Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
9. srp 2009

me porad svedilo bricho to bylo desny,ale spat jsem mohla a v podstate ty posledni tydny ani nic jineho nedelala 🙂

angetha
9. srp 2009

Jo břicho mě taky svědí.. 😒

blahovka.cz
9. srp 2009

bricho bylo k neudrbani,ale par tydbu po porodu uz je clovek zase fit a jako rybicka 🙂 to ti garantuju a na to ze jsem mela cisare,musim rict,ze me prekvapilo jak rychle se dalo telo do poradku 😉 takze vYdz a ono ti to pak bude jeste chybet 😀

angetha
9. srp 2009

Já se snažím, ale už by se Vendulka mohla narodit, abychom se s ní mohli poňuchňat 😵

blahovka.cz
9. srp 2009

to jo musim rict ange,ze to nuchnani,to je opravdu vlna lasky a k lasce s partnerem se to neda vubec srovnat,ne zych manzu mela rada min,ale je to uplne jiny druh lasky 🙂 vsak uz ti pomalu ten porod klepe na dvere 🙂

angetha
9. srp 2009

Blahu musím jít..tak se zase brzy ukaž a přidej nějaké fotečky 😵 😵 mějte se s Ondráškem krásně 🙂

blahovka.cz
9. srp 2009

ukazu se brzy ange od ctvrtka jsme doma on-line,nejdyl o vikendu uz nam to spusti,tak si uzijte obidek a papa

carculka
9. srp 2009

jee ahooj holky...

blahu a ondrasku..ahoooj..tuktuk(radsi zaklepat),ondrasek je ale hodne mimi 😀

blahovka.cz
9. srp 2009

ahojky carculko,jo jo zaitm jo,ale myslim si,ze je to jen otom najit rytmus a sladit to,jeste kdybych mela vic mlika byla bych stastnejsi,asi o nej zacinam prichazet,coz by me nastvalo,kdyz uz to kojeni byl takovej boj a malej uz krasne papa 😒 😠

blahovka.cz
9. srp 2009

a jak se mas ty tehulko,utika vam to vsem holkam jako voda,za chvilku uz to tu bude sama maminka 😀

carculka
9. srp 2009

blahu,to jo za chvilku budeme uz v 2.trimestru 😀 😀 jinak ete mi je furt soufl(ale ani neblinkam-kdyz bych kolikrat radsi,aby se ulevilo)a furt jak lekla ryba....ale jinak je fajn-hlavne proto ze mimi je v poradku a pekne roste..na posl.,utz uz byl mimis pekne cilej 😀

a zkousela si naky cajik na kojeni??tak budu drzet palecky at se pekne mlicko dela 😉

blahovka.cz
9. srp 2009

no delam pro to vsechno,hodne piju,masiruju,jim pestre,tepla koupel,ale proste e ztraci,musim hodne dokrmovat Bebou,ale dokud tece alespon neco,tak to malemu davam

ja si pamatuju,ze pro me byl 4.mesic ubijejici,byla jsem hrozne unavena,no za chvilku uz ti zacne poradne rust bisko pockej 😀 a nevolnosti ti snad ustoupi,ja teda mela to stesti,ze jsem to vubec nepoznala,byla jsem jen chvili precitlivela na vune

blahovka.cz
9. srp 2009

tak koukam holky,vzdyt uz mame zase pres 10tis.prispevku,chce to nove zalozeni 😀

moncicak3
9. srp 2009

ahojte kočandy, jdu vás jen pozdravit a popřát pěknou neděli a mažu pověsit prádlo 🙂

ahoooooj blahu a ondrášku 😵

moncicak3
9. srp 2009

blahu ona se prý už nemusí zakládat nová diskuse při překročení 10tis. příspěvků 😉

carculka
9. srp 2009

blahu,ja teda to stesti nemam,ale beru to nak tak ze to k tomu patri..

tak to mi mrzi s tim mlickem

carculka
9. srp 2009

ahoj monci 😀

moncicak3
9. srp 2009

ahojky carcul a mimísku 😵 nechci tě carcul strašit, ale ty nevolnosti se ti můžou ve III. trimestru vrátit 😒 tenhle týden jsem 2x blindila 😖 ptala jsem se na to dr a on říkal, že je to normální, že nevolnosti se můžou v posledních 3 měsících vrátit 😒 ale nevěš hlavu, třeba se ti to vyhne 😉

moncicak3
9. srp 2009

holkýýýý a vyhrála jsem na aukru 6ti dílnou ohrádku 😵 😎 už se těším až dorazí 😵

moncicak3
9. srp 2009

blahu kolik teď stojí beba?

carculka
9. srp 2009

monci,no to potes..ikdyz pri mym stesti budu jak lekla ryba cely tehu a i to zle...ale treba nee 😀 😀 😀 a ikdyby tak ta odmena za to stoji 😀 😀 😀

monci a co jinac,jak se mate??

blahovka.cz
9. srp 2009

no mas spravny pristup carculko,proste to k tomu patri a pono to miminko stoji za to 😀

ahojky monci!!!! 😀 😀 😀 koukala jsem,jak to roste bricho,to uz neni zadny prcek,vid
beba stoji mala 125kc a velka cca 300,ale na jak dlouho to vydrzi??to nevim,myslim,ze treba sunar je levnejsi,ale ja pokracovala v tom,co mel maly jako prikrm v porodnici 🙂

moncicak3
9. srp 2009

carcul to si piš že ta odměna za to stojí 😀 no máme se celkem fajn, docela mě přestaly bolet v noci záda, tak už nejsem vzůhru od 4 ale od 6, ale snažím se spát přes den co nejvíc, ono to za 2 měsíce a něco už nepůjde takhle polehávat až se mimčo narodí 😉 jinak už pomalu chystáme výbavičku, už se nám to tu kupí a na konci srpna začnu prát 😵

a co vy carcul, už máte za sebou screening a tak?

cat79
9. srp 2009

Ahoh všechny a hlavně Blahůů!!!!Máte se teda krásně, Ondrášek je hodné miminečko🙂)

Monči, tééda, gratuluju k výhře, to je supeer!!A jak se tam dá něco vyhrát, chci taky🙂))hihihihi

Tak carcul, hehenka a Prostějka mají už obávanou hranici 12tt skoro za sebou,julíí, to to letííí!!!

Hehenko gratuju k bytečky, musí to být nádhera, hoď sem pak fotečku🙂)))

Carcul pošli mi taky do IP hesla na rajče🙂))))díky

Jedeme zase na chatu, včera byla svatba super, tančili jsme, bylo tam plno těhulí, včetně nevesty, ta to oznámila 11tt, supeer!!!a taky miminka a jedno táák úžasný, holčička 3 měsíce, ale zlatíčko, vůbec nebrečí, spí, no mazec takový bych si přála🙂)))

Tak krásnou neděli všem!!!!papa zítra, vyfotím zase bříško,mimi už se teda pěkně mele🙂)a bříško nám roste jako z vody🙂)

blahovka.cz
9. srp 2009

jeje ahojky cat,koukala jsem,ze od 18tt pohyby,to je nadhera 😀 az budem mit pristi tyden net doma,tak nam pak poradis s tou objednavkou do lazni,vid,at si to mamka uz muze vybrat 😀

moncicak3
9. srp 2009

jj blahu roste mi pupíno jak z vody, však už má Terezka přes kilčo 😵
já právě slyšela, že beba je nejvíc ze všeho podobná mateřskýmu mlíku, ségra ho tak malý dávala, protože vlivem stresu ji zjedovatělo mlíko (normálně zezelenalo), zkusila ji dát nutrilon, to nechtěla, tak zkusila bebu a tu dlabala....ale už je to skoro 6 let 🙂

carculka
9. srp 2009

moni..brisko fakt roste paradne,jsem ted koukala 😀
jinak minule nam brala krev na genetiku a i tam neco vic merila-na utz...a vysledky by meli byt priste..zatim mi k tomu nic nerekla,ale je super ze to dela kazdy mamince...ale dr se smala jak je mimisek zivej 😀

moni a gratuluju...za kolik si ji nakonec uhrala?

ahoj cat..jojo poslu 😀

moncicak3
9. srp 2009

ahojky cat 🙂 ne tak jako vyhrála, jako vydražila 😉 ale je fakt úúúúúžasná, 3 polohy, jako nová, až dorazí, tak vyfotím 😉 😎

moncicak3
9. srp 2009

carcul pošli mi tak prosím do IP albíčko, já bych se jukla 😉 🙂
nakonec jsem ohrádku uhrála za 1500 + 200 poštovný, fungl nová stojí 2600, levnější jsem nikde neviděla, teda tu 6ti dílnou, ta klasická ohrádka 120x60 se dá sehnat levněji, ale já chtěla tuhle 😵

blahovka.cz
9. srp 2009

zjedovatelo???slysela jsem o hladovem,ale jedovatem??to ziram 😲 😲 😲 😲 no chutove je beba opravdu nejvic podobna,nevim sice jak vyzivove,ale malymu chutna 🙂

carculko a uz jste slyseli srdicko??to bylo pro me strasne krasny slyset jak mu tluce 🙂