Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

monika76301
20. črc 2018

Ahojky holky chtěla bych se k vám přidat s manželem se snažíme o miminko ted první mesic... V dubnu jsem mela mimodelozni vzali mi levý vejcovod a udělali revizi delohy a odstranili srusty pak jsem byla měsíc v lázních 🙂 mame doma 4 letou holčičku a ta by si. Moc sourozence přála...

fanunka
20. črc 2018

@simulinek na krvaceni pri tehotenstvi je utrogestan a nebo hodne vit C zkus tabletu vit c a stavu z jednoho citronu

cpollik
20. črc 2018

@maice moc gratuluji!!!Čekám jed 2tydny.Doktor má dovolenou☹.Se asi zblázním☹.Je to nádherné.Uzivej mamčo😉!!

zizulka2008
20. črc 2018

@simulinek ja mela brat 2-3x denne jednu tabletku a vzdy to pomohlo

simulinek
20. črc 2018

Dekuji ale mám to jako kdybych měla menstruaci už si nevím rady ale bolesti nemám hrozně se bojím o miminko

simulinek
20. črc 2018

Tak pojedu do nemocnice počkám na přítele kvůli mé 8dceri a věřím tomu že si mne tam asi nechaji

zizulka2008
20. črc 2018

@simulinek muze se navysit i na 6tabletek za den,nicemu to neublizi...pokud nejsou bolesti nemelo by to byt vazne..kamaradka krvacela hodne nekolik tydnu a miminko bylo vporadku

simulinek
20. črc 2018

@zizulka2008 jenže mne bolí i v podbřišku

simulinek
20. črc 2018

@zizulka2008 jako při menstruaci

zizulka2008
20. črc 2018

@simulinek tak to potom urcite lepsi jet...na nic necekat urcite...drzim palecky aby to bylo vporadku a miminecko se drzelo...💜

maice
20. črc 2018

@simulinek Drzim palecek, drzte se a dej vedet,jak to s tebou vypada 🙂

simulinek
20. črc 2018

@maice ahojky no nechali si mne tu a ultrazvuku nic není vidět nevědí jestli je to hrozící potrat nebo mimodelozni tehotenctvi mám zavedenou kapacitu aby my zastavily to krvaceni a zitra se uvidí co a jak

simulinek
20. črc 2018

Ahojky tak hcg mám na 1700 ale miminko není vidět nechápu to mají podezření na mimodelozni jak se to dá poznat a kdy se miminko ukaze

bajunka
20. črc 2018

@simulinek mimoděložní jsem měla a pozná se to podle toho že HCG roste pomalu a taky dle utz, uvidí tekutinu třeba za vejcovodem...ale prostě může to být jen to, že je moc brzo a miminko si teprve buduje domeček tam kde má neboj, dej tomu čas 🙂

monika76301
20. črc 2018

@simulinek ja jsem prodelala mimodelozni v dubnu... Pozna se to tak ze carka na testu - nevím jak moc si testovala sili pomalu... Ja mela hcg v 7tt 852 jednotek... Bolelo me jeden den hrozne na leve strane tam kde bylo mimodelozni... Jako pri zánětu... V děloze byla volna tekutina - krev vejcovod byl zvětšený... Jinak vse jako pri tehu ale 1700 je hodne v kolikatem tydnu by jsi mela byt

monika76301
20. črc 2018

@simulinek a jeste jsem spinila ale dobre je ze není ve vejcovodu to by videli a museli by ti ho odebrat jako me... A kolik mas velikost sliznice nevíš!!!?

simulinek
20. črc 2018

@bajunka děkuji já jsem včera právě měla 1254 a dnes 1700 tak jsem zvědavá

simulinek
20. črc 2018

@monika76301 to právě nevím jen vím že jsem včera měla 1254 a dneska mám 1700 ale bojím se vajecniky my kontroloval ultrazvukem nic neviděl jen cystu která má 27cm

simulinek
20. črc 2018

@monika76301 asi 5nebo6tyden ale taky tam byla nijak volná tekutina ale už nevím kde

bajunka
20. črc 2018

@simulinek tak to ti roste dost... jo na to špinění jsem úplně zapomněla, já špinila skoro 3 týdny, a pak mě skolila ta bolest fakt velka a ještě ten den mě operovali

simulinek
20. črc 2018

@bajunka ježíš tak já mám taky bolesti ale jako při menstruaci ale dali my kapacku aby my to zastavily a pak my píchnout injekci ale už to ústava tak uvidím zítra ráno my zas naberou krev a zitra ultrazvuk

bajunka
20. črc 2018

@simulinek nene bolesti jako při MS jsou i při uhnizďování, ale tohle byly bolesti, že jsme se fakt složila na zem a musela to rozdýchat

simulinek
20. črc 2018

@bajunka aha ty mne děsíš tak já snad doufám budu ok a že už aspoň něco zitra půjde vidět když ty hodnoty krasne stoupají ale bojím se toho mimodelozni ale když píšete že by ty hodnoty tak nestoupali tak uvidim

monika76301
21. črc 2018

@simulinek cysta ma 27cm???? To je nějak moc ne? Jak dopadl dnešní naber?

simulinek
21. črc 2018

@monika76301 výsledky ještě nevím ale zachvily půjdu na ultrazvuk dali my injekci na udržení miminka

simulinek
21. črc 2018

Tak my dělali ultrazvuk delohu mám 12cm takže to asi mimodelozni není čekám na český hcg když stoupnou tak budou čekat až se miminko objeví když ne a zůstane to na 1700 nebo se to sníží tak ještě dnes nebo zítra půjdu na revizi furt se jim nelíbí to krvaceni ale v dutině břišní nic není že tam nekrvacim tak uvidím modlim se aby bylo vše v pořádku

monika76301
21. črc 2018

@simulinek tak drzim palečky vim co to je taky jsem tak lezela a čekala... Ale neboj at to dopadne jakkoli musíš byt psychicky v pohodě miminko přijde vzdy ve správný čas třeba se jen schovává

simulinek
21. črc 2018

@monika76301 nevím už mám výsledky z hcg včera jsem měla 1700 a dnes 1740 což není moc velký skok tak to budou dělat znova a stále krvacim

katkas75
21. črc 2018

@simulinek drž se.... Ze všech sil se snaž udrzet klid, co to jde! Taky jsem tak ležela - týden po revizi si mě zavolali na kontrolu a šla jsem rovnou na sál.. "přehlédli" mimoděložní. Hlavně že jsi pod dohledem! Buď statečná 🍀

simulinek
21. črc 2018

@katkas75 děkuji já jsem teď my píchají injekce na zástavu krvácení a udržení miminka tak uvidím a hcg my na berou buď zítra nebo v pondělí