• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

6. prosince 2015 
autor
ducky - no jasně, kdyby nevypadla Mahulena, tak by vyhrála zřejmě ona - protože byla nejlepší :slight_smile: a Valenta byl taky lepší než Vilhelmová. No fakt jsem na to zvědavá :slight_smile:
1. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paratko - taky na Čadkovi nevidím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ducky: Korna mám taky moc ráda - má v živé paměti jak nám v dobrém dával kázání o tom, jak si máme každý po sobě utírat umydlo, když si na Bídníkách umyjeme ruce......
Se spoutou lidí jsem přišla a přicházím do kontaktu díky muzikantské branži a souhlasím, že čím větší celebrita, tak tím pohodovější člověk. Bude to podle mého tím, že vlastně ti lidé nemusí už nikomu nic za žádno cenu dokazovat :sweat_smile:

Hroznej pohodář je i Dan Bárta - který výborně stvárnil Che Gevaru na Evitě.

Mahu je taky pohodářka, bydlí ve vedlejší vesnici a její dcera Marina chodila s naší Eliškou dva roky do školky. Potkávali jsme se s Mahu v šatně a taky na vánočních besídkách.

Já bych to osobně taky nějak víc přála Batulce, i když si myslím, že Noriska tančí nejlíp.

Taky se chystám manželem na after party po natáčení, pravděpodobně vyrazíme po finále 20.12., jen doufám , že mi moje milá maminka pohlídá dětičky.

Minule prý Tatána Drexler ( doufám, že to píšu správně) tančila ve čtyři hodiny ráno na stole :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem zvědavá co se tam bude dít.
Samozřejmě budete z první ruky vědět ty nejčerstvější informace. :wink:
1. pro 2008 ve 23:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Parátko, Jabber souhlas s názorem na Čadka, taky to není můj typ. Je zajímavý, ale mám radši jiné typy chlapů :wink:

Japonko dovedu si představit Korna a jeho pořádkumilovnost. Viděla jsem mu jednou do garáže, když jsem šla kolem. Takový pořádek nemá v garáži nikdo. Dalo by se tam snad jíst z podlahy :grinning:
Co se týká Dana Bárty a Mahu, tam bych čekala, že jsou pohodáři, takže jsem ráda, že to potvrzuješ. :grinning:

Doufám, že maminka pohlídá, aby jsi si mohla užít a pak předat drbíky :wink: :sunglasses:
Drexler se teda musela pěkně rozparádit. :grinning:
Já bych ráda viděla tančit na stole Chlopčíka :astonished: :grinning:
2. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
japonka - to je super, už se těším na drby :grinning:

ducky - no já bych vůbec chtěla vidět Chlopčíka tančit :grinning: musím říct, že je mi čím dál tím sympatičtější :slight_smile:
2. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
japonka: máš úžasné zážitky, ihned bych se z fleku zúčastnila všeho :dizzy_face:
Korn je rulezzz, byla jsem 2x na 4TETu a je to famózní zážitek, i když jsem viděla dvakrát stejné představení, si dovedu živě představit, jak ti čtyři skládají a zkouší u Korna doma :grinning:
2. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber : no Chlopčík na stole by ně taky zajímal :grinning: :grinning:

paratko:
Taky miluju 4tet, mám doma jejich muziku a posloucháme hodně v létě když sedíme na zahradě a grilujeme, ale na koncertě jsem ještě nebyla. :frowning2: Tak třeba někdy.

Tento týden prý budou nějaké hezké 2 písničky od Stinga, tak se máme na co těšit.
2. pro 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber Chločík tancuje výborně, byl Mistr ČR. Někde jsem měla i záznam té soutěže, tancoval tehdy s Brigitou Fürsterovou. Ta byla výborná tanečnice, ale jako ženská se mi moc nelíbila.

Parátko super, obzvlášť hlášky Bosáčka. Jsem se pobavila :wink: :grinning:

4Tet taky žeru, miluju Hotel Ritz. Když to zpíval kdysi Korn, bylo to taky dobrý, ale jak to předělali pro 4Tet, tak je to ještě mnohem lepší :sunglasses:
2. pro 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ducky - no já věřím, že tancuje dobře, když je mistr, ale chtěla bych ho vidět, já si ho totiž moc nedokážu představit jak tančí :grinning:
2. pro 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a byl jste někdo na Lord of the dance? Nebo nechystáte se? :slight_smile:
2. pro 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber ale v minulé Stardance tancoval. Měli přece nějakou závěrečnou chorošku, kde tančili všichni, i porota.
Sice to asi není úplně to, co by sis představovala, ale alespoň něco :wink:
Akorát to už asi k vidění nikde není.

Lord of the dance jsem viděla jen v TV a je to taky super. Obdivuju.
Moje kámoška dělá clogging, což je zase jakoby step na country hudbu a vím, co je to za dřinu naučit se klapat.
:grinning:
3. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ducky - máš pravdu, našla jsem to :slight_smile: http://www.ceskatelevize.cz/specialy/stardance2/vecer/8 - společná choreografie
ono je to tak krátké, že už mi to buď úplně vypadlo anebo jsem zrovna tenhle kousek loni neviděla :grinning:
nejlepší je ten Ebenův song :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ten song byl naprosto výbornej :grinning:
Doufám, že něco nacvičí i teď.
A bylo by fajn, kdyby měl Chlopčík sólo. :grinning: Myslela jsem, že když letos řekli, že zatancuje někdo z poroty, že to bude společenský tanec a ne Kvaša a její street dance.
3. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ducky - přesně, taky jsem myslela, že bude tancovat někdo jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
se z toho asi počačám :grinning:
3. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
Ty jo ta moje holka dneska vůbec nespí a teď navíc kňourá, tak jdu chovat.
Stavím se později :wink:
3. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber super že si to našla, teď jsem teprve měla čas si to pustit.
Nádherný připomenutí. :grinning:
Jo a jen tak mimochodem, Chlopčík tam netančil naplno :wink: :sunglasses:
3. pro 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ducky - no naplno by mohl zatančit letos :grinning:
3. pro 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte Kočky, pls jestli se dají sehnat lístky na tu generálku?? Nám by se snad podařilo večer, ale to nemůžeme kvůli koupání a na generálku se prej snad neprodávaj.... Poradíte, pls?? :slight_smile:
3. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janah. - japonka psala, že dostat se tam je beznadějné :unamused:

japonka - nemohla bys poslat Zdendovi po manželovi vzkaz, ať zatančí? :grinning: :grinning: :sunglasses:
4. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber uvidíme, ale obávám se, že sólo s partnerkou mít nebude a ve společné chorošce to asi nespustí.

Ale jinak souhlas, Japonko nešlo by to? :wink: :grinning:
My chceme Zdendu, my chceme Zdendu :grinning: Teda vidět tančit :wink: :sunglasses:
4. pro 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber a ducky : holky, kdyby jste to řekly minulý týden, mohla jsem mu to vzkázat osobně :sunglasses:
myslím, že ani já ani manža by v tom nic nedokázal :frowning2: , ale kdo ví, třeba nás na závěr překvapí.

Na chatu České televize můžete poslat vzkaz, který třeba Eben přečte v přímém přenosu, co říkáte ???

Jsem zvědavá s čím přijde manžel ze zkoušky :grinning: :grinning:

Já ted nějak nestíáhm, včera jsme měli koncert s triem v Kostelci nad Černými lesy a dnes ještě u nás. Ten předvánoční čas je fakt dost náročný, ale to k tomu našemu muzikantskému životu patří.

janah: generálky jsou beznadějně plné - manžel chtěl ještě dva lístky na tento týden a bohužel :frowning2: Jedině pokud máš známého pane ředitele Janečka, tak ten by to asi dovedl zařídit.
4. pro 2008 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Japonko, tak to jsme propásly :wink: :grinning:
Jsem zvědavá, co připraví na závěr. Loni ta Ebenova písnička byla fakt super. Úplně jsem zapomněla, že se Eben z toho počačá :grinning: , Jabber mi to připomněla a pak jsem se na to ještě podívala.
Jó loni to bylo super :sunglasses:

Kolik máte ještě koncertů?
4. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, to jo, to jsme teda prošvihly :unamused: :grinning:
4. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc díky za odpověd :frowning2: :frowning2: Loni jsme měli nabídku na večer, ale to je u nás největší šrumec a nemůžeme si to dovolit. Ale s tou generálkou jste mne bohužel namlsaly... Jinak sleduji vše už od začátku, koukali jsme i na Lets dance, ale u nich je to děsně natahovaný reklamou... :confounded:
4. pro 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janah tak konečně je jasné, proč Let´s dance trvá 3 hodiny. Tady si to pochvalovala jedna holčina ze Slovenska a drbala naší Strdance, že je krátká, ale když jsme chtěli vědět, co mají navíc, tak už nenapsala :wink:
4. pro 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ples na Žofíně bych si taky nedala ujít, kdybych měla možnost sehnat lístky a ještě k tomu bydlela v matičce Praze :frowning2: :slight_smile:
prolustrovala jsem fotky, no, vypadají tam zase jinak než v TV: Bosák má hezkou paní, Necpál a Bufková jsou zvláštní pár, Terka Kostková je fešná, nevím, kdo je ta těhotná paní na fotce č. 40, nevíte?!?, Čadek fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdopak to tančí se Zdeňkem?!? :confused:
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/ples-na-zofine
4. pro 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás mi vadí, že nehodnotěj všichni čtyři, ale jinak mnohem lepší. Je hned znát, že to bylo na Markíze, protože furt nějaký upoutávky, natahovačky. A teď naposledy měli ještě deset párů :grinning: Jo a Verešku tam musej mít děsně neradi, byla nejlepší, ale hned, jak se dostala na konec tabulky, tak šla... (až v posledních třech)
4. pro 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Párátko tak fotky jsem sjela, ale bohužel nevím ani kdo je těhotná paní, ani kdo to tančí se Zdeňkem.
:frowning2:

Janah to jejich Let´s dance bude spíš jako bylo u nás Bailando. Zbytečne natahovaný, plný reklam a upoutávek.
Nic, o co bych stála. Já na tom mám nejradši ten tanec.
Ale máš pravdu, že bych klidně nechala hodnotit vždy celou porotu.
4. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to teda taky nevím kdo je :sweat_smile: mohli tam klidně dát popisky kdo je na fotce a ne furt jen ples ČT :angry:

Souhlas, taky bych nechala hodnotit vždycky všechny 4, kolik času navíc by to mohlo zabrat?
Bailando jsem nesledovala vůbec, resp. viděla jsem jednou kousek jednoho dílu a nějak mě to nezaujalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek