Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
29. kvě 2009

ahojte,,,,tak vikend pred nami 🙂 ,,,zas zacalo u nas prsat tak neviem ci zajtra pojdeme niekam 😝 ,,,no kazdopadne ideme poobede bratrancovej dcere gratulovat tak tam bude detom veselo 🙂 tiez mohlo pocasie detom na MDD vypalit aj lepsie 😝 🙂

cukrik580
29. kvě 2009

ahojte babusky...bud testnem rano alebo az v nedelu alebo v pondelok alebo niekedy...necitim sa na to dnes 😎

qetinka
30. kvě 2009

ahojte..baby kde ste? 😲 no cukrik testuj.,.ja som zvedava 🙂 😅
kolko meska???
chalani spia,a ja si idem vychutnat kafčo 😅 😵
no inac zima je vonku ze az...

cukrik580
30. kvě 2009

ahojte...tak poslusne hlasim...mrsina dorazila...aj tak dobre, aspon nestresujem, ze co zas...ale skoda...no nevadi...vcera som testovala asi o desiatej vecer a bola jedna ciarka, tak som nechapala...ale ked som vstala, tak som pochopila..ok...pride drahy za chvilku...tak ja idem...urobime si hanburgeriky..papa

qeti vcera som bola 43DC

qetinka
31. kvě 2009

cukrik tak zase nabuduce.. 😔
peknu nedelu vsetkym..

anickaajanko
31. kvě 2009

ahojte, Branko zase v noci budil, ale len sa zobudil, pobuchkal po postielke a spinkal dalej, len ja som uz mala problem potom zaspat, my sme dnes prvykrat papali vianocku s masielkom,nespapal vela ale chutilo navarene uz mam
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7332
MM to velmi chutí s ryzou a kukuricou tak som mu to urobila, maly spinka,ked sa zobudi ideme na to MDD do BB Europy aj v Kauflande je tak sa stavime aj tam, akoze na chleba, ze budu rozdavat darceky
Cukrik ☹ aj mne dnes prisla, a fakt som si myslela ze bude sestricka

cukrik580
31. kvě 2009

to mi je luto anicka...

alika54
31. kvě 2009

Ahojte,,,tak vikend za nami,,,v sobotu sme boli s detmi na MDD a poobede gratulovat bratrancovej dcere,,Vikina sa tam prepchala torty a dnes je jej chudatku zle,no neviem ci z torty lebo grcka,boli ju brusko ale ma aj teplotu ☹ ,,,zajtra s nou ide mangel ku dr,,,inac to ubehlo a zajtra hura do roboty 😀 😝 😅 ,,,a ako ste vikendovali vsetky??? Asit si sa zas kdesi zasila co? Cukrik,Anicka-babatka budu-nebojte 😉 😉 😉 ,,,Qeti a co u vas nove???

qetinka
31. kvě 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 desnu cestu zo ziliny..mam za sebou..asitka kyvala som 😀 😀 😀
boli sme u mojej segry a domi hucala ze jej jej zle..a stihla sa dogrcat v aute 😢
ešte sme mali jednu neprijemnost cestou ale o tom radsej nie.. 🙄
do skolky musim malej nachystat princeznovke saty..kuzelnu palicku a korunku..a nove sandalky na opatku 😅 😅
skoda ze je take na h..o pocasie...boli by sme ju isli pozriet na dvor zajtra s chlapcami....

alika54
31. kvě 2009

Qeti ste mali rusnu cestu veru,,,,teraz som dala Vikne panadol,,,mala teplotu 38,5,,,,tak snad jej rychlo zaberie ☹ ,,,je ako piecka horuca,,,

qetinka
31. kvě 2009

☹ moja nech sa rychlo da doporiadku,,ja mam nervy ked su decka chore..vzdy to nejako zle znasam..asi ako kazda mama..

alika54
31. kvě 2009

no to sme na tom rovnako,,,,Simonko sa tiez o nu boji a obskakuje ju a strazi ju ked si odbehnem od nej,,,

alika54
31. kvě 2009

idem si ku nej lahnut,,,tak pekny vecer vsetkym,,, 🙂 paaaaaaaaaa

qetinka
31. kvě 2009

🙂 pa a pokojnu noc..

qetinka
1. čer 2009

alika no ako ?malej je lepsie ci nie,?

alika54
1. čer 2009

hojte 🙂 ,,,Qeti diik,,,malej je uz lepsie,,,ten panadol zabral a dnes je celkom vitalna,,,doktorka povedala vraj neaky virus no velmi rychlo sa s nim popasovala tak som rada,,,a co ostatne??? ako sa mate???co nove???

alika54
2. čer 2009

cavte,,,vsak mi zanikneme-som nas na tretej strane nasla 😲 😲 😲 ,,,ako zijete??? som prave od kadernicky dosla tak som si odychla,,doma hadky bo ocko vychovava,,,na nervy,,,,som zvedava ci bude aj po Viktorii ziapat ked nieco nebude vediet 😝 😠 ,,,

alika54
2. čer 2009

a inac Viki je uz ok,,,,asi fakt len neaka lahka vyroza to bola 🙂

qetinka
2. čer 2009

😀 alika to ako u nas...
inac ahojte...no vsak ja neviem neviem kde su baby?! 😲
asitka tu uz pekn dlho poriadne nebola..asi len cita.. 😕 🤐 🤐
no ale to baby nebavi.. 😠 ☹
mi sme ok..oliver ma nadchu,nicolas je straaasne zlatucky,sa nahlas smeje..tak nam slzy od dojatia teču aky je krasny 😵 😵
dominka ma zajtra výlet ..len nejde..nemoze idu do nejakeho žrebčinca..a nemoze ist koli tej astme..ale tak dobre to nesie..

asitka
2. čer 2009

kvitetková...pravdu máš....a po určitých príspevkoch..už mám občas dilemu...či vôbec na koníka chodiť...asi to zabalím ako sašena 🙄

ináč ahojte...

aliii 😀 rada ťa vidím, teda čítam 😀

nemám nič nové..unavená som....dnes som bola na ukážkovej hodine plávania, čo má malý v škôlke...na zlatí boli...všetci...aj ten môj malý žabiak...a tak...idem pod sprchu..a hajať...takže dobrú noc aj vám a krpcom sladké sny.... 😀

alika54
3. čer 2009

bre ranko,,,Asit na nechci naserkat jooooo????????? nevhodne prispevky ignoruj,,,,ako pracicka??? posluchaju???vsak uz streda a to znamena ze sa zosobotnieva 😀 😀 😀 ,,,Qeti pridaj foto nech vidim ako drobcek rastie,,,,,pekny den 🙂

anickaajanko
3. čer 2009

Ahojte aj my sme pridali foto 😉 kuk 😉 vcera som sa pekne rozcertila v meste tak som isla malemu kupovat tie topanocky na chodenie v ZV maju len tie protetika celkom pekne boli ale len male a velke cisla jeho nie 😉 a ona mi povie ze objednat sa to neda, ze kvoli jednemu cislu jej kurier nepojde a inde v ZV ich nemaju tak teraz neviem kde ich ideme zhanat

no na vikend sa tesime, ideme s malym do BB na rozpravkovy les s disco tu na koniku sme to nasli, dufam ze nebude prsat, lebo ma porazi

doma 😒 skoda debaty, tak ocovi schvalili konecne tu novu formu chemo, primar dal ziadost a schvalili ju takze buduci stvrtok tam ide, boli sme dohodnuti ze ho s Branikom odvezieme a vcera brat tak hrdinsky vykladal ze on si zobral dovolenku lebo ide s ocom a oco o tom vedel alebo ho o to dokonca poziadal
tak mi to prislo luto 😨 poplakala som si,ale ako myslia, ked nas uz nepotrebuju, ja si vystacim aj s mojim dvomi chlapmi, cez vikend sme chceli aj grilovat ale teraz ked pocuvam v telerane toho iľka či ako sa to vola tak sotva

anickaajanko
3. čer 2009

Ozaj sme sa nepochvallili na to stretnutie septembrovych babatiek sme sa nakoniec dostali, tka 19-21.juna ideme na Liptov, kopa malych deticiek, budeme v apartmane ale hlavne ze ideme 😀

anickaajanko
3. čer 2009

ake botky su este vhodne okrem protetiky?
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

z tychto su ktore naj pre chlapceka neviem vybrat

qetinka
3. čer 2009

ahojte
asitka 😲 o čom to ty uvazujes???prosim ta kdo a kde ta nas.....l?!v ktorej teme?hod link...
a nieze zdrhnes lebo 😠 😠 😠 😀 mi bude smutno...
anicka som rada ze idete na to stretko..ratam ze aj muz ide svami...
hadam vam počko vyjde..nech neprši..to je potom onicom..
no a topanky..ja som ti sem hadzala link..tie su velmi dobre...isto mi daju za pravdu aj ine baby..ze su to fajn boticky na prve kroky..
tie liliputi..sa mi moc pacia..hlavne tie zelene..ale aj ked pisu ze su vhodne na prve kroky,,,si myslim ze ta podrazka ked je z brusenej koze bude hned znicena,..ved v tom nebude cupkat len doma...ja som uvazovala nad tymi zelenymi...s tym "remienkom" SU UZASNE A PRETO TIE LEBO SA MI ZDA ZE LEPSIE BY DRZali na nohe...tie s tou gumkou..sa asi budu vyzuvat... 🙂 😉
a toto su tie ktore mal oliver..biele..

qetinka
3. čer 2009
qetinka
3. čer 2009

alika foto..hodim ked bude cas..mozno aj dneska..

qetinka
3. čer 2009

tak dve nove foto v albume 😉 to bolo fotene tento tyzden...

anickaajanko
3. čer 2009

aký krasny vlasacik
a ten frajerský svetrik 🙂

alika54
3. čer 2009

ahojte,,,ale krasne rastiete 🙂 ,,,Nicolasko je ako zmensenina Oliverka 🙂 ,,,a Branko je uz tiez riadny fesacisko 🙂 ,,,tie detske boticky su rozkosne 🙂 ,,,uz len babo do nich 😉 inac pekny den,,,ja som gabala kupelku a hajzlik a mam ruky vycuckane z tych chemikalii 😝 ,,,normalne nam dnes aj slniecko vyslo,,Simon mi cita a mangel siel s Viki vonku na chvilku,,,uz mi doprala pracka tak idem vyvesat 😉