• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

6. prosince 2015 
jj Japonko, určitě vyřiď pochvaly orchestru a zpěvákům, ale nejvíc Dashence :grinning:
Některým se určitě ulevilo, ale ty profi tanečníky to určitě mrzelo :frowning2: Nedá se nic dělat.

Párátko taky jsem Ivušku nemohla poznat, ale jak Terezka podotkla, i Markovi byla znovu představena :wink: :grinning:
Film Chicago já naopak miluju, hlavně Cell Block Tango a pak závěrečný song a vystoupení Catherine s Renee. To nemá chybu a obě mají pohybové nadání :wink:
14. pro 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
japonka: no, Kumžák fakt vypadá stydlivě :zipper_mouth: holt se vyjadřuje jinak :sweat_smile: copak si asi s Dashi udělali? :confused: :frowning2: mně se spíše líbí Dušan, páč v 4TETu je s ním největší "bžunda" :grinning: (ale je jednak ženatý a jednak moooc vysoký :grinning:)

mrkněte na fotky, Evino fialové šaty jsou snad čím dál hezčí :dizzy_face::
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/o-soutezi/soutezni-vecery/79-7-soutezni-vecer
15. pro 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Párátko taky by mě zajímalo. Takovou dobu spolu byli.
Japonko ???????
Nevíš, proč se rozešli? Nebo manžel by nevěděl?

Mě se hrozně líbily ty na latinu. Fakt super. :wink:
15. pro 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Vás zase všechny zdravím !!!

Co se týká rozchodu Martina a Dášenky, tak se toho hodně napsalo a namluvilo, ale důvod rozchodu opravdu ví jen ti dva. Jelikož jsem ani ś jedním na toto téma nemluvila, netroufám si tady o tak citlivém tématu cokoli tvrdit.
Holky, je mi líto :frowning2:

Pochvalu jsem manžovi vyřídila a byl rád :slight_smile:

Ducky : Chicago jsem bohužel zatím neviděla, al doufám, že jednou si udělaám čas.

Měli bychom začít uzavírat sázky na sobotní finále, jak to všichni vidíte ???
16. pro 2008 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
japonka - tak fajn, díky za vyřízení :wink: a ať to pošle dál :slight_smile:

já to vidím na Norisku :slight_smile: i když Baťuli bych to přála víc - jenže Noriska je lepší

jsem zvědavá, jestli bude na závěrečném večeru nějaké překvapení :slight_smile: jestli ano, tak mi to - prosím Tě, japonko - nevyzrazuj :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kámoškou máme stejný názor, že holt vyhraje Noriska - ale o fous :wink: ale jak píše jabber, též bych to přála raději Batuli :slight_smile:
17. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. pro 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že nakonec vyhraje Noriska.
Ale o prsa korejské závodnice, jak by poznamenal Bosáček :grinning:
Já jsem rozpolcená mezi sympatiemi a tanečními schopnostmi. Noriska fakt tancuje dobře, Danuška o něco hůře, ale zase v jejím věku.
No, ať to dopadne, jak to dopadne, tak nebudu zklamaná tak ani tak :wink: :sunglasses:
17. pro 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paratko :grinning:

ducky - přesně, zklamání to každopádně nebude :wink: :slight_smile:
17. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
paratko : tak to je fakt nářez !!! Hodně jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jabber : jasňačka, že nic neřeknu pokud si to nepřejete. Obávám se stejně, že si nic manža nebude pamatovat, protože navíc po čtvrteční zkoušce Stradance jdou všichni zapařit do Konviktu, kam se chodí i po přenose, tak asi přijde řádně společensky unaven a ani nebude mít náladu něco se mnou rozebírat :confounded:

U mě to samo vyhrál Bosáček, ale jinak s Váma souhlasím.
17. pro 2008 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My doma moc držime palce Batulce :wink: Je pro nás rozhodně větší kádr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli to bude jako v minulých letech, kdy na závěr dali stejný počet bodů oběma, tak to bude jen a jen na divácích. Vždyť přece i ten Vydra měl stejně jako Vojtek. Pamatujete?? :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Párátko taky jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Letos je mi fakt jedno, kdo vyhraje. Ty dva roky předtím jsem vždycky měla jasného favorita (Mahu a Aleš), ale teď to fakt tak nemám.

Japonko já bych byla zvědavá, ale když to Jabber nechce vědět, tak budu držet basu :wink: :sunglasses:
17. pro 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky holt držím basu :wink: , ale když bude japonka chtít, tak mi to může napsat do IP :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: já jsem taky šíleně zvědavá, ale ještě radši mám překvapení :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a až si pustíte tohle (hlavně druhou polovinu), tak půjdete do kolen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/on-line-vysilani?opidec=208265300050070
18. pro 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paratko :grinning: :grinning:
jedno z nejlepších finále.......a že už jsme měli dvě! :grinning:

se tam fakt vyblbnou :grinning: hlavně Honza a Honza, to jsou teda šoumeni :grinning:
18. pro 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Párátko naprostá bomba. Jak Eben, tak Honzíci :grinning:
Jsem se fakt pobavila :sunglasses:
18. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2008 ve 23:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím všechny takhle při pátku.

Tak zítra už je definitivně end :frowning2: , ale bude to stát určitě za to. Hlavně free style Danušky a Honzy - to se fakt pobavíte, ale víc nemohu říct, protože jsem to jabber slíbila.

Jinak manža má zítra velké solo na klarinet , má z toho docela vítr - že dnes hodinu trénoval na klarinet - jsem to musela poslouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak včera dobře zapařili a přišel s tím, že se má příští rok na podzim asi dělat Superstar a souběžně ještě projekt na ČT 1 , ale nevěděl ještě jestli to bude Stardance. Každopádně, pokud budou oba projekty, měli by je zase dělat oni a to bude síla. Můžu říct, že asi před dvěma roky - dělali přesně to samé a vůbec jsme se 3 měsíce neviděli. Já měla před porodem a pak šestinedělí - fakt hrůza. Ještě, že ted jsou alespon ty naše děti trošku větší.

V kuloárech Stardance se říká, že velkou šanci na vítězství má Batulka :slight_smile: , tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne.
19. pro 2008 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
japonka - díky :wink: :slight_smile:

No pěkně mu zapěli :slight_smile:
Doufám, že příští rok zase Stardance bude, hezky se na to kouká a takových ušlechtilých věcí, jako je např. společenský tanec, je v tv fakt zoufale málo. Zato Superstar by si mohli klidně nechat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. pro 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo vyhrál? :grinning: :confused:
20. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japonko super info :grinning:
No a do večera to vydržíme, že Jabber? :wink:
Manža sólíčko určo zvládne a třeba na něj taky bude konečně záběr, abychom se mohly podívat :grinning:

Jo a taky bych řekla, ať si nechají Superstar a dají hlavně Stardance. Nevím, kolik ještě chtějí vychrlit zpěváků do toho našeho pidirybníčku. Vždyť pořádně se chytla tak akorát Aneta a pár lidí z první řady. Už druhá stála za prd a ta třetí už byla totál katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
20. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ducky - jasňačka :wink: :grinning:
Já ani nevím, kdo tu třetí ss vlastně vyhrál :sweat_smile: :grinning:

nobody - se dneska koukej a uvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už se to blíží :grinning:
20. pro 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo koukám
ale bohužel mě nejde zvuk :confounded:
Zůza je nejlepší :slight_smile:
20. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má Dana
taky dobrý,na to kolik jí je fakt válela
dobrý :slight_smile:
20. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám obrovskou radost, že vyhrála Batulková.. moc se mi líbili :slight_smile: :sweat_smile:
20. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky to Dana o Zuzce řekla, že? :slight_smile:
20. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
parybka nevím
protože nám bohužel nejde na čt 1 zvuk
takže nevím bohužel,ale viděla jsem u Zuzky dojetí
20. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek