Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
6. lis 2009

a źítra máme zabíjačku takže předpokládám že dyž bude celej víkend lítat po venku a k tomu s neustále mokrýma rukama tak že to asi dobře nedopadne.. 😒

eeefffaaa
6. lis 2009

sac vy na to mate nejakou smulu ☹

ja jsem nastydla uz snad 14 dni a dikybohu Davidek to zatim nechytnul TUK TUK TUK

sacvi
6. lis 2009

Ahoj efi,
právě sem pořád ve strachu aby něco malá nechytla..a konečně když se muž uzdraví a může konečně i malou chvilku pohlídat tak je zase hned nemocnej..už bere i prášky na imunitu ale jak vidno moc nepomáhají 🙄

eeefffaaa
6. lis 2009

no prave sac,to ja se taky porad bojim aby to malej nechytnul,kdyz jsem kojila bylo to dobry,ale ted je to blby...ja radsi s nim ani nechci nikam jezdit,takze vzdycky hlida babicka kdyz nekam jedem,ale ja taky radsi nikam moc nejezdim,abych nebyla nemocna jeste vic..ted je to vusde sama chripka...tak se ho snazim davat co nejvic ven,pry to posiluje organismus,tak snad to aspon trochu pomuze

eeefffaaa
6. lis 2009

tak my jdeme koupat...zatim

sacvi
6. lis 2009

my taky půjdem..pááá

carculka
6. lis 2009

ahojky vubec nestiham..copak je noveho za vcerejsek a dnesek?

jediny co vim je amal...gratulace velika ze vse je v poradku jsem moc rada,holky nase 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

Dobry vecir vynsuju 😀

tak jsem premohla Ondu a uz spinka,v patek si chodi manza vzdycky zacutat fotbal.

holky je fakt stema velkyma balenima,njedriv si je ozkousejte,my taky zkouseli

Ange jo asi budou menit lecbu,doufam,ze nedostanu k vanocum od profesora darecek v podobe nejak nemile diagnozy 😖 😒 lecbu rozhodne podle vysledku vysetreni,ale pocitam,ze se mi tam poradne rozhlidnou,kdyz uz me budou mit v narkoze

eeefffaaa
6. lis 2009

tak jsem zase tady...Davidek usnul Milanovi pri krmeni v naruci,takze dneska pohodicka,ale doufam,ze za hodku nebude zase vzhuru 🙄 ale tak kdyz nerve a je s nim sranda tak mi to neva,stejne nespime a aspon by pak spal az do rana,kdyby usnul treba v jedenact

ahoj blahu!!!konecne se tu po dlouhy dobe potkavame... 🙂 jak uspavas Ondraska??

eeefffaaa
6. lis 2009

ja si ted davam rumika s colou...po vic nez roce!!!to je dobrota,ale myslim,ze si dam jen jednu sklenicku,preci jen nejsem zvykla a musim se kdyztak postarat o Davidka 😀

eeefffaaa
6. lis 2009

holky ja se casto divam na moje fotky s briskem 😵 ja snad uz jen kvuli tomu budu chtit druhy 😀 😀 a taky se porad koukam na fotky z porodu...a kdyz si vzpomenu jak ze me malej vyklouzl a ja byla tak strasne stastna ze uz je venku a videla jsem ho,chce se mi vzdycky uplne brecet 🙂

angetha
6. lis 2009

Já se hodně často koukám na fotky, když byla maličkatá.strašně rychle ty děti rostou 🙂

Blahu snad se ti to nezhoršilo..

Carculko ani moc nevím co je nového..Prostějka má vybraný kočárek, Lucie má za sebou úspěšnou kontrolu, Zuzi dopadla další kontrola taky moc dobře...víc si nepamatuju

eeefffaaa
6. lis 2009

angeth me se vzdycky hrozne libi jak vsechno strucne holkam zopaknes a jaky mas prehled...ja to skoro nikdy nedocitam,protoze tu ted moc nejsem a nez bych docetla byl by malej zase vzhuru 😀

carculka
6. lis 2009

ahoj blahu,eff a ange 😀

zuzi a luci,oboum vam gratuluju

ange a jaky ma prostejka vybrany?

eeefffaaa
6. lis 2009

a gratuluju teeez ke zdravym mimiskum 😵 😵 😵 😵 😵

carculka
6. lis 2009

holky a kosmetiku pro prcka plus lekarnicka?me prosim doplnte

bepanthen(nebo neco na prdylku),pleny,odsavacka nudli,neco na teplotu,neco na myti(telicko a vlasky) a pak na namazani po koupani,vlhceny ubrousky..ete neco?

carculka
6. lis 2009

jo ete na boleni briska neco...

jo a nase maminky,jaky mam kupovat dudliky a taak?

angetha
6. lis 2009

Prostějka má vybraný od Dara Baby - Gondola..
Carcul, ještě tyčinky na čištění uší - já mám úplně ty obyčejné, čistím s nimi i uvnitř nosánek
ze začátku budeš potřebovat i líh na pupíček - 60%
a do zimy určitě krém na obličej proti zimě a větru 😉 😉
dudlík zkus jeden kaučukový ( latexový - gumový), jeden silikonový..a taky jeden tvarovaný a jeden klasický kulatý, uvidíš co bude miminku chutnat, třeba taky žádný dudlík..

cat79
7. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem to včera už nestihla🙂 den v Praze se musí prostě užít🙂)
Za chvilku jedeme do ikejky🙂))a pak k babi a dědovi na pangase🙂
Amal, super zprávy, Luci, určitě se e vaku za pár dní začne klubat iminko, nebooj🙂))

Všem přeju krásnou sobotu a neděli, fotečky nádherný!!Sac ty řasičky jak má malá!!
Carcul já taky řeším jakou osmetiku a budu ít profi od HADEK, je to jen na objednani a bez chemie a doporučila mi to kosmetička, mám od HADEK i olejíček na bříško a super...

tak papa a jen dobré zprávičky!!!!
Jinak Svoji já to taky sečetla a málem jsem upadla...a to ještě s nákupama nekončíme..no jedna pěkná dovča v thajsku🙂)

svoja
7. lis 2009

Dobre ranko🙂
Vcera jsem byla podlouhe dobe s kamaradkama v pizzerii, bylo to fajn, ale jsem siiilene unavena, tak asi dlouho nevylezu z pelechu🙂
Holky me se dneska zdalo o porodu...jako ne o porodu jako takovym, ale jako o tom zacatku-kdy to na me prijde a tak...zacinam byt trochu nervozni....Moc jsem se zase nevyspala, porad se me neco honi hlavou...Jako uz chapu to "cekani" na porod jak je hrozny a to jsem teprve v 33tt...myslim, ze me asi klepne az budu 38-39 a furt nic...a budu to cekat kazdym dnem, kazdou hodinou...jezisis ja budu nervni 😖 😖
Hezky vikend vsem !!!

cat79
7. lis 2009

Svojenko klíííd🙂))to bude v pohodě-))))
Jo včera u kadeřnice to byla srada, páč malej nesnáší fén a tak se vztekal, holky to byla psina, vždycky když začla fénovat, vyskakoval a bouřil se bříšku🙂)hihihihihi

Jinak mě se o porodu zdálo už asi 3x, ale vždycky je to pohodička🙂tak snad to bude pravda..zatím se malej ještě neotočil☹(ale snad nebudem mezi 3%. to snad ne.-))hihihi

svoja
7. lis 2009

cat a ty poznas pohmatem kde co ma???

amallie
7. lis 2009

dobré ránko

tak my dneska dokoupíme poslední drogerku, koupím si ten čaj z maliníku a snad vyzvedneme fusak a objednala jsem si ještě návleky na kola kočárku, abysme doma nedělali bordel 😉

jo a asi přípravím věci pro miminko do porodky, kdyby už něco

a uklidíme kuchyň, jupííí

svoji: klííííd 😵 😵 😵

cat79
7. lis 2009

Svoji ve středu mi řekla sestřička že má hlavičku pořád vpravo a já jí tam cítím, i ty kopanečky dole nožinkama...🙂)
Amal, ty jo, takže finish🙂))mě ještě chybí všechny věci do porodnice🙂))

svoja
7. lis 2009

jeee, AMAL ma kuchyyyn...pak pridej fotecky.... 😵 Jo a jak ty otoky, lepsi?
Jako ja mit tvy tejdny, tak uz mam nervovy tiky asi...sem vubec netusila, ze to budu tak prozivat...a hlavne, ze uz zacnu byt nervni takhle brzo...

Me prijde, ze citim kopanecky snad vsude🙂...ale je fakt, ze na utz mela pater jakoby nahore nad mym pupkem, nozicky u zeber vpravo(coz by odpovidalo tem nejsilnejsim kopancim) a hlavu dole vpravo...tam taky casto neco citim....porad si predstavuju jak tam lezi...

cat79
7. lis 2009

To já taky Svoji, říkámm si, kde je těch 41cm🙂))
Ale mě teda extra silně nekope, je hodnej🙂do žeber jsem nedostala ani jednu, ale to je asi tím, že má nožky dole🙂)
Ale jinak se jako spíš vlní a pak mívá tu škytavku a teda občas mě kopne do močáku a to se trošku nadzvednu🙂)

Tak my už vyrážíme, takzatím papa..jo jinak konečník už je zase OK, tak to asi opravdu byla jen ňáká žilka jaks psala

Amal pak přidej fotky kuchyně!!těším!!!
Jo a omrkla jsem všem fotečky, krása, ty dětičky taak rostou!!
A Svoji ta šedivá s růžovou je nádherná!!!

svoja
7. lis 2009

CAT diky 😉 Tak krasny den!

luciebx
7. lis 2009

dobre ranko holky.. tak sem volala na vysledky krve ze vcera a mame 7585 to je hezky ne? pekne nam to jde nahoru hihi

svoja
7. lis 2009

LUCI ahoj 😵 ja teda sice nemam naprosto tuseni jaka hodnota je normalni a jak by to melo vypadat, ale pokud to stoupa, tak to je skvelyyyyyy!!!!!! (to vim i ja 😅 )

luciebx
7. lis 2009

jojo je to super.. no ja si nasla takovou tabulku na netu a podle toho bych mela byt uz snad v 6 tt no ale vcerejsi ultrazvuk rekl ze snad to neni ani na 5 tak max 4tt+nejaky ten den.... no tak uvidime..