Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

tasha8
30. bře 2009

my davame maleho spat okolo osmej, tak predtym..a kolko mu chuti nech spapa 🙂

qetinka
30. bře 2009

anicka ...klud 🙂 😉
poznam to ake je to na nervy ked dieta reva a nespi...daj mu panadol...alebo nurofen....ak ho bolia zubky teda dasienka ak sa prerezavaju...pomoze...ulavi sa jemu aj tebe 😉
kasu...ako ne veceru ja neviem o kolkej ti veceria...a zapit MM... KOJENIE..A HODINU...to mam ja teraz ale u novorodenca...takze je to ine...i ked rovnako vycerpavajuce...branko je velky...jemu sa zvysuju naroky co sa jedla tyka..mozno je ozaj hladny a mozno v kombinacii s tymi zubami....je takyto vysledok...
kolko ti zje toklo zje...u nas napriklad slovenske kase nemali uspech...iba obyc ryzova od nestle.... cista alebo s bananom.. a tak..teraz u nas dost frcia hipp kase/pozri na babetko.sk su v akcii 1plus1/
ak by si chcela vyskusat...
a koniec koncou..mozno ti ho niekto uriekol...aj ked tomu neveris..neverite..ked sa nepolepsi..kup čistec a pekne krasne ho v nom poumyvaj...mozno budes prekvapena...
😉 🙂 ja som konecne obedovala...oliverko zostal nervozny...je zvykn uty byt vela vonku akurat prisiel muz tak som ho vystrojila s malym von..chcela som ze pojdeme aj mi s nicolasom..ale konecne zaspal...no reku ani keby co bolo ja ho nejdem budit... zajtra sa snad vychystame...

alika54
30. bře 2009

ahojte,,,tasha nerozumiem,,za aku dobu si tak krasne schudla???? a co robis? Qetik zvladas super-juj mas toho moc,,Anicka nezufaj,,,skus sa poradit s doktorkou a neaky prikrm mu dat,,,asi ma moc zle obdobie-neboj bude fajn,,,

alika54
30. bře 2009

inac Simona mam vo vytvarke a pojdem po Viki,,,mam herpes na pokl huby 😝 😝 😝 ,,,a citim sa mizerne-no ako to pocasie 🙄

anickaajanko
30. bře 2009

qeti kde to kupim ten cistec? mam tetku a verim v tom ze je striga a velmi sa urazila ze ju nechcel a jej svatku hej vstala a odisla a od vtdy je maly ako cert

mame doma hami s marhulami
a nestle bananovu tu do vody lebo ja si odsat neviem
o polosmej kojim o osmej zaspaval
neviem ci aj ten posun casu neviem

qetinka
30. bře 2009

cistec kupis aj v lekarni..normalne si pytaj cistec...aj ked to mava aj iny nazov...alebo ak mate nejaku ptedajnu s bylinkami...caje a podobne.,.. male deti a vlastne ani dospely sa niekedy nevedia branit zlej energii....
ja uz zhanam nieco cervene do kocika..nas pozna vela ludi a to kazy len čumi do kocika...
a okrem toho ja z duse neznasam ked niekoho stretnem a ani sa neopyta ci sa moze pozriet a hned celu hlavu strci do kociara 😠 😠 😠
herpes nemavam chvala Bohu aspon nieco co nemam 😀 😀
idem pradlo spratat a riady umyt...

tasha8
30. bře 2009

anicka tak skus a vidis, drzim palce, potom daj vediet ci to pomohlo..
alika no tak nieco vazi babo a plodova voda a tak, plus strava v nemocnici a diéta po CS asi dva dni...a potom sme dosli dom, ten pozitok zo "super" nemocnicnej stravy zotrval tak mi nechutilo jesť, plus ten zhon z maleho a tak a sama som sa divila, ze som tak skoro na povodnej vahe...co nevravim ze nie je vela 😠 😠 len sa mi akosi nedari...

anickaajanko
30. bře 2009

ja to skusim zajtra kupim manzelovi to nemozem kazat kupit lebo by ma asi zjedol ze na to verim
ale verim
ona je fakt zly clovek

alika54
30. bře 2009

co porabate? ja si opakujem so Simonom Moj macik,,,,zajtra recituje v skole 🙂

qetinka
30. bře 2009

🙂 bola som s nasimi zohanat petovi darcek 🙂
podarilo sa.... 🙂 🙂
som unavena..idem si asi lahnut....ked porobim co treba...pekny vecer vsetkym 🙂

asitka
30. bře 2009

ahojte dievčatá....ako ste sa dnes mali??? 😀

martao
30. bře 2009

My sa máme super. Deti spia.
Hlásia super počasie. Deti budem mať 4 dni preč. MM bude v sobotu na voľbách.ČO by ste mi poradili? Umyjem okná alebo sa poobzerám po susedovi.

qetinka
30. bře 2009

😀 😀 😀 martao...ak sa na suseda da aspon divat 🙂 😉 😀 😀 😀

martao
30. bře 2009

qetinka,
z jednej strany starý mládenec, z druhej strany fešák, ale trochu starší.
myslela som, že už si si išla lahnúť. 😅
Tiež máš málo roboty pri 3 deťoch?

anickaajanko
31. bře 2009

☹ ahojte

dalsia prebdena noc za nami 😠 🙄

martao umy okna susedovi a nemusis vyberat 😀

bokovka
31. bře 2009

kocky zlate no diky diky normalne ste ma povzbudili.... takuz len v smelej dovere do toho..... hehehe 😲 😲

alika54
31. bře 2009

ahojte,,,,ale mame krasne co? 🙂 ,,deti mam s ockom vonka a ja som poumyvala podlahy,dala prat a varim paradajkovu polievku. Dnes sme boli detom vybavit pasy tak konecne vybavene 😉 ,,,ako sa mate???

qetinka
31. bře 2009

caute 🙂
oliverko je zaockovany.... snad bude ok noc.... a aj zajtrajsi den...inas nahučal sa tam moje zlatko...kokso s dvoma detmi na poradnu...to je sila.... 😝 😝 ale mala som muza so sebou takze dopohody..sama nemam sancu to zvladnut...nicolasko plakal..potreboval jest..oliverko plakal po ockovani..len na rukach chcel byt... dvaja to zvladnu ale keby muz nemoze z roboty odbehnut tak neviem neviem...
a isli sme prvy x life v kociku novom...vseobecny zaujem 😉 😀 😀 😀 ludia sa nas pytali ze co to je zakocik....kde je miminko a tak...ze skvele riesenie 😉
zajtra mam ja v plane rajcinovu polievku alika... 🙂
a ešte nieco druhe no len neviem cooo???
martao...malo roboty..hej.. 😀 😀 😀 😅 🙄
mi sme mali do rana zase o nicom noc...nicolas 7 x jedol..hladosko jeden..dnes na prevazeni mame za tyzden plus 220g...uz ma 3720g...
neviem kolko takychto noci ešte zvladnem..kedze cez den nemam sancu si lahnut a spat...

anickaajanko
31. bře 2009

baby zaujmalo by ma či mate niektora skusenosti s mlieckom s kasou od Nestle, je to balene 2x250 ml, tak ako tie male dzusy, len sa to zohreje a moze jest, je ryzove, bananove, medove, dava sa to cez flasku. Potrebovala by som vediet ci mi maly nebude potom odmietat kojenie aby si nezvykol na flasku, chcela by som mu to davat len na veceru 🙂

martao
31. bře 2009

Umyjem veru radšej tie okná, lebo inak neuvidím na toho suseda. Chudák dnes tak vynadal sliepkam. Je mi ho ľúto. 😝

Tie kaše nepoznám. Ale veď, keď sa bude dať, vylej ich do misky a dávaj lyžičkou.

qetinka
31. bře 2009

muz ma dneska narodky a zaspal s detmi 🙂 😀 ☹ 😖 uz asi nevstane dopozeram ordinaciu a pojdem aj ja asi... 🙄 😔

anickaajanko
31. bře 2009

aj ja kukam ale este si nenecham ujst panelak
qeti dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

maly spinka
ja mam strasne krce neviem z coho

qetinka
31. bře 2009

🙂 nemas za co 😉
ake krce?si hladna?ci v nohach? idem asi spat... ak v nohach daj si magnesium..aspon 500vku...

qetinka
31. bře 2009

ozaj POZDRAVUJE VAS SASSI 🙂 😅

anickaajanko
31. bře 2009

neviem ako pri kramoch
asi od hladu dneska mi bolo zle tak som nejedla zvracala som neviem co na mna lezie

jej sassi
nech sa vrati!!!!!!!!!!!!!!!

martao
1. dub 2009

Dobré ránko,
anickaajanko,
ah mne akosi býva zle, mňa bolí brucho.

tasha8
1. dub 2009

ahojteee 🙂
anicka my sme mu to tiez raz kupili, to od Nestle, ale vo flaske to mal, bol uz zvyknuty tak nebol problem...skus mu to pripadne dat ako kasu, z misky...uvidis co a ako 🙂
mama tu je u nas teraz, drahy isiel na zapas do Ciech, ma aj dovolenku do piatka tak sa tesim, ideme do ZV opat 😉 anicka a kde tam v ZV byvate? uz som sa to mozno aj pytala 😒
no ale zeby som mala z mamy daku pomoc... 😒 neviem...nehovorim ze sa ma pretrhnut, ale ked povie ze "ved Ti pomozem s malym" a pride si ako na dovolenku...ach jaj...no co uz,,,,
inak, zelam pekny den

qetinka
1. dub 2009

caute..
anicka a nebudes tehu?? 😉
kokso uspala som oboch..naraz...oliverka v kociku a nicolasa na ciciku..papal..ked bol v izbe jačal... oliver zostal nevozny...tak takto som to zmakla..keby tak spia aj dve hodiny...idem konecne ranajkovat....sice som ešte v pyzame... 🙂 😀
ale uz mam dve prackyoprate a prezlecene postele...a navareny obed...
by ma potesilo keby muz nie je dnes do vecera v robote...potom sa vecer odpraskne na futbal a zase budem sama.. 😖 ☹
pekny den vsetkym... 😅

qetinka
1. dub 2009

kde ste? 😕 vonku,ze??? je pekne a teplo...deti mam vonku s dedkom..reku pojdem aj ja ked sa nicolas zobudi a fešak zaspa...o 15tej a taha ešte stale...no to ked sa zobudi bude hladny...a mozem rovno kupat...isto bude uz aj dost hodin..no snad zajtra mi to vyjde 😀 😀
ale aspon mam chvilku casu na seba...a ticho 😀 😀 😅
anicka muza som poslala na postu 😉

asitka
1. dub 2009

ahooojte