Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
4. zář 2009

Ahojky holky
co se tady dělo? Měla jsem teď dva dni dovču, ve středu nám děli schody a jsou teda vážně nádherný a včera jsem tam měla elaktrikáře aby nám zapojili bojler! Včera jsem celý den stěhovala věci nahuru a večer jsem byl úplně hotová! Nanosila jsem snad 20 košů s oblečenim, knížkama, kosmetikou .... Děsný a nejhorší je že to ještě nemám uklizený a to jsem si myslela že si stihnu i umýt okna ☹ !

Zuzí co testík, ještě jsi zkoušela jestli sílí, ikdyž ty jsi měla hned tu první čárku celkem silnou! Kdy jdeš k Dr na povrzení? Moc jsem na tebe myslela, aby bylo všechno vpořádku!

Prostej ty už máš výsledky z screeningu z té krve?

orchidei
4. zář 2009

Ahoj nuki! Kdy testíš ty, taky ti moc držím palečky! 🙂

prosteja
4. zář 2009

ahoooj ZUZI 😵 tak jak je těhulinko? 😉 mrkala jsem do albíčka, že čárečka sílí, tak jen tak dál 😉 😵

ahoooj NUKI 😵 nebooooj, prostě tu holky nejsou no a pak se diskuze posouvá dozadu 😉

zuzka.o
4. zář 2009

AHoj Nuki a Orchi 😵

Orchi: jj, čárka sílí. Dneska jsem netestila, budu tak asi zítra nebo pozítří. Dneska jsem 4tt+0, tak k doktorovi do 2týdnů..... pokud bude nějaká komplikace, tak hned. Holky na jiný diskusi mi straší, že když mám ještě před vynecháním čárku hodně silnou, budou to dvojčata!!! HIHIHIHI 😅

zuzka.o
4. zář 2009

Každou noc chodím 1x čůrat....a to mi faaakt nebaví. Jinak mi bolí pořád v kříži.... ale jiné příznaky nemám. Jo vlastně, občas mi bolí břicho jako na mrchu.

orchidei
4. zář 2009

jo ještě se Vám musím pochlubit dneska jsem poslední den prvního trimestru! Totot trvalo než jsem se sem dostala! 🙂

zuzka.o
4. zář 2009

Orchi: tak to je bájo, ty schody... 😵
To to letí....zítra už začneš 2.trimestr...paráda....gratuluju, těhulinko 😵

nuki
4. zář 2009

já jsem zkoušela testík ve středu a nic, tak uvidíme v neděli, atd....🙂

orchidei
4. zář 2009

Jé zuzi dvojčátka! To by bylo něco, ale může to mít moc hezký mít dva drobečky! 😀
Jinka já jdu večer na záchod než jdu do postele a tak do půl hodiny znova, ale pak teda už do rána vydržim, ale taky mě to nebaví vylejzat pořád z postele! 😀 😀 😀

nuki
4. zář 2009

Orchi: moc díky🙂)) no vidíš, jak to rychle utíká..🙂

Zuzi: jen tak dál, no vidíš, to by jste měli dobrý 2 najednou ..🙂

orchidei
4. zář 2009

Nuki držím palečky a doufám že v pondělí tu budou dobré zprávy! Ve středu jsi to měla dostat?

prosteja
4. zář 2009

ZUZI nebooooj, pamatuješ Eliterku? ta měla dálnici už 7DPO a bylo tam jen jedno 😉

ahoooj ORCHI.. 😵 nenamáhej se tak těhulko a na okna se vyprdni prosímtě 😉 jinak jj, já mám kompletní výsledky screeningu už několik týdnů 😉

prosteja
4. zář 2009

NUKI držíííím všechno co mám 😉

ORCHI hezký to být může mít dva drobky, ale ANGE tu včera psala, že by to s dvouma teda nedala 😖 je to asi záhul 😔

prosteja
4. zář 2009

ORCHI ale tobě by už ten pocit na častý čůrání měl mizet ne? 😉 teď by to mělo být pár týdnů v pohodě 😉

prosteja
4. zář 2009

a mrkala jsem na celý to první cvičení a chválím HEHE, určo to využiju, děkujuuuuuuu 😵

orchidei
4. zář 2009

Nuki mě přijde že moc neutíká! Mám pocit že jsem těhotná už alespoň půl roku a oni jsou to teprve tři měsíce! Teď ve středu začínám chodit na cvičení pro těhulky tak to snad bude ryhcleji utíkat! 🙂

zuzka.o
4. zář 2009

Orchi: hezký to být může, ale teda ta práce.... radši bych si užila každý mimi zvlášť.

2 nééé.... 😀 😀 😀

zuzka.o
4. zář 2009

Prostej: uf, docela jsi mě uklidnila.... manža je z dvojčat....a to bych teda asi nedala 😅

nuki
4. zář 2009

Orchi: ne dostat to mám v neděli..🙂

orchidei
4. zář 2009

Prostej okna jsou malinky, jen podkrovní a jsou celkem nízko! No ale vypadáto že mi je umyje mamča, protože v sobotu přijede s taťkou a tak jí mám vymyslet nějakou práci, taťka nám bude pokládat plovoučku v chodbyčce v tom podkroví! a my s manželem musíme dopojit vodovod aby nám fungovala horní koupelna! 🙂
Prostej tak to jsem asi přehlédla že už máš všechny výsledky! určitě bylo všechno vpořádku viď! Já jdu v pondělí, tak doufám že nedopadnu jako Hehe, když budu 13+2! A asi bude mít manžel premiéru, vypadáto že už vyrazí semnou, jen doufám že mu dá taky sestřička omluvenku! To budou na vedení koukat že má chlap razítko z gyndy! 😀

orchidei
4. zář 2009

Nuki tak to bylo opravdu moc brzy na testík! Já testila ten den kdy jsem to měla dostat a čárka byla tak slaunká že jsem jí napoprvé vůbec neviděla a už jsem odcházela z WC zklamaná a pak na to koukám znovu a nějakej duch tam malilinko vidět byl a silnou jsem jí měla až po 5 dnech!

prosteja
4. zář 2009

ZUZI bude to ok, uvidíš 😉

ORCHI já bych ty okna teda nechala raději na někom jiném 😉 a k tomu screeningu..... já šla prva na krev a až asi za 14 dnů na utz 😉 a na tom utz mi řekl všechny výsledky 😉 dopadlo to na jedničku nosní kůstku máme a NT jen 1,1mm což je prý víc než dobré....... 😉 riziko na Downa nám spočítal taky a taky v pořádku... uvidíš že to bude ok... a ty jdeš v pondělí na utz a budou ti teprve krev brát? HEHE tak dopadla proto, že šla na utz a pak až na krev a tam už jí řekli, že je pozdě 😖

zuzka.o
4. zář 2009

Orchi: já jsem asi exot! Já jsem testila 25dc a čára tam byla docela silná.... 😅

orchidei
4. zář 2009

Prostej nevíš někde kolem Zličína o nějakém obchodě kde by se dali omrknou kočárky? Dneska jedeme po práci do Prahy, juknout di ikei a chtěli jsem omrknou kočíky tady v plzni je strašně malej výběr, ale co jsem kokala na net tak všechny obchody jsou spíš na druhý střaně prahy! ☹

prosteja
4. zář 2009

ZUZI já jsem testila taky 25 DC 😉 a čárka byla už krásně vidět 😉

ORCHI my zase pojedeme omrknout kočárek do Plzně 😀 😅 a na Zličíně nevím, já tady ani obchody s kočárkama zatím moc nezjišťovala...... tak nějak když narazíme, tak tam vlezeme, ale zatím po tom nijak nepátráme..... taky vyčkáváme, co ČOI na to testování, kdy to rozjede a tak, třeba nás usnadní výběr 😉

orchidei
4. zář 2009

Zuzi já jsem první měsíc snažení testila asi dva dni po sexíku 😀 😀 😀
Prostej já vlastně nevim na co jdu! Minule mu brala poprvé krev a to bylo asi na to HIV......atd a řekla že si mám do příště rozmyslet jestli budu chtít ten prvotimestrový screenig, když si ho musím hradit! Takže vlastně nevím když ho chci jestli mi bodu dělat vše už teď v pondělí!

prosteja
4. zář 2009

ORCHI tak to ti nepovím... já když šla na krev na tu žloutenku, pohlavní choroby a krevní skupinu a tak (to základní vyšetření), tak jsem si nesla zrovna papír na ten screening a myslela si, že mě vycucnou a brali mi tolik, co berou normálně na to základní vyšetření a dávali to do jednoho pytlíčku ty papíry všechny a všechny ty zkumavky.... takže asi nějaký testy dělali z toho 😉

zuzka.o
4. zář 2009

Orchi....2dni? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orchidei
4. zář 2009

a kam do plzně razíte! My už v plzni byli všude a maji tam hrozně málo těch značek, většinou ty co chcem tak nemaj a ještě v to superbaby kde jich je nejvíc jsou šíleně otrávený a nemaj chuť ti něco poradit a těch kočárků se nesmíš ani dotknout! Vážně super obchod! 😠

nuki
4. zář 2009

Orchi: díky..🙂 to mě potěšilo..🙂 holky co říkáte na jména Matěj, Filip a Robin? ..🙂