Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
4. dub 2009

vsak ? 😀

asitka
4. dub 2009

peknú sobotu dievčatá...my kiahnujeme dalej...už niektoré tie hnusoby popukali....ale poctivo natierame...v hypermangáne kúpeme...tak hádam...včera to bolo dost zlé..malý až plakal..čo ho to svrbelo...nooo...a tak...hádam bude pekne...tak užite pokojného víkendu...

aliiiiiiiiiii...ta de si,?? 😀

martao
4. dub 2009

Keď ho to svrbí je dobrý tekutý púder s mentolom.

asitka
4. dub 2009

😀 martao..šak natierame ale aj tak svrbíí..som si hlavu nafarbila akurát...budem zas chvílu za peknú 😀

qetinka
4. dub 2009

ahojte dievcata... 🙂
asitka moja to mas vesele....no bude odbre..ak mala nedostane na velku noc mas pokoj...aj postelne pradlo poprate 😀 😀 vsak je to vsade..ten puder... 😖
chvilku pekna.. 😅 si dobra... ja sa tiez snazim... 😀 😀 😀
kazdy den sa aspon nalicim nech sa da na mna divat 🙂 😖 😝
inac vcera som mala fazu...JA NEMAM CO NA SEBA ☹ 🙄 😲
kokso ja chcem zazrak... som necele tri tt po porode a chcem ma tpovodnu postavu..xixi...nerealne..ale mam mindralky fakt vyzeram ako obluda.,...je mi na grc zo seba...musim cim skor schudnut lebo ma šibne... 😖 😢 🙄 🙄
to aby ste mali skvely pocit ze dobre vyzerate...na mna totizto nemate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
konecen nicolas zaspal no a aj s ockom...
ja som vnoci bola x krat hore nicolas je nenormalny hladosko...
hlava ma boli idem asi aj ja na chvilku zalomit ...pokym sa da..
pekny den...a ozaj dnes idem ako uvedomely obcan volit 😀
minule som nebola...tak teraz...mensie zlo... 😎
no a dnes ideme aj do bojnic...ak stiheme..
anicka uz je branko lepsi?kupala si ho v tom čistci?
nicolas je hore zase som nic nestihla..

qetinka
4. dub 2009

boze dobry ja ked sa ponahlam tak narobim preklepy len taky fukot 😲 😀 😀

alika54
4. dub 2009

ahojte....Asit tu som, no ako kiahnujete? ako citam nic-moc,,,sme od piatku u nasich,davame zahradu doporiadku a pomaly vypratavame veci,mam cele ruky dopichane-to ked niekdo po dlhej dobe manualne robi na zahrade 😀 😀 😀 ,,,teraz som zo sprchy vyliezla a ideme si odvolit 😉 ,,,Qetik ty mas co za mindraky hm??? vsak si krasna mamina do kelu,,,ja sa ani na porod vyhovorit nemozem a to som ako slon 😝 ,,,Anik aj ja som zvedava ako Branko s tym placom,,uz lepsie? skusala si cistec? Qeti napis ako bolo v bojniciach,,by sme si aj mi vylet urobili,,,teda ak myslis zoo,,,tak sa lucim dnes mame oslavu tak sa asi nenakuknem tu a neskontrolujem co nove,,,ale mozno v neskorsich nocnych hodinach aj ano 😉 ,,,paaaa

martao
4. dub 2009

Aj ja som ako slon. A vyslovene si to vychtnávam. Prestanem kojiť a možem sa aj rozkrájať, viac ako 55 kg nebudem mať.

asitka
4. dub 2009

martao...nedráždi 😀 😀 😀 😀 😀

martao
5. dub 2009

Dobré ránko,
asitka,
ono to tiež nieje sranda, keď počúvaš stále aká si chudá, podvíživená, prečo mi nedávajú jesť. Teraz je to aj v obchodoch lepšie, ešte 10 rokov dozadu som si musela všetko sama šiť. Robila som aj v dámskych odevoch. Šéf išiel vyberať tovar a prišiel vysmiaty ako slniečko. Keď mi zháňal oblečenie, vraj mu povadali, že detské oblačenie nevedú. ☹

asitka
5. dub 2009

nechcem aby to znelo...že ta vyháňam...alebo čo....ale čo robíš v tejto téme potom?????? 😀 😀 😀

qetinka
5. dub 2009

peknu nedelu baby... ja mam narocnu noc za sebou...spala som tri hodiny a to len preto ze nicolasa zobral muz o pol tretej...on v kuse sa chce ceckovat 😒 😖 😔

asitka
5. dub 2009

kvietková...no niet ti čo závidiet.... 😕

qetinka
5. dub 2009

🙄 asitka viem..toto nieje zavidenia hodne...ale ked sa vnoci na mna nicolas usmieval...to bola sila ja 😝 😝 a on 🙂 😅
vonku je skvele,cakame navstevu dve deti spia a ja pozeram na mare film...

asitka
5. dub 2009

žmurk dievčatá....a pekný týžden pracovný aj materský 😀 😀 😀 ja žial oboje... 😀 😀 aj s ali 😀 😀 a drobcom kludný spánok 😀

martao
5. dub 2009

asitka,
Ty si hnusná. Ja plánujem kojiť 3 roky, tak tu ostanem. Postavila som sa kvoli tebe na váhu- 78 kg. Ale ak Ti to nestačí, tak to bol moj posledný príspevok.

alika54
6. dub 2009

ahojte babule,,,kdeze ste??? je krasne tak asi von vsk? Martao ved Asit to tak nemyslela ved vidis tych smajlov na konci vety,,,, 😉 ,,,som zacala triedit detom veci-ja by som este dalsie dve izby potrebovala na to 😝 ,,,ako sa mate? a co drobci??? mam stale herpes na hube a som myslela ze uz fajn a dnes sa zobudim a on sa dovesela rozrasta 😝 🙄 ,,,som cela doserkana-mi nesadla HAK ☹

asitka
6. dub 2009

aliiiiiiiiiiii...nazdáááár...jakú užívaš??? ja mám logest...tak uvidím, čo so mnou dorobí..ja minule triedila...ma skoro vykotilo...som normálne nechápala...kde som to predtým popchala... 😀 😀 s kým si sa cmúúúlala priznaj??? 😀 😀 😀

ináč u nás bolo dnes celkom dusno.... 😕 mi to kus aj vadilo....no sa teším na leto 😀 čo to bude...aspon pojde lepšie tuk dole 😀 😀

martao...napísala som to tak...že ta to fakt urazit nemohlo...a boli tam aj smajlíkovia...že to myslím v rámci srandy....ak si to nepochopila...nuž...s tým nič nenarobím.... 😕 hnusná síce bývam....ale teraz som fakt nebola....!

martao
6. dub 2009

asitka,
ja som to brala ako srandu. 😉 😉 😉 😉 😉 😝

Normálne ste mi dnes chýbali. MM ešte nieje doma. Sused má nočnú. Deti neotravujú. Záhradu mám pokopanú.
Hnusná bývam aj ja. Ani vlastná sestra sa so mnou nebaví.

alika54
6. dub 2009

asit logest som ako slobodna mala 😀 ,,,som si teraz jasminelle dala,,,vraj uplne super a nepribera sa po nej no a tak ti ma nohy boleli ze som skoro skapala,,,ako by sa mi krcove zili tisli,,,tak som nabehla ku doktorke a nemozem ziadne hormonalne brat 😖 ,,,a to mam zato ze som ine skusala,,som pred tym evru mala a pohoda,,,no neviem co idem teraz 🙄 😝 ,,,

alika54
6. dub 2009

Martao ze sused ma nocnu 😀 ,,,a iny nieje vo vyhlade?

martao
6. dub 2009

Bývame na začiatku dediny. Tak čo už. A kto by ma chcel s 3 deťmi. 🙄

qetinka
6. dub 2009

ahojte 🙂 dnes som nachodena-..uz to zacina vonku pekne a mi stale vonku...
nicolasko spi uvidime ako bude dnes... snad ok..oli tiez uz haja a ja varim....zajtra nebude kedy...
no mam doma digitalnu vahu pre deti...ze odvazim nicolaska pred a po jedeni..no 😲 rano vypil 200 ml... 😲 za chvilku...šoking... mlieka mam teda dost... to viem..no tak je taky ze sa napraskA...potom mu je tazko..zemoze spat..len placka... potom sa asi nechce prejest...tak podchvilkou cucka...a to cuckanie...znamena ze vypije tak 40-60 ml... no asi takto to mame.. 🙂
idem pradlo skladat...zeghlenie s ZASE odklada...a asi si objednam masera ...boli ma chrbat... 😎 😠

qetinka
6. dub 2009

kde ste? 😕 😕 pekny vecer...a bru noc 🙂

alika54
6. dub 2009

bru noc 😉 Asit kde si zmizla? Qeti pokojnu noc prajem 😉 ,,,Anicka ako je??? paaaaaaaaaa

asitka
6. dub 2009

dievčatá dobrú noc....som unavená jak divá svinka...zajtra nám držte palce...dúfam, že nás čaká posledná návšteva u neuroloooga....sladké sny...vám aj drobcom... 😉

alika54
7. dub 2009

bre ranko,,,,Asit drzim palce 😉 ,,,potom daj vediet ako ste dopadli,,,vsetkym pekny den prajem 🙂 🙂 🙂

qetinka
7. dub 2009

asitka tiez drzim palce nech je to ok OK!

martao
7. dub 2009

qetinka,
aká je značka toho zeleného kočíka, čo má vo fotoalbume?

asitka
7. dub 2009

ahojte...nooo..dopadli sme dobre...ale v júny zas ideme...som sa ja pýtala dokedy....tak dr povedal...že ked malá začne chodit...tak by nám mali zmenit periodicitu...na pol ročnú...či ročnú kontrolu...ale malá je ok...som sa aj bála trochu...lebo malá nám v sobotu spadla...tak som aj bola rada, že ju prezrel....aj sono hlavičky jej robil...aj sondoval v hlavičke...bambula malá...bola jediná, ktorá nerevala pri sone 😀 a vy ste sa ako mali???

ali...som sama zvládla cestu do rk...aj spat...kedy ta prídem kuk??? 😀