Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
29. čer 2009

jj leni přesně tak....... najednou víš, že ty neduhy mají nějaký smysl a že prcek o sobě dává vědět a to je super pocit 😉 mooooc ti přeju, aby jsi to brzo zažila 😵

zuzka.o
29. čer 2009

********Ahoj Prvušky ********

Jakpak se máte při pondělku? U nás už konečně voda klesá, tak snad se už nic nepřežene. Ale myslím jednou dvakrát pořádně zaprší, no a voda jde zase nahoru. Ale žádná katastrofa jako v roce 2002, naštěstí!!!
Ale je takové hnusné dusno, dneska se mi zamotala škeble a blbě se dýchá.... takže potěš koště, jak to snášejí těhulky v pokročilejším stádiu, moc je lituju.

lenka_bohousek
29. čer 2009

Prostej díky 😵

prosteja
29. čer 2009

ahoooj zuzi 😵 jj s tím počasím je to děs... 😖 snad se to brzo zlepší, protože v tomhle rodit, to může být fakt zajímavý 😖

leni nemáš vůbec zač 😵

zuzka.o
29. čer 2009

Ještě mi dostala zpráva, že v sobotu v Německu do 13lidí uhodil blesk!!!!!

zuzka.o
29. čer 2009

Ahoj Leni, spoluovulajdice.... tak jak probíhala výrobička? Už by mělo být zaděláno, ne?

angetha
29. čer 2009

Ahoj holky, to zas byla noc...

zuzka.o
29. čer 2009

Ahoj Angethko.... copak?

prosteja
29. čer 2009

ahoooj ange a Vendulko 😵 jak to? 😖

angetha
29. čer 2009

Já nějak nemůžu v noci spát, Vendulka kope, mám trochu oteklý ruce a nohy, brní mě obličej, lítám na záchod 😖 nevím jak si lehnout..nejlíp se mi spí mezi šestou a devátou ráno 😅 A hlava se mi zatočila dvakrát a to jsem ležela..
A nevíte jak na ty otoky?
A koukám, že za dva týdny budou možná další těhulinky 😵 😵 😵 😵

prosteja
29. čer 2009

ange já myslím, že v tomhle počasí je to naprosto normální 😉 bohužel teď už to bude takový těžší no 😖 musíš vydržet holka, tak se dospíš přes den no 😉

jj, za pár dnů se budou hlásit další holčiny.. nejdřív orchi s vendel myslím, ty chtějí testovat už tento týden... a pak se přidají i zuzka a lenička 😵 😵 😵 no a pak ještě zubaj a jsme kompletní 😀 😵

mimochodem, nevíte někdo něco o Pipince? 😖 😉

zuzka.o
29. čer 2009

Angethko, to je mi líto, že ti není dobře. Je to ten hnusnej tlak, či co! Mně se dneska hlava zatočila taky!Hnus!

Orchi a vendel už to mají za pár, to je fakt. Jen aby se jim to povedlo. Já se sebou jako těhulkou moc nepočítám, manža se tenhle měsíc nějak vyhýbá manželským povinnostem. Když už je náhodou doma, tak je hroooozně unavenej! Docela je mi to líto, ach jo! Při takový frekvenci budeme mít dítě na svatýho Dyndy! Ale snad to stačilo 12 a 14DC.... pak už ani ťuk! ☹ 😖 😢

angetha
29. čer 2009

Zuzi abys nebyla příjemně překvapená 😎

eeefffaaa
29. čer 2009

holky tak mi ted dorazilo vajicko pro prcka z mimibazaru...jsem z neho nadsena...nechteli jsme kupovat novy kdyz z toho hned vyroste,to nema podle me cenu...

angeth koukam ze jsme meli podbnou noc..taky jsem nemohla spat a dneska v noci jsem byla snad 7krat na zachode to se mi jeste nestalo...a ted jak neco udelam jsem hned hotova...a hlavne mam desny navaly tepla 😖 takze koukam,ze to pocasi pusobi na nas uplne stejne

prosteja
29. čer 2009

přesně jak píše anget zuzi 😉 nezapomeň, že na oplodnění stačí jeden dobře naplánovaný sexík v cyklu 😀

eeefffaaa
29. čer 2009

zuzi a nesmutni nekdy min lip jak vic 😉 a vis co se rika,staci kapka... 😀

zuzka.o
29. čer 2009

Angethko, kéž bys měla pravdu! Ale já jsem od přírody pesimista, který se snaží (podotýkám marně) předělat na optimistu.... takže to nevidím dobře. ☹ Ale jedna holčina (co měla laparku přesně týden předemnou), tak sexíkovali jenom 12 a 15DC no a teď našla //.

angetha
29. čer 2009

Tohle už byla asi třetí noc.. 😒 a hlavně když ležím na zádech, tak mám pocit, že mi odpadnou ruce a nohy, asi už se špatně prokrvujou..

zuzka.o
29. čer 2009

eeffi .... a už to ťapká 😀 😀 😀

No snad máte pravdu, už mi asi vážně hrabéééé 😀

eeefffaaa
29. čer 2009

no na zadech ja vubec nelezim...to je mi hrozne neprijemny a prcek jak je tezkej tak mi to vsechno macka..takze ja lezim budto na levym nebo na pravym boku...a jak jeden bok prelezim tak mam pocit jako kdyz me pichaji jehlou do zadku,to jsou hrozny krece 😀

prosteja
29. čer 2009

efi... a už ťapká 😀 😀 😀

no vidíž zuzi 😉 tak se inspiruj 😵

angetha
29. čer 2009

Zuzi, chápu, že jsi radši pesimista. 🙂
Efi no já nemůžu ležet na tom boku, kde leží zrovna Vendulka, protože mě pak dloube patičkou..tak mi zbývá jen jedna poloha a to se nedá

eeefffaaa
29. čer 2009

no my rikame staci jedna kapka a jsi matka nebo tatka 😀 ale tohle neznam 😀

neboj zuzi treba se fakt zadarilo a jestli ma manza vykony spermie tak je to jasnacka 😉

hehena
autor
29. čer 2009

ahooooooooj holky 🙂 jak se máte... tak jsem vás konečně dočetla 🙂 😵 😵 😵

ANGE čoveče nestála by za to nějaká konzultace u dr.?????? já vím, že je to počasím, ale brnění obličeje i rukou a nohou... to je docela hustý.........

holkám snažilkám držím paluchy!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

eeefffaaa
29. čer 2009

jj angeth taky me tam vzdycky Davidek dloube,ale neda se nic delat necham ho dloubat dal a lezim,vsak on se tam porovna...to uz bych nemohla lezet nijak 😀 to jsem ale matka co 😅

prosteja
29. čer 2009

jo efi, tak u nás se říká, stačí kapka a už ťapká 😀 😀 😀

zuzi taky tě chápu, že s tím raději nepočítáš... ale podívej se na mě, já s ničím nepočítala, všechny příznaky přisuzovala přicházející ms a zatím to vypadá, že jsem asi fakt těhotná 😀

prosteja
29. čer 2009

ahooooj hehe 😵 a mimi zdravím taky 😀 😵

hehena
autor
29. čer 2009

tož přidávám se s těhu příznakama... ty prsiska to je tedy něco... !!!! :-O zatím teda mám pocit, že se nijak nezvětšily, zaplať pánbůh, bo i tak mám déčka a to mi bohatě stačí.... 🙂)) mám pocit, že každým dnem je ta citlivost prsou horší a horší.....

zácpa tak brej mazec...

no a to dejchání... to jaksi dost působí i na mě a to nemám astma.. prostě jdem na procházku a už po chvíli cejtím dost silnej tlak na plicích... no takže nic moc ženy.... už aby to debilní počasí přešlo....

ZUZI takže v Písku to klesá???

angetha
29. čer 2009

Sakra tak já si to dítě rozmazluju a ještě není na světě 😀 😀
Ahoj Hehenko a mimi 🙂
Já nemám velký otoky, kotníky mám v pohodě, ale je to nepříjemný 😝

eeefffaaa
29. čer 2009

jeee ahoj hehenko a miminko!!jak se mate??

no holky ja snad dneska padnu...to dusno a ten tlak venku mi nejak nedela dobre,uz jsem se i prevlikla aby mi nebylo takovy vedro,ale jsem jak kamna 😅