• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

6. prosince 2015 
Ahojky : tak ten frajer v oranžové košili - to je on :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/lide-ve-stardance-iii/stab
22. pro 2008 ve 23:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Omlouvám se, ale musela jsem Vám to sem dát, když už jste je neviděli pořádně v TV - pápá

Paratko : vyřídím :wink:
22. pro 2008 ve 23:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japonko,
bejt Tebou, tak ho moc neukazuju. Takovej fešák :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
japonka - tak to je on...Tvého srdce šampión :slight_smile: :grinning:
škoda, že je moc neukazovali :confounded: vždyť jsou tam jedni z nejdůležitějších :slight_smile:
třeba místo tolika záběrů do publika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. pro 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2008 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
japonka :grinning: to je dobrý :grinning:
ale je zvláštní, že tancuje princ s playmate....neměl by tancovat s profesionálem? :confused:
29. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba playmate nejdřív tancovala a pak ukázala své vytancované křivky :wink: :grinning:

Japonko manžílek je mňam, mňam :sunglasses: :grinning:
29. pro 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
japonka: hezkeeej :wink: a Dasha tam vypadá jak Maruška Rottrová :confused: :astonished:

ten princ dle mě netančí s playmate, ale ta je také jako celebrita:wink: (jako že tančí vedle sebe...)
29. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paratko - no asi jo, zřejmě to tak myšlené je :slight_smile:, ale napsali to teda podivně :grinning:
29. pro 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé až teď jsem se dozvěděla, kdo se stal vítězem, a kupodivu je to od nás z univerzity, snad budu pyšná, že chodím do Ústí:slight_smile:
30. pro 2008 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jak jste tady řešily ty šaty, v eshopu ct jsou ke koupi nějaký z první řady. Tak která má zájem??? :grinning:
16. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janah - a jó, jsou tam :slight_smile: ale žádný z nich se mi teda extra nelíbí :sweat_smile:
16. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber: přesně, ještě tak trošinku ty Tománkové, ale čekala jsem "větší vodvaz" :frowning2: a taky ty velikosti 36-38 jsou mazeeec :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukáte na Markízu?? Včera začalo Lets dance. Bohužel jsem to prošvihla :frowning2:
13. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na Markízu nekoukám, ale psali, že Bartošová prý bodovala. Se musím někde podívat kdo tam ještě je
14. dub 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji téma. :slight_smile:
Co říkáte na vypadnutí Mareše? Fakt dřel a já brečela s ním, ač ho nijak nemiluju. :cry: Pavlásek mi do včerejška nevadil, ale nějak už mi vadit začíná. :angry:
Je tahle soutěž ještě vůbec o tanci? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2015 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek