Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

titkovamiriam
25. zář 2008

jasne ale to uz bolo trosku pod mrakom a teraz bol lejak ako v lete a uz zasa kuk slniecko 😀

alika54
25. zář 2008

tak potom taky dobry april 😀

titkovamiriam
25. zář 2008

presne tak len dalej cakam kedy bude to babie leto uz naostro 😀

dorotaw
25. zář 2008

zienky,chcela by som vediet,ci davate svoje deticky zaockovat proti chrypke a ci to zabera!

alika54
25. zář 2008

dorotaw ja ich nedavam ockovat,,,neviem ci robim dobre alebo zle 😒 ,,,ale ja sa ockovat davam zo zdravotnych dovodov a som spokojna,,,

titkovamiriam
25. zář 2008

nie nedavam pretoze to je len dobry biznis cele nepovinne ockovanie 😠 a bohuzial poznam ludi ktorym ani nepomohlo ani nezabralo.

marlenka56
25. zář 2008

u nás ešte neprší ☹

milujem jeseň a skorú jar, resp. takú príjemne teplú. neznášam leto a zimu 😅 😵

marlenka56
25. zář 2008

my tiež nie sme očkovaní mne by to už aj tak nepomohlo 😉

marlenka56
25. zář 2008

teda možno manželík je zaočkovaný ani neviem či je alebo nie je 😖

sassi
25. zář 2008

mne Heni Dr. zaočkovala až min. rok, v školke mi ju nechcela, lebo že je dobre, ak si chorobu "odkrúti" ked nema ine indikácie. Maleho nedávam, len ju zasa dám. No a seba tiež nie, až ked budem zasa v práci.
Inak min. rok Heni očkovali bezplatne... tak aký biznis myslíš, Miriam? sa to už platí?

marlenka56
25. zář 2008

no ja idem piecť koláčik, lebo príde manželíkov brat aj s priateľkou - snúbenicou, manželík ide im pomôcť so svadobnými oznámeniami, takže aby som sa blysla, s koláčikom.
majte sa krásne a pekný večer
😵

asitka
25. zář 2008

ahooojte...dnes som mala nejaký rýchli deň....ráno upratovala...prala, žehlila, varila...štrúdlu piekla...poobede fičala na autoškola...a až fčul si sadla 😀 ako sa dnes máme???

alika54
25. zář 2008

cao asitka,,,sa nezdas,,neaka aktivna 😀 ,,,dnes sme sa ucili ako sme prisli zo skoly,,,mali sme toho vela fuu,,,

asitka
25. zář 2008

no nás škola čaká o rok...mierne sa toho desím...fakt....

alika54
25. zář 2008

prva trieda bola podla mna menej narocna,,,alebo to tak mozno vnimam preto ze som nebola na deti sama 😒 ,,,vtedy sa s malym hodne ucil aj mangelik,,,teraz to musime zvladat sami 😅

asitka
25. zář 2008

a manžel je kde??? či pracovne odcestovaný???

marlenka56
25. zář 2008

asitka pls receprík na štrúdľu 😝

no ja už idem pekný večer vám prajem kočky 😵

alika54
25. zář 2008

jojo,,,v podstate pracovne odcestovany 😉

asitka
25. zář 2008

nuž moja nezávidímmne bol len teraz na 3 dni v nemecku...a normálne mi smutno bolo 😀

alika54
25. zář 2008

noo,,,mi sme pol roka sami,,,teda 11.oktobra pride na dovolenku tak sa nevieme dockat 😀 ,,,dnes mala plakala ze chce ist za ocinkom 😢 ,,tak mu aspon volala chudatko moje,,,to je totiz ocinkova princezna,,,

sassi
25. zář 2008

joj, ja soi to ani neviem predstaviť, ja sa neviem dočkať, kedy príde MM a vezme detváky 😨
Niekedy mam toho fakt dosť... ako napr. dnes 😖
akosi nemám energiu, asi to počasie...
no a pribudlo mi vela roboty naraz... henikina škola, moje robotky na doma 😕 prerábka bytu ....

asitka
25. zář 2008

alika moja...nezávdím ti...mne bol ako som písala teraz manžel 3 dni preč...a už som bola úplne odveci...a aj som ti rp písala...že bol problém s deťmi...lebo nebolo kam a s kým by ostali....neviem si predstaviť...ako by som takto fungovala...ale viete ako to chodí...keď človek musí...aj nemožné zvládne.... 😀 😝 aj keď niekedy s vyplazeným jazykom....

marlenka56
26. zář 2008

kuk 😉 krásny deň prajem

sassi
26. zář 2008

kuk, aj ja prajem pekný den
mam dnes tak trochu pracovne-vyťaženo, akourát sťahujem testy z AJ

marlenka56
28. zář 2008

teraz vám napíšem jednu zaujímavosť:

Medzi skupinovými pôrodmi ma prvenstvo jedna nemka A.M.Helmová, sama pochádza zo štvorčiat, a vydala sa za muža, pochádzajúceho z dvojčiat. V jedenástich šťastných pôrodoch priviedla na svet 32 deti.
3x porodila dvojčatá to znamená 3X2= 6,
6x porodila trojčatá, to znamená 6X3 = 18,
a 2x štvorčatá to znamená 2X4=8
to znamená spolu 6 + 18 + 8 = 32 detí

alika54
28. zář 2008

no dakujem pekne ,,,to su dve prvacke triedy u nas 😀

sassi
28. zář 2008

no to je nespravodlivosť... niekto nemože mať ani jedno ☹
Ale super, je to fakt pravda???

marlenka56
28. zář 2008

sassi, minule som to vyluštila v krížovke zo života 🙂

marlenka56
28. zář 2008

a nespravodlivosť to je, ale bol tam predpoklad aj z jednej aj z druhej strany 😀

samantha22
28. zář 2008

Ahojte vsetky tehulky...
Rada by som sa k vam pridala..
Ak dovolite 😉