Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. říj 2009

cibka: aha, tak to už seš v CAR
tam ti pomůžou, když nepůjde tohle, udělaj další vyšetření a povede se 😉

nuki
26. říj 2009

Carcul: Ahojky, moc gratuluji k holčičce.🙂)))

amallie
26. říj 2009

ange: že ne, viď

hele, na té soli z dm je psáno, že se jí dát do praní tři lžíce a na té vladěnce, že 200 ml do jednoho praní těch vloček
tak teda nevím, jak to je s tím slizem..................

carculka
26. říj 2009

ange 😵 😵 😵 😵 no co jsem od tamtud vylezla na na puse celou dobu rohlik(si lidi asi museli myslet ze jsem dement kdyz se tak pritrouble smeju 😀 😀 😀 😀 )

amallie
26. říj 2009

carcul: já ho měla taky 😀 😀 😀

cibka
26. říj 2009

a dělají se další testy a vyšetření nebo se posílá rovnou na ivf když vědí kdy je problém

nuki
26. říj 2009

Carcul: tak to má být..🙂)

angetha
26. říj 2009

Amal já myslím, že když to dáš rovnou do pračky tak soli stačí ty tři lžíce a mýdla určitě míň..dej taky tři lžíce a uvidíš 😉

prosteja
26. říj 2009

ahooj holky, mrkám, jestli už přišla CARCUL a sleduju, že jo a že jsem se trefila do holčičky 😀 😵 😵 😵 tak velká gratulace 😵 😵 😵

AMAL já a MONCI jsme tipovali CARCUL holčičku 😀

carculka
26. říj 2009

nuki..ahooj..dekuju..a jakpak je?

no holky a co novyho za cely den?

prosteja
26. říj 2009

no a já šla odpolko kolem obchodu s dětským zbožím a to jsem neměla dělat 😀 koupila jsem prckovi úúúúžasnej zimní pytel (něco jako kombinézku) a 3 bodyčka s dlouhým rukávem.... takže si škrtám ze svého dlouhého seznamu další věcičky 😵 večer snad vyfotím a hodím na rajče 😉

amallie
26. říj 2009

anget: no já to klidně rozpustím předem, jen jsem ale myslela jednu várku, abych neměla doma ten sliz nikde.......... teď to ale nezkusím, neb jaksi nemám "ten materiál" 😀
z jednoho toho jelena nastrouháš tak jak velkou hrst? a jako fakt na struhadle?

cibka: to víš, že dělají
bacha ale na ten gennet, ti tě rádi pošlou na ivf kvůli penězům, co z toho mají

je důležitý zjistit, jestli máš průchodné vejcovody a manžel dobré spermio, ale to by tě necpali clostilem, kdyby on nebyl vyšetřenej, takže teď ty vejcovody kdyžtak a když budou průchodný, není k ivf důvod, pokud máš trpěl

carculka
26. říj 2009

ahoj prostej,tak pak rekni az to tam bude at muzu omrknout 😀
no si se trefila 😵 dekujem za gratulaci 😀

amallie
26. říj 2009

carcul: nového nic, ale řešily se tady zajímavý věci 😀

prostej: aha, tak podle mě to byl jasnej kluk

nuki
26. říj 2009

Carcul: není zač...já se mám dobře, mám ted pořád dobrou náladu..🙂)) tak uvidíme co v neděli, snad už nepřijde..🙂)

carculka
26. říj 2009

amal..a jaky veci se tu resili?

carculka
26. říj 2009

nuki..tak budu drzet palecky 😉

amallie
26. říj 2009

holky, já koupila taky ještě mikinu, botičky a dvě body s dlouhým,a le už je to fakt poslední věc

cibka
26. říj 2009

amallie.: manžel je v pořádkuu na spermiu byl, četla jsem že 3 ivf platí pojistovna nebo to není pravda? omlouvam se ze takhle vyzvídam ale jak tak koukam hodne toho vís a když se zjistí ze jsou vejcovody ok tak co je dál

carculka
26. říj 2009

holky ja musim jit varit a vytirat,chjooo 😝 tak snad u toho nakouknu

amal,prostej,ty nakupy to je mor co

prosteja
26. říj 2009

AMAL no já tipovala holku, protože se jim nechtěla tak dlouho ukázat 😉 a podle bříška toho u CARCUL moc vidět nešlo 😀

CARCUL neboooj, dám sem pak odkaz 😉 ten pytel zimní je fakt úžasnej, chlupatej a úžasně teplej 😉 takže na zimu máme pytel a kombinézku, to nám bude stačit, snad bude brzo teplo 😉

zdravím tu novou snažilku CIBKU, snad se brzy zadaří 😉 já chodila do Gennetu a podařilo se hned první měsíc léčby... 😉 a AMAL mě ani s IVF nikdo nestrašil, nám doktorka na první schůzce rovnou řekla, že se to budeme snažit řešit několik měsíců jinak než by přišlo na IVF..... tak mi nepřišlo, že by na IVF hnali... ale možná máš jiný zkušenosti 😖

nuki
26. říj 2009

carcul: díky..🙂 🙂

prosteja
26. říj 2009

já taky mizím holky, snad to ještě večer vyfotím, mějte se všechny moc krásně a zítra papa

amallie
26. říj 2009

cibka: platí to pojišťovna, ale to je pro příjemce jedno 😉
udělá se průchodnost vejcovodů a když to bude ok, budete se snažit dál, když by nešel clostil už, tak se ovu vyvolá rovnou fsh, ale v menší dávce, než při ivf
samozřejmě můžeš mít i jiné problémy, jako třeba se sliznicí, nebo tak, ale to už by ta mudra viděla teď
neboj, dopadne to co nevidět

prostej: jo, já mám s nima zkušenosti jiný, ne teda moje, ale kamarádek, ale to máš fuk, tobě se povedlo hned, tak jste to naštěstí řešit nemuseli, samozřejmě, že to zkusej několik cyklů, ale na můj vkus jdou do ivf moc brzy

carcul: vytírat teď??? já to měla v plánu celej den, ale udělala jsem prd 😀 😀

cat79
26. říj 2009

Carcul to je supeeer!!To je manža hotovej, co?Jste si to přáli, že jo??To je krásný!!!!!!!!!gratulace velikánská!!!!

nuki
26. říj 2009

já už jdu taky něco dělat, mějte se krásně..papa🙂))

cibka
26. říj 2009

prosteja.: holky díky za vaši podporu, už se taky nemůžu dočkat až pudu nakupovat na mimco, švagrová čeká v lednu kluka 🙂

amallie
26. říj 2009

cibka: tak to bude chtít tu holčičku, co? 😵

carculka
26. říj 2009

amal..ja to mam v planu nekolik dni 😀 tak uz se dokopu..snad..zatim sedim a jim 😀

amallie
26. říj 2009

carcul: no tak já mám dokonce ten kýbl vytaženej, ale dneska už to asi nedopadne 😀 😀 😀