Snažíme se o první dítko, podzim 2015

zloba89
27. zář 2015

Ahoj, zakládám nové téma. Příjde mi že do většiny podobných témat píšou už vysloužilé maminky. Já chci pokecat spíš s úplnýma nováčkama...
Já se s manželem snažím od června, zatím neúspěšně. Příští týden by měla dorazit ,,teta,,.
Je tu někdo podobný?

simous12
28. zář 2015

@alexovka ahoj,já to měla taky tak...s těma příznakama,takže si říkám,že až budu,tak to nepoznám,protože jsem měla nevolnosti,citlivý nos,tlak mi lítal,bolesti v podbříšku a pak to došlo a to mě potvora meškala 3 dny...takže ted jedeme druhý měsíc. ovulační testy si nedělám,protože si myslím,že to je už vážně moc..přeji hodně štěstí aby nedošla 😉

simous12
28. zář 2015

@marla86 ahoj,taky jsem měla ms nepravidelnou-taky 40-50dnů 😕 tak snad to není žádný problém...my se snažíme od začátku září,ted to nevyšlo,tak jedeme druhý měsíc. hlavně to nehlídat,jinak si to zblokujeme v hlavě a je to v pr.... 😅

alexovka
28. zář 2015

@simous12 já jsem si pak řekla, že se musím hodit do klidu a neřešit to, nebo se z toho zblázním. Tak jen piju kontryhelový čaj a beru listovku.Ovulační testy si taky dělat nechci, najeli jsme na režim sex ob den.Tak uvidím. A taky jsem meškala 3 dny, respektive první den jsem lehce zašpinila, druhý den totéž, ale těhu test byl negativní. Říkala jsem si že třeba je hladina hcg nízko a test ji nezachytí, že ještě počkám pár dní a udělám znovu no a třetí den skoro až večer přišla...:( Nejhorší na tom ale je, že jsem o našem snažení řekla jen 4 lidem a jedna z kamarádek se mě ptá snad 3x do měsíce, zda už se povedlo...to mě víc vydeptá.

simous12
28. zář 2015

@alexovka tak s tím špiněním jsem to měla přesně jak píšeš a ty těhu testy. myslela jsem si,že se třeba uhnizduje... ale byla to teta no... 😖 jinak jsme taky najeli na sex obden,muži jsem koupila vitamíny-zinek + vitamín C a já beru od července listovku.mám malý obsah železa,takže ještě někdy šupnu to železo...a mě doktor nasadil clsotik a duphaston abych to neměla na svatbu a měla ms pravidelnou,tento měsíc to neberu,tak jsem si myslela,že když jsem 4 měsíce (od června-září) brala hormony na podporu těhotenství,tak že to vyjde... 😔

alexovka
28. zář 2015

@simous12 tak já to zatím s doktorem neřešila, naposledy jsem byla na prevent. prohlídce v prosinci a doktorka mě upozornila, že kdybychom se chtěli začít snažit, ať nepočítám že se to povede hned, že prý mám orgány v útlumu z HA. Ale 3 měsíce po vysazení a poctivém pití kontryhelu si myslím že už by se to mohlo zlepšit. Jinak po vysazení HA jsem měla první MS až po 43 dnech, další po 34 a další po 33, tak se to hezky zkracuje. Manželovi zatím nechci dávat nic, mimčo sice chce, ale nespěchá na to tolik jako já :D

simous12
28. zář 2015

@alexovka no,já HA neberu od srpna 2014 a nemůžu říct,že by to bylo v pohodě...ale každá jsme jiná 🙂

dany69
28. zář 2015

@zloba89 ahoj, my se s mužem taky snažíme od června o první mimčo.. v červenci se nám zadařilo, ale bohužel v 8 tt jsem potratila.. takže tenhle měsíc začínáme znovu.. tak přeju ať se už brzo zadaří 😉

alexovka
28. zář 2015

@simous12 určitě, každé pomůže něco jiného. Tak snad se zadaří všem v této skupině ;)

10lulu04
8. říj 2015

Ahoj holky, tak jak pokračuje snažení?? Minulý týden vám měla přijet tetka na návštěvu - dojela?? Já stále nee, ale bojím se testnout.. 😀

maagda
8. říj 2015

Ahoj holky tak se přidávám. Nevím jestli se tomu dá říct snažení spíše že tomu necháváme volný průběh. 🙂 🙂

alexovka
8. říj 2015

@10lulu04 bohužel teta přišla :( stojím před rozhodnutím, zda změnit práci - to bychom ale snažení museli na pár měsíců odložit, a nebo se snažit dál a doufat, že se zadaří dřív než se z práce zcvoknu ...

linusha
8. říj 2015

@10lulu04 i my pokračujeme dál v pokusech. Mě už dorazily výsledky na štítnou žlázu která je v naprostém pořádku a dnes jsme se s manželem domluvili že pokud nevyjde ani tento měsíc tak půjdem do poradny a podstoupíme případná vyšetření 🙂

10lulu04
8. říj 2015

@linusha pokud si pamatuji - snazite se od kvetna.. Neni na poradnu brzo? Me doktor rikal, ze toto zacneme resit az po roce.

linusha
9. říj 2015

@10lulu04 na plno od května, ale od února jsme tomu nechávali volný průběh 🙂 Doktorka se sama zmínila jestli jsme už přemýšleli o poradně, z hlediska toho že nás trošku tlačí čas kvůli komplikacím které reálně hrozí

zdraji
9. říj 2015

Ráda se přidám, my se snažíme od května... V červenci zamklé těhu v 5. týdnu:(...tak se snažíme dál..Beru Femubion a Inofolic.

gajuska86
19. říj 2015

Ahoj, my se s přítelem začali snažit od dubna tohoto roku, povedlo se nám v srpnu ale bohužel minulý týden to skončilo revizí dělohy po zamlklém potratu v 10tt ☹ Snažím se nezoufat, přečkat šestinedělí a pak se do toho vrhneme znovu 🙂 A uvidíme, jak to dopadne 🙂

zdraji
19. říj 2015

@gajuska86 tak si budem držet palce navzájem, já teď 3DC

gajuska86
19. říj 2015

@zdraji Určitě to je potřeba 🙂 Zítra jdu na první porezivní kontrolu k mojí doktorce, tak jsem zvědavá, co mi řekne 🙂

saga100
19. říj 2015

Ahoj holky. Pridavam se 🙂 Snazime se s drahym od kvetna, cyklus 31 dnu, ovulace zkontrolovana i doktorem, vysetreni AMH super, 3 mesice nosifol, kontryhel pravidelne do ovulace, pote malinik, listovku beru nonstop, zkousela jsem gynex...no a proste NIC! Jak na to nemam myslet?☹

gajuska86
19. říj 2015

@saga100 Na to asi nejde nemyslet ☹ Musíme věřit, že jednou dojde i nás a hlavně musíme být trpělivé 🙂

nikinnna
19. říj 2015

Ahoj, tak já s k vám taky přidávám. S manželem se počínaje tímto měsícem začínáme snažit o miminko. Zítra jdu ještě na gyndu. Kvůli dřívějším zdravotním problémům mám trochu strach, ale věřím, že kdo si počká, ten se dočká 🙂...

gajuska86
19. říj 2015

@nikinnna Vítám tě 😀
Chce to trpělivost a zase jen trpělivost 🙂 Dojde i na nás 😀

aaddeellaa
26. říj 2015

Ahoj holky, přidávám se k vám. Já vysadila v srpnu po 13-ti letech. A jak píše alexovka, hned první měsíc jsem si myslela, že jsem těhotná, opravdu jsem měla taky příznaky. Navalovalo se mi, bolest v podpříšku, chutě.. no a nic. Teď mi opět skončila další menstruace, tak snad se brzy podaří. Teď to byla vlasně druhá od vysazení. Doktor mi říkal, že po tolika letech to může půl roku trvat než se tělo očistí. Pokud do půl roku neotěhotním, tak mám přijít.. Tak uvidíme. Mám problém s tím, že chci všechno hned, tak je to těžké. 😀

snailice
26. říj 2015

Ahoj holky, také se k vám přidávám. HA jsem po cca 10 letech vysadila cca v půlce tohoto měsíce, tak jsem zvědavá, kdy se zadaří. Nepředpokládám, že by se to hned povedlo, ale do Vánoc by snad mohlo, aby bylo co nadělit 🙂 Jinak s manžílkem jsme se dohodli, že to zatím necháme na přírodě, tak uvidíme 😉

gajuska86
26. říj 2015

Vítám vás tu mezi námi 🙂

@aaddeellaa 13 let brát HA je taky docela síla. Já ji brala přes 10 let a už mi nesmí do domu 🙂

aaddeellaa
26. říj 2015

@gajuska86 Jo, jo, je to dost, ale jelikož mi naprosto vyhovovala, nebyl důvod to měnit. Vím, že je to individuální, ale někde jsem četla, že 3 měsíce se to tělo čistí, když se antikoncepce bere mnoho let. První měsíc jsem se opravdu čistila, byla jsem pořád na záchodě a přišla si hrozně štíhlá. 😅 Ale teď ten druhý měsíc mám zas úplně obrácený. Ale už jsem taky říkala, že znovu si antikoncepci už asi nedám.

gajuska86
26. říj 2015

@aaddeellaa Já jsem naštěstí po vysazení nepozorovala žádný změny, jen MS jsem měla silnější, to jo. Tělo se čistí jen 3 měsíce, tak to není moc. Ale asi je to tak, mě se podařilo otěhu po 5ti mesících, ale stejně to nedopadlo dobře :-/

zdraji
26. říj 2015

Holky,jak jste na tom?ja dnes 10DC,zachvilku začnu testovat ovulku,tak jsem zvědavá.

aaddeellaa
26. říj 2015

@gajuska86 Tak to mě strašně moc mrzí.. Já měla první menstruaci hrozně zvláštní. Byla jsem z toho celá nesvá. První tři dny jsem nemusela nic používat, prostě jen při mytí jsem věděla, že tam něco je, ale jinak vůbec. Pak dva dny asi dvě hodiny se dostavila a pak jak když utne. A tentokrát byla trochu intenzivnější, ale opět jen dva dny. Když jsem brala prášky, tak jsem to měla snad na minutu přesně, fakt. A teď jsem teda jakási celkově nesvá. Jsem nafouklá, mastí se mi strašně vlasy, mám horší pleť a zácpu... Připadám si jak vzducholoď. Taková těžkopádná a škaredá. No hrůza. Úplný opak minulého měsíce. A to mám být sexuchtivá??!!!! 😀 Se vidím a je mi zle. 😀 😀 😀 😀 😀

gajuska86
26. říj 2015

@aaddeellaa No jo, co nadělám, hold se musím oklepat, dát se do kupy a jít dál 🙂 A hlavně věřit, že příště to vyjde na 1000% 😀 Tak to je opravdu divný :-/ Hold se s tím každý tělo vyrovnává jinak. Pleť se mi vlastně takx zhoršila :-/ Tolik beďarů, co se mi po vysazení začalo dě,at, jsem neměla za celých 10 let 😀 Jo, víc mě i začalo bolet vřicho, to jo. A někdy mi bylo čpatně od žaludku, ale dalo se to vydržet, nebylo to tak hrozný.