Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
1. kvě 2009

Ahojte babule,,,

qetinka
1. kvě 2009

ahoj 🙂 ako dneska?co ste robili?

asitka
1. kvě 2009

šak ešte, cez leto pojdeme..tak uvidíme....hej...so shrekom sme sa odfotili...ten nebol proti...až na tú nenormálnu kopu ludí...to bolo fajn,..aj počasie.... 😀 tak pekný večer dievčatá...idem....unavená som veru 😉 sladké sny drobcom 😉 😉

alika54
1. kvě 2009

no tak debilnejsi den som uz davno nezazila,,,,ja ani nemam teraz neako silu o tom pisat,,,tak mozno ked to opat trochu rozdycham,,,pekny vecer,,,inac Domi je krasny motylik 😉

qetinka
1. kvě 2009

🙂 alika dik..
no tak rozdychavaj,,,snad to nie je az take zle..? 😕 🤐 🤐
asitka počasie???ved som mala na hlave "fukanu..."ani som si nemusela dat rano namahu si nieco s vlasami robit.. 😖

qetinka
1. kvě 2009

idem aj ja bušat...pa.. 😔

qetinka
2. kvě 2009

no ahojte 😅 pekny vikend vsetkym...
mna zase boli hrdlo a mam nadchu 😠 😖 🙄
nicolasko mi uz spinka a oliverka isiel muz ulozit...ja chcem ist do mesta nejake tie topky si zohnat...
co varite ?ja idem asi svieckovu...rovno na dva dni a basta 😀

alika54
2. kvě 2009

ahojky,,,,tak ja sedim pred telkou v pyzame a ranajkujem,,,to je sobota 😀 ,,mangel siel s vikinou do obchodu-komunikujeme spolu len o detoch a nevyhnutnych veciach 😝 ,,,,a ja so Simonom kukam panelak,,,dala som uz prat a varit idem fasirky a zemiaciky k tomu,,,mozno aj polievku sosovicovu-Vikina o nu otravuje uz dva dni,,,som tiez do ZOO chcela ist no je zamracene 😠 tak uvidime ako bude zajtra,,, Qetik dobre nakup 😉 a liec sa,,,

qetinka
2. kvě 2009

no alika tak mi je to jasne...co bolo vcera za den.. ☹
šošovicovu by som si aj ja dala..ale to by nicolas mal perne chvilky 😀
vsak idem pozriet co tolko peto maleho uspava a on zaspal snim...
no co..

asitka
2. kvě 2009

ali jaj veru...aj mne je jasné...kto ta včera tak rozparadil 😒 😒 nooo...som veru rada, že sme v tej zoo boli včera a neodkladali to na dnes.... 😉

ja na dnes kuriatko a varené zemiačiky a rajčinovú polievočku... 😉 ale sviečkovúúú by som si dala hned 😀

alika54
2. kvě 2009

asit prisla ti ip??? bo neviem ci som odoslala,,,a tolko som toho klepkala 😀

asitka
2. kvě 2009

prišla micuš... 😨

alika54
2. kvě 2009

som upratala,navarila,babovku upiekla-teraz kafco uvarit a pohoda 😉 ,,,mangel pozeral hokej no psychicky to nezvladol a prepol 😀 😝 ,,,no hraju priserne 🙄 ,,,ako ide den? Qetik kupila si cosi? Anicka co nove? Asit boli ste v cikruse alex? myslim ze bol najprv v ziline,,,

asitka
2. kvě 2009

micuš...ked sme chceli konečne íst...tak sme prišli a cirkusu nikde 😀 no to si mala vidiet jaký cirkus mi malý v aute vystrojil 😀 😀 😀 😀 tak sme šli..ako náhrada do kina....príšerky verzus votrelci...fajn to bolo... 😀

aj ja už doupratovala...tiež počúvam komentár manžela na hokej....teraz chvílu kuknem aj ja...ale iba čo sa rozčúlim.... 🙄

alika54
2. kvě 2009

🙂 ,,,mi zajtra pojdeme,,,ale uz sme tam minuly rok boli a celkom sa dalo,,,tak uvidime ci to bude to iste,,,

asitka
2. kvě 2009

my sme už tiež asi rok dozadu...alebo dva,..a bolo fajn....7 goool...toto je v prdeliiiii 🙄

alika54
2. kvě 2009

🙄 fuj fuj fuj,,,,a to som sa ich stale zastavala ze robia co mozu 😝

asitka
2. kvě 2009

ali....no mne tlak stúpa...asi si idem pozriet radšej nejaký film....

alika54
2. kvě 2009

na jojke je fajn film,,,,ja prepinam,,,

asitka
2. kvě 2009

ja si idem na laptope čosi stiahnuté pustit... 😀

alika54
2. kvě 2009

no ved to,,,ma ti to sposobit zdravotne problemy radsej prepni 😀 😀 😝

asitka
2. kvě 2009

ved to...moja...vysoký tlak...infarkt lapím...ešte svokrovcom potechu spravím...no je mi toto treba...zas a taký dobromil nie som... 😀 kurva...8 gooool...dievčata sorry za výraz...ale toto je už aj na mna moc 🙄

alika54
2. kvě 2009

😀 😀 😀 rychlo prepni 🙂

alika54
2. kvě 2009

apropo podobne slova teraz aj u nas padaju 🙂 😅

asitka
2. kvě 2009

jaj moja...ja sa už len bavím...ved ja normálne začínam zo srandy fandit čechom, ked idú na našu bránu.... 😀

alika54
2. kvě 2009

pst,,,to nesmies tak nahlas hovorit 😅 😀

asitka
2. kvě 2009

a čoby nie...:O)) a ževraj si moj frajer...si manžel myslí 😀

alika54
2. kvě 2009

ta pokial ne frajerka 😀 😀 😀 😀 ne????

qetinka
2. kvě 2009

🙂 no caute...ale vas to vytocilo ze?myslim hokej...ja som vzdy hovorila ze nevedia hrat hokej 🤐 🤐

nokupila alika len nie topanky..stihla som len do jednu obuv u nas na sidlisku...decka dlho spali a pokym sme sa vystrojili... 😖 ...uff,no ale k nohavicam som si take nieco na vrch kupila...a toť vsjo...ale mesto obehnem v tyzdni...
nicloasko bol cely den fajn..do takej tretej..potom 😝 😝 😝 teraz je konecne ticho a hadam spokojny,,,driemka pri mne...
dominika je dnes papulnata...alika tvoja viki je aka,?alebo ty asitka matej ???ci to len u nas doma je take dieta... 😲 😨
anicka ta kde siiii?
ohlas sa ako je?
cukrik ??? a ostatne baby? uzivaju si vikend..asi

qetinka
2. kvě 2009

mam blbu naladu,,lebo som obmedzila jedenie...a vysledok asi taky...ze nicolas je nespokojny...mlieka menej..uz to mam o 🙄 dsledovane ze ked menej jem...potom je mrchavy... 🙄 🙄 tak musim s chudnutim cakat...ja mam z toho des,,,to budem vyzerat takto ešte kolko?minimalne pol roka ...kojit ho chcem,..