Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

erika107
25. únor 2009

aha takze svokrusu by mohlo potesit ze budete mat rodinku 🙂 ....

cukrik580
25. únor 2009

no...najviac ak by to bolodievca, lebo uz ma dvoch vnukov...

erika107
25. únor 2009

heee...tak u nas je to tiez segra ma dvoch chlapcov a dvojicky parik... a bracho ma synceka a dcerku 🙂 ...
a nepremyslate aj nad svadbou?

cukrik580
25. únor 2009

zatial nie...takto je to zatial fajn...uz je bubak doma...sme sa hned povadili jak dosiel 😀

erika107
25. únor 2009

heee tak sa nehadajte a hybajte sa rychlo udobrovat 🙂 xixix

cukrik580
25. únor 2009

od tristvrte na styri som hore, bola som narobena jak kon, som varila hned jak som dosla a teraz som chvilku oddychovala a on si doleti jak velka voda ani bu ani mu...tak jak som sa tesila, tak ma to aj preslo...ale pojdem si dat sprsku, predtym s maxikom pojdem von...sa ukludnit...tak hadam ma to prejde...inak to sa ta v dvadsatpatke opytali, ze ci ste si nemohli davat pozor?to uz mohli predpokladat, ze asi chcete babo, nie?

erika107
25. únor 2009

no ja som s malym od 4 hore moja 🙂 xixix... no prsne taku hovadinu sa opytali ... ale ja som ich neriesila ...ja som chcela babo manza tiez a oni su mi ukradnuty 🙂 ... a tvoj drahy ma kolko rokov?

cukrik580
25. únor 2009

bude mat dvadsatpat ...haaaaaaaaa...idem do sprchy...videl, ze som nasrata, tak isiel s maxom...ho prekvapkam, ked pride...zatial sa maj...snad rano napisem, ako bolo...papa zatial... 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😵

erika107
25. únor 2009

oky tak si to uzite 🙂 pekny vecer prajem

cukrik580
25. únor 2009

papa...pozdravuj babo...a nech dllllho spinka..púapa

erika107
25. únor 2009

dakujem dufam ze ta posluchne

anickaajanko
25. únor 2009

este ste tu
erika aj ja mam tohto roku 25

presnejsie za 12 dni na MDZ

anickaajanko
25. únor 2009

Erika preco si teraz vybavovala rodinne?

ak sa smiem spytat

erika107
25. únor 2009

no ja mam az o 2 mesiace... no mne povedali ze ked mi skonci materska tak si mam ist vybavit rodinne pridavky alebo ako sa to spravne vola 🙂

anickaajanko
25. únor 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš teraz mi volala kamoska ktoru som polroka nevidela
ci nas moze dojst zajtra kuknut ze su v ZV
ma 3 mesacnu dcerku

a teraz je s nou na Agipke sedia vraj pri vinku
no normalne ma striaslo chuda male ved by malo byt v postielke

asi myslis rodicovsku dovolenku t.j. cca 4000
rodinne to je tych 600
preto som sa cudovala

mas skoro rovnako stare babo tak ci som daco zase nepresvihla
preto sa pytam

dakujeeeeeeeeem

erika107
25. únor 2009

no presne to ... ja som z tych nazvov jelen 🙂 ... oky moja idem do hajan bru nocku a pekne snicky 😔

anickaajanko
25. únor 2009

aj tebe
ja tiez dokukam panelak a idem hajusat
😉

qetinka
25. únor 2009

ešte tu je niekdo,anicka ty si taka mlada? 🙂 😕 no to som ja tu stara paka 😀 😀 😀

alika54
25. únor 2009

juj ale ste sa rozpisali,,,,Qeti stara??? blaznis,,,sak dvadsat mame ne????????? 😀 😀 😀 Ja som Simonka porodila ked som mala 21 a vobec som nemala pocit ze som mlada,,,proste som sa na babo citila a bodka 😀 a budem sa nan citit aj po tridsiatke 😅 😀 😀 ,,,sladke snicky prajem

anickaajanko
26. únor 2009

qetinka a kolko mas?
ze stara netaraj

no ja som odtehotnela v poslednom rocniku VS
a na VS som sla hned po strednej
takze za radom

inac ahojte ak tu niekto je

erika107
26. únor 2009

ahojcek babulky 🙂

tak ani ty si si to pekne usporiadala 🙂

qetinka
26. únor 2009

ahojte 🙂
no fajn...asit,kolko mas?uz si mala 30? 😅 😕 🤐 nehovorim nahlas 😀 😀 😀alebo som tu sama? 😝
oli konecne zaspal...zachvilku pojdem pre dominku,tu zas poletuje to"biele svinstvo" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀dnes rano na exprese tak nazvali sneh 😀

tasha8
26. únor 2009

caute baby pridam sa ku vam do diskusie, teda ak mozem 🙂) nakolko som tiez mamicka xl, ak nie priam xxl 🙂))

anickaajanko
26. únor 2009

tasha vitaj medzi nami

bola tu ta kamoska s malou
vola sa Emme Ruth

anickaajanko
26. únor 2009

kuk do albumceka pridala som dnesne foto s malou Emmkou

a kdeze ste vsetky ste

anickaajanko
26. únor 2009

tasha mate babinu v ZV?

na foto nevyzeras ako XXL

pekny tatino 😀 hi

tasha8
26. únor 2009

diky anicka, tak to bol tazky vyber foto, ostatne su publikovatelne len s cenzurou 😀
hej hej, svokra je stade a vlastne aj manzel 🙂 a zajtra tam ideme, sa tesiiim, sme neboli od Vianoc tak konecne pozriet, aj na maleho sa tesia....aj Ty si stade?

tasha8
26. únor 2009

a dik za privitanie 😉

anickaajanko
26. únor 2009

ano Zvolencianka aj manzel
aj som tu studovala aj VS aj SS

tak to bude radosti

nasi nevidia Branka 2 tyzdne a uz sa stazuju

cukrik580
26. únor 2009

cafte

ahoj erika...tak nakoniec nic nebolo 😢 som sa tak nahnevala ale este som bola celkom kludna, a potom, ze nebudem sa hadat, kaslem na to, babo mi je prednejsie a idem mu dat bozk, jak sa isiel sprchovat a on ze co stem a co ja viem co, tak reku nehaj tak a isla som spat...som si fajn poplakala, okaslany je ked mu je vsetko prednejsie ako ja a nase nadejne babo (teda dufam, ze nie je, ale vcera mi to tak pripadalo...) ☹