Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
14. črc 2009

A Pipinka?

prosteja
14. črc 2009

o Pipince tu psala Lenka, že prý těhu teď nehrozí, navíc mají nějaký problémy s prací, tak čekají snad na podzim a budou brát clostík 😉

svoja
14. črc 2009

cau holky....zadnej porod na obzoru?🙂

dnes pridam brisko...ale normalni denni ne ten vecerni megabruch🙂

svoja
14. črc 2009

prostej taky si rikam co je s vendel...ale jestli treba se jim povodne vyhnuly, tak asi spis pomahaji tem postizenym a na mereni teploty asi nema cas a ni naladu, nemyslis?

prosteja
14. črc 2009

ahoooj svoji 😵

svoji nemyslím si raději nic, jen říkám, že o ni mám strach........ nebyla tu totiž přesně od těch povodní.... a já teda nevím, jak jsou na tom ty lidi teď, ale ona měla nastupovat do nové práce, takže si myslím, že minimálně do práce by chodila ne?...... ale třeba je to tak jak říkáš ty, prostě jen pomáhá a nemá náladu ani čas...... doufám v to 😖

zuzka.o
14. črc 2009

Taky už si řákám, že snad je v pořádku ..... záplavy byly letos ošklivý, tak snad se jí to vyhlo a opravdu nemá jenom čas. Ona měla nastoupit do nový práce, nebo si to špatně pamatuju? A taky co její manžel, měl přece ten úraz na bruslích... napadaj mě černý myšlenky. ☹

zuzka.o
14. črc 2009

Ahoj Svoji 🙂 Hezkej břušík 😵

svoja
14. črc 2009

no snad je to tak!
prostej a jak je?? ja porad musim myslet na to, jak jsi me vcera rekla ze podle briska klucik...a pritom mam holcickovsky ostatni "priznaky"...je to vzrusujici a myslim, ze zvedavosti asi padnu🙂

prosteja
14. črc 2009

jj zuzi taky mě napadají černý myšlenky, ale musíme doufat, že je ok 😉

svoji já? dneska jsem málem poblinkala chlápka v metru 😀 ale ustála jsem to 😉 a s tím bříškem.... vždyť ti říkám, že to je hrozně individuální 😉 třeba monci bych tipovala kloučka a čeká Terezku 😉

svoja
14. črc 2009

tak ja za moment pridam fotecku a reknes mi jo?...ja treba tomu brisku nijak nerikam, jen treba "miminko" nebo tak, protoze se chci vyvarovat toho, abych mu rikala jakoby to byla holka a byl by to kluk...chapes....a ani nechci rikat co citim, ze to bude, aby to tomu druhemu pohlavi nebylo lito....vcera jsme se o tom s manzelem bavili, ze ani nemuzeme vyslovit, co bychom si prali....to proste nejde ted uz....nehraju si na vedmu, ja nevim, co to bude....od zacatku se snazime a premyslime o holcicce...cinsky kalendar a tak...ale ted....ted je to proste na osudu...je to strasne napinavy....a ten mrnous uz to vi potvurka a ja to nevim🙂

verled
14. črc 2009

ahoj Svija.nooo tak nám to ukaž ten tvůj pidi břuch🙂

svoja
14. črc 2009

ver cau kocko...pidi bruch? vcera jsem tady vkladala obr bruch....jsem z toho mela uplne depku pak vecer...

verled
14. črc 2009

svoja:a kdy jdeš na KO??už ti to řeknou🙂)))já se ještě 9x vyspim to je hrozný🙂))))))

svoja
14. črc 2009

ja jdu zitra do poradny....ale to bude bez utz...no na utz asi az kolem toho 20tt

verled
14. črc 2009

svoja:a kde prosimtě ukaž.......já se asi pujdu vyfotit na záchod🙂

prosteja
14. črc 2009

svoji tak mě třeba podle čínského kalendáře vychází klučík.... no uvidíme...... 😉 jinak náš pracovní název pro miminko je Plaváček a budeme mu tak říkat do konce... 😉 miminko tě určo od jisté doby slyší, ale nemyslím si, že by nějak extra vnímalo, že mu říkáš: jak jsi se vyspinkal/la...... to podle mě není schopné vnímat..... 😉 když si to necháš říct, tak je jasné, že pak mluvíš na mimčo v tom "jeho" rodě, ale nemyslím, že když teď na něj budeš mluvit jako na kluka a ona to bude holka, že tím třeba bude nějak trpět... a navíc se to za chvilku dozvíš svoji, tak trpělivost 😉

svoja
14. črc 2009

no ja ho mam vzdycky vecer mega

svoja
14. črc 2009

jezis ono je mega i ted.... 😲

svoja
14. črc 2009

nojo, ale ja nechci, aby nejak vycejtilo, ze si mamka s tatkou treba prali neco jinyho...ja jsem na takovy veci ulitla....i kdyz to uz asi stejne vi, chudacek chlapecek🙂.... ale jak jsem rikala, kdyz jsem ho videla na tom utz, bylo me to v tu chvili uplne uplne jedno....

prosteja
14. črc 2009

no svoji tak dneska bych spíš tipovala holku 😀 to jsem teda zvědavá co z toho vyleze 😀

svoji jj, já tě chápu, jen říkám, že tohle to miminko necítí podle mě....cítí určitě ještě jsi smutná nebo veselá, ale že by cítilo, že sis přála holčičku a najednou máš chlapečka 😉 to asi neeee...... navíc jak říkáš, je ti to celkem fuk, hlavně ať je to zdravý.... u nás v rodině se zase stalo, že si to nechala paní říct a pak až to věděla, tak měla takový černý myšlenky, že ona by asi radši holku a teď tam má kluka 😖 no to už mi přijde, že by to to mimi mohlo vycítit....

verled
14. črc 2009

svoja.kde máš to břicho???

já mám vybitej tel, takže až zítra dodam fotky 16tt🙂

prosteja
14. črc 2009

svoja ho zase smazala 😖

verled
14. črc 2009

prostej a proč??jsem se ani nepodívala, proč to maže??

svoja
14. črc 2009

ja tam davam jinou...se fotim na desetkrat, jsem hrozna....
je tam!

verled
14. črc 2009

svoji:kde je mega??mě přijde porád stejný 😉 , ale jinak tě tipuju na holku🙂ale je ještě brzo.-)

carculka
14. črc 2009

ahoj holky,jste drbna,nedocitam....jakpak se mate??

hehence dneska drzim palecky a orchi zitra🙂🙂

prosteja
14. črc 2009

taky bych dnes řekla že holčička....... ale jak říká verled je ještě brzo 😉 a svoji můžu se tě zeptat? všimla jsem si už minule, ale to to nebylo tak výrazný.... ty nosíš 2 podprsenky? 😉

prosteja
14. črc 2009

ahooooj carcul 😵 konečně tě mám tady, včera už jsem tě nestihla...... tak nedočítej a povídej.... dojmy, zážitky, datum porodu, kolik máte mm, kolikátej tt? 😀

carculka
14. črc 2009

prostej ahooj...TP mi pry rekne presne priste az se vic upresni presny datum..jsme teda 8tt(vcera jsem to zblbla 7tt plus 6 a podle prcka 7tt plus 1 tak nevim-rikala tam oboje..za tri tydny dostanem tehu prukazku a jdem na krev,no a mimisek ma 10,24 mm 😀 a fotecka je v albicku🙂

svoja
14. črc 2009

no me prijde velikansky na to, ze jsem teprve 16tt...a to jsem na te fotce narovnana....

holky ted jsem davala dokupy svuj ksicht...kdybyste to videly...celej pokrytej pupinkama, nektery takovy ty bolavy, nekde krupicka....ja uz jsem z toho normalne nestastna...kazdej den pribudou novy....kazdej rika, jak jsou zensky v tehu krasny, ale ja mam ksicht teda fakt na bliti...se omlouvam, ze jsem tak sprosta

CAR gratulace!!!!!!