Stará láska nerezaví. Stalo se vám to?

martule20
19. dub 2009

Stalo se vám někdy, že jste po spooooustě let potkali svoji dávnou lásku a
všechno se vám "vrátilo" ? Zažila jsem teď zvláštní věc - moje první láska
mě opustila před třinácti lety s mou nejlepší kamarádkou, dnes jsou manželé,
mají krásnou holčičku a my se až teď poprvé od rozchodu setkali... Už jsem
taky léta vdaná, mám úžasnou krásnou dcerku a spokojené manželství,
ale přeci jen se mnou to setkání pěkně zacloumalo. Když jsme se tenkrát rozešli,
začala jsem blbnout s jídlem a skončila u anorexie-bulímie, táhlo se to se mnou
pět let. No a teď opět intenzivně řeším svou postavu, se kterou jsem se od porodu
nijak zvlášť netrápila, přišlo mi to dobrý. I když mnohem rozumněji - pohyb apod.,
ale stále se sebou nejsem spokojená. No a psycholožka mi na to řekla, že se může
stát, že se to s tím setkáním člověku vrátí se vším všudy - tedy i to opětovné
nastartování nespokojenosti sama se sebou, jako jsem byla tenkrát po rozchodu,
kdy jsem chtěla být krásná, kdyby se ke mně třeba vrátil 😀

kristi
20. dub 2009

skurinka, ne manzel to neni 😀

melysa, to ja vim moc dobre, ze hrozi....prave to je dobrej adrenalin. Ale me to neubiji, spis me to proste bavi, je to svym zpusobem hezky se obcas zasnit....

konoupek
20. dub 2009

no ono taky záleží,jak by ted ten dotyčný vypadal,že jo.Tehdy měl krásný, dlouhý, hustý vlasy a kdyby se předemnou objevil,plešatej s pupkem,tak by se mnou asi zase tak moc necloumalo 😀 😀 😀

skurinka
20. dub 2009

konoupek- 😀 😀 😀 😀
tak ten muj je porad fesak k nakousnuti 😀 😀 😀

konoupek
20. dub 2009

jéžiš,za ty chyby se stydím ted 😅

melysa,tak ty taky bydlíš někde poblíž jo 😉 🙂

kristi
20. dub 2009

etn muj je snad jeste vetsi fesak, nez kdyz jsme spolu chodili..dospel, zmuznel, proste kus....

konoupek
20. dub 2009

ho já si taky nepřipouštím,že by mohl vypadat jinak,než kdysi.To ne! 😀 😀

konoupek
20. dub 2009

kristi,tak věřím,že to musí být adrenalin 😉

skurinka
20. dub 2009

ach jo holky 🙂 tohle j takovy nespravedlivy ze nemuzeme s nema bejt ,ale zase na druhou stranu je to vzruuusoo 😀 😀

kristi
20. dub 2009

on je typ cloveka, co neni proste na naky manzelstvi...kazdy rok je tak 8 meiscu nekde v haji, projezdil pul sveta, letos zase Mexiko a Argentinu, i kdyz by deti chtel, tak nevim, zda by to ho nekdy udrzelo doma.....jeste potrebuje trosku dozrat.....

aprave to, jak je svym zpusobem nepolapitelnej, to je proste zajimavy...

i kdyz jsme byli zasnoubeni a uz to malem bylo, ale kdyby jsme se vzali v tech 19 nebo 20, mylsim, ze bychom spolu nevydrzeli....

konoupek
20. dub 2009

aspon můžem snít a představovat si,jaký by to bylo,kdyby.....a to je na tom to hezký

jakoubka
20. dub 2009

ahoj,
tak to jsem asi jediná,co se jí nerozklepou kolena,když vidí svou první lásku 😀

skurinka
20. dub 2009

a jakto jakoubko? 🙂

karotky
20. dub 2009

Já teda nevím,co je to opravdová láska.Asi jsem jí nezažila,protože si nejsem vědoma,že by se mi při pohledu na nějakého chlapa podlamovala kolena,potila bych se a bušilo mi srdce.A nebo jsem frigidní?! : 🤐 -D
S manželem jsme spolu 9 let (rok z toho jsme spolu chodili) a můžu říct,že nejintenzivnější rok byl ten první po svatbě.Mohla jsem na něm oči nechat...................😵
S odstupem času nám manželství zevšednělo,ale naštěstí to oživilo moje vytoužené těhotenství. 😝
Ale pokud bych se s nějakým chlapem rozešla před mým vztahem s nynějším manželem,určitě bych nepřemýšlela o tom,jaké by to bylo,kdyby jsme se nerozešli apd.Měla bych ho na háku. 😀

melysa
20. dub 2009

kristi, chápu. Naprosto, člověk se na chvíli povznese a odreaguje od těch našich máminých starostí radostí 🙂
skurinka jsem z Chropyně, do Ol jezdíme do kina a nakupovat 🙂

kristi
20. dub 2009

karotky, to asi proto, ze jsi asi proste nepoznala jaky to je.....

melysa
20. dub 2009

jakoubka já na svou druhou lásku taky nevzpomínám v dobrém, a když ho jednou za rok potkám tak se mu klidím z cesty ( násilník a alkoholik), jojo v 16 je člověk blbej ☹

skurinka
20. dub 2009

melysa-aha tak to jo 🙂
je to krasny ...no a uz tady chodim zasnena s usmevem na tvari,zrejme budu muset behat abych to rozchodila 😀 😀

kristi
20. dub 2009

skuri klid..... 🙂

karotky
20. dub 2009

Kristi,...............myslíš jako zamilovanost?

melysa
20. dub 2009

myslím, že záleží na tom, za jakých okolností se vztah rozpadl, co v tom sehrálo roli.. podle toho se na ty lásky buď vzpomíná v dobrém a nebo se na ně člověk snaží zapomenout..

kristi
20. dub 2009

dyk jsi to psala, ze nevis co je to opravdova laska....nerikam, ze se ti musi pdolamovat kolena, ale mozna by aspon chvili mely.....

jakoubka
20. dub 2009

Tak já jsem chodila s klukem 2 roky(první velká láska).pak začal chlastat 😝
Pak jsem žila 7,5 roků s otcem Kubíka,takže taková první láska nestála za nic,páč od 17 let jsem měla tyto dlouhodobý vztahy.

A kluci se ,kterýma jsem se líbala od 15-16 let na diskotékách,tak to nepočítám,jako první lásku 😀

I když teď jsem si na jednoho vzpoměla 😕

melysa
20. dub 2009

to každopádně kristi, podlamovat se musí 🙂 Nebo alespoň stáhnutej žaludek, v práci jsem měla platonickou lásku a potkávali jsme se jen na obědě a já několik let se tam pořádně nenajedla-to myslím naprosto bez nadsázky 🙂

kristi
20. dub 2009

melysa, no aspon..nebo takova ta nervoita, kdy prijde, nebo zda se ozve, rposte tam musi byt ten drive.....k tomu se clovek nedopracuje, to tam bud je nebo neni

slunicko552
20. dub 2009

Tak první lásku jsem potkala a byla jsem v šoku.Když jsme spolu chodili byl hokejista,úplně nádherný 😵 .Te´d má tak 120kg 😲 a hrůza 😢 Takže na kolena rozhodně nepadám 😀 😝

karotky
20. dub 2009

Kristi,...............tak možná,že trochu ano,ale já si to už nepamatuju.Pro mě byl (zatím) nejhezčí zážitek v životě,narození Adámka a to přehlušilo všechno. 😀

melysa
20. dub 2009

tak tak 🙂

kristi
20. dub 2009

karotky, no kazdej to mame tak nejak jinak..... 😀

konoupek
20. dub 2009

sluníčko,zub času zahlodal co 😀 😀 😀

slunicko552
20. dub 2009

konoupek to jo a pořádně teda 😝