Snažíme se o první dítko, podzim 2015

zloba89
27. zář 2015

Ahoj, zakládám nové téma. Příjde mi že do většiny podobných témat píšou už vysloužilé maminky. Já chci pokecat spíš s úplnýma nováčkama...
Já se s manželem snažím od června, zatím neúspěšně. Příští týden by měla dorazit ,,teta,,.
Je tu někdo podobný?

leilinkaa
8. lis 2015

@gajuska86 tak ať se ti brzo zadaří a brzo si ukazeme krasne tehotenske testy 🙂

gajuska86
8. lis 2015

@mrshka Ahojky, já jsem se pročistila po 5ti měsících a zadařilo se 🙂 Ale nedopadlo to ☹ Teď zase čekám na první porezivní mršku a věřím, že se nám to přirozeně opět povede 🙂

gajuska86
8. lis 2015

@leilinkaa Taky ti to přeju 🙂 Určitě si brzy ukážeme těhu testíky s krásnýma // 😀

mrshka
9. lis 2015

@gajuska86 držím pěsti 🙂

aaddeellaa
10. lis 2015

Ahoj holky, tak od neděle mám šílené bolesti v podbříšku na levé straně a občas tlak přechází do středu podbříku. Je to takové rýpání a tlak a jsem taková celá bolavá a nafouklá. Nevím, jak to popsat. Měla jste některá taky něco takového? Že by to bylo čištění těla a hormony? Těhotná nebudu, to by bylo moc velké štěstí. Menstruaci mám dostat až za cca. 8 dní, to mi příjde na PMS moc brzy. Ten pociťuju tak 2- 3 dny předem. Dost to cítím, ale zas nechci volat hned na gyndu, tam mi beztak řeknou, že musím vydržet do menstruace a nebo že to jsou zaražené větry. 😀 😀

vejik85
10. lis 2015

@aaddeellaa já něco podobného mám teď taky, ale nevím.. Ms bych mela mít za 10 dní, ale bolesti přímo nemám jen tlak a občas mravenčení a je to různě z jedné strany na druhou, občas pod pupíkem...

mrshka
10. lis 2015

@aaddeellaa @vejik85 tak tohle mám zhruba taky, ale já tedy doufám, že JSEM těhotná 🙂

mike2015
10. lis 2015

Ahoj holky, rády bych se k vám přidala 🙂 Snažíme se o naše první miminko od května 2015, mě je 23 chlapovi 29. Beru kyselinu listovou, piju kontryhel, chlap bere vitamín e a dohromady baštíme MACU. Tenhle měsíc jsem poprvé testovala ovu. Teď bych měla být 12dpo a žádně zvlástní příznaky nemám :( Tak moc bych si přála aby to vyšlo. Mrcha by měla přijít v pátek cca.....

vejik85
10. lis 2015

@mrshka no já teda taky pořád doufám 😆 ale je pravda, že tento měsíc mě trápí kvasinky, tak se bojím, jestli to není z toho spíš ☹ ale snažili jsme se, to joo 😉

maagda
10. lis 2015

@aaddeellaa já jsem to měla min. měsíc a nic z toho nebylo. Spíš se asi tělo čistí. Měla jsem i tak silné bolesti že ani stát ani chodit sem v tu chvilku nemohla, ale pak zničeho nic zase to odeznělo.

vejik85
10. lis 2015

@maagda já už doufám, že jsem snad pročištěná, už se snazíme 4 měsíce ... ☹

aaddeellaa
10. lis 2015

@mrshka
@maagda
@vejik85 Holky, díky moc za odpovědi, aspoň vím, že to není nic zvláštního. Snad nás to brzy přejde. 🙂

maagda
10. lis 2015

@aaddeellaa určitě 🙂

vejik85
14. lis 2015

Děvčata, vidíte to 😲 je to teda hodně slabé, na fotce teda ještě slabší, ale srdce mi potichoučku plesá 😍

pandabox
14. lis 2015

tak ja se taky hlasim - s pritelem se jakoby snazime od druhe pulky rijna. Mam ted 4 dny zpozdenou menstruaci. Ja uz jednou tehu byla, tenkrat mi to testy ukazaly az v 7 tt, takze vím, že na mě testy nefunguji. Bohuzel to tehu nakonec nedopadlo (už je tomu cca 10 let).

Tak jsem zvedava. Test jsem delala dva dny pred ocekavanou MS a to byl negativni s mini dušikem..(fakt mini) a od te doby jsem netestovala. Proste jsem si rekla, ze pockam do nedele a pak to zacnu resit. (taky se trochu bojim, ze to bude jak posledne - bude to negativni a negativni, pak vyvolavacka a pak prekvapeni, ze jsem v druhem mesici..

Narocne je byti zenou.. 😖

pandabox
14. lis 2015

@vejik85 GRATULACE!! at jen sili!!

snailice
14. lis 2015

ahoj holky, tak první MS bez HA měla dorazit včera a ještě nepřišla...a tt byl dnes ráno negativní. Jsem zvědavá kdy přijde, jestli přijde 🙂

vejik85
14. lis 2015

@snailice Já měla po vysazení cykly 35 - 45 dní, 3 měsíce, tak bych asi byla ještě v klidu 😉

snailice
14. lis 2015

@vejik85 tos mě moc nepotěšila 😀 no pokud by měla dorazit, tak doufám, že dorazí co nejdřív. Už si to nepamatuju, ale mám za to, že když mi před 2 lety na dovče ukradli HA, že MS opožděná nebyla, ale ruku do ohně bych za to nedala.

aaddeellaa
19. lis 2015

Ahoj holky, budu za histerku, protože od té doby, co se snažíme, ze mě histerka je. A to jen proto, že zas nic. Opět jsem to dostala. Snažíme se od začátku září. Vím, že je to krátká doba, to si řekne každý a i já bych si to normálně řekla. Ale všem v mém okolí se to povedlo hned a nebo na podruhé. A já si připadám hrozně. Je mi to líto... Proč někomu, kdo bral stejně dlouho antikoncepci a nebo i déle než já, se to zadaří hned a mně ne. Vím, každý jsme jiný, ale i tak. To je tak nespravedlivé... Dokonce se mi o tom i zdá. A hlavně jak mám na to nemyslet, když všichni kolem se chlubí, jak jsou těhotní a jak se jim to hned povedlo a jak hned zaseli... 😠 To je děs.. Omlouvám se za svůj výlev, ale už mi z toho asi houká... Najde se taky někdo tak postižený jako já??? 😀 😀

515ka
19. lis 2015

@aaddeellaa Ahoj tak já jsem na tom podobně 🙂 My jsme tomu nechali volný průběh od října .. beru na podporu různé vitamíny, zatím teda hlavně přírodní... šílím z toho že mám nepravidelný cyklus a že u mně nějaké testování je fakt náročný... přítel mi na mé hysterické výlevy vždycky jen řekne: "Nemysli na to, však třeba se to už povedlo"...MS má přijít pozítří a já nevím co si myslet...bazállní teplota vůbec neklesá, mám jí pořád kolem 37,4 °C, v podbřišku mně pobolívá, ale nic víc..je pravda že jsem hodně náladová poslední asi 2 týdny, ale jako těhu příznaky mi to přijde strašně málo :(

aaddeellaa
19. lis 2015

@515ka Já to měla taky teď tak, že mě pobolívalo v podbříšku, měla jsem nateklá prsa takovým způsobem, že mi přetékaly z podprsenek a můj chlap mi říkal, že jsem jakási kozatá. 😀 Do toho když jsem něco ucítila, bylo mi blivno, tak jsem si myslela, že už, ale zase ne. To si asi namlouváme, nebo já nevím. Každopádně já mám cykly pravidelné, 28-29 dní,takže všechno šlape. Po sexu už hned neběžím do sprchy, ale čekám.. Ovulační dny jsem si zatím počítala jen na netu a každý měsíc jsme se trefili a stejně nic. Takže teď zkusím ovu testy a pak se uvidí.