Splašené hormony, aneb maminka pláče kvůli kravinám 🙂

nikka.vo
6. črc 2009

Tak se nám tu pochlubte jaká nejvíc absurdní věc (klidně jich napiště víc) vás rozplakala počas těhotenství a celkově mateřství, kdy vám dávají hormony na prdel a ostatní na vás koukají jako na blázna 😀

Takže jak už jsem psala v jiném tématu, tak po porodu mě rozpláče větší zhluk lidí zažívající to samé (demonstrace, sportovní zápasy, koncerty apod 😅 😅 státní hymna (to mám staženou prdel a zadržuju to jak se dá 😀, pak když někdo vystupuje před více lidmi a dal si tu práci si něco nacvičit, nebo naučit 😅 a podobné nesmysly 😅
Takové věci jako že řvu u zpráv kde jsou děti apod, to je jasná věc, spíš mi jde o takové ty absurnější věci 😅

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kyri
7. črc 2009

a co dojímá mě? já to hned zapomínám, ale třebas jednou, když mě l mp kašel, tak mě v noci děsně budil - to teda nebylo dojemný, to jsem řvala ze zoufalství, že se nevyspim, a celej další den budu lítat s pupkem za batoletem. to bylo děsný. fakt. jsem litovala sebe i miminko, že máme takový nervy. (a tatínek se odmítl ohleduplně spakovat a přespat v jiným pojkoji 😠 )

sarkabrezen
8. črc 2009

díky kyri 🙂 těhulkovaly jsme v "Březen možná začátek dubna" možná pamatuješ 😵

hele holky to teda sem moc nepatří, protože to žádná bezdůvodná kravina nebyla - ale včera jsme s manžou měli jako kulisu zapnutý ten Jacksonův pohřeb a tak jsme se o něm normálně bavili, nejsme žádní fandové, ale bavili jsme se o něm, jestli si ty písničky psal a tak... no prostě normálka... a najednou jak k mikrofonu pustili tu malou Paris a ta tam začla vzlykat, že tatínek byl nejlepší tatínek co mohla mít... no tak to jsem byla hneeeed, slzy do očí knedlík v krvu... 😅 a to jsem si myslela, že když už nekojím ani nejsem těhotná nebo tak tak se mi ty hormony už vrátily do normálu??

myslíte holky, že tuhle postiženost 😅 máme už jako na furt?? já myslela, že to je v těhotenství a pak kvůli kojení, ale já to mám fuuuuurt 😲

katarina82
8. črc 2009

Čau Nikouši,
tak mě to těhotenství a porod taky nějak mentálně poznamenalo, páč dřív jsem bývala normální 😀
Neřvala jsem u žádných filmů, prostě u ničeho, co se mě nějak osobně nedotýkalo. Jen párkrát jsem za mlada obrečela nějaký film o zvířátkách, toť vše, ale teď... 🙄 😅 😅 😅 Hrůůůza.
Řvu u všeho, co má něco společného s dětma, ale i když to nemá být smutný 😀 Já třeba prořvala polovičku filmu "Jak se krotí krokodýli" 😀 😀 😀 No mě toho malého bylo tak líto, když mu zase nepřišel dopis od maminky 😢 😀 No a taky "Líbáš jako Bůh" jsem obrečela. Naši nám to doporučili, že si na to máme zajít, že je to docela sranda a když jsem jim říkala, že jsem u toho brečela, tak na mě táta čumí a říká: A byli jste na ten stejný film co my??? 😀 😀 😀 No já tam obrečela ten porod hned na začátku-porody mě teď strašně berou 😔 , novorozeňata taky 😅 a pak jsem tam obrečela třeba to, jak si na konci to jedno dítko nacpalo na hlavu tu plechovku a nešlo to sundat, ono brečelo a já s ním 😀 😝

kaleilah
8. črc 2009

Tak začala sem den se slzama v očích, moje MALINKATÝ miminečko mi nějak vyrostlol, vzal si prdelkatý ubrousky a ráno s nima jezdil po posteli a dělal bzzzzz-už potřebuje asi nějaký autíčko, ale mě úplně dojalo jak je šikovnej, velikej a že se začíná osamostňovat

kaleilah
8. črc 2009

jo a ječtě mě v slabý chvilce rozbrečí když danýsek ječí na celýkolo tátatátatáta a bábábá a že mátaky maminku ho ani nenapadne 😢 😀

janca.k
9. črc 2009

Hoj, tak já neznám ani těhu hormony ani ty poporodní...já znám krizovky mrchové, když se prostě nedaří...ale co mě vehnalo slzy do očí naposledy...tahle diskuze...fakt super, chvilkama jsem se tady řezala jak blbá, až si chudák manžel myslí, že jsem se definitivně zbláznila 😀 😀 😀
ale jinak já řvu poslední dobou taky furt...reklama na Kofolu, záplavy...blbé kecy pacientů v práci...prostě mazec...dokonce jsem měla slzy v očích, když mi manžel řekl, že pojedeme na dovču...ty jo, co já budu dělat, až budu těhotná...asi budu řvát i u jízdního řádu 😀 😀 😀

bambulik
10. črc 2009

Verčo se tady směju že jí zjebeš když vytahuje portmonku...
ted jsi frajerka, ale tenkrát to nešlo vid? Já Tě chápu... holt hormony...

nikka.vo
autor
10. črc 2009

Tak tenkrát mě to rozbrečelo spíš než naštvalo a ještě jsem jí v té době netykala 😅 ... po tykačce jsem se otrkala a nebojim se otevřít tlamu 😎 (jak už to tak bývá) 😅 😅 😅

berus
26. črc 2009

právě řvu u Štěstí 😢 😢 😢 😅

lucbra06
26. črc 2009

Tak já jako těhu jsem brečela jak želva když mi manžel nechtěl zastavit u cukrárny pro větrníky 😀 mě to přišlo tak líto 😅 a dodnes to nechápu 😎 kde se to ve mě vzalo.

pepibubu
27. črc 2009

Kamarádku spolehlivě rozplakalo štěňátko z reklamy na toal. papír Kleenex, a na tvarohovou Activii - "tvaroh se zasnoubil s activií"

Marně přemýšlím co dostalo mně, u mně se to spíš projevilo i u těch nejblbějších happyendů, nad kterejma bych si dřív jen poklepala na čelo, tak mi vlhnou oči....

Jen doufám že druhý těhotenství a porod to ještě neznásobí... to bych plakala i z "dobrý den..." 😀

atreides
27. črc 2009

tak dvě věci, které si pamatuju, že mě v těhu rozeřvaly, když hasiči v zimě zachraňovali srnku z rybníku a pak když jsem si uvědomila, že jednou Ninušce oba umřeme a ona tu zůstane sama 😅

zeez
27. črc 2009

Rvat u Stesti je naprosto normalni. To ja ted ujizdim na reklame (snad na Skodu) kde si chlapeckove a holcicky vykladaj, ze muze foukat na kocku. Fakt jsem blazen 😀

berus
27. črc 2009

zeez, já vím, ale před Matýskem jsem byla fakt tvrďák a smála se všem, kdo buleli u Titanicu 😅

klasicky mě rozeřvou špatný zprávy o dětech, povodních (páč si představuju děti bez hraček 😅 ) a o všem špatným

ale v těhu a v 6ti nedělí jsem řvala třeba kvůli tomu, že mi manžel místo červených jablek přinesl zelený 😅 , že 1000000x za den neříkal, že je Matýsek krásný dítě (jsem si myslela, že se mu nelíbí)

a dneska bulim skoro od rána, zítra máme 1 rok, tak nostalgicky vzpomínám a fakt se nějak nemůžu ovládnout, pořád mě štípou oči 😅

emamamamu
27. črc 2009

jezisi, me ted rozbreceli Hudler a Krainova v Blesku...bez srandy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cervena_vila
27. črc 2009

Ahoj holky, taky se přidám. Rozbrečela jsem se u poslechu Prodané nevěsty - nikdy předtím mi k pláči nepřišla 😉
A dneska jedno video z youtube, které všem připadá krásné. Kdybyste si chtěly poplakat, tady je odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=NpSZa00-3eM
consti
27. črc 2009

nikka super téma. Jsem se tak dlouho nenasmála 😀 😀 .
Já těhu nejsem, ale dle podobnosti vašich a mých reakcí, bych vám mohla klidně konkurovat. 😀 Řvu taky pomalu u reklamy a když vidím malé miminko atd.
Naposledy mě rozbrečel Earth song od Jacksona (taky nejsem fanynka, ale tato písnička a hlavně ten klip k ní mě vždy dostane). Jen jsem dřív řvala až u toho, jak se tam ten delfn(nebo co je to za rybu, přes slzy jsem to pořádně nikdy neviděla 😀) snaží dostat z té sítě 😅 a momentálně řvu už při prvních tónech 😀 😀 😕.

nikka.vo
autor
27. črc 2009

cervena_vila...to je chudísek 😅 😅 😅 Ale tak letěl alespoň jednou v životě, no 😔 😀

atreides
28. črc 2009

cervena_vila: to je doják 😅 😀

cervena_vila
28. črc 2009

Pak jsem k tomu viděla i dokreslený konec, jak si roztáhne padák - asi to taky nemohl vydržet 😉
consti - Earth song je taky síla na city 🙂

f.nina
28. črc 2009

No já se naposledy rozbrečela v neděli u televizních zpráv u reportáže kdy se svatebčani protančily až k oltáři.absolutně mě to vzalo 🙄 😅

murecka
28. črc 2009

Ahojky všem,
úžasný téma, moooc jsem nasmála, ještě dneska ráno jsem se poplácávala na rameni, jak jsem tentokrát krásně zvládla hormony, v těhu, v šestinedělí a vlastně i teď. Tak to už je pryč. Dneska jsem byla se starším synem v kině na Době ledové 3, plakala jsem hned několikrát a plně si uvědomovala absurditu svého chování 😀. Musely to být hormony, protože jsem plakala i tam , kde kino řvalo smíchy 😅.

kaleilah
28. črc 2009

Tak zase doplnim: dneska mě rozbrečela tchýně, když mi zničiladva nový ručníky... 😢 🙄 šla si umát hlavu abych jí ostříhala, vzala si ručník-čerstvě obarvený rudý...tak jsem jen zalapala po dechu, hodila ručník do arielu a donesla jí starej hnusnej aby si pak po ostříhání měla do čeho utřít..a výsledek? jak měla hlavu ve vaně tak šáhla po prvním ručníku co byl po ruce a to byl ten druhý nový, co jsem měla na věšáku 🙄 tak o jsem bulela dost...A ještě aby toho dneska nebylo málo tak když děto odpo chrněly,tak jsme si taky lehla a když jsem usínala, začal pískat papouch, tak jsem ho šla zakrej, to se opakovalo tak jsem se hystericky rozeřvala že se snad nikdy nevyspim 😅 😝 😀 a tím mým řevem probudila děti...pláč nanovo, že jsem šílená matka která se nemůže vyspat sama a nenechá ani děti 😔 😀 a pak do třetice pro dnešek když mě chytly záda, skákala jsem na míči a podjel mi, protože mi přišlo hrozně líto že už ani ten míč mě nechce a že jsem protivná a nesnesitelná 😒 😅 bůůůůůůůůů a ted se mi chce brečet znova protože..prostě proto 😕 😀

kaleilah
28. črc 2009

omlouvám se za chyby, čerstvě obarvený rudý samozřejmě vlasy, ne ručník 😉 😀 😀 a píšu jak čuně a dělám překlepy protože přes slzy nevidim, aby bylo jasno 😀

lu777
29. črc 2009

já si pamatuju jak jsem v těhu koukala na předpověď počasí a řekli, že budou možná přeháňky a to mi stačilo, já bulela asi hodinu! a nemohla jsem vůbec přestat...
do toho přišel manžel a vysvětlete mu to, že 😅 😅 😅

binki
31. črc 2009

když umřela Pocahontas a běžela se zvířaty k Manitouovi
když v dvd The Cars, pomohlo červené auto dotlačit jedno havarované do cíle
to asi mluví za vše...

kaleilah
1. srp 2009

Tak mi zase po dlouhý době tekly slzy dneska v autě, když po týdnu je konečně hezky a akorát jely auta s mašličkama a houkaly-svatba a mě tekly slzy že je to krásný když se berou a mají hezký počasí 😝 😀

kaleilah
1. srp 2009

dnes jsem ještě neskončila, rozbrečela mě reportáž ve zprávách na nově jak hledali kluka v zoo 😅 😀

bibi1711
3. srp 2013

Spominam si, ako som sa pri prvom tehotenstve rozplakala v Mc Donalde-mala som sialenu chut na Big tasty- lebo mi dali don malo omacky.Manzel ho musel vratit a oni mi tam tu omacku docapovali...🙂

zvirka
3. srp 2013

Já brečela u reklam, kdekoli byla miminka nebo malé děti, a vydrželo mi do roku malého, ale občas ujedu i dnes 😀