Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
12. lis 2009

to lehátko je takový krásný azurový a na něm tahle hrazdička http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/hracky-do-... (ale to možná nedostaneme 🙂

CAT ahoj... jsem to tu zahlídla nedávno, jak jsi to psala... a myslela jsem si, že mluvíš o ní... 😕 mno chlapa je mi líto... a to výživný je drsný, to asi nikdy nemůže dostat, nebo jo?

prosteja
12. lis 2009

jinak já dnes jedu do Tesca, tak doufám, že tam nemají slevy na dětský oblečení 😀 😀 😀 jedu tam jen nakoupit, tak ať tam nejsou žádný lákadla.... jedna známá mi říkala, že tam snad nedávno měli overálek ve stejném stylu jako máme všichni tu mikinku s medvídkem, tak na to chci mrknout, že bychom v tom jeli z porodky.... ale jinak doufám, že se meganákupům vyhnu 😀 😅

prosteja
12. lis 2009

jé HEHE to je krásná hrazdička 😵 😵 😵

a toho chlapa je mi taky líto.... výživný mu bude vypočítaný z platu, takže pokud ho má velkej, tak klíďo to možný bohužel je ☹

hehena
autor
12. lis 2009

tak jsem si upravila ten TP... prostě to tak už nechám i když mimoušek odpovídal dle UTZ ze 14. týdne i v tom 22. týdnu...

PROSTEJ 😀 😀 😀

prosteja
12. lis 2009

jo a HEHE (a taky pro ostatní koho zajímají ty látkovky) tak jsem narazila při svým pátrání na poměrně milou paní, co prodává na aukru i mimibazaru a má i eshop, moc milá, dá se s ní na všem dohodnout 😉 www.ekopleny.cz

a HEHE na takové ty sady má i speciální akce, tak můžeš mrknout 😉

hehena
autor
12. lis 2009

no vzhledem k tomu, že má chlap už jedno dítě, tak by musel mít safra vysokej plat na takovýhle výživný, ale možný to je jak říkáš 🙂

prosteja
12. lis 2009

HEHE se moc nesměj 😀 😀 😀 jako když je tam všechno drahý a není nic v akci, tak to jen tak propluju a pokochám se a jdu dál... ale jak jsou tam věci v akci, těžko se odolává, těžko 😀

cat79
12. lis 2009

No, ale on už platí na jedno dětsko, takže se to ňák poměrově asi udělá, ale snad neni blbej a ňák s tim platem to vymyslí...no ale neudělá nic, no.....
hehe to je důvod proč už se s ní nestýkám, takovýho člověku fakt kolem sebe nepotřebuju...chudák to dítě!!!

hehena
autor
12. lis 2009

PROSTEJ díky za odkaz...
já už jsem prodiskutovala s EFI po IP ty vícevrstvý a péči o ně... tak jsem víceméně rozhodnutá 🙂 😉

cat79
12. lis 2009

hih, já napsala dětsko🙂)myslela jsem děcko🙂)hihihihihi

No aby jednou jí ho tatínek nevzal, když ona nemakačenko v polozbořenym baráku, bez maturity....tak když boj tak boj, ne???

prosteja
12. lis 2009

HEHE to bohužel nikoho nezajímá ☹ mám tu kolegyni, která má dceru a ta se rozvedla a žádala samozřejmě o alimenty na děti (má 2) a on je podnikatel a hrozně si stěžoval, jak neprosperuje a tak (přitom to není pravda, daří se mu až moc dobře) a oni mu hold vlezli do účetnictví a šup, platí 16 litrů na dvě holčičky měsíčně 😲 ... a to že už si stačil pořídit dítě s další ženskou je všem úplně fuk..... má vyživovací povinnost 😉

hehena
autor
12. lis 2009

CAT ono jí to snad časem dojde... a o dítě se snad dobře postará, když už to takhle vymyslela...
někdy je hrozný vidět, co všechno jsou někteří schopní udělat, když něco tak moc chtějí.... to už ta touha po potomkovi musela bejt úplně šílená...

prosteja
12. lis 2009

HEHE jj, já vím, že jsi se rozhodla pro tu variantu co má EFI, ale kdyby náhodou tě to zajímalo nebo ještě někoho, kdo chce bláznit s látkovkama 😀

CAT jo to je taky možný, samozřejmě on může chtít střídavou péči atd. atd. a tam pak taky klesá ten poměr alimentů 😉 záleží jestli bude jen platit, nebo jestli se taky bude o dítě zajímat 😉

hehena
autor
12. lis 2009

ty jo slušnýýýýýý 16 klacků... to je pecka teda... ty jo musím manžovi říct, ať se snaží, abych ho pak mohla pořááádně oškubačit 🙂))) no radši žádný legrácky 🙂))

prosteja
12. lis 2009

ale je to stejnak bordel holky 😠 že tu jsou chlapi, co na děti platit nechtějí, pak jsou tu takoví, co jsou zodpovědní, ale nějaká krasavica to navleče tak, že pak musí platit 🙄

cat79
12. lis 2009

nevím jakou má výplatu, ale vím, že jeho šéf je kámoš, tak si s tím ňák poradí, jde o výpisy výplatní za poslední kvadrant, ne??ale do porodu jí snad chudák živit nemusí, nebo jo???
Ale teda z čeho nakoupí základní výbavičku by mě zajímalo..........je to holky s prominutím KRAVA!!!

cat79
12. lis 2009

pravda, s tou střídavou péčí mě to netrklo

hehena
autor
12. lis 2009

CAT to už si musí zodpovědět ona.. a z čeho nakoupí výbavu netuším... i kdyby sehnala věci od kamarádek, tka i ten úplnej základ něco stojí... takže netuším... já myslela, že pracuje.

prosteja
12. lis 2009

HEHE no já taky hleděla 😅 ale je fakt, že je to opravdu podle výše platu a ona jako podnikatel má hodně, má několik restaurací, co prosperují víc než dobře 😠 tak zase na druhou stranu ať platí, o holčičky zájem nemá, tak aspoň jim zaplatí školu nebo něco 😉

CAT jo to nevím, za jak dlouho se to bere 😉 jako myslím ty výplaty... jestli za rok nebo za kvartál.. nevím, to bych kecala 😅 ... a jinak pokud nebyli vzití tak ona na výživný nárok nemá, jen pak na alimenty pro toho prcka 😉 něco jinýho je, pokud by byli svoji a teď se rozváděli, to by bohužel měl i vyživovací povinnost vůči ní ☹

hehena
autor
12. lis 2009

no jasný, když má, tak ať platí....

prosteja
12. lis 2009

CAT jj, ať si to na to dá bacha a klidně řekne, že když je teda dítě jeho, že má zájem, že si ho bude brát na víkendy a tak 😉 jak ukáže trochu zájmu, tak hned soud bude vstřícnější 😉

prosteja
12. lis 2009

zvlášť když nemá zájem a u soudu prej brečel 😀 😀 😀 no nějakej pablb... ale to je jiná situace, než tu popisuje CAT 😉

holky já se budu loučit, mějte se krásně, vyrážíme na ten velký měsíční nákup, tak držte palec, ať odolám všem svodům hypermarketu 😀 😀 😀 a zítra páčko 😵

hehena
autor
12. lis 2009

PROSTEJ tak držíme 🙂)) kdyby byly slevy, dej echo 🙂)) tak pá! 😵

angetha
12. lis 2009

Cat teda já takový ženský nechápu, vždyť to dítě pak nemůže mít ani ráda ☹ ☹ opravdu lepší, aby bylo s tatínkem..
Hehenko a ty vícevrstvé plenky chytí vše? To nejde mimo tu plínku na svrchňáčky? to by mě zajímalo..Jinak s tou výbavičkou je to paráda, je vidět, jak velikou máš radost 😵
Prostějko na odkaz kouknu 😎 a musím pochválit všechny vaše nové fotečky 😉

hehena
autor
12. lis 2009

ANGE ahoj 🙂 no EFI mi psala, že je na to třeba ještě separačka.. a oblíct nahoru svchňáčky... něco asi na svrchňáčky půjde to je jasný...

hehena
autor
12. lis 2009

a zatím používají 7-10 plínek denně, takže pere prý jednou za 2-3 dny, ale ty 3 dny jsou prý tak tak aby to vyšlo...
plínek má 30 kusů...

hehena
autor
12. lis 2009

ANGE a ostatní látkovky chytí všechno? šak taky musí jít něco na svrchňáčky ne? jinak by tam nemusely ani být...

angetha
12. lis 2009

pokud smotáš plínu na novosklad, nebo dáš kalhotkovou tak to běžnou vaječinu chytí 😉
ale ono se to dá i s tou vícevrstvou, jukni sem

http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c...

ta sponečka stojí pár desítek korun, nevím kolik teď přesně

PUL jsou i na to, aby nebylo vlhké oblečení, když se plínka pročůrá 🙂 proto se mají mezi použitím vyvětrat, občas vyprat i když nejsou pokakané
Samozřejmě pak chytají i tu vaječinu

angetha
12. lis 2009

Jo a separačky jsou výborná věc, nemusí se pak hovínka splachovat z plínky ( pokud to není velká nálož)..a tuhle měla Vendulka místo vajíček takovou hustou kaši a ta separačka to krásně chytila, takže na plínce byl jen flek, vše ostatní zůstalo na separačce 🙂

carculka
12. lis 2009

ahojky holky..

hehe gratulace ke kontrole 😉 a super usetrite,pani je moooc hodna..

petull.jeee takovy porod 😅kez by jsme to meli tak rychly vsechny

proste ..hezky brisko,pekne rostete 🙂

ver..mooooooc ti to slusi a kuchyn si pekne zvelebila

😉

jinak zbytek docitani si z nepamatuju 😀