Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cibka
26. říj 2009

já jdu taky koukat na superstar díky za vše a zase třeba zítra 🙂

amallie
26. říj 2009

cibka: pa

carculka
26. říj 2009

cat..a kde je ta pasaz?hm n vaclavaku vim..a ten zbytek je kde?jo a ten kabatek teda v paladiu ju?

amal..tyjo ty mas slavnyho manzu 😵 😵 😵 😀

amallie
26. říj 2009

carcul: ale táhnout domů už by mohl, že 😖

pasáž vedle zary, to teda nevím kde jako je, resp. netuším, kde je zara

mothercare je ale v pasáži myslbek, to je na příkopech

carculka
26. říj 2009

amal..jee a kde jsou prikopy?

jinak tak at ti prijde brzo..a co stara se pekne o vas?si vas musi hyckat 😀

cat79
26. říj 2009

jo přesně tak Amal, v myslbeku🙂
Kabátek v Christine v paladiu🙂
neboj Carcul než to projdeš budeš mít plno tašek.-))))

Jdu taky koukat, tak hezky nakup Carcul,
Cib papa
Amal páček🙂))
dobrouuuuuu🙂))))
...mmj malej zase začal tančit, takže mám z bříška pohybující se patvar🙂)je to srand a to celej den spinkal🙂))

amallie
26. říj 2009

prikopy jsou kdyz dojdes dolu na mustek, tak to doprava, pak bys dosla k paladiu

nebo od paladia na vaclavak, to je ono ta pesi zona

stara se, kdyz je doma, jenze doma neni nikdy 😉 ale samozrejme je to zlato moje milovany

svoja
26. říj 2009

cau zeny, tak jsem zase tady....jsem uklizela v byte, pak jsem postuchovala manzela, pak jsme jeli na nejaky nakupy, trochu jsem radila v drogerii, pokoukala po hadrikach (uz me to nejak nebere ty hadry na me, to spis na malou) a nakonec jsme si dali cinu...jeste neco asi splacam...mam tam cerstve pistacie...

CIBKA vitam te u nas, snad se brzy zadari!!!!

CARCUL vyborna zprava!!!!! strasne moc gratuluju!!!! takze pojedes taky v ruzove🙂 😀 😀 😀 huraaaa 😵 😵

HEHE to je na posrani s tou vasi praci...ja bych asi trpelivost nemela teda....

NUKI hoooj krasavice🙂

Jsem si koupila dnes krem na opruzeniny...jako pro malou, ale tak krasne vonel, ze bych ho snedla🙂 a krem na ksichtik do mrazu oboji hipp...jo a jeste ubrousky od hippu...s tema se budu mazlit asi, protoze ty taky krasne vonej...no a aby tech intim temat dnes nebylo malo, tak jsem si koupila ty jednorazovy kalhotky v dm....to jsou normalni igelitaky...to jako budu sustit, az budu chodit...abych ten krem na opruzeniny nepotrebovala ja 😖

carculka
26. říj 2009

cat dobrou 😉

amallie
26. říj 2009

cat: dobrou 😉

svoja: já je mám taky a nešustej, jsem jedny rozbalila a i dokonce zkusila 😉

a čumím, kolik máte bot, já koupila jedny a ještě jsem váhala 😅 😅 😅 snad to mé dítě nebude trpět nedostatkem

carculka
26. říj 2009

amal..nebuj,stejne maly deti by meli nosit jen ty latkovy capacky aby jim to nenicilo nozicku..a tamto jen fakt vyjmecne

svoji..to byl teda nakup 😀 tak abyses nakonec nemusela mazat rybim smradem 😝 😝 😀 😀 a jojo taky pojedem v ruzove 😀

amallie
26. říj 2009

carcul: no já myslím ty látkový, jiný nemám

svoja
26. říj 2009

AMAL jsem zvedava, jestli se do nich vejdu...

sacvi
26. říj 2009

Hezký večer holky..
tak jak se máte a co nového? My měli včera křtiny..dnes nakoupili pár prvních látkovek na zkoušku a měla jsem tu paní která mi ukázala jak dávat Janičku plavat ve vaně. Prdelce se to moc líbilo 😵 Je to moje šikulka 😵 A už spinká 🙂

Fotky jsem přidala jen z plavání ne to bude až příště 😀

amallie
26. říj 2009

právě proto jsem je vyzkoušela 😉

svoja
26. říj 2009

CAR jezisi to prede mnou ani nevyslovuj ten rybi smrad....jedine pres moji mrtvolu🙂

Ty "boty" mame jen latkovy...jedny takovy manzestrovy, ale to bylo spis takove pominuti smyslu....

amallie
26. říj 2009

já právě mám jen jedny ty látkový a asi dvoje fusekle............

carculka
26. říj 2009

svoji 😀 😀 😀

amal..myslim ze jedny staci,dyztak pak dokoupis 😀

carculka
26. říj 2009

holky tak ja semusim odpojit,jinak bych nevytrela🙂
tak paaa 😉 a opatrujte ty svy broucky

amallie
26. říj 2009

carcul: papapa

amallie
26. říj 2009

se taky loučím, jdu dlabat a k tv

zítra ráno jdu do poradny a na krev, tak se tesim na monitor, ze uslysim spuntici nasi 😵

prosteja
26. říj 2009

tak se ještě hlásím, dobrý večer 😵 posílám vám odkaz na fotečky věciček co jsem dnes nakoupila 😀 :
http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_mi...

jsou to ty poslední 2 fotky - bodyčka a zimní pytel.... mějte se krásně a hezký večer a zítra páčko 😵

hehena
autor
26. říj 2009

ahooooooooj ženy 🙂

CARCUL mooooc gratuluju k holčičce!!!! 😵 😵 😵

SVOJI nebo kdo to tu psal o plnění... snad to nebude znít jako rouhání - ale my si taky přáli holčičku... manža z toho byl dost přešlej, ale pak mi říkal, že to bylo víc z toho, že pro holčičku už jsme měli vybraný jméno a jemu se hrozně líbilo a prý už na to byl tak zvyklej bo co....

já tušila, že je tam chlapeček, dřív jsem ho hrozně chtěla, ale tak nevím jestli to tak měla ještě některá mamka, co čeká kluka, ale najednou jsem tak jako znervozněla, co že já s tím chlapečkem budu dělat - prostě ženská má pocit, že s holčičkou by si rozumněla víc a tak dále 🙂))) ale když se nad tím člověk zamyslí, tak je to asi totální blbost... no ale manža říkal, že jestli i druhej bude kluk, tak do toho jdem ještě potřetí, že to prostě musí vyjít 🙂))) tak snad těch dětí nebudem mít 10 dokud se nám nepodaří holčička :D 😀 😀 😀

i když jsem hrozně pyšná, že čekáme chlapečka a já se těším, jak bude po manželovi a že mě ty moji dva kluci milovaný budou na rukou nosit 🙂)), tak i tak pošilhávám po holčičkách no... 🙂)) prostě je to i tím, že i když nejsem zrovna ouplně takovej "fintící" typ, tak i já bych brala svojí parádnici 🙂))

hehena
autor
26. říj 2009

jo a divadlo jsme nestihli 😀 😀 😀

manžel dojel hrozně pozdě, takže jsme vyjížděli 5 minut před začátkem představení a dorazili jsme před divadlo až v 7 a místo na parking nikde nic... takže nám bylo jasný, že bysme dalších 15 minut hledali flek, pak běželi do divadla a nestihli bysme snd ani druhý dějství... takže jsme to zas otočili domov a zašli na večeři, když už jsme byli vyšňořený... 😀 😀 😀

angetha
26. říj 2009

Hehenko tak aspoň něco 😉
Sac látková výbavička moc hezká, ty první tři Baby Lucy mám taky ( velur, bambus, organic?), vidím tam nejspíš Itti Bitti a to druhé je co? Bum genius? ImseVimse super, Popoliny separačky taky super, ušetří dost práce 😉
Prostějko paráda 🙂

moncicak3
27. říj 2009

Dobré ráno 😎

hlásím, že se stále nic neděje.....jdu se nasnídat a dočíst vás 🙂

angetha
27. říj 2009

Monci ahojky, já jsem zvědavá, jestli fakt vyjde opět čtvrtek nebo pátek 🙂
No a já jdu dnes nechat Vendulku převážit a změřit, to jsem zvědavá.. 😎 tak papa

prosteja
27. říj 2009

dobré ránko všem 😵 tak já mám dnes malý pátek 😀 zítra je svátek a pak mám do konce týdne dovču 😵 😵 😵

SAC hezký plínečky a fotky ze křtu jakbysmet 😉 ještě se těším na foto z plavání 😉

nuki
27. říj 2009

Ahojky holky, přeji krásné ráno a celý den...já jsem, dneska nějaká hotoá, taková unavená, omámená, no skoro jsem nevstala, pak jsem jen tak bloumala po bytě...no nevím, snad to bude lepší...🙂

prosteja
27. říj 2009

ahooj NUKI.... 😵 jak to že jsi nespinkala? kdy vlastně čekáš nečekáš mrchu, nebo jak jsi teď na tom? 😅