• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Super parta z Ostravy :-)

3. listopadu 2011 
@monako3 Moni však jo, já to nepsala Tobě :wink: Já jsem ráda, že mám oba a využiju je oba i př. rok Cortinu teda hlavně v zimě, má dost místa, tak jsem za něj ráda :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nicolasek2 není za co :slight_smile:

@andrejka.. val val, mě to čeká zítra, zas budu přejeta a Kubík se pěkně dospí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a jj... já myslím že by se tam Mates ani v zimě nevlezl když si tam domyslím fusak :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@m.o.n.i.k.a já vím, že jsi to nepsala mě, já se jen chtěla připojit, tak promin :grinning:
@monako3 A co ten zítřek stavíš se ?? já chci do toho takka když jsem dneska nic nekoupila :grinning: ..zítra už bych něco vybrala ...když né sobě tak Lukimu ... :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejka.. No to možná né no, malá bude př. rok celý rok i když sníh nebude tak v Cortině, pokud půjdem na procházku bez auta, protože tedka v tom sportáku ve fusáku je tam tak tak :grinning:
@monako3 :grinning:
23. únor 2011 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andrejka.. jsem bez auta, libor to bude muset nabít v práci pořádně, teda pokud to ted nastartoval.
Takže by jsme si spíš dali někde scuka, než jet teda k tobě a pak do takka?
23. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monako3 tak ve futuru kolem půl 11 ?
23. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andrejka.. jako na bazen mě odveze a pak z bazenu přiveze domů a nebo podle toho v kolik se chceš sejít tak někde...
23. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andrejka.. joo to by mě mohl hodit... teda pokud auto pojede :grinning:
@monako3 ve futuru tak to stihneš na 10 když tě veze ?? :slight_smile:
@andrejka.. prostě mezi 10a pul 11 ve futuru ok??? :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andrejka.. no spíš něco po 10, ale já počkám s tím si nedělej starosti....
23. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
vy jdete zase šopinovat holky??? :rolling_eyes: máte některá ten odkaz na plavaní kde chodite??? už bych se chtela informovat a tááák :wink: andrej ty aladinky ok, tak kolik??? :sunglasses:
23. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@monako3 andy čeká běžne, takže to je dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tím si fakt nedělej starosti :grinning:
@sabkaaa Tak když jsem dneska nic nekoupila a 50% sleva to prostě musím využít :sunglasses: .. Sabi já nevim kolik dáš?
23. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sabkaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo no tak to je vlastně ok :grinning:
@andrejka.. jj ok :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@monako3 hej vy jste na mě hnusnééé ..ale já fakt musím vždycky čekt :frowning2:
23. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andrejka.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda ne? :grinning:....já dneska čekala 2 hodiny a prd z toho :grinning:...takže jsem dnes trenovala :grinning:
23. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Sabi já už ani nevim kolik jsem za ně tehda dala :unamused: tak mi dej 250 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@monako3 :grinning: ... já vim ..taky dělám čurinu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejka.. řekni si ty kolik chceš, ja ani nevim za kolik jsi je koupila :-P a je to na tobe, ja ti nebudu říkat kolikt ti dam, to přece takhle nejde :wink:
@monako3 ty jsi tam cekala dve hodky??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky ja jsem pipina, ja jsem dala do pracky dve deky a jedno bodycko, a dala jsem prasku jak normalne na celou pracku, kdybyste to videly :grinning: :grinning: pračka celá pěna :grinning: to bude stráááášne moc vonet a to není dobre :frowning2:
23. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdo jde v ten pátek? V kolik může? Už jsem se jednou ptala a ani nevím jestli někdo odpověděl, nechce se mi to hledat. Ať to zítra můžu domluvit s ostaními. Jinak bud se půjdem někam senout a pak do klubu, nebo rovnou tam.
23. únor 2011 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hej než ta Sabka odepíše tak já tu usnu ..jdu tak páčko zatím ... kua nemám navařené pro Matese ...budu muset ráno :unamused: ...tak papa mamky moje :astonished:

Moni a kdyby nějaká změna tak napiš ! :slight_smile: ohldně zítřka...
23. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sabkaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo bo libor čekal na tatku až ho odveze a ten se někde sekl a Libor mi furt volal vydrž vydrž a pak říkal běž domů a já šla a před barákem mi volá, že už jedou jestli jsem v shopinu :angry: :angry: :angry: :angry:

@m.o.n.i.k.a Mě je jedno já se přizpůsobím :wink:
23. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.n.i.k.a a co je ten club zač ?? tam se tančí a tak? já to budu vědět až v pátek ... :slight_smile:
autor
@andrejka.. ježíš já musím jít ted vařit sakra a nebo mu zítra asi jídlo koupím už se mě nechce....jojo zítra když tak napíšu...
@sabkaaa 250,. mi dej :sunglasses:
23. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@monako3 Takže bychom se domluvili na půl 9 buď u mě nebo někde u zastávky, třeba Karpatská?
23. únor 2011 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek