Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

tasha8
5. bře 2009

caute caute...sa dako striedame a miname 😒

cukrik580
5. bře 2009

noooo

anickaajanko
5. bře 2009

ahojte

no uz mam navarene lebo ideme dnes na plavanie, manzel pride skor tak aby aj jest daco nasiel
tie vytrhnute zuby mudrosti stale bolia chudak nespal celu noc

spravila som zapekane morcacie prsia so sunkou, syrom, broskynou + hranolky, ryza

maly mi rekordne spinka od 8,30 a este spinka
aspon nebude unaveny na plavani

cukrik kde pracujes, ci studujes neviem ci si to spominala

qeti nehlasila si sa si ok? 😲

tasha8
5. bře 2009

sikulka 🙂 ja dnes nevarim, nece sa mi a ani neni inspiracia, i ked mnam co mnam to by som si dala veru aj ja, anicka...ale vlastne co by som si ja nedala, ze 😀
a super aj maly, bude potom vymyslat ked bude taky vyspaty, potom podaj report ako bolo na plavarke 🙂

alika54
5. bře 2009

Anicka tak najprv len dusenu mrvicku rozmixovanu,potom zemiacik skusaj tak po tri dni a potom dokopy zemiak s mrkvou,,,neskor je vraj dobra cukina a tekvica,moze byt aj brokolica ale bez stopky,ta vraj naduva,,,po siedmom mesiaci mozes zacat s ovocim-jablcko,marhula,hruska a pod,,,,,stavicky davat netreba vraj,,,,tak vela stastia s mrkvickou a daj vediet ako drobcovi chutila 😉 ,,,vsetkym pekny den,,,paaaaaa

qetinka
5. bře 2009

ahojte 🙂 pisal a so m a neslo mi doslat prispevok 😒 tak skusim znova...v skratke..
oli je dnes mrchavy...nabyva taky ...uvidime co z toho zvnikne,,,,ci nebude tiez chory 😢 😠
som unavena az tak ze sa mi prvy x stalo ze so m zabudla ne termin ist s malou na alergologiu...no co tak som jej volala nech nas preobjedna
idem lebo oliver stale lezie z gauca na okno....horolezec jeden...

tasha8
5. bře 2009

pekny vecer...
my sme dnes neboli von lebo cedilo ako z krhly 😠 este aj muz je drzy ze su dakde na pive z roboty no to co je aka anarchia uz toto, to vyzera ze ani nedojde dom dneska...
maly dnes uz sedel jedna radost uz sa vedel aj sam ako tak zahrat a aj sa stvera kade-tade :D no a tym ako sme doma tak uz neviem co by som zozrala joj ☹ pomoccc

qetinka
5. bře 2009

cafte,kde ste???romatika...? ked je vonku takto...? 😀 😀
asitka ty ako? ozaj dik za to ze na mna myslis....virtualny rez pomoze 😉 😀 😅
domi čumakuje na barbi vodne vili...ci čo to? 🙂 🙂
ani nedycha pri tom 😀
oliverko zaspava,konecne...zajtra mam zase behacky... snad nebude prsat....

anickaajanko
5. bře 2009

no bolo uzasne
uz sme sa ucili signal na zanaranie
Branko AAAAAAAAAAAA ŠUP
minule len rukou cez tvaricku na sup

a dnes som mu uz za pohar vody vyliala na hlavicku na SUP
a zadrzal krasne dych tak ho chvalili
hrozne sa mu tam paci

som rada ze som sa tam prihlasila
juj zlato moj

manzelovi velmi chutil obed robila som to prvykrat podla rep. z netu som rada ze si pochutil

erika107
5. bře 2009

ahojcek babulky

qetinka: keby som mala tu romantiku tak som cela bez seba 🙂 drahy je este v praci a ked dojde domov ja uz budem haji 🙂

anicka: tak to musi byt super to plavanie ja by som tiez chodila s drobcom ale ja nemozem ist do bazenu tak je to pase :( ... potom by si mohla spravit fotky v bazeniku aby sme videli toho fesaka plavca 🙂 ... inac vsetko naj naj brankovi k pol rocku

anickaajanko
5. bře 2009

budu robit profi fotky stasne sa na to tesim
na hladinu sa daju umele kvety a fotograf je pod vodou a foti deticky
len neveim kedy pridu

preco nemozem do vody ?

moja smola ze vsetky tei mamicky su tam tak chude, tak zle sa citim v plavkach fnuk

erika107
5. bře 2009

juuuuuuuj to musi byt perfekne 🙂 ... nemozem lebo mam problemy s mocovymi cestami a ladvinami ... uz od mala mam zakazany bazen a slovenske kupaliska... mozem jedine do jazera kde je stali prietok vody... to ti verim ze sa zle citis ... ja by som mala asi z toho traumu ale co uz kazda sme neaka a povedz si ze aj ty raz tak budes vyzerat 🙂

anickaajanko
5. bře 2009

no neviem, ale chcela by som ja som fnuk

erika107
5. bře 2009

ja musim tiez chudnut koli zdravicku lebo je biedne poslednu dobu :(

qetinka
5. bře 2009

ako idete chudnut kočky??? 🙂
napiste..

qetinka
5. bře 2009

ja zacne m potom....no ale vas nepredbehnem...nemam šancu stymi kilami 😠 😕

qetinka
5. bře 2009

pozerate jednym očkom ruzovu?

anickaajanko
5. bře 2009

zdravotne problemy necitim
len esteticky mi to vadi
hlavne to brucho po porode ostalo ovisnute

qetinka
5. bře 2009

BMI MATE AKE?
ja mam teraz vysoke..ale mala som 27,7 ked som ostala tehu...a rada by som mala pod 25..aspon kusok pod..ale raz..

erika107
5. bře 2009

no ja sa snazim len vyhodit chleba a pecivo z jedalnicka a po piatej nejest a hlavne sladkosti vynechat i ked poslednu dobu sa mi nedari s tymi sladkostami... no ja mam vysie bmi mam az 35 :( ...

qetinka
6. bře 2009

caute...taka som utahana... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
bola som na poradni...musim ist lezat....ani neviem dokedy a kedy ma naplanuju..ale ukecala som ich ze az v nedelu pridem...
zajtra chceme doma dominike gratulovat.....k narodkam...tak si
to chcem ešte vychutnat... 😵 😵 😵 😵 moja laska uz bude mat 5rokov...sice 12teho...ale jej to je tak jedno...kolkeho oslavujeme...a 12teho zase ja nebudem k dispozicii takze tak...
idem si lahnut ak oli uz zaspal.... je na balkone...ja sice nezaspim lebo "uzasny" susedia robia uz vyse tyzdne jadro a dnes vrtaju... 😠 😠 😠 😠 😠
jak ja to neznasam!ahojte zatial ...

anickaajanko
6. bře 2009

ahoj qetinka
tak sa nam uz ani neozves ale radsej nech si pod dohladom

my oslavujeme v nedelu
ja mam 25 a Branko ma v utorok meninky tak spolu
pridu nasi, svokrovci, brat, krsni, kamoska s detimi a manzelom
tak tak

skvele najma ked ja musim navarit

tasha8
6. bře 2009

jeee anicka este aj rybka si? ja uz som si narodky odkrutila, 26.teho 26 😲
a co budes varit? dako aj ako slavnostne? ale asi ano, vsak ked su narodky, sa pytam ako blba 😕

qetinka
6. bře 2009

kde ste?

qetinka
6. bře 2009

nikde nikoho? ☹ tak pekny vecer pa.. 😅

asitka
7. bře 2009

kvietok moj...takže budem držat palce....aby dobre bolo ....a hádam sa ozveš už, že bábika je na svete 😀

ahojte dievčence ináč....

ali sa dnes vracia tuším z chalupy....z liptova....ako bolo??? 🙂

a ja fičím pobalit svište a fičím vymenit aliku na liptov 😀 😀

anickaajanko
7. bře 2009

ahojte babenky

tak ja som si 25 narodky raidne sprijemnila
do manzela som hucala ze by mi mohol k narodkam vymalovat

tak malujeme spalnu, chodbu a detsku este aj tatoo sme lepili na stenu MOTYLE V TRAVE celkom fajn to vyzera

takze mozem upratovat

tasha ano u nas je slavnostejsi klasika zemiakovy salat a rezne a fasirka lebo ja rezne nemusim

qeti ako ti je?

asitka
7. bře 2009

anička máš dnes sviatok??? ty máš len 25...??? booože šťanda jedna 😀 (prosím neuraz sa za výraz) 😀 ....všetko najlepšie Ti prajem...zdravíčka...štastia...peniažkov vela...a rodinnej pohody... 😀

qetinka
7. bře 2009

😀 ASITKA ty si expert 😀
juj, mne dnesny den rychlo usiel.... uz je vecer 😠 😖 Boze a zajtra rano mi bude 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
domi ta uz dnes revala ako slon ze idem prec 😒 😖 😢
ono ja mam prist zajtra koli tlaku... v piatok som ho mala vysoky...ale ako som prisla domov tak dobry...az doteraz....skratka stale...ja chcem primara ukecat nech ma pusti domov...nech vysetri...zhodnoti...ale nemam chut tam zbytocne lezat..nechcem.... aj tak ma nenaplanuju na pondelok ani ut..najskor na stvrtok...ked zacnem 39tt...tak naco tam do stvrtku lezat??? 😖 😠 😕
ach joooo....

qetinka
7. bře 2009

idem nasim ešte navarit asi dva druhy obeda ,do mraznicky...najprv ze neni treba....a teraz muz hovori ze by to nebolo zle...tak idem k hrncom...ešte nakuknem... 😅