na druhou stranu byla ušetřena takového toho dotírání ze všech stran, tak co, už? 😕 😅

beruskaveruska
3. říj 2009

ahoj Lucinkoo. jsem ráda, že už jsi doma 🙂 a těším se na fotečky danečka a vyprávění papa 🙂

no a co jinak holky kde se dneska touláte?

rintintyna
3. říj 2009

jééé Beruško a to dneska naopak, si myslím, že to tady docela žije. To víš, tady už se teď tolik neprndá, jak dříve. Koukám, že už máš tt, tak super a taky jsem koukala, že už je rozjetý na termínech téma červen 😵

valentynka
3. říj 2009

ahooj holky,

tak koukám,že Luci je už doma, to je dobře a taky se těším na podrobnosti a další fotečky Danielka 🙂

joo, jinak já tipovala kluka 🙂 jsme se trefila 🙂

byli jsme odpo s Filípkem na prochajdě a nakoupit v kaufu, vzala jsme mu probináčky, mají je v akci ty velké jen za 10, jinak stojí 15.
už mu ho občas dám

manža je v práci od 12 a příjde až po půlnoci a neteř vyrazila odpo ven a někam do kina, tak jsme samy.

ted jsme dožehlila co jsme nestihla dopolko

jitousek
3. říj 2009

teda holky já tu prskám jak králík 😖 mám rýmu kape mě sopel od nosu a paráda ale snad bude zase líp zase s na nos nadopuju paralenem teď si ještě dám teplej čajík s medíkem a bude 😉

jinak opravdu na sobotu to tu docela jede 😅 bejvávalo mrtvo prtvo skoro celej den 😎

juuu a koukala jsem Beru že už máš testíky v albumku pěkný pěkný jen tak dál kočko krásně se to vybarvuje 😵 😵 😵

jitousek
3. říj 2009

juu a taky Vítáme Lucinku a mimíska Daníka doma 😵 😵 😵 a moc se těším na podrobnosti 😉 😎

valentynka
3. říj 2009

beruško, to jsou nááádherný testy 🙂konečně je vidíme 🙂

vzpomínkové album-smutné,chtělo se mi brečet☹
asi by bylo lepší,kdyby jsi byla na inzulíno,když už jsi to tkahle měla v prvním těhu s tím cukrem, to jsem netušila.

pudlyna
3. říj 2009

ahoj holky, jdu jen pozdravit a prozkoumat, jak se vám daří,co nového. Doufám že můžu 😀

pudlyna
3. říj 2009

Beru tak ofis gratulace 😀

zirafik
3. říj 2009

ahoj pudly 😉

Beru, u vzpomínkového alba jsem si teda pobulela, vlastně jsem ani nevěděla jak to tenkrát bylo 😔 . Beru, ale moc hezky jsi to napsala... Teď už musí být vše tak jak má, budeme držet palečky 😵

beruskaveruska
3. říj 2009

ahoj a krásný večer 🙂

Pudlynko ahoj jsem ráda, že jsi se na nás přišla kouknout 🙂 Editka je sluníčko 🙂 🙂

Jo berundy moje to vzpomínkové jsem prostě udělat musela je to stále kus mě a Mirdy to se nikdy nezmění. Se nebojte jsem měl hubu oteklou, když jsem to psala a přes slzy jsem pomalu neviděla...

Ted už snad bude vše tak jak má. Vy mě tady taky budete do kivětna podporovat takže budu mít jen pozitivní myšlení slibuju 🙂

valentynka
3. říj 2009

beruško, to víš,že tě tu budem podporovat, jak nejvíc budeme umět 🙂
a na jaře dáme srázeček v Prague 🙂

jitousek
4. říj 2009

dobré ráno 🙂

tak u nás noc nic moc 😒 mě není dobře a nemohla jsem spát jak mě lechtá v tom krku tak že jsem strašila od 2.30 asi do půl4 nemohla jsem spát vařila jsem si čaj a mezi tím Míšu kojila no a jsem zmlácená jak po flámu ☹ teď bych spala ale u nás už se hraje a musím dělat dozor jelikoš ten máš roubíř začíná bejt docela divokej všude se dostane a všechno chce no máme co hlídat 😵

zajdla
4. říj 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Beru krásné testíky.Super.To vzpomínkové album jsi popsala hezky.Slzy sem měla v očích.Je to hrozné,co jsi musela vytrpět.Tak snad si doktoři vzali ponaučení a budou tě te´d hlídat jak ostříž.
S tím inzulínem si nic nedělej.není to nic hrozného.Uvidíš.To všechno vzládneš.A na konci tě bude čekat krásná odměna. 😉

Jitu,tak si zkus lehnout s Míšou až vytuhne.Ať to doženeš.

JInak Lucinku si odvezli naši na výlet na zvířátka na burzu.Linda tady vykládá v postýlce a budou do hrazdičky a já peru a vařím.Dnes jen řízky a asi brambor. salát.Odpoledne jedeme nakoupit do makra.Tak holky budou hlídat naši.

zirafik
4. říj 2009

ahojík,

zajdi, tak pak dej vědět, jak jste v Makru pochodili.... mě přijde, že to tam mají pěkně mastný, vyplatí se jen pár věcí a to člověk musí nakoupit ve velkém 😒

Jitu, tak manža hlídačka a ty chrápačka 😉 . Jinak mě taky nějak pálí v krku 😒 . Stříkla jsem si stopangin a je to lepší, snad se může při kojení...

zirafik
4. říj 2009

Lucíku, tak co už Ti dal Daneček chviličku na tety koníkovky 😅 ?

zirafik
4. říj 2009

Holky, zajímá mě Váš názor....či pokud máte zkušenost... Nějak jsem teď vypozorovala, že se u naší mladý střídají dny nevrlosti a histeráčků se dny naprosté pohody, které mají souvislost asi s jejím vyprazdňováním či co 😕 😲 . V poslední době to bývá tak, že třeba 2,3 dny nekadíme a to je zlatý, hodný miminečko a pak srajdí třeba 2x za den a je spíš takový vodovka 😝 a to bývá nevrlá a uvřískaná 🙄 🙄

beruskaveruska
4. říj 2009

ahojky přeji krásnou neděli 🙂

Pavlí tak to já ti treda neporadím 🙂 musíš počka na maminy 🙂

jinak je pěkně hnusně no jo říjen je říjen. byla jsem v práci pro pečivo a na kus drbu a cestou fičelo až děs a to to mám cca 5 minut, ale dom jsem se svezla 😀

Mám na vás prosbu dámy jak bych si do allba vtlačila ten graf kde se odpočítaví dny. Víte co myslím? jak je tam ten obrezák a pod ním je jak dlouho jste těhu a tak.

beruskaveruska
4. říj 2009

tak nás jdu posunout at nejsem na 2 nebo 3 straně 🙂

je u vás taky tak ošklivo?

ted jsem dopekla bábovku MM na ní dostal chut tak ted chladne a MM už se těší na kávu s bábovkou. dal jí na balkon aby dřív vychladla a chodí jí kontrolovat 😀 😀 😀

christla
4. říj 2009

Ahoj holky!
Tak já jsem hotovson.
Ta naše holka opět v noci pořádně nespala a dneska je fakt na zabtí, furt jen řve. Já bych z toho už brečela taky. 😢

Beru, moc krásné testíky. To vzpomínkové album mě taky rozbrečelo. Moc moc ti to přeju, holka naše zlatá. Teď už bude vše tak, jak má být, určitě!!!!

christla
4. říj 2009

Beruš, tady v tom odkazu si jen doplníš jméno, datum poslední MS a ten odkaz dole si zkopíruješ do alba a měla bys to tam mít. 😉

christla
4. říj 2009
beruskaveruska
4. říj 2009

Christuš ahoj a díky za radu zkusím to 🙂 ... A copak je malé berušce, že tak vyvádí? netrápí jí prdíky nebo je jen mrzutá?

valentynka
4. říj 2009

áááá beruško, už jen 34tt 🙂
to je krásný u tebe tohle v pase vidět 🙂

Chris, možná že malá roste a má spurtíka ☹
tak at je brzy zase dobře 🙂

jinak zdravím všechyn koníkovky 🙂

beruskaveruska
4. říj 2009

jé ahojky Val ne ne už jen 30tt 😀 holky já vám asi ani neřekla, že mi to budou brát spíš císařem a nejdýl ve 36tt aby vše bylo OK 🙂