Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

draceka
23. bře 2018

@lzii Taky nemám ráda,když nerozumím vlastnímu tělu...chce to čas,určitě se vše srovná a miminko si k Vám cestu najde;)držím pěsti!!

bajunka
23. bře 2018

tak po 11 dnech zpoždění MS konečně dorazila a teda bolí to pekelně :p

lzii
23. bře 2018

tohle nechápu..., nahoře ovulacni dole tt

draceka
23. bře 2018

@lzii tak to vypadá,že jsi těhotná;)potichu gratuluju!

lzii
23. bře 2018

@draceka to je divne ale .. jsem teprve 21 dc .... a na mama testu se to nepotvrdilo at koukam jak kouam tak ji tam proste nevidim :/ zkusim v nedeli znovu .. ale otazkou je ktery .. zase se rika ze kdyz mas porad pozitivni ovu test tak je to tehu ale kdo vi na krev už to dneska nesihnu :(

draceka
23. bře 2018

@lzii na tom mama testu čárku taky nevidím,ale na tom druhém je zcela zřejmá...taky jsem četla,že ovu test může ukázat těhotenství.Skoda,že nestihneš dnes tu krev,tak pak v pondělí nebo počkat.jak dlouhý mivas cyklus?

lzii
23. bře 2018

@draceka pred lednoou revizi to byvalo 31 dni ... ted po revizi to bylo 41 dni ... takze vazne tezko rict ,.. jeste doma mam ten krevni test co ukaze tehu už 6dpo .. ale kdo vi .... zkuim v pondeli tu krev

draceka
23. bře 2018

@lzii tak to je ještě dlouhé čekání;(to nesnáším...ráda bych nejak pomohla,ale asi není jak...

lzii
23. bře 2018

@draceka to teda jo :( chjo , jsi hodná . hold musim pockat

draceka
23. bře 2018

@lzii to čekání na tom všem je nejhorší!!myslím na Tebe a dej vědět,jak to vypadá!!drž se!!

marci7777
23. bře 2018

Vidite tam neco?🙈😊 vykouzlete mi čárku prosím 😊🌸

lzii
23. bře 2018

@marci7777 bohužel nevidím ac bych ti ji moc přála 🌺

nunu22
23. bře 2018

@marci7777 😑moc ráda bych ti ji vykouzlila .... ještě vydrž

matrix5
24. bře 2018

@mari90 dobrý den. Pripojuji se do diskuze. 2 roky snažení a nic , po dvou letech, měsíc a pul jsem dle gynekolozky brala inofolic combi, drmek forte a pila čaj baby radnicke a byly dvě čárky. V 8 tt zamlkly potrat a ihned revize. Den před Vánocemi. Nasadila jsem opět inofolic combi upravil se mi cyklus po revizi a v úterý //. 😃Tedy tentokrat to byly dva a pul balení inofolic combi. Vzhledem ke svému veku40 je to skoro zázrak takže před inofolic těžce smekám . Kdo se snažíte dyl zkuste to. Je to dražší ale u mě 100% výsledek

jitka0a
24. bře 2018

@katkatris Tak to je dobře že testy jsou v pořádku, třeba to chce jen organismus pořádně rozhýbat a pak to půjde samo 🙂. Pokud máte testy v pohodě, tak nějaké umělé oplodnění je podle mě zbytečné, to by byla škoda do sebe píchat tolik hormonů, rozhodně vám držím palce 🙂

jitka0a
24. bře 2018

@stuplakova Jo tak to máš pravdu, chlapi o tom sice moc nemluví, ale jde to na nich prostě vidět, aniž by si to uvědomili. Moje bývalá kolegyně se s přítelem snaží už roky, je mladá, ještě jí není ani třicet a pořád nic, už byli několikrát i na umělém a pořád nic. Je na to strašně fixovaná, ale nedivím se jí, když kolem ní všichni těhotní o ona nic. Na jejím chlapovi jde ta frustrace strašně vidět. ☹

monikaa91
27. bře 2018

Ahoj holky. Dnes jsem 32 DC. Ms mám hodně nepravidelnou, takže se podle ní nemůžu moc řídit. Dnes během dopoledne mi bylo dost zle od žaludku a byla jsem taková oslabená, motala se mi hlava. 2 hodiny jsem ležela, pak se mi udělalo líp. Teď už je mi dobře, ale cítím píchání na pravém vaječníku. Myslíte, že by to mohlo být nadějné? TT doma žádný nemám. Už se snažíme 2,5 roku :( Děkuji za názory 🙂

vapka
27. bře 2018

@monikaa91 Ahoj, ono spousta příznaků může být i PMS, ale o tom víš určitě za tu dobu své... Koupila bych test a nebo si skočila na krev, jako samoplátce cca 200,- no a máš jistotu, nebudeš lovkyně důchů a bude... Držím palce, ať je to tentokrát ONO 😀 dej vědět...

hlasimse
27. bře 2018

@monikaa91 kdy jsi měla ovulaci?

monikaa91
27. bře 2018

@hlasimse Přiznám se, že si ovulaci nehlídám. Vytuším ji jen podle příznaků, a ty mám pokaždé jiné. Tento cyklus jsem vypozorovala jen hodně zvýšenou chuť na sex, ale nevím jestli byla stopro ovulace. To bylo asi před 14 dny. Ale my máme sex pravidelný, minimálně jednou za 2 dny, tak nějaké počítání plodných dnů si myslím, že je zbytečné a navíc se nechci ještě tímhle stresovat. Necháváme to prostě náhodě 🙂

hlasimse
27. bře 2018

@monikaa91 aha! Tak v tom případě se těžko hádá, co a jak 🙂 Jestli máš ms pravidelnou a už nějaký ten den meškáš, udělej si testík 🙂

mimiveru
27. bře 2018

Táákže... Tento měsíc se čekalo na ovu a oba dva dny jsme se do toho pustili. Děj se vůle boží 😀 Jen mám dotaz, jsem na příští úterý objednaná na gyndu (že se nedaří a na prevenci), je možné už v úterý, cca 9 dní po styku mít pozitivní test?? Aby mi nedělala MUDr. třeba stěry a neohrozila to?

hlasimse
27. bře 2018

@mimiveru Jestli myslíš stěry jako na čípku, tak to by mělo být v pohodě...

katkatris
27. bře 2018

@jitka0a Ano to si necháváme jako úplně poslední možnost, já doufám v to že to půjde, chce se to jen uvolnit a nebýt pořád jen ve stresu. Hormony mám už tak na pochodu, ještě si do sebe nějaké píchat. Pilulky mi bohatě stačí 🙂

katkatris
27. bře 2018

@gabrolo Tak to je super, já bych to asi chtěla vědět, ale musí to být pak super překvapení, oba budete až do poslední chvíle napnutí 🙂, to je fakt super 🙂. Možná to taky tak udělám 🙂. Jo na ně jsem taky slyšela pozitivní ohlasy. Zdraví je to nejdůležitější.

lzii
28. bře 2018

Prosím prosím o názor. Jsem 26dc, píchá mě v podbřišku a od včerejška cítím trošku bradavky. Dnes jsem našla ducha na testu. Vidíte ho taky?
P.s 21dc mi vysel trošku pozitivní ale to byl asi vadný kus

katkas75
28. bře 2018

@lzii a víš,kdy byla ovulace? Jinak na tom spodním možná cosi vidím.

lzii
28. bře 2018

@katkas75 ano vím měla jsem dvě 19 a 21 dc byla ovulace

mimiveru
28. bře 2018

@hlasimse Díky za odpověď, je tu milion holek a jen ty jsi napsala.... 🙄🤗

lzii
28. bře 2018

A bazalka se drží v horních číslech vůz foto a spinim každý den tak ani víc nepoznám