Sportovní kočár Explorer Freeline. Máte zkušenost?

petula...
18. bře 2008

Ahoj holky, musím už koupit sporťák a přemýšlím o tomhle typu. Nemáte s ním náhodou některá nějakou zkušenost? Díky

gondola
18. bře 2008

Petulo, měla jsem na něj také zálusk. Nakonec mám Demu, ale je to úplně ten samý, jen detaily jsou jiné. Mně se zdá fajn, jde dobře složit do auta, složím si ho tam sama. Jenom jedna nevýhoda, pokud přehodíš rukojeť tak, aby mimi na tebe vidělo, neujedeš ani metr. Nevím proč, ale jde to hrozně blbě. Ale mně to neva, bo malá se chce stejně dívat dopředu (já už jsem ohleděná). Přední aretovací kolečka jsou fajn, dobré je taky polstrování(odnímatelné) a je poměrně prostorný. Super je také velký nákupní koš. Prostě shrnuto - já doporučuji.

bobisek
18. bře 2008

Ahoj Petul 🙂 , já si ten sporťák kupovala letos a už v něm drnčíme o 106. Má výhodu ve skladování. Složí se jednou rukou. Super velkej koš a využiju hodně odkládací pultík u rukojetě. Je dost širokej, tak se mi tam vejde super zimní fusak. Ale nacházim i nevýhody. Nemůžu na něj sehnat pláštěnku. Lůžko bych brala delší, prckovi přečuhujou nožky. Ve střížce není okýnko na čumendu, tak furt kočár předbíhám a jukám, nebo mám střížku složenou. A nánožník je jenom látkovej a nám spíš vadí, tak jezdíme bez něho. Ale vzhledově mě prostě nadchl a tak si říkám, že v létě nánožník nebudu potřebovat. Střížka sluníčko stejně nezachytí, takže musim pořídit slunečník. Malýmu se v něm ale moc líbí a to je hlavní. Je celkem lehoučkej a dobře ovladatelnej, takže v závěru jsem spokojená i já. Myslim si, že každej kočár má svoje pro a proti 😵