Sousedi o mně a muži debatují na Facebooku

whatty
1. bře 2018

ahojky holky chci se zeptat, máme sousedy a veřejně o mě a mám muži debatují na fcb jde s tím něco dělat? když se ozveme ještě dá na fcb fotku husy a k tomu pořekladlo že potrefená husa zakejhala... notuje jí k tomu ještě mojeho ex ☹ děkuji za ohlasy a rady

berenika39
1. bře 2018

Co zrušit fb? K čemu je?

odula
1. bře 2018

@whatty leda kdyby pomlouvali anebo kdyby ohrožovali vaši dobrou pověst. to jsou přestupky proti občanskému soužití. Netuším ale jak se to řeší, když jde o nějakou difamaci nebo porušení dobrého jména na facebooku. Možná by stálo za to kontaktovat nějakou právní poradnu.

whatty
autor
1. bře 2018

@odula no právě tak řeší jaká sem stíhačka, jak šmíruji za oknem, jak mám určitě i hrnek na zdi atd, jak by si o mě kolo neopřeli celkem mě to uraží nikdy sem jim nic neprovedla ☹ psaly tam že by muj měl dojet někdy domu dřív at vím co tu dlam atd. takže se na tu právní poradnu asi mrknu.. 😉

odula
1. bře 2018

@whatty tak to je maso. Jo, to by možná stálo za to. To jsou tedy dárečci ty sousedi 😠

slimacikmia
1. bře 2018

Hlavne si to všetko ukladaj... snáď sa s tým bude dať niečo robiť a právnik poradí. Je to pekne hnusné...

jancabr
1. bře 2018

Hm....tohle je ošklivý a pěkně na houby. Zvlášť pokud jsou to sousedi a ani jeden se v nejbližší době nebudete stěhovat.
Osobně jsem velmi trpělivý a nekonfliktní osoba, tak bych se snažila vůbec nereagovat. Na Facebook nedávat nic osobního, doma si jich moc nevšímat a naopak ještě vždy slušně pozdravit. Oni jsou ti hloupí a evidentně mají houby co na práci.

natysnovec
1. bře 2018

Ja se svoji povahou po mem ctenem otci sem vybuusna a pak sem jak byk.Ja bych tam dosla a bylo by😀Ale vim,z by nakonec odvezly me😀😀😀 normalne policie...maji pomahat a chranit👍
Preji pevne nerviky.Jsou to slepice,na kazdou se voda vari...

whatty
autor
1. bře 2018

@jancabr
já sem taky klidná ale jeho ex mě řeší už 5 let,a co chvilka je něco,nedokaže asi zkousnout že je se mnou nebo nevím,ale už mě to opravdu přestává bavit, vše mám uložené

jancabr
1. bře 2018

Taky bych si určitě vše ukládala, nikdy člověk neví.

jancabr
1. bře 2018

Ale tyhle lidi vůbec nechápu. Takhle se patlat v minulosti, vymýšlet co není pravda a škodit. Vždyť škodí jen sami sobě a určitě se to někde dříve či později projeví. A ex už někoho má?

whatty
autor
1. bře 2018

@jancabr ex je celou dobu vdana muj ji mel jen na ehm, byla vdaná a je, tak nevim co ji se*e, no asi skodi aby nas od sebe dostala nevím..

jancabr
1. bře 2018

Aha 😵 Asi zhrzelá milenka. Přišla o sex na zavolání. Pardon, že jsem to napsala takhle narovinu

whatty
autor
1. bře 2018

@jancabr no ja si to myslim taky 😂😀 a asi ona k němu cítila víc ...

leniczka23
2. bře 2018

Ukladala bych si to, ale vubec nereagovala. Ono je to prestane bavit kdyz to.nebude mit reakci. A jestli te neoznacuje tak s tim nic neudelas. Bohuzel. Ser na to..fakt..to je to.nejlepsi co muzes udelat.

priefi
2. bře 2018

@whatty a jeji manzel o jeji nevere vi?

Fb je zlo, proto ho nemam 😂 Je to cele ujete... Pokud Ti to opravdu leze na nervy, tak udelej to, co Ti holky poradily a obrat se na pravnika (pravni poradnu)... Anebo taky muzes verejne napsat, ze uz mas jejich vymyslu plne zuby a pokud Te neprestanou ihned pomlouvat a vymyslet si blbosti jen, aby Te diskreditovaly, veznes to oficialni pravni cestou. Nekdy i tohle pomuze, ale je to dvojsecna zbran, muzou se rozjet jeste vic, ale pokud opravdu chces jit ofiko cestou, daji Ti nevedomky plno munice 😉

whatty
autor
2. bře 2018

@priefi ano ví o tom ona dokonce pak svedla i od mojeho bráchu a nějakou dobu spolu byli, a pak se zase vrátila k manželovy,ok zkusím to napsat, a když to nepomůže vemu to přes právníka,

viki999
2. bře 2018

@whatty Nečetla jsem všechny příspěvky, já bych primárně odstranila dotyčné z přátel.. ono je to nebude bavit, když to neuvidíte.. blokace jejich profilu a čau.. předtím bych asi udělala screeny, pokud chcete řešit dál..

whatty
autor
2. bře 2018

@viki999 no já je v přátelích ani nemám 😀 vždy se to ke mě donese že mě řeší 😉

horsiee
2. bře 2018

A co kontaktovat manžela ať si tu svou drbající couru zkrotí. Ikdyz asi to bude nějaký moula když jí ty nevěry pořád trpí, nedokážu si jinak vysvětlit který normální chlap by jí ty veřejný nevěry trpěl.

codal
2. bře 2018

@whatty Já bych vzala manžela a asi bych si to s nimi šla vyříkat, jestli jim to připadá jako chování dospělých, inteligentních lidí. a že pokud to bude pokračovat, tak podnikneš právní kroky ohledně pomluv. Třeba je to alespoň trochu zastraší. I když takoví lidí se asi jen těžko chytí za nos. Tohle jsou takoví ti chudáci, co nemají nic na práci, žijí životy jiných lidí, pomlouvají je, protože jejich život je tak nudný, že tohle je jejich jediná zábava. A možná bych stejným způsobem kontaktovala i dotyčnou bývalku. Ať vidí, že partner stojí za tebou...

whatty
autor
2. bře 2018

@codal no já si sní chtěla vyříkat něco
i na podzim vždy sem vyčkala až byla doma až sem je třeba slyšela na dvorku, zvonila sem několikrát a nikdy mi nikdo neotevřel, když sem na ni volala přes plot čuměla na mě ale neřekla nic a šla dal...takže to je těžko no...

keicy
2. bře 2018

Můžete zkusit i PČR, většinou se dá klasifikovat jako kyberšikana, hlásit příspěvky fb...

priefi
2. bře 2018

@whatty a co jsi na ni volala? A kolikrat jsi vyckavala, az ji uslysis a pak sla a zvonila? A Tvuj manzel s ni mel pomer v dobe, kdy byl s Tebou?