Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
20. led 2009

caute baby,,,tak az teraz som sa so Simonom doucila matiku,zajtra pisu velku pisomku tak sme drvili 😝 ,,,Vika pri nas zufala zaspala bo som sa jej vobec nevenovala 😒 ,,,normalne mi v hlave same cislice skacu,,,podla mna to maju druhaci dost tazke a to po pol-roku idu na malu nasobilku 😠 ,,,,a inac kde a vsetky zasivate??? Asit ako????

qetinka
20. led 2009

ahojte..najprv napisem a potom si to zmazem ☹ dnes mam toho asi dost 😀

qetinka
20. led 2009

rozmyslame nad tymto kocikom...nakoniec asi predsa len kupime phil-teds 😉 paci sa vam?
dneska je o nicom den oliverko spal pol hodinku...cez den...uplne naruseny rezim sme mali...koli tomu ze je nauceny v kociku na balkone...a mi mame pred oknami stavbu...neskutocny bordel a hluk robili dneska ty chlapi 😠 😠 😠 😠 😠 chuda moje konecne mi zaspal a zobudili ho a tak by spinkal... doma sme skusali ale tam mi nezaspi...potom sme sli von to tiez nic... ☹ ☹ ☹ ☹ potom bol len "maminaaa" a na ruky a uplakany a umrncany..
no aj take dni byvaju...

asitka
20. led 2009

ahojte dievčatá...dlhšie som tu nebola....len na vás žmurk...a cez víkend hádam aj popíšem 😝 dobrúúúú noc....

qetinka
20. led 2009

dobru

🙂

anickaajanko
20. led 2009

no ahojte
tak ja som mala dnes hrozny den ale chvalabohu to dopadlo ako to dopadlo
isla som k svokrovcom po nejake veci
pan Bozko ma ma ale este rad lebo akurat prisla domov mama a maly bol mrzuty tak ze s nim ostane ze skôr obídem

tak som sadla do auta a sla k nim sa ide asi 5 km aj cez les a bac skocila mi do cesty srnka nebuchla som do nej nic len som strhla volant ze zastanem na kraji a nezastala
skoncila som hlboko v potoku strasny rachot brala som sebou stromy konare
chvalabohu predtym najvacsim stromom som zastala
este aj airbag som mala vypnuty kedze mal ist maly so mnou
udrela som si len hlavu o volant ale neskutocne som sa zlakla
sedela som v snehu a revala
vyskriabala som sa na cestu a ako na truc nic neslo a nebol signal tak 2 km peso s mobilom nad hlavou
islo auto to ma odviezlo k nasim
auto sme vytiahli odislo dokonca po vlastnych trosku som ho vylepsila ale nato ako to vyzeralo to skoncilo velmi dobre
ked som dostala ten smyk tak som uz isla mimo cesty ale po muriku pozostatku z mosta niekto ukradol zabradlie keby sa ten murik odlomil tak spadnem rovno dole istotne na strechu vraj a ...
radsej necham tak ale aj tak najvacsie stastie ze maly doma
neviem si predstavit bola to strasna rana trhlo ma dopredu vsetky veci zozadu doleteli dopredu ja som sa tresla o volant skoro mi dych vyrazilo

ach boze

ani nezaspim neuveritelne som sa zlakla
😒

anickaajanko
20. led 2009

ten kocik je podla mna super
to som este nevidela
len ci to dietatko nieje nejako nizkoa
ale super sa to sklada

sassi
20. led 2009

anicka, jéžiš, no ešte že si mala šťastie v nešťastí 😲 hrozné, až ma zamrazilo ☹

anickaajanko
21. led 2009

ahojte
ten z otahovky mi povedal ze vsetci svaty stali pri mne
ja len dakujem ze Branko bol doma

qetinka
21. led 2009

anicka teda.... ☹ 😖 😢 chvala Bohu ze si takto dopadla...a ze maly nebol stebou...

sassi
21. led 2009

no my sme mali buračku aj s oboma deťmi, ked mal maly 3 mesiace
našťastie bol vo vajíčku proti smeru jazdy, ani si nevšimol, kedže manžel normálne zastavil
ale odvtedy mam blbý pocit, ked tade ideme

vidíš, on asi niečo cítil, ked bol mrzutý ...

qetinka
22. led 2009

pekny den vsetkym prajem 🙂 som zvedava co prinesu nesledujuce dni...rano mi volal muz ze maju v skolke kiahne...a dominikina naj kamoska ich uz ma...tak cakam kedy sa mala vysype..automaticky to chyti oliver.... 😠 ☹ 😖
ja som ich uz chvala Bohu mala ale aj tak ...obavy v cloveku driemu... 🙄 co ma netesi ze inkubaan doba je az do troch tyzdnov...takze ked sa vysypu o dva tri tyzdne bude to na h...o..ja urcite budem rodit skor... 😖 ach jaj,ked ich maju mat tak nech teraz..
anicka ako ti je?uz ok po vcerajsom dni?a ostatne baby kde ste?

sassi
22. led 2009

ahoj Queti ... no tomu sa nevyhneš... inkubačna doba je cca. 2 týždne, takže mala ich može dostať do 14 dní a Oliverko do mesiaca ☹
a kočík si už vyriešila?
my sme mali včera v ZUŠke koncert, Heni spievala, celkom pekne, ak možem porovnať s prvákmi, tak sa držala dobre. Pan učiteľ povedal, že pojde na suťaž ... tak uvidíme aký bude objektívne posudenie jej speváckych kvalít 😀 Ale ma velmi silný, zvučný hlas a od min. roka urobila velke pokroky, ked ju počuvam ... len ta gitara ju velmi nebaví, hra len z donutenia.
Alexko začal sedávať vždy po vyspatí na nočníku, nenechavam ho tam dlho, a zatial iba 1 uspech sme mali, ale aj to je pokrok, pred 2 týždnami sa tam ani neposadil, ani nasilu 🙂

qetinka
22. led 2009

sassi hejkocik ten posledny link co som dala...budeme mat ten len cakam na druhy tyzden dostanu tovar...a vyberieme si farbu teraz maju len bezovy a ten neprosim.. 🙂 ja sem tam dam olivera na nocnik a on na nom chce sa posuvat a somariny robit...ked sa vycika tak to je len nahoda..ale neznasilnujem...ma cas...okrem toho pozerala som jeden dokument a deti su schopne si vyprazdnovanie uvedomovat ked su schopne same ist po schodoch..hore ale aj dole...znie to mozno cudne a mozno si to ešte nepocula ale pri domi to tak bolo..led sa naucila ist sama po schodoch..dole...hore vedela davno..v tom obdobi sa sama zacala pytat na wc.ko a to mala dva roky....presne...idem sa dat dokopy pokym oliverko spi..som ešte v pyzame 😕 a nanamalovana 🙂 😉 a idem si triedit vecicky pre maleho..apropo muz tusi ze bude chalan...a bavili sme sa minule o menach a on chce silou mocou davida a ja zase adama a este v uzkom vybere mam-e sebastian a erik a timotej... 🙂 🙂 🙂 🙂 vsak sa hadam nejako dohodneme..nakoniec dam kompromis..adam david a hotovo..
oliverko je hore zase som nic nestihla 😠 😀 😀 😀

sassi
22. led 2009

queti - Sebastán a Timotej sme mali tiež v najužšom vybere, ale teraz ro je samy Sebko, Timko a Samko na okolí ... aj sme s Timotejom aj Sebastiánom krstili 😅 No a mame aj 2 kamarátov Adamkov a poznam aj vela Alexov ... dala som moderne meno, ani neviem ako 😅

asitka
22. led 2009

no nič...tak zas raz vás pozdravím....a idem....pekný večer.... ☹

anickaajanko
22. led 2009

qetinka nespala som celu noc
stale sa mi to vracalo
dneska sme tade isli tak som mala fakt stastie

zajtra ideme na orttopediu s malym
drzte palce nech to uz mame vsetko o.k. 😉

sassi
22. led 2009

queti a ten posledny link mi ukazuje jednokočík, tak nejdeš kupovať ten surodenecký??? či mi blbo zobrazuje

anicka .. no to verím, ja mam blby pocit vždy ked tade ideme a je to už vyše rok a pol
mne sa potom Heni budíla, tak som hned v pondelok (buračku sme mali v sobotu) zašla k Dr. a dala mi pre nu Diazepam, aby spala
ak nebudeš spávať, kludne si zajdi, niečo ti daju ... sice ty kojíš ... hm, ale možno je niečo aj homeopatické alebo tak
nema vyznam aby si nespávala 😒

qetinka
22. led 2009

http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=1425&s...
sassi tu budes vidiet dobre ako ten kocik vlastne vyzera..ako je rieseny pre dve deti... toot je starsi model ale princip ostava... 😉 je to to naj co sa nam podarilo zohnat..a zmestim sa do vytahu..a ked oliver nebude uz chciet byt v kociku tak zlozim to pridavne sedadlo..a mam solo kocik na dalsie kolko dva roky? chicco S3 predam...
anicka nejake homeo urcite su ak sa ti nebude dat spavat...
asitka malo si tu..ako v robote?a emka ?zvykla si,este je mala...asi hej...ci nie?...
alika zachvilku mas muzicka doma 😉 🙂 😵 to bude radosti,ze???si to viem predstavit...tesim sa svami 😉

sassi
22. led 2009

aha, to som už raz videla v reklame, no šikovne riešenie, ved o nejakého pol roka už Oliver bude chodiť kúsok aj sám a nebudeš musieť vždy trepať dvojkočík 🙂

alika54
22. led 2009

ahoj kocky 🙂 ,,, Anik chvala -bohu ze si to zvladla bez vaznejsieho urazu a ze drobec ostal doma,zle sa velmi rychlo stane 😔 ,,,Qeti aj tento kocik je krasny,,,skoda ze ten pred-tym ti nevosiel do vytahu 😝 ,,,zajtra nam prilieta ocino a v stredu ho mame konecne doma,,,inac nic nove,,,Simi pokaslal pisomku z matiky tak bude mat dvojku 😝 🙄 ,,,,no co uz,,,vacsina geniov na zakladke prepadala 😀 ,,,ale ne,,stve ma to bo viem ze ma na viac len je lajdak a do vsetkeho ho musim kopat-no chlap 😅 ,,,dnes nam zdochla dalsia rybicka no narodili sa nam za gupky tak dufam ze ich do rana stara nepozerie 😝 😠 ,,,Asit aspon male info ako zvladas jooooooo???? tak pekny vecer prajem 😉

alika54
22. led 2009

Qeti a aky je ten chicco co chces predat? to mas teraz pre Oliho?

qetinka
22. led 2009

hej oliverkov je,zatial,je to velmi dobry kociar ja som snim max.spokojna..vlozim fotos do albumu,potom pozri 😉

alika54
22. led 2009

jasan kuknem,,,na fotke si kocikom no neviem ci je o nom rec,,,

qetinka
22. led 2009

dominika je dnes bez nalady nejaka je o nicom 😖 manzelik zaspal s oliverkom..lebo sa uspavaju viac ako pol hodinu....

alika54
22. led 2009

nasa Viki vcera vecer telefonovala s dedom a kedze je akasi zachripnuta tak ju dedo polutoval a ze ci nechce ostat s nim doma-Vika ze ano chce ist ku dedovi tak si prisiel po nu o pol deviatej vecer 🙂 no zajtra pride lebo Simonko ma pozvanych kamosov-oslavuje narodky,,,tak maju detsku party 🙂 ,,,

sassi
22. led 2009

alika, už sa tešíš, čooo??? Joooj to bude radosti, ked ocko doletí 🙂
No Heni ma tiež M horšiu ako SJ, ale bude mať same jednotky, aj z AJ, vraj povedela anglinárka, že vidno, že ju doma drvíme ... a my ju vobec nič neučíme, akurat ulohy čo napíše a ja skontrolujem, občas jej treba s matikou pomôcť 😅 Ale tu anglinu by som s nou mala trochu drviť, ale nestíhame, má plný program stále...

asitka
23. led 2009

nooo....hojte...ali, kvietková....celkom sme to zvládli...aj malá si pekne a hlavne rýchlo zvykla na tety....večer sa jej venujeme, čo môžme...zatiaľ...klop, klop, klop je to fajn..uvidíme, čo bude dalej...ale poviem vám..niekedy som taká unavená, že by som najradšej zalahla a spala dva dni....ale aj to hádam prejde...nové nemáme asi nič...boli sme s malým na zápise....tak už sme zapísaný...pani učiteľka nás pochválila...tak som spokojná....a tak...emuške už vyšli dalšie dva zúbky....a tak..šoférujem, čo sa dá....no...toť asi vsjo....ali, tebe príde tuším manžel...teda, ak už neprišiel...hmmmmm???? kvietková a kedy už bude mimčo??? 😀

qetinka
23. led 2009

asit ahoj 🙂 pekne vitam 🙂 😀 🙂 mas toho isto dost... a ta unava to prejde...zval to na predcasnu jarnu unavu ...😉
kde robis alebo teda co robis???ak to neni tajomstvo 😉
miminčo bude...neviem kedy ale bude 😀 😀 😀 no co ti poviem termin mam na konci marca..ale isto to bude skor...ja vzdy ku koncu mam vysoky TK..pri oliverkovi som brala aj lieky od 35-36?tt a vydrzali sem do 13teho...termin som mala 1.1...skoro o 3tt skor... a teraz uividime..ale tak bezi mi 32tt tak ratam este aspon 5-6tt najlepsie vydrzat a mozme ist na to 🙂 😀 😲 😲 😲 a to ujde asi velmi rychlo uz som si pre istotu zacala davat veci dokopy pre maleho...