Auto pro tři děti. Jaké pořídit a kolik investovat do ojetého?

cekypetra
5. črc 2020

Ahoj maminky,

vy, co mate vic jak dve deti, jake auto jste porizovaly? Jake bezpecne auto se da pro vetsi rodinu sehnat a kolik se do ojeteho musi investovat? Zajimaly by mne vase prakticke zkusenosti, proto se ptam zde.

Dekuji a hezkou nedeli,
P

lennus
5. črc 2020

@cekypetra Nemám zkušenosti, ale známí si chvíli Ford S-Max a mít tři, také by se mi líbil 😉

nikinelinaty
5. črc 2020

@cekypetra Máme nové auto Dacia pro 7 lidí, ještě s tím dobrým motorem.. použité auto mame ze zahraničí a složí nam už 13 let a je bez poruchy. Jste auto je velké riziko. Staré auto mám já pro děti ze školy, kroužky a logopedie. Či nákupu.

hanve
5. črc 2020

Máme tři děti a sedmimístného VW Sharan dovezeného z Německa. Já si ho nemůžu vynachválit,jsem s ním strašně spokojená.

verionka
5. črc 2020

Máme děti zatím jen dvě, treti mozna casem, ale auto devitimistne (dělá se i osmimistne) Ford Tourneo Custom. Je to neskutečně prakticky, teď máme poslední řadu sedaček vyndanou a je tam plno mista na kočárek, psa, kola... v případě dlouhé cesty někam nebo kempovani se dá v tom zadním prostoru na zemi i relativně pohodlne přespat. Ačkoliv jsem se mu zpočátku bránila, jsem strašně ráda, že mě přítel přesvědčil 😊

panihk
5. črc 2020

VW Touran

sudylichozrout
5. črc 2020

Meli jsme VW Sharana ted mame novou Dacii Lodgy. Do te se 3 autosedacky vejdou uplne cajk.

hanulkaha
5. črc 2020

Ahoj, my mame Kia Ceed kombik a vsude se tvrdi, ze se do ni vejdou tri sedacky...no nevejdou. A vzhledem ktomu, ze planujeme tretiho prcka, tak resime ten samy problem... Tchan ma Toyotu Verso, kam se tri sedacky vejdou uplne s prehledem, tak uz poťoucham manzela, aby se hlasil, kdyby chtel tchan auto prodavat 😁

puhelin
5. črc 2020

300.000,- za ojetejsi Ford Galaxy.

prezdivka
5. črc 2020

Chevrolet Orlando.

aquila
5. črc 2020

Máme VW Touran a jsme moc spokojení.

plamenak11
5. črc 2020

VW Touran

veroniquecz
5. črc 2020

Citroen c4 Picasso nebo grand Picasso 🔝👍

marti89
5. črc 2020

Tatí koupil Ford Tourneo Courier - 3 sedačky se tam vejdou a má i hezký velký kufr + rakev nahoře, když jedou s vnoučatama na výlet, je to na pohodu i s kočárkem.

teerulka
5. črc 2020

300 tisíc za novou Dacii lodgy, jsme spokojeni 😉

kakret
5. črc 2020

My měli na 3 děti vw Touran jako dobrý, ale mnohem pohodlnější je teď ten Ford S Max co se místa týká. Ale máme děti už 4takze se vracíme k vw je prostě vymakanejsi co se týče jízdy a všeho.

95newmommy2020
5. črc 2020

Manžel chtěl vždy velkou rodinu. Máme Peugeot Rifter RV 19, je prostornej, ale kočár stejně skladame. Uvažujeme, ze kdybychom měli další dítě pořídili bychom nějakou dodávku už. :D Já bych chtěla auto kam bych jen postavila kočár, tak jak je a zároveň měla dost místa nooo. A ne jak v našem autě c2 Mazda 6, kde když dam kočár tak tam nedám nic jinyho, a ještě musim přemýšlet jak ho umistim, aby se vešel.

dunkap
5. črc 2020

My máme tři děti a pořídily jsme Citroën berlingo. Jezdím s ním hlavně já a jsem náramně spokojená.Kočár do kufru dám celý a nemusím ho vůbec skládat. Cena za ojeté byla 200 000, -.

lucifux
5. črc 2020

Ahoj máme peugeot partner teepee a citroen picasso c4. Obě jsou super, prostorné, pohodlné, ojetina se dá sehnat do 150 000. Obě jsme pořizovali z auto esa. A jsme s nimi spokojený. U toho peugeota je ještě super, že jsou zadní dveře zašupovací, takže u dětí 100% pohoda, nemusíme se bát, že ty dveře obouchají, nebo někomu odřou auto. Spousta úložného prostoru.

beata.n
5. črc 2020

Máme Ford S-Max a jsme maximálně spokojený. Volili jsme variantu flexifuel-da se tankovat benzín i ethanol. Je to opravdu veliké auto. Nechali jsme si ho dovést z Německa a stal 320tis.

ev.ka
5. črc 2020

My máme vyhlídlého VW caddy maxi
má kamarádka pro 3 a spokojení

madbetka
5. črc 2020

Tři děti, Opel Zafira, jsme spokojení 🙂

lela82
6. črc 2020

Lancia Voyager