• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolehlivé rodinné auto. Co by ste poradili?

12. července 2016 
25. bře 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste tady:

Kia Cee´d

Velmi sledovaný korejský model nižší střední třídy v nárazovém testu obstál. Může se tak právem chlubit pěti hvězdičkami za ochranu posádky a čtyřmi za ochranu dětí. Velmi dobré hodnocení ve všech aspektech dělá z tohoto modelu jeden z nejbezpečnějších vozů daného segmentu.

Náraz zepředu: 13 b.
Náraz zboku: 16 b.
Náraz do kůlu: 2 b. (simulace nárazu do stromu zboku)
Připomínače pásů: 3 b.
Celkem: 34 b.
Ochrana dětí: 37 b.
Ochrana chodců: 11 b.
Hvězdičky: posádka *****/děti ****/chodci **
25. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mne je barva teda dulezita, lip se mi auto hleda na parkovisti :grinning:
25. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: Říkám, každý ať si vybere co chce. Slyšela jsem zase názory, že Kiu nikdy v životě, tak jsem si z toho vybrala, zhodnotila a ucelila svůl názor. :slight_smile:
25. bře 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka já nenapsala že honda nejsou japonci,nevím kde sis to přečetla.Já napsala že si taky myslím že nejspolehlivější auta jsou korejci a japonci :wink:
llucinka:
http://www.autorevue.cz/default.aspx?section=17&server=1&article=13070
Hvězdičky: posádka *****/děti ****/chodci **

http://www.kiaclub.cz/msgboard_detail.php?action=reply&id=1699&lang=cze
Kia just got 5 stars, the highest safety rating at EuroNCAP. And it is the first Korean car ever to achieve that.
Já vám to neberu, klidně si Kiu kupte, bóóóže :grinning:
25. bře 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak abych jeste neco dodala k tematu, nase nove auto bude cca v roce 2010 nova Audi A6, tedka vysla nova A4, dokonalost sama, takze nekdy na podzim bude kombi a cca v tom 2010 bude i nova A6,t ak jsem na to zvedava...dle me se maji auta menit kazde 3 roky
25. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lluci :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale v zasade souhlasim. Kazdemu se libi neco jineho. Jeste ze tak, predstava, ze po ceste jezdi furt ty same auta :grinning: A pak to hledani u obchodaku :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katharin souhlasím s tebou. Tchán má Ford Galaxy, což je stejný typ jak Multivan a přemýšlíme o tom, že něco takovýho koupíme taky. Úplně bezvadný auto na dovolenou. Spotřebu má taky po městě do 8 l a na dálku i pod 7 l.

Jinak my máme služební novou Octavii a taky bych řekla, že místa tam je dost. Už tam byli i 2 autosedačky a já seděla mezi úplně v pohodě. Ale je pravda, že ty sedadla vzadu mě taky moc nevyhovujou, ale pořád lepší než Fabie. Tu bych nechtěla ani za nic, max. jako auto do města. Na dálku mě vždycky boleli příšerně záda.

Já mam jen do města Seat Arosa, což je tedy hodně malý. Ale vyšlo nás to na super cenu, jen 30tis a při tom se prodávaj kolem 70tis. Po zimě to chceme prodat a uvidíme pro co se nakonec rozhodnem.

Též souhlasím s Japoncema, jsou dobrý. Měli jsme Mazdu 323 a nebyl s ní jedinej problém :wink:
25. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: Mít peníze, taky bych šla do audiny :grinning:
25. bře 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lluci, nastesti u ni jde udelat N1, tak nam i neco vratej
25. bře 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdulak: Nebylo jak dřív. Trabant, Lada, Škoda a bylo :grinning: A nikdo si nic nezáviděl a nekradl :grinning:
25. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: pro mě je fabka taková nákupní taška a vidím v ní skoro jenom důchodce :confounded:
25. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: tak to jooo, to je hnedka pár stovek tisíc ušetřených. Konkrítně u tohoto auta :grinning: Cena bude jistě šplhat daleko přes mega, co?
25. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
my mame tiez galaxy a je to supeeer. kocik ani nemusim skladat, fakt problem s miestom nemame. mame 1.9tdi a spotrebu okolo 7l, a soferuje sa perfektne, kedze clovek sedi trosku 'vyssie' ako ostatne auta. ked toto dokona tak chceme supermax od fordu, vyzera a jazdi perfektne, ma kopec miesta a fordy su cenovo este akotak oproti audi a pod.
25. bře 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lluci, daleko ani tak moc ne....tak 1,3 to vidim
25. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to nebylo: Vyber si jake auto chces. To bylo: Prijd, spi tyden pred Mototechnou a mpozna na tebe neco zbude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vim jak nasi stali frontu na Favorita..... :wink:
25. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajdulak: Jojo, taťa čekal na své první auto 4 dny :slight_smile: Mamce doma nic neřekl, že jde pro auto, chtěl to jako překvápko a ona trnula strachy, kde je. Ani nemohl zavolat, jinak by přišel o místo ve frontě :grinning:
kristi: Hmm, a barvu máš vybranou ajkou?
ja ne, to vybere asi muz....dost se mi na Audinach libi i cervena, ta je dobra...ale bude to firemni auto, takze to vidim spis na modrou..koukam tedka tady do katalogu a se mi libi Liquid metaliza
25. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Penzicanka: V pěti se do ocktávky vážně nevejdeme. Právě řešíme, co s autem. Někdo tu nadává na Renaulty, ale my máme clio (na nákup) a nemůžu si ho vynachválit. Teda jen do toho města. Naši už 4 roky taky renault a žádnej problém. Asi půjdeme do grand scénic... Musíme něco většího kvůli autosedačkám :wink:
25. bře 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka mě Fabie nevadí, do města bych jí brala. Já nesnášim všechny ty malý auta jako je ta moje hnusná Arosa. Když mi jí přítel koupil, tak jsme se pěkně chytli, ale na druhou stranu k doktoru s malym mě to doveze. A doufam, že se brzo prodá a koupí nějaký auto normální velikosti :grinning:
25. bře 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fabie je do mesta dost v pohode, ja co fakt nesnasim je Ka - to je hrozny auto
25. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych si měla pro se be něco vybrat, tak jdu do Mercedesa - B. Je taky vyvýšený, kufr taky dobrý a desing pro mě úplně super :slight_smile:
25. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi souhlas, to je takový divný :grinning:
25. bře 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len k tomu, čo som písala k tým francúzom, podľa mňa tie staré modely boli fajn, sama som mala saxo a nebol s ním problém... ale tieto nové, čo počujem, tak to ľudia len nadávajú, mám skúsenosť s P 206, 307, 308, 407... a R laguna a megane... ostatné neviem...

k oktavii, v tej starej je fakt strašne málo miesta na zadných sedadlách, to je fakt des, v tejto novej je to OK, ja som zatiaľ no oktavku nič zlé nepočula a to poznám strašne veľa ľudí, čo ju má, vlastne tu v okolí má každý oktaviu a druhé auto väčšinou fabiu, alebo golf, alebo punto...
my jazdíme dosť na spotrebu, ale vždy jadzíme mesto + mimomesto (bývame mimo BA, dochádzame do práce), ale to mimomesto dá tomu autu asi viac zabrať ako to mesto, lebo u nás treba veľa veľa a rýchlo predbiehať :grinning:
ale vždy máme skvelú spotrebu... napr. ja mám o 1,5 l menej ako moja sestra na takom istom aute...

a aj tá kazivosť áut a pod. ono veľmi záleží aj od majiteľa, resp. vodiča, my máme so sestrou úplne rovnaké autá, len v inej farbe, tá istá výbava, ten istý motor, skrátka až na farbu to isté, ale v akom stave je jej auto a moje, to sa nedá zrovnať...

takže je rozdiel v kazivosti napr. firemných áut (kde sa na tom aute vystrieda 6-7 vodičov), taxíkov a áut, ktoré používa žena ako druhé auto v rodine, alebo deduško, ktorý si auto oprašuje v garáži a jazdí tak na dušičky a na veľkú noc :grinning:
25. bře 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petraluk,nezlob se,ale multˇák je něco docela jinýho!!!Pleteš si to se sharanem,nebo seatem alhambra.Tohle včetně toho galaxy je víceméně na jedno brdo.Multivan je vlastně dodávka s praktickým vnitřkem.Je to jako caravelle,nebo transporter,ale ten už je vážně dodávka.
25. bře 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek