StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

japonka
19. lis 2008

ducky : nevím, nevím, moná měli ty minulé ročníky naddimenzované, těžko říct 😒

oni stejně ani muzikanty neukazují ☹ , ale to nevadí, hlavně že jim to hraje.
Jsem zvědaá co bude zase vyvádět můj oblíbenec Bosáček 😀 , ted by měl tancovat, jesli se nepletu latinu, to bude asi paso ???

ducky
19. lis 2008

Každopádně jim to hraje, jsou fakt super 😀

Jj, Míra by měl tancovat paso double. To bude zase něco pro něj, myslím výrazově.
Jsem zvědavá, jak zvládne tvář toreadora 😀

jabber
autor
19. lis 2008

japonka - no jo, když uhoří 200 lidí, tak je to podstatně menší tragédie než když uhoří 300 😝 😀 no nic, to my nevyřešíme 😀 . Akorát by mě zajímalo, co by dělali kdyby to bývalo shořelo úplně - jestli by SD zrušili nebo našli něco jiného, protože jestli mají vážně strach, že by se mohlo něco stát, tak to měli z bezpečnostních důvodů dát jinam a ne krouhat počet lidí 😅

jabber
autor
19. lis 2008

taky už se těším na sobotu, můžem začít uzavírat sázky kdo vyletí 😀

japonka
19. lis 2008

přenosy se natáčí úplně mimo od hlavního areálu, nevím jak bych to přesně popsala, ale je to dole když sejdete z toho kopečka směrem k horské dráze.

Nemám moc talent na popis, tak prominte 😉

Já bych to tentokrát tipla na Doležalku, nebo Suchařípu, nebo Kratina ??? Fakt netuším, hlavně at nevypadne Bosáček....

jabber
autor
19. lis 2008

taky tipuju Doleželku. Ono vlastně vždycky záleží jak tancují ten předchozí večer, když se hlasuje celý týden až do soboty

nobody
19. lis 2008

Suchařípa půjde dál
a stejně to beztak zas zfalšujou 😀

paratko
19. lis 2008

tipuji buď Doleželku nebo Kratinu, minule ale rozhodně zatančila lépe misska 🙂
nejlepší způsob hlasování by byl, kdyby z každého mobilu šla odeslat jen jedna sms nebo se uskutečnilo jen jedno volání, taky kdo by posílal hlasy jen tak, když není ani žádné slosování o ceny 😠 🙄

japonka
19. lis 2008

nobody : proč si myslíš, že to budou falšovat, když vlastně vůbec o nic nejde ??? Žádné ceny, žádná sláva - jen dřina a dřina.

Jediné co z toho ty " neštastníci " mohou mít, samozřejmě když budou chtít je, že mohou pak tancovat různé exibice na plesech, firemních akcích atd. Manžel už jich má s moondance na příští rok docela dost.

bajnokova
19. lis 2008

Tak mi holky pak tu sobotu musíte popsat neuvidím to jdeme s manželem a se známými na večeři asi po dvou letech konečně nekam vypadnem 😀 děti budou u babičky tak to bude snad fajn 🙂

nobody
19. lis 2008

japonko, tak minule na tom dělal tým, který už měl na kontě jeden průser ohledně falšování---jinak je mi to fuk
a nejde tam o prachy? přecejenom se mi nezdá, že by měl každý pár stejný honorář...
ale hlavně, ať udělají nějaký kulturní zážitek pro diváka.... to já jsem jen tak naznačil 🙂

japonka
19. lis 2008

nobody : asi jsem to nějak nepochopila 😨

Je přece normální, že na těchto akcích nemají vždycky stejný honorář. At už jsou to tanečníci, hudebníci, nebo moderátoři.

Osobně vím, že honoráře lidí v kapele nejsou taky stejné a je to dané hierarchií nástrojů a mírou zodpovědnosti za daný part.
Ale to je na delší rozpravu.

O tom , že by hlasování bylo zfalšované se v "kuloárech" nic nešuškalo 😀 😀 😝
Ale nemusím taky logicky vědět o všem.

ducky
20. lis 2008

Já bych si taky nemyslela, že zrovna u Stardance by se hlasování falšovalo. Zatím navíc vypadli dva nejslabší páry a řekla bych, že nejen tanečně, ale že i co do popularity u lidí.
Teď je na řadě dle mého Doleželová, ale uvidíme 😉
Paso double nebude nic pro ní, s tím, jak je vláčná a bez energie.
A navíc zvládnout už jen postoj u pasa chvíli trvá, no jsem zvědavá 😀

jabber
autor
20. lis 2008

Doleželová a paso? 😕 😅 ježkovy zraky, to musím vidět děj se co děj 😝 😀 ledová královna a paso doble 😀 😀

No mně to hlasování přijde nespravedlivé v tom, že páry, které tancují ke konci přenosu už mají strašně málo času na to, aby jim lidi hlasy poslali, protože za chvíli už je konec hlasování. Hlasuje se sice celý týden, ale zajímalo by mě, jestli ten večer s tím dokáže ještě nějak zatočit.

ducky
20. lis 2008

Jabber v tomhle máš trochu pravdu, na druhou stranu pořadí párů se střídá, takže se více méně každý ocitne v té situaci, kdy jde tancovat poslední. A hlavně já myslím, že spoustu hlasů je spíš o popularitě dané osobnosti než o tanečních schopnostech. Nechci se nikoho dotknout nebo působit namyšleně, ale laik zas tolik nepozná, jestli technika byla dobrá, jaké byly nášlapy, kolena apod.
Spíš vnímá dle mého dojem, který na něj ten tance dělá. Takže třeba když použiju Suchařípův jive, myslím, že spoustě lidí se to líbilo, protože to byla show a kdyby jim porota neřekla, že tam skoro žádný jive nebyl, tak by to neřešili 😉

nobody
20. lis 2008

japonko .. já teda myslel, že honorář se bude odvíjet od toho, jak tam kdo vydrží a kolik kol zvládne postoupit..a mluvím jen o tanečních párech

japonka
20. lis 2008

nobody: já fakt neznám systém ohodnocení tanečníků, ale myslím si, že u těchto lidí nejde o peníze. Myslím si, že kdyby chtěli zbohatnout, tak to dělají jiným způsobem,ale možná se mylím 😉
Podle mého názoru jde o jakési zviditelnění, taky o to aby se lidi pobavili a někteří si možná jdou ledacos dokázat.

ducky : plně s tebou souhlasím, taky nic nepoznám co se týká techniky tance, ale vnímám celkový dojem z tancování. Stejně se téměř vždycky kochám tím profi tanečníkem, nebo tanečnicí 🙂

Ale když popletou kroky a zamotají se do toho, tak to naštěstí poznám 😀 😀 😀

nobody
20. lis 2008

japonka ..možná jo

ducky
21. lis 2008

Japonko tak to já právě vidím i některé ty průsery v technice. Hlavně u latiny, u standardu mají dlouhé šaty a nohy jim moc nezabírají, ale vidím třeba, když partnerka nesnižuje podle partnera apod.
A v latině je toho vidět hóóódně. Hlavně nohy partnerek netanečnic.

Už se nám to blíží 😀
Dneska pátek, zítra sobota 😀
Už se fakt těším.

jabber
autor
21. lis 2008

ducky - jasně, střídá, já vím, jenže když jsem dneska např. sedmá a vypadnu, tak co je mi platný, že příště bych byla třeba první nebo druhá a času na hlasování bych měla hodně 😖 mě by právě zajímalo kolik z těch celkových hlasů přijde při tom soutěžním večeru a jak moc to ještě ovlivní - ale to se nedozvíme 😀

taky těším těším 🙂

ducky
21. lis 2008

Jj Jabber, ale přemýšlím, jak by se to dalo vyřešit jinak a nic moc mě nenapadá 😅
No, my to tady stejně nevyřešíme 😀 😉
My si budeme jen užívat další tance. Zítra to paso a pak už bude na řadě samba 😀

jabber
autor
21. lis 2008

ducky - no já bych to hlasování skončila v sobotu ve 20, než začne nový soutěžní večer - a od 20 by se ty hlasy počítaly už do dalšího kola
Ale nevyřešíme to, to máš pravdu 😀

japonka
21. lis 2008

ducky, jabber: holky, myslím si, že lidi právě nejvíce hlasují při soutěžním večeru, což jsou samozřejmě největší penízky 😒 Taky si myslím, že o není moc spravedlivé, ale s tím nic neuděláme, v tom máte pravdu.

Stejně si myslím, že lidi mají svého favorita toho podporují po dobu, než třeba vypadne a nic na tom nemění, že tancuje první nebo poslední. Alespon to na mě dělá takový dojem.

A co jinak, jak jste se měly celý týden. Já jdu v neděli ráno do práce natáčet nějakou filmovou muziku, ten muzikantský život je holt takový . Jeden den zavolají a vy musíte být připravení a jít hrát. Ale na druho stranu si nedovedu předtavit chodit do práce od - do a být pořád se stejnými lidmi. Asi proto, protože jsem vlastně nikdy nic takového nezažila.

A co děláte vy??? Jestli můu být takhle osobní ?? 😎

paratko
22. lis 2008

japonka: filmová music, to musí být nádhera 😵 😵 😵 taky bych šla někam hrát, učím hudební výchovu a cizí jazyk, 25 let hraji na housle, 12 let povinně na pianino a zpívám 😉 ty si "odskakuješ" z mateřské nebo jak? 😕

dnes se moooc těším na paso i holt na ten foxík 😀

nobody
22. lis 2008

japonka, filmovou muziku jakou?? A co za nástroje a pro jaký společnosti/filmy/seriály?? Čistě jako hudebnice, anebo i zajištovaní?? Atd atd 😉 😀

ducky
22. lis 2008

Japonko zase budou penízky 😀
Já jsem pracovala ve spediční firmě, dělala jsem export malý zásilky + jsem Superuser pro spediční program.
To dělám i teď doma, abych si taky nějakou tu kačku vydělala 😀

yenn
22. lis 2008

tyjo tak dneska maji vsichni nadherne kostymy, Laura vypada jako Marylin Monroe 😵

ducky
22. lis 2008

Tak opět spousta překvapení.
Batulková byla naprosto super. Samo něco se tam našlo, ale klobouk dolů 😀
Noriska dobrý, ale to držení teda nevím, vlála jí ruka 😒
Doleželová mě opět překvapila, na ní to bylo celkem dobrý.
Kratina celkem jo, mě ale hrozně vadí jeho standardní držení. Hrozně se naklání k Lauře, hrbí se a nevypadá to dobře. Hrozně to snižuje celkový dojem 🙄
Suchařípa nebyl špatný, celkem mě překvapilo, že vypadl.
No ale to nejlepší na závěr 😀
Míra a jeho Tyršové. Řezali jsme se s manželem celé jejich sado maso paso 😀

suki
22. lis 2008

ducky mě se to dnes moc líbilo, strašně fandím Batulkové, je to borka, jak tancuje 😀 😀 a ten jení zajíček je k sežrání 😀 😀

Kratina byl náhodou dnes roztomilej a k popukání byla samozřejmě Bosák, ten nikdy nezklame 😀 😀

Suchřípa mě nezaujal, Norissová v pohodě 🙂 a Doležalová taky fajn 🙂

japonka
22. lis 2008

Ahojky, tak mám toršku zpoždění, pámč mi nešel internet ☹ ☹

Myslím, že docela oprávěně vypadl Suchoš, asi byla chyba, že se snažili dostat do role " bavičů" , ale tu jim vyfoukl můj miláček Bosáček.

No musím se přiznat, že mi dnes dslova tryskaly slzy smíchu z očí, jak jsem se bavila u "tyršáků". Dost dobrý !!!

Taky se mě dost překvapila Doleželka, seklo jim to a vynikla ta její vysoká laní postava.

Ducky : souhlasím, že se mi taky nelíbí Kratinovo hrbení, působí to vedle tanečnice dost podřazeně.
Jinak Noriska dobrý, ale sedí jí víc to " křepčení " v latině.
Batulka taky v pohodě.

nobody a paratko : chodím točit filmovky do studia Fisyo - je to orchestr, který natáčení nejen filmy, reklamy, ale také pracujeme hodně pro zahraniční produkce. Já osobně hraji na hoboj a angl.roh.
D.f. pracuji na volné noze a chodím hrát po celou dobu co jsem na mateřské. Je to pro mě hodně vyhovující, protože si vycházíme s manželem vstříct co se týká dětí a hlídání.
Na druhou stranu si také nemohu dovolit z hudebního světa zmizet na dlouho, protože by vás nahradil třeba někdo jiný. Jak se říká, sejde z očí , sejde z mysli.
Hraji také hodně komorní muziku, to mě asi baví nejvíc - hoboj, housle, kytara a zpěv.

paratko : jsem ráda, že je tu někdo z oboru 🙂 - máš můj obdiv ,že se věnuješ učení, já bych na to ASI NEMĚLA TRPĚLIVOST

Nějak jsem nezaregistrovala , co se bude tančit příště a na co se mám těšit v reále.
Příští týden bychom měli jít na tu generálku, tak Vám poreferuji s předstihem